X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecień plecień bo przeplata: tutaj mama, a tam tata:)

    Zaczynamy nową partię z boćkiem.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na imię Ola i nie czekam na 8 kwietnia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chciałabym ne czekać ale mój cykl dostał w łeb i nie było w nim @ :) co oznacza brak owu :(

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia czyli co w takiej sytuacji? Jakieś wywołanie miesiączki, czy co się robi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pauzuje na 4 miesiące!!!:-) Więc się nie dopisuję ale podczytam napewno :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do kwietniowyych starań, czeka mnie w tym miesiacu HSG, więc OBY był to szcześliwy miesiac ;)

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia, tyle się słyszy o pozytywnych skutkach tego badania, że aż Ci zazdroszczę!! Mnie też to czeka ale z powodu zawirowań życiowych nie mogę tego na razie planować. A uczepiłam się tego jak ostatniej deski...

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, wiesz co mówią o takich przerwach nie? Że się szczęśliwie kończą, więc trzymam kciuki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Emilia czyli co w takiej sytuacji? Jakieś wywołanie miesiączki, czy co się robi?

    Hmmm, chyba raczej zmiana lekarza, moje cykle takie są, @ raz na jakiś czas. Np w grudniu miałam @ 9tego a następną dopiero 1 lutego, kolejnej brak... Odkąd pamiętam tak jest, miałam też torbiele jajników, wchłaniały się i pokazywały, a to już tyle miesięcy starań pooooszło..Nigdy nie dostałam nawet głupiej luteiny, ani nic, żadnych badań nie zlecano. Płakać się chce.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Przyłączam się do kwietniowyych starań, czeka mnie w tym miesiacu HSG, więc OBY był to szcześliwy miesiac ;)

    Oj miłe to to nie jest :/ więc trzymam kciuki :)

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jak ja dobrze znam takich lekarzy. Pierwszy rok starań - lekarka do której chodziłam w kółko mi mówiła, że mam przyjść dopiero po roku, bo tyle trwa staranie i jeśli się nie uda, to wtedy będziemy myśleć. Przychodzę po roku a ona mówi: "Nie zaszła Pani jeszcze w ciążę? W takim razie ja już nic nie mogę dla Pani zrobić ale podam Pani adres świetnej kliniki in vitro" :)

    samira, Kami lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki, trzymam za Was wszystkie kciuki. Ostatnio pomór na polu zielonokropkowym, teraz musi nastąpić wysyp fasolek :)

    Ola_czeka lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Rucia, tyle się słyszy o pozytywnych skutkach tego badania, że aż Ci zazdroszczę!! Mnie też to czeka ale z powodu zawirowań życiowych nie mogę tego na razie planować. A uczepiłam się tego jak ostatniej deski...

    Dlatego mam ogromną nadzieję, ze po badaniu w końcu załapie. Tak czy siak jeszcze w kwietniu idę do poradni leczenia niepłodności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Ola_czeka wrote:
    Emilia czyli co w takiej sytuacji? Jakieś wywołanie miesiączki, czy co się robi?

    Hmmm, chyba raczej zmiana lekarza, moje cykle takie są, @ raz na jakiś czas. Np w grudniu miałam @ 9tego a następną dopiero 1 lutego, kolejnej brak... Odkąd pamiętam tak jest, miałam też torbiele jajników, wchłaniały się i pokazywały, a to już tyle miesięcy starań pooooszło..Nigdy nie dostałam nawet głupiej luteiny, ani nic, żadnych badań nie zlecano. Płakać się chce.

    Emilia o ile masz taką możliwość, mień lekarza i szukaj do skutku. Ja dopiero za 4 razem trafiłam na cudowną Panią Doktor, która wzięła mnie porządnie w obroty.

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Rucia wrote:
    Przyłączam się do kwietniowyych starań, czeka mnie w tym miesiacu HSG, więc OBY był to szcześliwy miesiac ;)

    Oj miłe to to nie jest :/ więc trzymam kciuki :)

    Zniosę wszystko, byle by mi pomogło.

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Tez chciałabym ne czekać ale mój cykl dostał w łeb i nie było w nim @ :) co oznacza brak owu :(

    kochana skoro nie bylo @ to cykl sie nie skonczyl:) ja miewac cykle bezowulacyjne ale @ zawsze przychodzi.

    Robiłas test?

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Tez chciałabym ne czekać ale mój cykl dostał w łeb i nie było w nim @ :) co oznacza brak owu :(

    kochana skoro nie bylo @ to cykl sie nie skonczyl:) ja miewac cykle bezowulacyjne ale @ zawsze przychodzi.

    Robiłas test?

    Tak, negatyw A lekarza_ nowego- mam dopiero na 3 kwietnia!!!! KUr...

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia z krwi robiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Emilia z krwi robiłaś?

    Nie, u nas ciężko bo laboratorium nie ma ;(

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 12 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Tez chciałabym ne czekać ale mój cykl dostał w łeb i nie było w nim @ :) co oznacza brak owu :(

    Wiem cos o tym,sama przez to przechode.Teraz to co mam to nie wiem czy podpiąc pod @.Dzisiaj 9 dzien ,i choc @mam nie regularne to jednak zawsz 5 dni i dosc obfite zwłaszcza drugiego dnia,a teraz nie wiadomo co to jest.Ach ,szkoda gadac...

    samira lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ