X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    powiem tak ten maj musi być NASZ dziewczyny chociaż mam długie cykle to testowac dopiero będe w czerwcu ostatnio miałam 64 dniowy cykl a poprzedni 40 dniowy jakas masakra nigdy tak nie miałam dlatego testować będe dopiero w czerwcu albo 1.06 albo 7,06 tak sobie postanowiłam a narazie w poniedziałek ide po wyniki z bety które robiłam przed @ nie ma co sprawdzać no ale inne wyniki są ważniejsze które robiłam :)

    Kochanie, a jakie wyniki robiłaś? Ja miałam długie cykle od może 5 miesięcy i lekarz zalecił różne, jakie leki brałaś, jeśli brałaś? Jak pisałaś wcześniej a ja nie zauważyłam- to bardzo przepraszam :) podobne masz te cykle do moich więc pytam.... :)

    akurat teraz robiłam THS, FT3, FT4 i BETE

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Kobitki nie wytrzymała i zatestowalam dzisiaj DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg znowu słabizna jakas wyszla

    ja miałam tak samo, gratuluje :)

    anika lubi tę wiadomość

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 5 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje.oby to bylo to :) jutro betka :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 5 maja 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika ja również miałam taka kreseczkę nawet może i bledszą:))Gratulacje:)))

    anika, Iwka lubią tę wiadomość

    zsxuot7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 maja 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana27 gratulacje i spokojnej ciąży Ci życzę :)
    anika to jest to :D Trzymam kciuki za piękną betę i pisz od razu jak wyniki będziesz miała :)

    Życzę sielankowej niedzieli :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ale tu pusto?:(juz chyba nasz watek wyginal:(pozdrawiam:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    czesc dziewczyny ale tu pusto?:(juz chyba nasz watek wyginal:(pozdrawiam:*

    ...pouciekały na maj... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tak myslalam:(

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 maja 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami zaglądam :) oliwia jak się czujesz? wszystko w porządku?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc iwka czuje sie dobrze tylko spiaca jestem ciagle a tak to ok:)czekam z niecierpliwoscia do wizyty do gina dopiero 21maja mam wtedy bede juz troche spokojniesza:)a jak tam u u ciebie?przysylam fiolki ciazowe:*:*

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 maja 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Przyjmuję :* Mi się zdaje że dobrze ,że 21 maja wtedy już będzie biło serduszko :* A tak wcześniej byś poszła nic nie było by widać i bys się nie potrzebnie stresowała. A tak wypoczywaj sobie - pamiętam te drzemki w ciągu dnia :) U mnie wszystko w porządku, dziękuję. Drugi cykl jestem na obserwacji i pęcherzyk na razie ma 16mm więc niech rośnie :) A i dostałam Metformax i sumamed ale boję się tego metformaxu...podobno po nim się całuje z toaletą :/

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    czesc iwka czuje sie dobrze tylko spiaca jestem ciagle a tak to ok:)czekam z niecierpliwoscia do wizyty do gina dopiero 21maja mam wtedy bede juz troche spokojniesza:)a jak tam u u ciebie?przysylam fiolki ciazowe:*:*

    Hej Oliwka co tam slychac u Ciebie? ja czkam na 22 maja tylko jszcz ni mam zadnych objawow na @ nawet pirsi nie bola a zawsz bolaly 2 tygodni przed @ tylko mni swdza. poza tym ostatnio mam mdlosci i bole glowy i ostatnio prawie zaslablam w pracy.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc madzianka a u mnie wszystko dobrze kochana czuje sie rewalacyjnie oby tak dalej:)
    oo to dobre objawy masz trzymam kciuki za ciebie:**:

    madzianka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 maja 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    czesc madzianka a u mnie wszystko dobrze kochana czuje sie rewalacyjnie oby tak dalej:)
    oo to dobre objawy masz trzymam kciuki za ciebie:**:

    Dziekuje kochana zobaczymy co bedzie chyba nie wytrzymam do 22 maja.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Justyna22 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 18 maja 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/pomozcie-wyniki-badan-nasienia-meza,526.html dziewczyny zerknijcie do tematu i pomóżcie mi

    Justyna22
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny moja owulacja była 30 kwietnia w moje urodziny i to był znak a zarazem wielki prezent bo się udało :)teraz jestem w 6tc

    Madzianka ja też żadnych objawów nie miałam brzuch i jajniki bolały jak na @ więc nic straconego trzymam kciuki :)

    sylvia lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Layla wrote:
    Witam Was dziewczyny moja owulacja była 30 kwietnia w moje urodziny i to był znak a zarazem wielki prezent bo się udało :)teraz jestem w 6tc

    Madzianka ja też żadnych objawów nie miałam brzuch i jajniki bolały jak na @ więc nic straconego trzymam kciuki :)

    Gratulacje <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 152 153 154 155 156
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ