X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    i wiecie co jeszcze sie dzis przytrafilo :( wujas mojego meza trafil do szpitala nie umie oddychac ... mezus teraz tam siedzi... czekam na jakiekolwiek wiadomosci ale telefon milczy.. wujas nie mam rodziny swojej jest kawalerem i ma 78 lat. :(

    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    i wiecie co jeszcze sie dzis przytrafilo :( wujas mojego meza trafil do szpitala nie umie oddychac ... mezus teraz tam siedzi... czekam na jakiekolwiek wiadomosci ale telefon milczy.. wujas nie mam rodziny swojej jest kawalerem i ma 78 lat. :(

    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    deJzi wrote:
    a u mnie to bylo tak moj gin jest andrologiem ale poszlismy prywatnie do innego androloga seksuologa i powiedzial tak czy z pania wszystko ok?? bo maz ma dobre wyniki ja powiedzialam ze ok a on mi czy sprawdzila pani droznosc jajowodow ja odp nie i okazalo sie ze lewy mam zatkany a prawy przepchal mi gin tym plynem i mam dziecko a staralismy sie kupe czasu bez lekarzy potem z lekarzem 1,5 roku i jest bejbik :)

    hmn ... a jak sprawdzają drożność jajowodów ...
    kurde mnie badała i usg ... ale nic mi nie powiedziała ...

    ja mialam sprawdzane razem z laparoskopia, ale normalnie to badanie trwa 15min jest w miare bezbolesne

    Klif ja bym zrobiła krew bo z testami bywa naprawde róznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    maximka84 wrote:
    deJzi wrote:
    a u mnie to bylo tak moj gin jest andrologiem ale poszlismy prywatnie do innego androloga seksuologa i powiedzial tak czy z pania wszystko ok?? bo maz ma dobre wyniki ja powiedzialam ze ok a on mi czy sprawdzila pani droznosc jajowodow ja odp nie i okazalo sie ze lewy mam zatkany a prawy przepchal mi gin tym plynem i mam dziecko a staralismy sie kupe czasu bez lekarzy potem z lekarzem 1,5 roku i jest bejbik :)

    hmn ... a jak sprawdzają drożność jajowodów ...
    kurde mnie badała i usg ... ale nic mi nie powiedziała ...

    ja mialam sprawdzane razem z laparoskopia, ale normalnie to badanie trwa 15min jest w miare bezbolesne

    Klif ja bym zrobiła krew bo z testami bywa naprawde róznie

    aha ....

    ja juz u siebie wszystkich chorób doszukjuje :(

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mimo wszystko @ przyjdzie. Wydaje mi się, że test w dniu spodziewanej @ wyszedłby pozytywnie, a u mnie nawet cienia cienia cienia nie było. Chciałabym żeby jutro przylazła i nie przedłużała. Nie ma sensu robić bety.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka nie doszukuj, tak na prawde sens robienia badan jest po roku. Zaczyna się od hormonów i sprawdzenia męża. Później kontroling owulacji i drożność. Przynajmniej tak to było u mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Maximka nie doszukuj, tak na prawde sens robienia badan jest po roku. Zaczyna się od hormonów i sprawdzenia męża. Później kontroling owulacji i drożność. Przynajmniej tak to było u mnie.

    własnie, u mnie po roku jak poszłam to pobadała , usg i powiedziała że z hormonami mam ok - bo ona to widzi ... i kazała męża na badania wysłać ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciekawa jak widzi?? no ja nie jestem lekarzem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    deJzi wrote:
    a u mnie to bylo tak moj gin jest andrologiem ale poszlismy prywatnie do innego androloga seksuologa i powiedzial tak czy z pania wszystko ok?? bo maz ma dobre wyniki ja powiedzialam ze ok a on mi czy sprawdzila pani droznosc jajowodow ja odp nie i okazalo sie ze lewy mam zatkany a prawy przepchal mi gin tym plynem i mam dziecko a staralismy sie kupe czasu bez lekarzy potem z lekarzem 1,5 roku i jest bejbik :)

    hmn ... a jak sprawdzają drożność jajowodów ...
    kurde mnie badała i usg ... ale nic mi nie powiedziała ...

    wlewa ci kontrast taki plyn i widzi czy dochodzi przez macice do jajowodow ten plyn :) boli jak holera

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Klif...testy testami, musisz na bete iść ... ;)

    DOKLADNIE!!!!!!!

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę najwcześniej mogę iść w przyszłą środę, ale mam nadzieję ze do tego czasu to już @ przyjdzie. Myślę, że odpuszczę myślenie i wtedy sie jawi

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ponownie maximka jeżeli tak Cie to niepokoi to zrób jutro jeszcze jeden test a w czwartek idź na bete tak dla pewności :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Na betę najwcześniej mogę iść w przyszłą środę, ale mam nadzieję ze do tego czasu to już @ przyjdzie. Myślę, że odpuszczę myślenie i wtedy sie jawi

    klif bądź dobrej myśli oby nie przyszła a u Ciebie w brzuszku będzie dzidzia :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Klif wrote:
    Na betę najwcześniej mogę iść w przyszłą środę, ale mam nadzieję ze do tego czasu to już @ przyjdzie. Myślę, że odpuszczę myślenie i wtedy sie jawi

    klif bądź dobrej myśli oby nie przyszła a u Ciebie w brzuszku będzie dzidzia :)

    Widze że tez masz dłuższe cykle ja sie już męcze 39 dzień i nadal nic jedynie mam mega ciężkie piersi i czasami na wymioty mnie zbiera...

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy według Was ovu wyznaczyło mi dobrze owulację? Jeśli zerknęłybyście na mój wykres to powiem, że do wczoraj dni płodne przewidywane były 15-17 kwietnia a kolejna miesiączka na 2 maja. Dzisiaj ovu zaznaczył mi miesiączkę aż na 11 maja a ovulację w 26 dniu cyklu. Nie wiem dlaczego tak bardzo ovu wydłużył mi cykl? Czy któraś mogałaby podjąć się próby wytłumaczenia mi tego? Będę wdzięczna bo się pogubiłam ;-)

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja juz odpuścilam .naśmiałam sie ze hoho :D ogladając piranie 3dd :D haha
    Kurka ciekawa jestem.niwy zagniezdzenie 7-10 dzień. moze jest szansa.nie ma @ jest nadzieja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 16:49

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam glupiego kompa :D 2 komentarze na raaz dodaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 16:49

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego tu jeszcze nikogo niema???? CZekalam na dobre wieści!!!! Ano przecież zapomniałam dlugi majowy weekend się zaczal wiec odpoczywacie:-))
    Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki powyjezdzały :)
    Witam sie z rana :)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 1 maja 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Ja byłam wczoraj u lekarza bo brzuch strasznie mnie boli..dostałam duphaston, n-ospę. Kontrolna wizytya 13 maja i wówczas dopiero USG bo wczoraj było za wcześnie. Ogólnie mam leżeć, oczywiście mam być na zwolnieniu...

    82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ