X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki mam pytanko.
    Wczorajsza beta była 3,4 wiec bardzo niska. ale dopiero wieczorem zauważyłam ze na majtkach mam podbarwiony śluz. Jest mozliwe ze dopiero wczoraj po badaniu by sie zagnieździła i beta moze podskoczyć jeszcze?

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki mam pytanko.
    Wczorajsza beta była 3,4 wiec bardzo niska. ale dopiero wieczorem zauważyłam ze na majtkach mam podbarwiony śluz. Jest mozliwe ze dopiero wczoraj po badaniu by sie zagnieździła i beta moze podskoczyć jeszcze?

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    Emilka WSK wrote:
    Iwka wrote:
    A ogólnie zadzwoniłam do przychodni i czekaliśmy 1 tydzień ale to dlatego że przed badaniem musi być abstynencja 5 dni bez przytulania i alkoholu.
    Kupiłam pojemniczek w aptece na mocz, i w ciągu 1 godziny trzeba przywieść pojemniczek napełniony :) do przychodni. koszt 70 zł wyniki po 20 minutach.

    Jakby jeszcze jakieś pytanka to służę informacją :D

    tak tanio??? no nieźle! wyślę tez mojego amanta..

    Ogólnie możesz to zrobić za darmo tylko mój nie chciał iść do lekarza;/
    A droga jest taka: musicie załatwić skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie do androloga i androlog wypisuje skierowanie na badanie nasienia - u mojego miało to być jednego dnia - tak mu wszystko zorganizowałam - przynajmniej miał by dodatkowo przegląd "podwozia" prostata itd ale uparciuch po prostu sie wstydził....myślałam że go pobije

    Oooo tak!i tak zrobię, niech się zbada, on jako mechanik sam dobrze wie jak ważne są przeglądy :D :P

    Iwka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    kasiaks wrote:
    Iwka dziękuję :) Na ten cukier pewnie da Ci metformax lub coś podobngo. Ja to jadłam i początki były mega ciężkie, czego Tobie nie życzę

    No to mnie przestraszyłaś!!!!!! proszę cię rozwiń Twój zwrot "...mega ciężkie"

    metformax ma to do siebie, ze nie przyswajasz na nim cukrow i na początku organizm musi się przyzwyczaić. I w tym czasie możesz mieć (z tego co wiem, niestety większość ma) szeroki wachlarz dolegliwości żołądkowych. Ja wymiotowałam chyba z 4dni non stop, wylądowałam na pogotowiu bo się już mąż bał o mnie. Plusem może być to że się na tym leku chudnie. PO jakiś 2tyg organizm się przyzwyczaja i jest już ok. Wiem, że istnieją jakieś inne specyfiki które nie mają takich skutków ubocznych, ale ja to doczytałam jak najgorsze miałam za sobą.

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "...Wiele kobiet wpisuje do wyszukiwarki internetowej słowa zagnieżdżenie zarodka kiedy. Odpowiedzią na to pytanie będzie koniec trzeciego tygodnia, od czasu zapłodnienia jaja..."

    http://www.zagniezdzeniezarodka.pl/ile-i-kiedy-trwa/

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    kasiaks wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    kasiaks wrote:
    Iwka dziękuję :) Na ten cukier pewnie da Ci metformax lub coś podobngo. Ja to jadłam i początki były mega ciężkie, czego Tobie nie życzę

    No to mnie przestraszyłaś!!!!!! proszę cię rozwiń Twój zwrot "...mega ciężkie"

    metformax ma to do siebie, ze nie przyswajasz na nim cukrow i na początku organizm musi się przyzwyczaić. I w tym czasie możesz mieć (z tego co wiem, niestety większość ma) szeroki wachlarz dolegliwości żołądkowych. Ja wymiotowałam chyba z 4dni non stop, wylądowałam na pogotowiu bo się już mąż bał o mnie. Plusem może być to że się na tym leku chudnie. PO jakiś 2tyg organizm się przyzwyczaja i jest już ok. Wiem, że istnieją jakieś inne specyfiki które nie mają takich skutków ubocznych, ale ja to doczytałam jak najgorsze miałam za sobą.

    metformax...zapiszę sobie i mu nie pozwolę !!! A Ty bidulo faktycznie sie nacierpiałaś. A długo to brałaś? I powiedz mi czy to przeszkadza w dalszych staraniach..trzeba przerwać na czas leczenia??

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co to ogólnie rzecz biorąć robi dobrze dla organizmu :) ja nie mam problemów z cukrem, drugim utajonym działaniem tego leku jest wpływ na jajniki, zaczynają po nim prężnie pracować :) Wiesz co ja bym pewnie łykała to po raz kolejny jakby tylko miało pomóc, brałam jakieś pół roku, ale pewnie mogłabym przynajmniej o 2mc dłużej tylko zapominałam o recepcie zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka - a ja mam pytanko jeszcze apropo tego badania nasienia ... wyniki są zaraz - a co z ich interpretacją ? skąd wiadomo że są ok ?:) może to głupie pyt nio ale pytam bo nie wiem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Iwka - a ja mam pytanko jeszcze apropo tego badania nasienia ... wyniki są zaraz - a co z ich interpretacją ? skąd wiadomo że są ok ?:) może to głupie pyt nio ale pytam bo nie wiem :P

    Maximka my mieliśmy na badaniach napisaną diagnozę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    maximka84 wrote:
    Iwka - a ja mam pytanko jeszcze apropo tego badania nasienia ... wyniki są zaraz - a co z ich interpretacją ? skąd wiadomo że są ok ?:) może to głupie pyt nio ale pytam bo nie wiem :P

    Maximka my mieliśmy na badaniach napisaną diagnozę

    aaaaaaaaaaaaaaaaa :)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    maximka84 wrote:
    Iwka - a ja mam pytanko jeszcze apropo tego badania nasienia ... wyniki są zaraz - a co z ich interpretacją ? skąd wiadomo że są ok ?:) może to głupie pyt nio ale pytam bo nie wiem :P

    Są dwie drogi jedna to androlog druga to Twój ginekolog u mnie interpretował gin:)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas interpretacji jako takiej opisowej nie było, same wyniki...może dlatego tak tanio ...

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co to piszcie :) Później odpisze teraz lece bo M z pracy wrócił i o obiad woła....lece buźka....jaki niecierpliwy !!!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie to bylo tak moj gin jest andrologiem ale poszlismy prywatnie do innego androloga seksuologa i powiedzial tak czy z pania wszystko ok?? bo maz ma dobre wyniki ja powiedzialam ze ok a on mi czy sprawdzila pani droznosc jajowodow ja odp nie i okazalo sie ze lewy mam zatkany a prawy przepchal mi gin tym plynem i mam dziecko a staralismy sie kupe czasu bez lekarzy potem z lekarzem 1,5 roku i jest bejbik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 13:43

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wiecie co jeszcze sie dzis przytrafilo :( wujas mojego meza trafil do szpitala nie umie oddychac ... mezus teraz tam siedzi... czekam na jakiekolwiek wiadomosci ale telefon milczy.. wujas nie mam rodziny swojej jest kawalerem i ma 78 lat. :(

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ogarniam tego, piersi bolą mnie trochę mniej, po 5 dniach suchoty pojawił się biały kremowy śluz, przed okresem zawsze mam brązowe plamienia, teraz nic. Szyjka jest zamknięta, twarda. Temperatura nie spadła. Gdyby nie negatywny wynik dzisiejszych testów, dałabym sobie rękę uciąć że jestem w ciąży. Już niech przyjdzie ta @ bo zeświruję. Tak jak pisałam wcześniej, ten cykl jest dziwny i nadal tak uważam. Mam nadzieję, że następny będzie spokojny.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    a u mnie to bylo tak moj gin jest andrologiem ale poszlismy prywatnie do innego androloga seksuologa i powiedzial tak czy z pania wszystko ok?? bo maz ma dobre wyniki ja powiedzialam ze ok a on mi czy sprawdzila pani droznosc jajowodow ja odp nie i okazalo sie ze lewy mam zatkany a prawy przepchal mi gin tym plynem i mam dziecko a staralismy sie kupe czasu bez lekarzy potem z lekarzem 1,5 roku i jest bejbik :)

    hmn ... a jak sprawdzają drożność jajowodów ...
    kurde mnie badała i usg ... ale nic mi nie powiedziała ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif...testy testami, musisz na bete iść ... ;)

    deJzi lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy mają sprawdzalność na 99% także raczej nie pozostawiają mi złudzeń. Czekam dalej na @, jak nie przyjdzie to umówię się do gina, bo może coś mi się tam rozchorowało. Powiedzcie mi, czy luteinę mogę brać na własną rekę? Ile trzeba ją brać i po jakim czasie odstawic, zeby przyszła @?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ