X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    oliwia wrote:
    Klif nie czekaj tylko zrób sobie podstawowe hormony przynajmniej bedziesz wiedziała czy wszydtho jest ok.ja gdybym w szybciej nie zrobiła Sobie tej prolaktyny to Napewno bym jeszcze w ciąży nie była:)

    Kochana a co z Twoją prolaktyną jest/było nie tak ? były jakieś ''objawy'' na to ?

    Maximka ja zauważyłam bo nie miałam skoków temperatur a jak jest owulacja to musi być.
    Robiłam testy owulacjne i tez mi nie wychodziły No i bóle głowy

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wyszla 3.4 :( juz nie wiem co mam myslec.za dydzien powtorze i zobacze czy jest wyzsza..ale watpie

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwie dzięki za odpowiedź ... bo ja mam takie ciągle myśli ... a mianowicie ... byłam u mojej ginki i mówię jej że staramy się rok i nic i że trzeba by jakieś badania chyba porobić, a ona do mnie taaak a jakie :P to jej mówię , a ona że ten internet to chce być mądrzejszy od ludzi i tylko nakręca . Zbadała mnie i na koziołku i usg, pogadała ze mną i mówi mi tak : ja widzę że hormony są ok, to widać i że na badania nie ma potrzeby iść, lekarze czasem wiedzą że jest ok a wysyłają na nie ... i że jak rok nie wychodzi to trzeba zacząć od badania faceta bo ja jestem ponoć ok ...

    no nie wiem ... cykle mam regularne, skoki tempki w sumie były, w zeszłym cyklu ovu wyznaczyło mi tak podobnie owulację jak mówiła mi ginka ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Beta wyszla 3.4 :( juz nie wiem co mam myslec.za dydzien powtorze i zobacze czy jest wyzsza..ale watpie

    Kochana ... mi się wydaje, że Ty się zaaaa baaaaardzo nakręcasz ... po prostu ... odpuść , te temperatury, wykresy, objawy ... mnie w poprzednim cyklu cały tydzień przed okresem podbrzusze jak nigdy bolało, jajniki, objawów 100tysięcy ...

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowlasnie mam zamar odpuscic..mam dosyc mierzenia temperatur i grzbania sobie.bedzie co bedzie.

    maximka84, deJzi lubią tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No , w końcu mówisz do rzeczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Oliwie dzięki za odpowiedź ... bo ja mam takie ciągle myśli ... a mianowicie ... byłam u mojej ginki i mówię jej że staramy się rok i nic i że trzeba by jakieś badania chyba porobić, a ona do mnie taaak a jakie :P to jej mówię , a ona że ten internet to chce być mądrzejszy od ludzi i tylko nakręca . Zbadała mnie i na koziołku i usg, pogadała ze mną i mówi mi tak : ja widzę że hormony są ok, to widać i że na badania nie ma potrzeby iść, lekarze czasem wiedzą że jest ok a wysyłają na nie ... i że jak rok nie wychodzi to trzeba zacząć od badania faceta bo ja jestem ponoć ok ...

    no nie wiem ... cykle mam regularne, skoki tempki w sumie były, w zeszłym cyklu ovu wyznaczyło mi tak podobnie owulację jak mówiła mi ginka ...

    mężusia na warsztat !!!!!!!!!!

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) bedzie dobrze.troszke mi przykro.ale domyslalam sie ze tak bedzie

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika ja też mam doła bo z mojego cyklu chyba nici a juz trwa 39 dzień :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 10:45

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...wiem mężuś zrobi badania... :(

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywalam termometr i rezygnuje z wykresikow :) od tak. ;onika a co z Two.im cyklem nie tak? Poki nie ma @ jest szansa.ja wczoraj dostalam lekkiego plamienia i ucichlo.ehh

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Wywalam termometr i rezygnuje z wykresikow :) od tak. ;onika a co z Two.im cyklem nie tak? Poki nie ma @ jest szansa.ja wczoraj dostalam lekkiego plamienia i ucichlo.ehh

    jakoś powoli trace nadzieje :( brzuch boli a piersi są takie ciężkie jak nigdy

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    anika wrote:
    Wywalam termometr i rezygnuje z wykresikow :) od tak. ;onika a co z Two.im cyklem nie tak? Poki nie ma @ jest szansa.ja wczoraj dostalam lekkiego plamienia i ucichlo.ehh

    jakoś powoli trace nadzieje :( brzuch boli a piersi są takie ciężkie jak nigdy

    wczoraj w pracy na nocnej zmianie to myślałam że chyba zwymiotuje tak mi niedobrze było ale pewnie sobie coś wszystwam powili mój męzuś ma dosyć mnie z tym termometrem

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ;oniqa wrote:
    anika wrote:
    Wywalam termometr i rezygnuje z wykresikow :) od tak. ;onika a co z Two.im cyklem nie tak? Poki nie ma @ jest szansa.ja wczoraj dostalam lekkiego plamienia i ucichlo.ehh

    jakoś powoli trace nadzieje :( brzuch boli a piersi są takie ciężkie jak nigdy

    wczoraj w pracy na nocnej zmianie to myślałam że chyba zwymiotuje tak mi niedobrze było ale pewnie sobie coś wszystwam powili mój męzuś ma dosyć mnie z tym termometrem

    jak mi sie nie uda w tym cyklu też wywalam termometr :D

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam będe póxniej do usłyszenia :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam dosyc.co z tego ze doszlo do zaplodnienia jak u nas sie nie chce zagniezdzic.moze za duzo o tym mysle..daje sobie juz spokoj.. mnie dzisiaj bylo niedobrze..non stop kreci mi sie w glowie. :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny:)
    Laski jak nie wychodzą testy sikane, chyba nie zawsze trzeba to brać jak wyrok. Znam przypadki że sikańce wychodziły po tygodniu od spodziewanej @, najbardziej wiarygodna jest beta.
    Ja sobie dziś zrobiłam test i mi nie wyszedł, pomimo wczorajszej bety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Witam dziewczyny:)
    Laski jak nie wychodzą testy sikane, chyba nie zawsze trzeba to brać jak wyrok. Znam przypadki że sikańce wychodziły po tygodniu od spodziewanej @, najbardziej wiarygodna jest beta.
    Ja sobie dziś zrobiłam test i mi nie wyszedł, pomimo wczorajszej bety

    a ile mialas tej bety?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi wykres owu przesunął...drań! wcześniej zaznaczyłam sama a teraz usunęłam zaznaczenie, a wykres pach! wyznaczył wielmożnie..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ