X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava, piersi mnie bolą. Nie nastawiam się na ciążę, wiem że w niej nie jestem, bo też uważam że test pokazałby dziś choć jaśniutką kreseczkę, a u mnie nie było nic tylko jedna krecha. Denerwuję się tylko tym, że mi się poprzesuwało jak już sobie ładnie wszystko mogłam wyliczać i wiedziałam co i jak. Teraz od nowa będę musiała rozkminiać mój cykl.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif nie czekaj tylko zrób sobie podstawowe hormony przynajmniej bedziesz wiedziała czy wszydtho jest ok.ja gdybym w szybciej nie zrobiła Sobie tej prolaktyny to Napewno bym jeszcze w ciąży nie była:)

    deJzi lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich
    u mnie nadal bez @ a tempka utrzymuje sie na tym samym poziomie przez kilka dni dzisiaj byłam na badaniach BHCG< FT4, FT3, THS wyniki prawdopodobnie 2.05 ale po 14 myślicie że jest szansa przy takiej temperaturze że cos się zagnieździło ?? czy jest zdecydowanie za niska

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zrobię. Tylko, ze u mnie robia w srody i piatki. Więc jak dostanę okres na dniach to dopiero będę mogła zrobić badania w środę.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze No moje oko to masz za nisko temperaturę:/ale oby sie mylę :)a prolaktyne tez robiłas ?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja teraz tylko te pęcherzyki mam maleńkie, jak patrzę po usg starych (tzn. sprzed 2 lat) to zawsze wielki jeden dojrzewał, ale wtedy to się nie starałam az tak :) teraz tylko te 2 m-ce cienko przędą, czy pcos jest od zawsze czy może sie zrobić nagle? od tak..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrób wtedy w środę napewno jak będzie znacznie podwyzszona to wyjdzie ja miałam 26ml przy normie do 25 i juz nie mogłam zajść w ciążę.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Kurcze No moje oko to masz za nisko temperaturę:/ale oby sie mylę :)a prolaktyne tez robiłas ?

    na prolaktyne mi nie dał, a zapomniałam go poprosić, a co do tempki to też tak myślałam że jest troszke za niska

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Emilka ci nie odpowiem bo nie wiem :(

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki siedzę i myślę, że może jeszcze jednak...

    Napiszcie PROSZĘ co myslicie o moim wykresiku...?
    Może jeszcze jednak wyjdzie "+" :-)

    Chociaż temperatura dzisiaj troszkę w dół :-(

    Sama już nie wiem... Zdołowałam się tym testem :-( :-( :-(
    A później zaczęłam sie nakręcać dalej... Oj, chyba źle ze mną ;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 09:19

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Ja Emilka ci nie odpowiem bo nie wiem :(

    Zawsze Oliwko był jeden wielki, teraz tylko tak dziwnie... zaczynam się bać im wiecej patrzę na usg, mimo wszystko lekarz pcos nie wykrył... ale pęcherzyki sa małe, nie urosły, a jestem już na koncu cyklu..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to moze pózniej ci da ja bez skierowania 30zl płacilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co lekarz chce zrobić w tej sytuacji?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    A co lekarz chce zrobić w tej sytuacji?

    chce dać cyclo-progynovę na popęd owulacji i jeśli mimo tego pecherzyki nie dojrzeją to da mi cos na wzrost i pękanie wtedy...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to trzymam kciuki aby wszystko ci sie udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Klif nie czekaj tylko zrób sobie podstawowe hormony przynajmniej bedziesz wiedziała czy wszydtho jest ok.ja gdybym w szybciej nie zrobiła Sobie tej prolaktyny to Napewno bym jeszcze w ciąży nie była:)

    Kochana a co z Twoją prolaktyną jest/było nie tak ? były jakieś ''objawy'' na to ?

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam właśnie, ze przy wysokiej prolaktynie wystpują częste bóle głowy i ja tak mam. Wiec chyba zrobię ją w przyszłym cyklu

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie strasznie korci zrobić test ale postaram si.e wytrzymać do 2 maja oby mi sie udało chociaż tak czuje że i tak nic z tego nie będzie :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jedną rzecz. Miałam owulacje 18dc, czyli opóźnioną o 3 dni. Ovu wyznaczyło mi w związku z tym @ na dzis, ale jej nie ma. Co może być przyczyną opóźnienia? Czytałam, że faza lutealna zawsze trwa tyle samo. Czyli do wczoraj ona powinna być (mam 15-dniową fazę lutealną), a dziś powinna byc @. Jakie są więc przyczyny wydłużenia cyklu, mimo wystąpienia owulacji i braku ciąży.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Powiedzcie mi jedną rzecz. Miałam owulacje 18dc, czyli opóźnioną o 3 dni. Ovu wyznaczyło mi w związku z tym @ na dzis, ale jej nie ma. Co może być przyczyną opóźnienia? Czytałam, że faza lutealna zawsze trwa tyle samo. Czyli do wczoraj ona powinna być (mam 15-dniową fazę lutealną), a dziś powinna byc @. Jakie są więc przyczyny wydłużenia cyklu, mimo wystąpienia owulacji i braku ciąży.

    stres, zmiana trybu życia, sen nieregularny, hormony... ciężko powiedziec Klifku..

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ