X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 maja 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Mycha wrote:
    Mycha wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy według Was ovu wyznaczyło mi dobrze owulację? Jeśli zerknęłybyście na mój wykres to powiem, że do wczoraj dni płodne przewidywane były 15-17 kwietnia a kolejna miesiączka na 2 maja. Dzisiaj ovu zaznaczył mi miesiączkę aż na 11 maja a ovulację w 26 dniu cyklu. Nie wiem dlaczego tak bardzo ovu wydłużył mi cykl? Czy któraś mogałaby podjąć się próby wytłumaczenia mi tego? Będę wdzięczna bo się pogubiłam ;-)

    Pomocy! O co tu chodzi? Miałyście tak kiedyś?

    No ta temperatura faktycznie wskazuje na to ze owu by wypadała 26 dc. A jak długie masz cykle?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha wrote:
    Mycha wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy według Was ovu wyznaczyło mi dobrze owulację? Jeśli zerknęłybyście na mój wykres to powiem, że do wczoraj dni płodne przewidywane były 15-17 kwietnia a kolejna miesiączka na 2 maja. Dzisiaj ovu zaznaczył mi miesiączkę aż na 11 maja a ovulację w 26 dniu cyklu. Nie wiem dlaczego tak bardzo ovu wydłużył mi cykl? Czy któraś mogałaby podjąć się próby wytłumaczenia mi tego? Będę wdzięczna bo się pogubiłam ;-)

    Pomocy! O co tu chodzi? Miałyście tak kiedyś?

    mi tez przesunęło owulacje
    ja bym temu ovu tak nie ufala... zakreslam sobie co ma byc i tyle biore sobie to intuicyjnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, Iwka, deJzi- dziękuję za odpowiedź. Ja jestem dopiero pierwszy miesiąc po odstawieniu anty ale przed tabletkami cykle miałam mniej więcej 30 dniowe i tak sobie teraz zaznaczyłam. Chciałam testować 5 maja ale teraz to chyba bez sensu bo to nawet nie będzie 14 dzień po ovu a podobno wtedy najlepiej jest zrobić test? Poza tym chyba za dużo się spodziewam jak na pierwszy miesiąc po anty...

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 3 maja 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - badasz sobie szyjkę macicy? dzięki temu łatwiej Ci będzie określić dzień owulacji, bo ovu naprawdę różnie to wyznacza. U mnie też raz wyznaczył na 24 marca a potem w tym samym cyklu na 14 kwietnia. Poza tym słyszałam,że od razu po odstawieniu tabl anty cykl może się baaardzo wydłużyć,więc poczekałabym z testem i obserwowała swoje ciało. Test najlepiej jest robić 14 dni po owulacji, po wtedy jak jesteś w ciąży to wyjdzie, tak mówił mój gin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2013, 16:51

    82doi09kxiyf6x26.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak ten maj musi być NASZ dziewczyny chociaż mam długie cykle to testowac dopiero będe w czerwcu ostatnio miałam 64 dniowy cykl a poprzedni 40 dniowy jakas masakra nigdy tak nie miałam dlatego testować będe dopiero w czerwcu albo 1.06 albo 7,06 tak sobie postanowiłam a narazie w poniedziałek ide po wyniki z bety które robiłam przed @ nie ma co sprawdzać no ale inne wyniki są ważniejsze które robiłam :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 maja 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Mycha wrote:
    Anika, Iwka, deJzi- dziękuję za odpowiedź. Ja jestem dopiero pierwszy miesiąc po odstawieniu anty ale przed tabletkami cykle miałam mniej więcej 30 dniowe i tak sobie teraz zaznaczyłam. Chciałam testować 5 maja ale teraz to chyba bez sensu bo to nawet nie będzie 14 dzień po ovu a podobno wtedy najlepiej jest zrobić test? Poza tym chyba za dużo się spodziewam jak na pierwszy miesiąc po anty...

    Dokładnie mi ovu przesunęło owulacje z 18 dc na 25 dc a tak naprawdę miałam 15 dc ponieważ byłam no monitoringu więc wiem. Tak ja napisała HOPE83 obserwuj swoje ciało, i na tą chwilę ciężko jest cokolwiek powiedzieć.

    W następnym cyklu będzie Ci już łatwiej :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Mycha - badasz sobie szyjkę macicy? dzięki temu łatwiej Ci będzie określić dzień owulacji, bo ovu naprawdę różnie to wyznacza. U mnie też raz wyznaczył na 24 marca a potem w tym samym cyklu na 14 kwietnia. Poza tym słyszałam,że od razu po odstawieniu tabl anty cykl może się baaardzo wydłużyć,więc poczekałabym z testem i obserwowała swoje ciało. Test najlepiej jest robić 14 dni po owulacji, po wtedy jak jesteś w ciąży to wyjdzie, tak mówił mój gin

    Kilka razy próbowałam zbadać szyjkę macicy ale nie wiem czy zinterpretowałam to prawidłowo. Wysokość i twardość w miarę potrafię określić, natomiast otwartość to już zupełnie nie wiem jak ocenić??? Ciekawa jestem jak długi będzie mój pierwszy cykl i w jakim czasie wszystko się wyreguluje. Czy któraś z Was brała może tabletki anty i pamięta jak to było u niej?
    Czyli rada jest taka, że trzeba stawiać na dużo <3 ;-) ;-) ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2013, 19:06

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 3 maja 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    powiem tak ten maj musi być NASZ dziewczyny chociaż mam długie cykle to testowac dopiero będe w czerwcu ostatnio miałam 64 dniowy cykl a poprzedni 40 dniowy jakas masakra nigdy tak nie miałam dlatego testować będe dopiero w czerwcu albo 1.06 albo 7,06 tak sobie postanowiłam a narazie w poniedziałek ide po wyniki z bety które robiłam przed @ nie ma co sprawdzać no ale inne wyniki są ważniejsze które robiłam :)

    Kochanie, a jakie wyniki robiłaś? Ja miałam długie cykle od może 5 miesięcy i lekarz zalecił różne, jakie leki brałaś, jeśli brałaś? Jak pisałaś wcześniej a ja nie zauważyłam- to bardzo przepraszam :) podobne masz te cykle do moich więc pytam.... :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki nie wytrzymała i zatestowalam dzisiaj DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg znowu słabizna jakas wyszla

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki nie wytrzymała i zatestowalam dzisiaj DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg znowu słabizna jakas wyszla

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bralam anty 6 lat i 3 lata nie moglam zajsc w ciaze bez lekarza wiec dobra rada idz do ginka niech sprawdzi czy jajeczka dorastaja do swojej dojzalosci :) bo mi nie rosly do rozmiaru zeby pekly i niestety dal mi cos na wzrost :) wiec migiem do ginka idz bo szkoda czasu.. teraz jestem po ciazy wiec jest inaczej wszytko wróciło do normy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i powiedz mu ze strasz sie juz dlugo o dziecko i nie ma rezultatu bo ci skarze czekac rok czasu idz prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi dziękuję za wszystkie rady, poczekam jeszcze tak do połowy maja, zobaczę czy dostanę @ i wtedy po udam się do lekarza lub jeśli do połowy maja nie dostanę @. W sumie to masz rację, że trzeba powiedzieć, że już długo się staram i nic z tego. Mam tylko nadzieję, że sobie tym nie zaszkodzę, jak sądzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno nie powiedz ze odstawilas 5 miechow temu tabsy i bejbika nie ma.. napewno sie spyta jak dlugie cykle masz wiec wiec musisz poczekac na malpe i zobaczysz jaki masz okres po tych tabsach.. powiedz ze robisz wykresy i nic z tego nie ma.. niech wezmie cie na przeglad kiegy masz owolke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak dlugo bralas tabsy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok spadam bede poznie milej soboty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 lat z przerwami, ostatnie 5 lat bez przerwy. Myślisz, że mogę podać długość cyklu tylko na podstawie tego jednego po odstawieniu anty? Czy lepiej jakoś to wypośrodkować?

    Dzięki i wzajemnie udanego dnia życzę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2013, 08:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skarbie nie wiem, ale jak powiesz ze dopiero odstawilas tabsy to cie odesle z kwitkiem i bedzie zwodzil.. naj lepiej ginkowi opowiedziec wszystko w czarnych barwach.. :)
    pomysl jak zrobic tak zeby bylo dobrze :) powiedz ze masz różnie te cykle i podaj mu ostatnia date miesiaczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Kobitki nie wytrzymała i zatestowalam dzisiaj DSCF3693_JPG_300x300_q85.jpg znowu słabizna jakas wyszla

    anika mialam tak samo na bank jestes w ciazy:)):powtorz test jutro albo za 2 dni wyjdzie bardziej widoczna:)

    ;oniqa, anika lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 maja 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    hej dziewczyny mam pytanie czy któraś brała tabletki http://allegro.pl/oeparol-olej-z-wiesiolka-60kaps-omega-6-piekno-wzm-i3200295157.html są dobre?? pomogły którejś

    no i kupiłam czyli brać do pierwszego dnia owulacji później przestać?

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 152 153 154 155 156
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ