X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 12 marca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja na kwiecień nieśmiało liczę, że przyniesie niespodziankę może.. cykl niespodziewanie się skończył. bardzo dziwnym okres , bardzo skąpy przyszedł, temperatura nie pokazuje, żeby owu była, były chwilowe nadzieje, ale nie ma co trzeba wziąć się za robotę;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 13:18

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm to i ja się dopisze do kwietniowych starań bo w marcu robię lekką przerwę, tzn wszystko na luzie, serduszkowanie wtedy kiedy mamy ochotę a nie wtedy kiedy wypadają dni płodne :) olałam mierzenie temperatury.
    Może w kwietniu zacznę prowadzić kolejny wykres, na razie postanowiłam odpocząć.

    WSK, my mamy prawie razem w kwietniu rocznicę ślubu, więc może jakiś maleńki prezencik dostaniemy :) np 2 kreseczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 16:12

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kwietniowe??

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robione HSG 1 marca i juz wiem, ze mi nie pomogło, a bol był okropny nie ma co oszukiwac. teraz kolejne starania na poczatku kwietnia.

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 marca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde kwiecień a ja lutego nie mogę zakończyć ratunku !!!! poczekajcie na mnie prosze ;-)

    samira, karoam, Paula90 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podoba mi sie rymowanka w pierwszym poście:D
    to ja może też przycupne do Was, w prawdzie też jeszcze nie skończyłam lutowego cyklu, ale następna owu będzie już raczej w kwietniu:)
    a 21 marca wizyta u gina

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde a ja niechce byc w kwietniowych moze jednak marzec bedzie dla mnie szczesliwy jak nie to spotkamy sie w kwietniowych niestety

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam wielki problem z ginekologami.Kazdy mowil ze po 2 latach staran jak nie zajdziemy w ciaze to dopiero mozna zaczac sie martwic.Wczoraj bylam u tzw.NOWEGO GINEKOLOGA.,ktoregos z kolei i ten powiedzial mi,ze mamy sie zglosic do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.Zalamalam sie troszke ale w koncu Nam pomoga :) boje sie tego wszystkiego co nas czeka ale widocznie Bog mial wobec nas inne plany.Napewno tu zawitam do was jeszcze kochane :) Nie poddajmy sie :) musimy byc silne zeby w koncu kiedys osiagnac cel :) W koncu na kazda z nas czeka gdzies nasz prywatny malenki cud :* <3

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 12 marca 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja tez mialam wielki problem z ginekologami.Kazdy mowil ze po 2 latach staran jak nie zajdziemy w ciaze to dopiero mozna zaczac sie martwic.Wczoraj bylam u tzw.NOWEGO GINEKOLOGA.,ktoregos z kolei i ten powiedzial mi,ze mamy sie zglosic do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.Zalamalam sie troszke ale w koncu Nam pomoga :) boje sie tego wszystkiego co nas czeka ale widocznie Bog mial wobec nas inne plany.Napewno tu zawitam do was jeszcze kochane :) Nie poddajmy sie :) musimy byc silne zeby w koncu kiedys osiagnac cel :) W koncu na kazda z nas czeka gdzies nasz prywatny malenki cud :* <3

    hej basiulkaa 89 moi znajomi tez zostali skierowani do kliniki i dzieki temu maja teraz dwoje zdrowych dzieci wiec to chyba dobrze ze sie tam udacie jak jest cos nie tak to lekarze znajda powod i przyczyne i dobiora ci odpowiednie leczenie bedzie ok zobaczysz

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pytałam lekarza na ostatniej wizycie jak to jest z tymi staraniami i ile cykli to normalne. I dostałam odpowiedz,że kiedyś to było dwa lata nawet, potem rok, a teraz to ludzie są niecierpliwi i 6 cykli. Dlatego jak widać chyba co lekarz to opinia. Ja też raczej do kwietnia się łapie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cześć :) mam pasek!!!!! :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 marca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki :) dziś zawitał do mnie @ więc chodź mamy jeszcze marzec to o kwiecień na pewno zahaczę ...... życzę wszystkim w tym miesiącu 2 kreseczek, a co za tym idzie zielonych kropeczek :D :D :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny, cześć :) mam pasek!!!!! :)

    Kochana ja tez na niego juz czekam :D ile czekalas?bo juz sie nie moge doczekac :P

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 marca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny, cześć :) mam pasek!!!!! :)

    Kochana ja tez na niego juz czekam :D ile czekalas?bo juz sie nie moge doczekac :P

    dziewczynki jaki pasek, podpowiedzcie 7 miesięcznej staraczcę jak możecie :P może i ja się skuszę :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    EmiliaWSK wrote:
    Dziewczyny, cześć :) mam pasek!!!!! :)

    Kochana ja tez na niego juz czekam :D ile czekalas?bo juz sie nie moge doczekac :P

    dziewczynki jaki pasek, podpowiedzcie 7 miesięcznej staraczcę jak możecie :P może i ja się skuszę :P

    Wejdź do watku WIARA CZYNI CUDA, tam wszystko opisałam :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Moj pasek przyszedl wczoraj :)
    Moja biedna sis ma ciaze pozamaciczna :( 6 tydzien :( mozliwe ze wytna jej jajowod albo cala macice w przypadku komplikacji :O oby nie bylo zadnych Panie Boze Wszech mogacy :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Moj pasek przyszedl wczoraj :)
    Moja biedna sis ma ciaze pozamaciczna :( 6 tydzien :( mozliwe ze wytna jej jajowod albo cala macice w przypadku komplikacji :O oby nie bylo zadnych Panie Boze Wszech mogacy :*

    Pomodlę się !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nietety mojej sis wycieli jajowod :/

  • motyla noga:) Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można się przyłączyc?:)dopiero zaczynamy starania.mam nadzieję,ze z Wami będziemi łatwiej.szczerze to mam cichą nadzieję,ze możej uż teraz się uda.24 mam dostać @-oby nie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2013, 20:54

    28df381155355487e6d6b46efa91079b.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyla noga:) oczywiście, że można się przyłączyć :) Powodzenia życzę :).

    motyla noga:) lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ