X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze raz aktulizejszyn :P

    05.04.2013 jedrna5
    06.04.2013 Meginka
    08.04.2013 Gossska
    12.04.2013 Gunia
    14.04.2013 kaarolaa, aisa
    15.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina, Maja
    20.04.2013 Adzia
    23.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Oliwia
    30.04.2013 Kfjatus, Anja385
    27.04.2013 basiulkaa_89

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co.. To ja dziękuję, ze mogłam coś optymistycznego napisać :) Od tego jesteśmy... żeby się wspierać.. o pisząc pozytywnie.. same siebie podbudowujemy! ..Tak to działa :) Fajne to formum.. prawda? ;)
    .. i Tobie drównież dziękuję za miłe slówka :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Dziewczynki dzięki że jesteście. Zrozumiecie, nie wyśmiejecie, tylko wysłuchacie i wczujecie się w sytuacje. W moim gronie nie mogłabym o tym rozmawiać, bo powinnam się cieszyć ze szczęścia koleżanki. Ma ja musiało być Ci bardzo ciężko. Na prawdę podziwiam. Wiem, że muszę optymistycznie myśleć, ale zdarzają się czasami takie dni jak dzisiaj.

    Konwalia widzę że nie jestem sama z podłym nastrojem trzymaj się dobrze że jest Ma ja która zawsze dobre słówko powie i odrazu buzia się uśmiecha :)

    Konwalia, Ma ja lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Konwalia wrote:
    Dziewczynki dzięki że jesteście. Zrozumiecie, nie wyśmiejecie, tylko wysłuchacie i wczujecie się w sytuacje. W moim gronie nie mogłabym o tym rozmawiać, bo powinnam się cieszyć ze szczęścia koleżanki. Ma ja musiało być Ci bardzo ciężko. Na prawdę podziwiam. Wiem, że muszę optymistycznie myśleć, ale zdarzają się czasami takie dni jak dzisiaj.

    Konwalia widzę że nie jestem sama z podłym nastrojem trzymaj się dobrze że jest Ma ja która zawsze dobre słówko powie i odrazu buzia się uśmiecha :)

    Tak i od razu lżej na sercu.

    Ma ja lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    ;oniqa wrote:
    Konwalia wrote:
    Dziewczynki dzięki że jesteście. Zrozumiecie, nie wyśmiejecie, tylko wysłuchacie i wczujecie się w sytuacje. W moim gronie nie mogłabym o tym rozmawiać, bo powinnam się cieszyć ze szczęścia koleżanki. Ma ja musiało być Ci bardzo ciężko. Na prawdę podziwiam. Wiem, że muszę optymistycznie myśleć, ale zdarzają się czasami takie dni jak dzisiaj.

    Konwalia widzę że nie jestem sama z podłym nastrojem trzymaj się dobrze że jest Ma ja która zawsze dobre słówko powie i odrazu buzia się uśmiecha :)

    Tak i od razu lżej na sercu.

    dokładnie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście! Ech... fajne to formum :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo fajne :) dzieki dziewczyny że jesteście :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :):):) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :)cytologia do odbioru za dwa tygodnie,mogę dostać w tym miesiącu @ po badaniu jest mi jakoś lżej mówiła że pęcherzyki są i wszystko wygląda ładnie :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, że takie kiepskie nastroje to chyba ovu zapowiadają... hmm? Ja też jakas taka dzisiaj płaczliwa jestem.. ale co tam... Jak tylko mężulek do domku wróci... hmmm...
    a macie jakieś fajne pomysły na powitanie męża? Bielizna u progu... już była... co teraz? :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :):):) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :)cytologia do odbioru za dwa tygodnie,mogę dostać w tym miesiącu @ po badaniu jest mi jakoś lżej mówiła że pęcherzyki są i wszystko wygląda ładnie :)

    Ja byłam kilkla dni temu i też pęcherzyki były :) Super! Teraz czekamy na "ten dzień" ... i serduszkujemy!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Tak sobie myślę, że takie kiepskie nastroje to chyba ovu zapowiadają... hmm? Ja też jakas taka dzisiaj płaczliwa jestem.. ale co tam... Jak tylko mężulek do domku wróci... hmmm...
    a macie jakieś fajne pomysły na powitanie męża? Bielizna u progu... już była... co teraz? :)

    Ma ja ja dzisiaj wręcz bardzo płaczliwa jestem. Mam owulację, więc idę serduszkować. Mój mąż na pewno też sprawi, że lżej mi będzie na sercu. Pomysł? Właśnie mąż zaprosił mnie na wspólny prysznic :D Lecę. Trzymajcie się kochane!

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Gośśśka wrote:
    madzianka wrote:
    Ja chyba w tym miesiacu wrzucę na luz bo chyba inaczej zwariuje i jeszcze pytania mojego narzyczonego "dlaczego nie zachodze w ciaze?" az plakac mi sie chce moj optymizm gdzies ulatuje co robic?

    ojej wiesz to nie jest tak wszystko jak by się wydawało a czy twój narzeczony był na badaniach?dużo może na to wpływać że nie macie jeszcze dzidziusia np: czy brałaś tabletki antykoncepcyjne wcześniej i przez jaki okres, czy masz cykle regularne, czy nie masz ich za długich bądź za krótkich, zamiast Cię dołować nich pójdzie na badania nasienia bo te wymagają mniej czasu niż u kobiet wystarczy kubeczek i od 3 do 5 dni przerwy od stosunku, na pewno takie słowa tego wszystkiego nie przyspieszą
    Trzymaj się kochana i się nie dołuj :) :) będzie dobrze tylko czasami jak za bardzo się chce to nie wychodzi i tak jest ze wszystkim :)

    Narzyczony nie byl jeszcze na badaniach. Tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie bralam. A cykle do lutego mialam bardzo regularne co 28 dni a w macy jeden cykl mial 25 dni a teraz 26 dni a wiec nie wiem o co chodzi. Fakt stres ma zly wplyw na to wszystko tylko z drugiej strony bardzo ciezko jest tak wyluzowac sie w 100% i nie myslec o dziecku. dziekuje za slowa pocieszenia to bardzo wiele dla mnie znaczy :-)

    wiesz ja dziś poszłam spontanicznie do ginekologa na USG i powiem Ci że na duchu mnie podniósł też mam cykle regularne co 27 dni i tabletek nigdy nie brałam,polecam Ci też się przejść ja się czuje lepiej jakby mi kamień z serca spadł :) sprawdzi Ci jajniki i czy masz lub miałaś owulacje :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ma ja wrote:
    Tak sobie myślę, że takie kiepskie nastroje to chyba ovu zapowiadają... hmm? Ja też jakas taka dzisiaj płaczliwa jestem.. ale co tam... Jak tylko mężulek do domku wróci... hmmm...
    a macie jakieś fajne pomysły na powitanie męża? Bielizna u progu... już była... co teraz? :)

    Ma ja ja dzisiaj wręcz bardzo płaczliwa jestem. Mam owulację, więc idę serduszkować. Mój mąż na pewno też sprawi, że lżej mi będzie na sercu. Pomysł? Właśnie mąż zaprosił mnie na wspólny prysznic :D Lecę. Trzymajcie się kochane!

    No to uciekaj!!!! I nie wracaj juz dzisiaj! Prysznicujcie, serduszkujcie... miłego wieczorku!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dzisiaj będę miała wspólną kąpiel no i serduszkowanie będzie :) Ma ja wanna pełna piany i świece :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki jestem dziś szczęśliwa poszłam spontanicznie do ginekologa zrobiłam USG i cytologie Pani doktor powiedziała mi że wszystko u mnie w porządku z jajnikami i że miałam owulacje w tym miesiącu z lewego jajnika,kazała jeść dużo mięska i rybek :):):) ale się cieszę kamień z serca normalnie :) :) :)cytologia do odbioru za dwa tygodnie,mogę dostać w tym miesiącu @ po badaniu jest mi jakoś lżej mówiła że pęcherzyki są i wszystko wygląda ładnie :)

    Ja byłam kilkla dni temu i też pęcherzyki były :) Super! Teraz czekamy na "ten dzień" ... i serduszkujemy!

    czuję się taka lekka :P :) mogłabym latać :) :) :) chyba potrzebowałam tego potwierdzenia :) polecam każdemu to ma lekkie doły związane z tym tematem :P :) u mnie nastrój zmienił się diametralnie :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wystarczą pończoszki i szpilki bez bielizny napewno będzie zadowolony :)

    Gośśśka, Ma ja, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wanna z pianą... hmmm... super! Będzie dzisiaj na pewno! Tylko mój mężulek dzisiaj słabiutki będzie... po koszu z kolegami , ha, ha... ale na serduszko... bedzie miał ochotę!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Konwalijko... wiem co czujesz... Moje dwie najbliższe przyjaciółki zaszły w ciążę... razem ze mną... (róznice między nami ok. 3 tygodni)... niestety my stracilismy naszego aniołka... Dziewczyny w tym miesiącu urodziły. Przez dłuższy czas było mi okropnie trudno słuchać o ich ciążach... Bardzo chciałam wiedzieć że wszystko u nich ok... pytałam, ale sśłuchać było trudno. Dziś... jestem po odwiedzinach jednej i drugiej... mają cudowne dzieciątka! Są szczęśliwe...
    A ja... ja też jestem szczęsliwa bo wiem, że moje przyjaciółki mają wspaniałe, upragnione, zdrowe dzieci... i wiem, że moja kolej też przyjdzie... Wiem, że my też będziemy rodzicami!
    ... ale żeby nie było tak łatwo... w mojej pracy, w najbliższym otoczeniu...jest 6 ciąż! A co tam... Trzeba być silnym.. i mieć nadzieję!

    to tak jak u mnie przyjaciółka urodziła zdrowego synka, siostra koleją córeczkę w pracy 6 koleżanek już po porodzie, no ja też byłabym termin miałam na 1 kwietnia 2013 ale niestety straciłam, miłam rodzić razem z koleżanką z pracy no ale nie wyszło jak narazie pozostaje mi odwiedzanie koleżanek i zabawianie córeczki siostry i synka przyjaciółki, cieszę się ich szczęściem ale w sercu coś ściska...jednak mimo wszytsko też mam nadzieje że i na nas przyjdzie czas.CO NAS NIE ZABIŁO TO NAS WZMOCNI !!!

    Ma ja lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    wystarczą pończoszki i szpilki bez bielizny napewno będzie zadowolony :)

    Kurczę! Nie mam pończoszek w domku!... a z apóźno żeby lecieć do sklepu... pończoszki zostawię na jutro... :)

    ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam że mi też napewno będzie u wszystkich serduszkowanie dzisiaj :) <3 <3 <3

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ