X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    olaola wrote:
    ninka ja piję dwie rozpuszczalne z mlekiem i cukrem dziennie, jak mnie mega zamula to wtedy sypaną, też myślałam czy odstawić ale nie dajmy się zwariować ;)
    ja dziś zapisałam się na nfz do mojej gin termin ... 15.05 super :/

    cześc ola :)
    ano nie dajmy się zwariować z kawą :) ja też piją, uwielbiam :)
    no ...tak trzeba czekać, ja mam wizytę 9tego, ale prywatnie lecę z koksem, bo na nfz nie mam jak iśc - w tych godz. w pracy jestem ...

    cześć maximka, no ja też kawosz jestem, uwielbiam :) ja niestety nie pracuję i lekarka przyjmuje w godz popoludniowych więc dla pracujących jest dobrze. mi powiedziała, że jak zaciąże to mam przyjsc 2 tyg po terminie @ bo wtedy coś będzie widać, ciekawe jak bym to miala zrobić jak takie terminy i mówię jej własnie ze się długo do niej czeka a ona do mnie ze mam dzownić do niej i się z nia umówić bo ona tu rządzi a nie pani w rejestracji ;) a że to przy okazji znajoma rodziny męża to mnie inaczej traktuje ;) tylko, że ja po znajomości nie lubie nic załatwiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    maximka84 wrote:
    olaola wrote:
    ninka ja piję dwie rozpuszczalne z mlekiem i cukrem dziennie, jak mnie mega zamula to wtedy sypaną, też myślałam czy odstawić ale nie dajmy się zwariować ;)
    ja dziś zapisałam się na nfz do mojej gin termin ... 15.05 super :/

    cześc ola :)
    ano nie dajmy się zwariować z kawą :) ja też piją, uwielbiam :)
    no ...tak trzeba czekać, ja mam wizytę 9tego, ale prywatnie lecę z koksem, bo na nfz nie mam jak iśc - w tych godz. w pracy jestem ...

    cześć maximka, no ja też kawosz jestem, uwielbiam :) ja niestety nie pracuję i lekarka przyjmuje w godz popoludniowych więc dla pracujących jest dobrze. mi powiedziała, że jak zaciąże to mam przyjsc 2 tyg po terminie @ bo wtedy coś będzie widać, ciekawe jak bym to miala zrobić jak takie terminy i mówię jej własnie ze się długo do niej czeka a ona do mnie ze mam dzownić do niej i się z nia umówić bo ona tu rządzi a nie pani w rejestracji ;) a że to przy okazji znajoma rodziny męża to mnie inaczej traktuje ;) tylko, że ja po znajomości nie lubie nic załatwiać.

    Oluś ...
    hmn...po znajomości nie po znajomości ... niestety takie czasy :\ teraz wszystko przez znajomości, praca, wsio wsio i nie przejmuj się tym tylko ciesz :) przecież warta jesteś szczególnego traktowania :)
    teraz doczytałam że na maja masz wizytę, myślałam że na kwiecień, no ja mam na kwiecień , zobaczymy :)
    no nic uszątka do góry :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak samopoczucie u mnie po wczorajszym kiepskim dniu owiele lepiej mam nadziej że u Was również :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! ;oniqa u mnie dzisiaj też już lepiej z samopoczuciem. Tylko po wczorajszym trochę jestem niewyspana ;-)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jak Wy uważacie, czy można zajść w ciąże stosując żele intymne? Pytam nie o takie żele specjalistyczne, które pomagają żołnierzykom, tylko takie standardowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2013, 18:07

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny u mnie wszystko narazie nie ma jeszcze dni plodnych to nie ma tego stresu czy sie udalo mozna troche odpoczac nie myslec o dziecku ciagle:)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie odpuszczam starania bedzie co ma byc odlozylam termometr do lamusa i bede sie bzykac za przeproszeniem wtedy kiedy mam ochote a nie wtedy kiedy musze bo takie starania na sile mnie mecza i przyjemnos z tego zadna a wam dziewczyny zycze wszystkiego dobrego i zeby zolnierzyki zlapaly wiatr w zagle i dobily do celu

    Miriam, olaola lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Mika123 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w tym miesiącu zaczynam starania po poronieniu mam nadzieję że i dla mnie i dla was ten miesiąc pomimo tej paskudnej pogody będzie szczęśliwy :)

    aisa, Gośśśka, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki pogoda za oknem bez zmian jutro wracam do Oslo nie chce mi się strasznie :( tym bardziej że mój mąż zostaje w Polsce jeszcze tydzień :( no nic mam dziś dużo do ogarnięcia przed wyjazdem :) pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :) :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ja narazie odpuszczam starania bedzie co ma byc odlozylam termometr do lamusa i bede sie bzykac za przeproszeniem wtedy kiedy mam ochote a nie wtedy kiedy musze bo takie starania na sile mnie mecza i przyjemnos z tego zadna a wam dziewczyny zycze wszystkiego dobrego i zeby zolnierzyki zlapaly wiatr w zagle i dobily do celu

    Ja jestem tego samego zdania ... ciągłe mierzenie tempki, obserwacja siebie - czy to dziś czy nie dziś ... odbiera ochotę na sex ... poza tym zamiast cieszyć się sobą ... myślenie .... udało się czy nie ... :P

    ja jeszcze mierzę tempkę, bo to będzie dopiero mój 1wszy cykl z mierzeniem od początku do końca, chcę zobaczyć jak to ''działa'' :) A we wtorek idę do gina na jakiekolwiek badania i poradę ... się okaże :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika123 wrote:
    hej dziewczynki

    HEEEEJJJJ :)

    To Ty ... z naszych Bobasiątek ? :D :D :D :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Hej dziewczyny w tym miesiącu zaczynam starania po poronieniu mam nadzieję że i dla mnie i dla was ten miesiąc pomimo tej paskudnej pogody będzie szczęśliwy :)

    Hej :) musimy być wszystkie dobrej myśli :)

    pierś do przodu, uszątka do góry i jazda :)

    Gośśśka, H30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki pogoda za oknem bez zmian jutro wracam do Oslo nie chce mi się strasznie :( tym bardziej że mój mąż zostaje w Polsce jeszcze tydzień :( no nic mam dziś dużo do ogarnięcia przed wyjazdem :) pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :) :)

    Widzę Gosiu że Ty i tu i na naszym ''Gangu'' :D :*

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziś znowu dół :-( już mam dość tego czekania ... co się dzieje, nawet w nocy ginekolodzy mi się śnią ... ahh

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Mika123 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Mika123 wrote:
    hej dziewczynki

    HEEEEJJJJ :)

    To Ty ... z naszych Bobasiątek ? :D :D :D :) :) :)

    tak jest

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mam dziś paskudny humor głowa mi pęka dziś się dowiedziałam że moja koleżanka będąc w 20 tyg ciąży straciła dziecko niewydolność szyjki i sączenie wód było nie dało się zatrzymać najgorsze to to ze jak mi powiedziała że jest w ciąży to jej zazdrościłam a teraz mam takiego doła że szkoda gadać.Jutro ma jechać do prosektorium wybrać ciałko i pochować :( eh życie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2013, 10:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże co za dzień, wszystkie do dupy, wszystkie głowa boli ... :(
    dołączam się na narzekanie na ten piątek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane głowy do góry!!!nie łamac sie

  • KinYa Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jak widzicie jestem tutaj nowa. Postanowiłam dołączyć do forum bo moje starania trwają już prawie dwa lata. Mam nadzieję jak pewnie wszystkie "staraczki", że niebawem moje marzenie się spełni... :) Czasami mam wrażenie, że jestem z tym wszystkim sama ale jak widzę nie... Dobrze wiedziec, że są takie osoby, które wiedzą co czuję... liczę na to, że dzięki waszym postom znowu zachce mi się starać bo już powoli zaczynam wątpić....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2013, 11:12

    aisa, Miriam lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ