X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KinYa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jak widzicie jestem tutaj nowa. Postanowiłam dołączyć do forum bo moje starania trwają już prawie dwa lata. Mam nadzieję jak pewnie wszystkie "staraczki", że niebawem moje marzenie się spełni... :)

    spełni sie zapewne

    KinYa lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO MASZ RACJĘ GŁOWA DO GÓRY, ALE MI SIĘ DZIŚ NAPRAWDĘ NIE CHCE I WIDZĘ, ŻE NIE TYLKO MI ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h30 kochana taki leniwy dzionek masz?dziewczynki zapraszam do siebie na forum
    http://www.bobasiatka.pun.pl

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no witam, mam taki dołujący dzionek, a forum super ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    no witam, mam taki dołujący dzionek, a forum super ...

    byłąs juz u mnie?jaki masz nick?

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam tylko

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    czytałam tylko

    heheh zarejsetruj sie i dołacz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KinYa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jak widzicie jestem tutaj nowa. Postanowiłam dołączyć do forum bo moje starania trwają już prawie dwa lata. Mam nadzieję jak pewnie wszystkie "staraczki", że niebawem moje marzenie się spełni... :) Czasami mam wrażenie, że jestem z tym wszystkim sama ale jak widzę nie... Dobrze wiedziec, że są takie osoby, które wiedzą co czuję... liczę na to, że dzięki waszym postom znowu zachce mi się starać bo już powoli zaczynam wątpić....

    hej hej :)
    Nie jesteś sama :) Jest nas baaaardzo duzo :) I nie trać nadziei, a tu - razem łatwiej :)

    Witamy :) :*

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny!!! Mam do was pytanie ,kilka dni temu rozmawiałyscie na temat współżycia.Chodzi mo o to że wam po stosunku sperma wypływa,a u mnie jest odwrotnie,mam tylko małą plamkę na bieliznie .Czy któras z was też tak ma? Ja już nie pamiętam jak było ze staraniem sie o pierwsze dziecko bo to było 11 lat temu, a pózniej kochałam sie tylko w prezerwatywie.Odkąd staramy sie o drugie dziecko,zaczeło mnie to niepokoić czy to normalne.Może to głupie pytanie ale mnie to trochę martwi,niewiem moze mój M ma tak gęste to nasienie,że poprostu mało co wypływa na zewnątrz.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia a u mnie to zauważyłam że zależy od podniecenia im bardziej ekscytujący seks tym mniej wylatuje pewnie wciągam wszystko :) ,a jeśli jest seksik taki na szybko to wylatuje raz taki glutek i tyle.

    Miriam, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie mam tak samo jak ninka identyko im lepszy sex tym mniej leci ze mnie :) a do tego im częściej tym mniej mój M ma spermy to też wpływa na to według mnie ;)

    ninka lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Hej dziewczyny w tym miesiącu zaczynam starania po poronieniu mam nadzieję że i dla mnie i dla was ten miesiąc pomimo tej paskudnej pogody będzie szczęśliwy :)

    Powodzenia Miriam

    Miriam, caffe lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa dziękuje i wzajemnie :)

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny czyli niezły ze mnie Turbo odkurzacz;)

    Miriam, Konwalia lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam i ninka właśnie uświadomiłyście mi, że też tak mam :) W sumie wcześniej nigdy się nad tym nie zastanawiałam... Ale czy to może oznaczać, że im bardziej ekscytujące serduszkowanie, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie dzidzia?

    Miriam, adzia lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) :)

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no podobno orgazm u kobiety potęguje to że żołnierzyki szybciej dotrą do celu
    wiec w dni płodne orgazmujmy kochane by zwiększyć nasze szanse :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2013, 16:11

    adzia, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam że gdy mężczyzna z kobietą szczytują razem i są na maxa podnieceni serduszkowaniem to są wtedy największe szanse na ciąże i szczerze sprawdziło się to u mnie

    ninka, adzia, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • KinYa Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orgazm u kobiety powoduje skurcze, które ponoc pomagają zołnierzykom w otarciu do celu...tak więc nie pozostaje nam nic tylko życzyć sobie samych stosunkowo udanych nocych ;)

    aisa, Miriam lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam babeczki co tam?

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ