X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Ma ja wrote:
    Konwalijko... wiem co czujesz... Moje dwie najbliższe przyjaciółki zaszły w ciążę... razem ze mną... (róznice między nami ok. 3 tygodni)... niestety my stracilismy naszego aniołka... Dziewczyny w tym miesiącu urodziły. Przez dłuższy czas było mi okropnie trudno słuchać o ich ciążach... Bardzo chciałam wiedzieć że wszystko u nich ok... pytałam, ale sśłuchać było trudno. Dziś... jestem po odwiedzinach jednej i drugiej... mają cudowne dzieciątka! Są szczęśliwe...
    A ja... ja też jestem szczęsliwa bo wiem, że moje przyjaciółki mają wspaniałe, upragnione, zdrowe dzieci... i wiem, że moja kolej też przyjdzie... Wiem, że my też będziemy rodzicami!
    ... ale żeby nie było tak łatwo... w mojej pracy, w najbliższym otoczeniu...jest 6 ciąż! A co tam... Trzeba być silnym.. i mieć nadzieję!

    to tak jak u mnie przyjaciółka urodziła zdrowego synka, siostra koleją córeczkę w pracy 6 koleżanek już po porodzie, no ja też byłabym termin miałam na 1 kwietnia 2013 ale niestety straciłam, miłam rodzić razem z koleżanką z pracy no ale nie wyszło jak narazie pozostaje mi odwiedzanie koleżanek i zabawianie córeczki siostry i synka przyjaciółki, cieszę się ich szczęściem ale w sercu coś ściska...jednak mimo wszytsko też mam nadzieje że i na nas przyjdzie czas.CO NAS NIE ZABIŁO TO NAS WZMOCNI !!!

    Dokładnie tak jest! Kochana H30... Jesteśmy silne i pełne nadziei! Będziemy mamami... zobaczysz... już nie długo!

    H30 lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dziewczyny... lecę przygotować kąpiel dla mojego męża :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc owocnego :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już zmykam dziewczynki miłych snófffff życzę :) :) i do usłyszenia

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kochane :*

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ... a za oknem znowu pada śnieg ahhh

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć H30 no niestety dalej pada życze miłego dniauciekam do pracy bede okolo 17 douszłyszenia dzieczynki :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co myślicie o kawie bezkofeinowej w czasie staranek Ja wcześniej 2 kawy zwykłe,chyba bardziej z przyzwyczajenia jak z musu od jakiegoś czasu przestawiłam się na neske bezkofeinową i ricore dodaje też troszkę mleka i szczyptę cynamonu.I tak się zastanawiam pić czy odstawić całkiem ?

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja aż tak nie rozmyślałam o kawie piję dwie dziennie takie słabe rozpuszczalne z mleczkiem ... myślę że to nie powinno jakoś bardzo szkodzić

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki! :) Myślę, że trochę kofeiny jeszcze nikomu nie zaszkodziło i nawet nie myślę, żeby całkowicie zrezygnować z mojej rozpuszczalnej :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawą:) Wdaje mi się, że kawa nie ma większego wpływu na starania, no chyba że ktoś wypija z 10 mocnych kaw w ciągu dnia, co w ogóle jest szkodliwe dla organizmu.
    Ten śnieg mnie dobija, mam juz dość zimy.

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogole nie pije kawy bo nie lubie, a i tak nie moge zajsc czyli nie ma reguły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki :)
    I cio - w kwietniu sie UDDDDDDDDDDDDDDAAAAA ? :D

    Kto za ... :)

    Gośśśka, aisa, basiulkaa_89, Ma ja, ;oniqa, Kfjatus lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witam Dziewczynki :)
    I cio - w kwietniu sie UDDDDDDDDDDDDDDAAAAA ? :D

    Kto za ... :)

    hej maximka byłam wczoraj byłam spontanicznie na badaniach po rozmowie z Tobą :P i USG wyszło dobrze lekarz się niczego nie doszukał więc teraz tylko zostało Nam starać się o fasolkę :) trzymam kciuki żeby Nam wszystkim udało się zafasolkować w kwietniu :) :) :D :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś już na basenie byłam :P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu cudownie :)
    Kamień z serca, jak mówisz :)
    Basen - świetna sprawa, też raz w tygodniu bywam :) w tym tyg przez @ nie :( ale za tydzień już lecę :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witajcie dziolszki :) Gosik,Maximka super ze na basen chodzicie :)
    Ja czekam na wiosne bo chce uprawiac joging

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej witajcie dziolszki :) Gosik,Maximka super ze na basen chodzicie :)
    Ja czekam na wiosne bo chce uprawiac joging

    popieramy popieramy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninka ja piję dwie rozpuszczalne z mlekiem i cukrem dziennie, jak mnie mega zamula to wtedy sypaną, też myślałam czy odstawić ale nie dajmy się zwariować ;)
    ja dziś zapisałam się na nfz do mojej gin termin ... 15.05 super :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    ninka ja piję dwie rozpuszczalne z mlekiem i cukrem dziennie, jak mnie mega zamula to wtedy sypaną, też myślałam czy odstawić ale nie dajmy się zwariować ;)
    ja dziś zapisałam się na nfz do mojej gin termin ... 15.05 super :/

    cześc ola :)
    ano nie dajmy się zwariować z kawą :) ja też piją, uwielbiam :)
    no ...tak trzeba czekać, ja mam wizytę 9tego, ale prywatnie lecę z koksem, bo na nfz nie mam jak iśc - w tych godz. w pracy jestem ...

    olaola lubi tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ