Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka gratuluje, rzuc nam tu troche tych fluidow i zaczaruj zeby reszta dziwczyn testujacych w kwietniu tez zobaczyła II kreski. oczywiscie nie zapomnij o mnie:) uważaj tam na siebie i mała fasoleczke:)

Meginka lubi tę wiadomość

• Gośśśka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka gratuluję o widzę że te Święta i wolne z tym związane przyniosły owoce :P , u mnie tempka spadła,ale zostaję na kwietniowych staraniach bo kolejne zaczynam od poniedziałku więc i owulacja zachaczy jeszcze o ten miesiąc :D przesyłam pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i trzymam kciuki za najbliższe testowanie

relgl6d8fxp9gav7.png
  • Paulina121289 Debiutantka

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Jestem tu początkująca :) staramy się od 2 miesięcy o dzidziusia, od jakiego tyg mam dziwne objawy, po pierwszym posiłku i każdym innym mam mdłości, wszystkie zapachy wydają mi się za ostre, nie mam apetytu na jedzenie, trawie tylko herbatniki itp :( dużo śpię, mam gazy i często siusiam. Od pierwszego stosunku w dniach płodnych minęło 16 dni, czy to odpowiedni moment na zrobienie testu?
    Pozdrawiam Paulina

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/b8965a57c4f775634a3e811d82c2800e
    tak mniej więcej wygląda mój obecny wykres, co o tym sądzicie?

• Meginka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Meginka gratuluje, rzuc nam tu troche tych fluidow i zaczaruj zeby reszta dziwczyn testujacych w kwietniu tez zobaczyła II kreski. oczywiscie nie zapomnij o mnie:) uważaj tam na siebie i mała fasoleczke:)

uważam :) właśnie niedawno mnie strasznie brzuch zakuł i aż się położyłam na chwilę no i przeszło na szczęście. W ogóle mam sporo śluzu i przez to cały czas mokro i sprawdzam co chwila czy nie ma @. No ale nie ma i nie będzie do grudnia :)

kaarolaa, samira lubią tę wiadomość

• Fedra Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    aisa no żebyś wiedziała, cieszę się jak głupia :) a goście się nie poznali, powiem im w odpowiednim czasie :P
    a z tym testowaniem to zawzięłam się i czekałam, bo we wcześniejszych cyklach testowałam za wcześnie i bardzo się nakręcałam, w tym trochę odpuściłam no i są efekty. :)
    w ogóle w tym cyklu nie mierzyłam tempki ani nic, nie wiem kiedy było ovu, kochaliśmy się na spontana :) i bardzo to polecam, czerpałam z tego przyjemność, a nie ciągle myślałam o zachodzeniu w ciążę :)

i ja serdecznie GRATULUJE spokojnej i nuednej ciaży życze :D

Meginka, samira lubią tę wiadomość

17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina121289 wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/b8965a57c4f775634a3e811d82c2800e
    tak mniej więcej wygląda mój obecny wykres, co o tym sądzicie?

Paula myślę, że jeszcze trochę za wcześnie na testowanie. A kiedy powinnaś dostać @? wstrzymaj się przynajmniej do terminu @ bo wcześniej raczej wyjdzie negatyw. Ja testowałam kilka dni po terminie i i tak wyszła blada także cierpliwości kochana :)

aisa, samira lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja kochane. Dołączam się i ja chodz w zeszlym mies mialam II kreseczki.niestety dzidzia sie nie zagnieździła :(
    3 mam kciuki za kwiecień!! tym razem musi sie udać!

aisa, martula lubią tę wiadomość

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze dziewczyny :) każdej z Nas się kiedyś uda :)

Meginka, aisa lubią tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie za pierwszym podejsciem udalo..i co? dupa blada :(

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce nie załamuj się czasami sie tak zdarza następnym razem napewno sie uda :) głowa do góry Aniko <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2013, 17:43

Anika321 lubi tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedziemy próbować w tym cyklu. Mam ogromną nadzieje ze i tym razem sie uda.
    Za pierwszym razem sie udało ale niestety..moze za drugim juz podtrzymam.

Miriam lubi tę wiadomość

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • aisa Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka - ja bym się tą Twoją dzisiejszą temp nie przejmowała. Była mierzona o 3, pewnie do tego mało spałaś itp. Jutro będzie w górze ;)

Paulina - u Ciebie 21 dc więc jeszcze za wcześnie na testowanie (chyba że masz b. krótkie cykle). Tak jak mówiła Meginka, najlepiej zatestować w dzień spodziewanej @.

o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • HOPE83 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Ja zwykle cykle mam 28-dniowe, czasem mi się wydłużają do 31 dni (sporadycznie). Ostatnio miesiączkowałam regularnie, w tym cyklu miałam owulacje prawdopodobnie w 14dc ( potwierdził to test owulacyjny) a dziś @ nie ma...zaczęłam już mieć nadzieję, ale zrobiłam test ciążowy ten bardzo czuły- wyszedł negatywny :( więc teraz tylko czekać kiedy ta głupia @ przyjdzie i wszystko od nowa...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2013, 19:52

82doi09kxiyf6x26.png
  • sylwia1985 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Hej dziewczynki :) Ja zwykle cykle mam 28-dniowe, czasem mi się wydłużają do 31 dni (sporadycznie). Ostatnio miesiączkowałam regularnie, w tym cyklu miałam owulacje prawdopodobnie w 14dc ( potwierdził to test owulacyjny) a dziś @ nie ma...zaczęłam już mieć nadzieję, ale zrobiłam test ciążowy ten bardzo czuły- wyszedł negatywny :( więc teraz tylko czekać kiedy ta głupia @ przyjdzie i wszystko od nowa...

nie przejmuj sie ja mam tak co miesiac zreszta sama zobacz jaki dlugi teraz mam cykl

ex2b4z17yxk8dczz.png

km5se6ydi0vc9k5k.png
  • KlaraM Ekspertka

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, fajnie że są jakieś pozytywne wieści
    aisa, widzę że faktycznie na tym samym wózku, nie wiem jak u Ciebie ale ja ostatnio krótkie cykle mam, co 25-26 dni i to jest 9 cykl starań, oby nam się udało tym razem, nam wszystkim

aisa lubi tę wiadomość

9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Monika 30 Znajoma

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    ja mam dziś 13 dc. Od 2-5 dc brałam clo. Jutro idę do lekarza na przegląd. Owulke już prawdopodobnie miałam (owu mi jeszcze nie wyznaczyło), więc @ spodziewam sie ok 18-20 kwietnia.
    Powodzenia

Kubuś 25.12.2008 (*)(*)(*) 40 tc
    f405fb7f177f951a452db3f6b0fc77b0.png

Wysłany: 7 kwietnia 2013, 02:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie to cykle mam tak 28dni, sama miesiączka trwa może ze 4dni góra, @ powinnam dostać tak 12 :( zrzera mnie ciakawość, bo bardzo nam zalezy, jak wszystkim tutaj :) najwyzej poczekam jeszcze te 5 dni, ale chyba umre z ciekawości, to co bym najlepiej chciala jeść 24h to czekolada, herbatniki i wszelkiego rodzaju batony :D

• Mika123 Debiutantka

Wysłany: 7 kwietnia 2013, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jak wam mija niedzielny poranek

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ