X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Gośka - ja bym się tą Twoją dzisiejszą temp nie przejmowała. Była mierzona o 3, pewnie do tego mało spałaś itp. Jutro będzie w górze ;)

    Paulina - u Ciebie 21 dc więc jeszcze za wcześnie na testowanie (chyba że masz b. krótkie cykle). Tak jak mówiła Meginka, najlepiej zatestować w dzień spodziewanej @.

    kochana miałaś racje dziś trochę podskoczyła ale zrobiłam test i jest negatywny więc pewnie dlatego że przez te loty po prostu franca się przesunie :P no nic przyjdzie nowy cykl to już wrócę do systematyczności z tą temperatura :) :) :) buziaki i trzymam kciuki za kolejne testowania :) asia jestem z Tobą i będę tam codziennie do Ciebie lukać.....niech się pnie ta tempka!!!!!! :D :D :D

    aisa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Nic nie rozumiem :/ mdlosci,zgaga i wymioty nie opuszczaja mnie od 2 tygodni.Tak dlugo tez jestem po okresie :( szlag mnie juz trafia.Po kawie wymiotuje,po papierosie mam mdlosci...juz niewiem co robic...

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo witam wszystkie koleżanki mi niby wyszło że miałam owulke a na wykresie jeszcze mi jej nie wykrylo mam dostać niby za 2 dni hmmm nic nie rozumie ale dzisiaj mam taki dzień że jadłabym tylko słodycze i mdli mnie od samego rana tempka rano mierzona to 36,2 zaraz rośnie i znów spada może przez ta pogede tak mam a może cos sie dieje :D zobaczymu testuje 24 obuy sie udało

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej dziewczyny.Nic nie rozumiem :/ mdlosci,zgaga i wymioty nie opuszczaja mnie od 2 tygodni.Tak dlugo tez jestem po okresie :( szlag mnie juz trafia.Po kawie wymiotuje,po papierosie mam mdlosci...juz niewiem co robic...

    basiu a bierzesz jakieś leki?może to być też na tle nerwowym w końcu trochę się ostatnio u Ciebie działo

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie dziewczyny, jaki ja mialam piękny wykres wtedy i co...? ach..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam miłego wieczorku życzę i do usłyszenia jutro :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już oficjalnie melduje się na wątku kwietniowym. Dziś przyszła @ . Jak by tego bylo mało przeziebilam się :(, brzuch mnie boli, a jutro do pracy :(.

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny nie było mnie cały weekend źle się czułam ... nawet komputera nie chciało mi się włączać.Jedno szczęście już jutro do lekarza niech mi coś da na wywołanie okresu bo fuuuuuuuu.Chce jeszcze przed wyjazdem mojej połowy zaliczyć cykl (oby udany) ... a już była taka iskierka nadziei że może już teraz się udało ale skoro 58 dnia cyklu test negatywny to się nie łudzę.No a tak z innego tematu to znowu mamy piękną zimę za oknem :-/ Miłego dnia Wam życzę

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kwietniowe staraczki:) Dołączam i ja!
    Pierwszy cykl starań.

    aisa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane staraczki u nas dziś pięknie słonecznie i wiosennie uf wreszcie aż chce się działać ;)

    Anika321, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohh u mnie też teraz słoneczko spogląda nareszcie, oby to słoneczko zajrzało ... no wiecie .. w nasze małe słoneczka ;-) wiosna się budzi do życia i my musimy zacząć działać po dłuugiej zimie

    ninka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)
    Jak tam samopoczucie Wasze?

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jak najbardziej ok :) a jaki poniedziałek taki cały tydzień więc mi się micha śmieje :)

    No no do słoneczka wszystko się budzi i pączkuje może i my małe ziarenko zasadzimy ;)

    H30 lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!!!!Własnie trochę słonca i od razu człowiek wie że żyje!!!Ja mam dzis wolne i wziełam sie za porządki,pogoda sie zmienia i człowiek budzi się do życia!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam u mnie wiosna była dzisiaj rano, az sie chciało z łóżka wyjsc, a teraz znow mam piekna zime za oknem. snieg sypie jak oszalały. mi zostało jeszcze 6 dni czekania. narazie jest dobrze, brak jakichkolwiek objawów zblizajacej sie @, moze tym razem sie udało?

    ninka lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam do Was na chwilę i się witam w ten słoneczny dzionek:)
    Chwilę mnie nie było, a tu dobre wieści :) Meginka moje gratulacje, bardzo się cieszę :)
    U mnie dni płodne, zobaczymy co z tego będzie :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :) dokładnie słonko za oknem to i ochota większa :) oby dziewczyny do przodu od dzisiaj zaczynam nocki a tak mi się nie chce :( no ale trzeba wytrzymać kolejny tydzień w pracy powodzenia w staraniach i miłego słonecznego popołudnia życzę :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 16dc i wkoncu test owulacyjny pozytywny, sa tez piekne paprotki na mikroskopie owulacyjnym wiec owulacja za rogiem, moze ten cykl bedzie nasz?!

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kwietnióweczki!
    Wrócilam z urlopu wypoczeta i pozytywnie nastawiona na kwiecien! Zaczelam juz dni plodne wiec w tym tygodniu staranka :) Mam nadzieje ze kwiecien bedzie na +++ Wam równiez tego zycze z calego serca!!!! Pozdrowionka!!!

    aisa, anja385, martula, ;oniqa lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie owu juz była więc nastało czekanie,oby z pozytywnym skutkiem!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ