X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Mika123 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic cieakwego babeczko

    skrzat84 lubi tę wiadomość

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a czy któraś z babeczek jutro testuje bo coś mi świta 6 kwietnia?
    jak tak to zaciskam wszystkie możliwe mięśnie zaciskacze ;)
    a na dziś dobranoc kochane staraczki ja zmykam trochę się poprzytulać ;)

    KinYa, Miriam lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo jak tam mija weekendzik :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakoś leci powoli :)

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninka wrote:
    hej a czy któraś z babeczek jutro testuje bo coś mi świta 6 kwietnia?
    jak tak to zaciskam wszystkie możliwe mięśnie zaciskacze ;)
    a na dziś dobranoc kochane staraczki ja zmykam trochę się poprzytulać ;)

    Dobrze Ci świta ;)
    Dziś testowała Meginka :D
    Mam nadzieje, że się na mnie nie obrazi, że ja piszę a nie Ona osobiście, ale co tam, dobre wiadomości trzeba przekazywać :)
    Meginka zobaczyła II krechy :D

    Meginka, Miriam, kaarolaa, Kfjatus lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to maginka przesyłaj fluidki ciążowe by kolejne na liście też dwie krechy zobaczyły!!!!
    A tobie gratulacje i zdrowia dla was dwoje :)

    Czyż nie pięknie zaczynamy ;)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    ninka wrote:
    hej a czy któraś z babeczek jutro testuje bo coś mi świta 6 kwietnia?
    jak tak to zaciskam wszystkie możliwe mięśnie zaciskacze ;)
    a na dziś dobranoc kochane staraczki ja zmykam trochę się poprzytulać ;)

    Dobrze Ci świta ;)
    Dziś testowała Meginka :D
    Mam nadzieje, że się na mnie nie obrazi, że ja piszę a nie Ona osobiście, ale co tam, dobre wiadomości trzeba przekazywać :)
    Meginka zobaczyła II krechy :D

    no co Ty pewnie że się nie obrażę :) ja nie miałam czasu za bardzo pisać bo gości miałam, była siostra, ale nic jej nie powiedziałam jeszcze :) do wizyty u gin cichosza :)
    a wizyta 16.04

    aisa, Miriam, Hrabina lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Meginka :-) Jak długo trwały u Ciebie starania? Przepraszam jeśli już o tym pisałaś ale nie wchodzę tu często i musiałabym się naszukać ;-) gratuluję
    Ja mam 18 dc i czekam,(ovu ok 12 dnia było) ale jak zwykle nic nie wskazuje na to żeby coś się zadziało

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    aisa wrote:
    ninka wrote:
    hej a czy któraś z babeczek jutro testuje bo coś mi świta 6 kwietnia?
    jak tak to zaciskam wszystkie możliwe mięśnie zaciskacze ;)
    a na dziś dobranoc kochane staraczki ja zmykam trochę się poprzytulać ;)

    Dobrze Ci świta ;)
    Dziś testowała Meginka :D
    Mam nadzieje, że się na mnie nie obrazi, że ja piszę a nie Ona osobiście, ale co tam, dobre wiadomości trzeba przekazywać :)
    Meginka zobaczyła II krechy :D

    no co Ty pewnie że się nie obrażę :) ja nie miałam czasu za bardzo pisać bo gości miałam, była siostra, ale nic jej nie powiedziałam jeszcze :) do wizyty u gin cichosza :)
    a wizyta 16.04

    Uffff... :)
    Ty jesteś mistrzu cierpliwości, poczekałaś z testowaniem aż do dziś tak jak zakładałaś :) Przykład do naśladowania, tak uważam :)
    Ciekawe czy goście się nie domyślą bo pewnie buziak Ci się cieszy i chodzisz z rogalem od ucha do ucha :P

    Meginka lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    super Meginka :-) Jak długo trwały u Ciebie starania? Przepraszam jeśli już o tym pisałaś ale nie wchodzę tu często i musiałabym się naszukać ;-) gratuluję
    Ja mam 18 dc i czekam,(ovu ok 12 dnia było) ale jak zwykle nic nie wskazuje na to żeby coś się zadziało

    U mnie też 18 dc, ovu 13 dnia była więc na tym samym wózku jedziemy ;)
    Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa no żebyś wiedziała, cieszę się jak głupia :) a goście się nie poznali, powiem im w odpowiednim czasie :P
    a z tym testowaniem to zawzięłam się i czekałam, bo we wcześniejszych cyklach testowałam za wcześnie i bardzo się nakręcałam, w tym trochę odpuściłam no i są efekty. :)
    w ogóle w tym cyklu nie mierzyłam tempki ani nic, nie wiem kiedy było ovu, kochaliśmy się na spontana :) i bardzo to polecam, czerpałam z tego przyjemność, a nie ciągle myślałam o zachodzeniu w ciążę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2013, 10:23

    aisa, kaarolaa, Gośśśka, Flava lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    super Meginka :-) Jak długo trwały u Ciebie starania? Przepraszam jeśli już o tym pisałaś ale nie wchodzę tu często i musiałabym się naszukać ;-) gratuluję
    Ja mam 18 dc i czekam,(ovu ok 12 dnia było) ale jak zwykle nic nie wskazuje na to żeby coś się zadziało

    około 8 miesięcy się staraliśmy kochana :) a od połowy grudnia z ovufriendem :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    aisa no żebyś wiedziała, cieszę się jak głupia :) a goście się nie poznali, powiem im w odpowiednim czasie :P
    a z tym testowaniem to zawzięłam się i czekałam, bo we wcześniejszych cyklach testowałam za wcześnie i bardzo się nakręcałam, w tym trochę odpuściłam no i są efekty. :)
    w ogóle w tym cyklu nie mierzyłam tempki ani nic, nie wiem kiedy było ovu, kochaliśmy się na spontana :) i bardzo to polecam, czerpałam z tego przyjemność, a nie ciągle myślałam o zachodzeniu w ciążę :)

    Daj nam Boże taką cierpliwość :)
    A tak serio, mi się jeszcze nie zdarzyło testować bo czekałam do terminu @, a że tą mam niezawodną to testu nie było...
    Ja sobie postanowiłam, że ze 3 cykle pomierzę temp, poobserwuje siebie i poprowadzę wykres dla własnej wiedzy a potem na czuja będzie. Ale fakt, że jak się mierzy temp to z tyłu głowy jest myśl o zachodzeniu. Bo ooo temp dziś spadła to ovulka zaraz więc trzeba boboseksy wcielić w życie. Gorzej jak ktoś ma nieregularne cykle to lepiej poprowadzić obserwację. U mnie w miarę regularnie więc spontan można wcielać w życie.
    Jeszcze raz gratuluje no i chuchaj i dmuchaj i nas tu zarażaj :D

    Meginka lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka GRATULUJĘ i życzę szczęśliwego rozwiązania :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka gratuluję!!!!

    Meginka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka gratulacje z calego serca. spokojnych 9 miesiecy :-)wysylaj nam fluidki fasolkowe zeby sie zazielenilo w kwietniu :-)

    Meginka lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chociaż jedna dobra wiadomośc moje gratulacje Meginka. Może Nam tez sie poszczęści i też zobaczymy upragnione 2 kreseczki. Trzymaj sie kochana i ciesz się jeszcze z 9 miesięcy wolności :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj tempka podskoczyła do góry oby rosła i sie utrzymywała :) zaraz biorę mężusia w obroty może coś z tego będzie :D :D :D :)

    Miriam, Meginka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Meginka wrote:
    aisa no żebyś wiedziała, cieszę się jak głupia :) a goście się nie poznali, powiem im w odpowiednim czasie :P
    a z tym testowaniem to zawzięłam się i czekałam, bo we wcześniejszych cyklach testowałam za wcześnie i bardzo się nakręcałam, w tym trochę odpuściłam no i są efekty. :)
    w ogóle w tym cyklu nie mierzyłam tempki ani nic, nie wiem kiedy było ovu, kochaliśmy się na spontana :) i bardzo to polecam, czerpałam z tego przyjemność, a nie ciągle myślałam o zachodzeniu w ciążę :)

    Daj nam Boże taką cierpliwość :)
    A tak serio, mi się jeszcze nie zdarzyło testować bo czekałam do terminu @, a że tą mam niezawodną to testu nie było...
    Ja sobie postanowiłam, że ze 3 cykle pomierzę temp, poobserwuje siebie i poprowadzę wykres dla własnej wiedzy a potem na czuja będzie. Ale fakt, że jak się mierzy temp to z tyłu głowy jest myśl o zachodzeniu. Bo ooo temp dziś spadła to ovulka zaraz więc trzeba boboseksy wcielić w życie. Gorzej jak ktoś ma nieregularne cykle to lepiej poprowadzić obserwację. U mnie w miarę regularnie więc spontan można wcielać w życie.
    Jeszcze raz gratuluje no i chuchaj i dmuchaj i nas tu zarażaj :D

    Aisa u mnie to samo, @ mam niezawodna, zaczelam teraz nowy cykl i tez odpuszczam, poobserwowalam sie i wystarczy :) masz racje, ze jak regularne @ sa to lepiej na spontana :)tak jak Meginka jestem tu od polowy grudnia, wiec moze i mi sie poszczesci ;) a Ty ile sie starasz jesli mozna wiedziec?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    aisa wrote:
    Meginka wrote:
    aisa no żebyś wiedziała, cieszę się jak głupia :) a goście się nie poznali, powiem im w odpowiednim czasie :P
    a z tym testowaniem to zawzięłam się i czekałam, bo we wcześniejszych cyklach testowałam za wcześnie i bardzo się nakręcałam, w tym trochę odpuściłam no i są efekty. :)
    w ogóle w tym cyklu nie mierzyłam tempki ani nic, nie wiem kiedy było ovu, kochaliśmy się na spontana :) i bardzo to polecam, czerpałam z tego przyjemność, a nie ciągle myślałam o zachodzeniu w ciążę :)

    Daj nam Boże taką cierpliwość :)
    A tak serio, mi się jeszcze nie zdarzyło testować bo czekałam do terminu @, a że tą mam niezawodną to testu nie było...
    Ja sobie postanowiłam, że ze 3 cykle pomierzę temp, poobserwuje siebie i poprowadzę wykres dla własnej wiedzy a potem na czuja będzie. Ale fakt, że jak się mierzy temp to z tyłu głowy jest myśl o zachodzeniu. Bo ooo temp dziś spadła to ovulka zaraz więc trzeba boboseksy wcielić w życie. Gorzej jak ktoś ma nieregularne cykle to lepiej poprowadzić obserwację. U mnie w miarę regularnie więc spontan można wcielać w życie.
    Jeszcze raz gratuluje no i chuchaj i dmuchaj i nas tu zarażaj :D

    Aisa u mnie to samo, @ mam niezawodna, zaczelam teraz nowy cykl i tez odpuszczam, poobserwowalam sie i wystarczy :) masz racje, ze jak regularne @ sa to lepiej na spontana :)tak jak Meginka jestem tu od polowy grudnia, wiec moze i mi sie poszczesci ;) a Ty ile sie starasz jesli mozna wiedziec?

    Hmm.. sex bez zabezpieczeń od października, bez stresu i myślenia. Obserwowałam tylko śluz, bez specjalnego przyglądania się bo w dni płodne mam go sporo. I tak spontanicznie do lutego. Lutowy cykl się przedłużał więc pomyślałam, że zatestuje (33 dniowy cykl przy 26-29 normalnie). No i tego 33-ego rano idę do łazienki a tam @. Trochę się zmartwiłam. No i postanowiłam poprowadzić jakiś wykres z mierzeniem temp. No i teraz mój drugi cykl na ovu. Myślę, że ten i jeszcze jeden i starczy mierzenia. Jak nie zaskoczy do wakacji to pomyślę o badaniach hormonów (jeszcze niczego nie badałam tylko taka normalna wizyta u gin, cyto itp).

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ