X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja też w tym cyklu mam tak jak TY, już mnie od tygodnia pobolewa brzuch jak na okres. Kłują mnie jajniki, piersi mam takie powiększone i nabrzmiałe, ogarnęła mnie straszna senność od kilku dni. Ale takie same objawy są przed @, więc zobaczymy :) no ja mam już 31 latek - niestety hehe, staramy się też dosyć długo, na początku nie jakoś specjalnie, tylko z nastawieniem jak będzie to będzie, ale już prawie 2 lata minęło, w miedzy czasie miałam laparoskopie itd, bo miałam troszkę problemów, więc zobaczymy, też się jakoś specjalnie nie nastawiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Wiesz co ja też w tym cyklu mam tak jak TY, już mnie od tygodnia pobolewa brzuch jak na okres. Kłują mnie jajniki, piersi mam takie powiększone i nabrzmiałe, ogarnęła mnie straszna senność od kilku dni. Ale takie same objawy są przed @, więc zobaczymy :) no ja mam już 31 latek - niestety hehe, staramy się też dosyć długo, na początku nie jakoś specjalnie, tylko z nastawieniem jak będzie to będzie, ale już prawie 2 lata minęło, w miedzy czasie miałam laparoskopie itd, bo miałam troszkę problemów, więc zobaczymy, też się jakoś specjalnie nie nastawiam...

    Kochana - to jesteśmy bratnie duszyczki na OVU - bardzo podobnie mamy ze wszystkim :)
    Nio mnie kłuły te jajniki że hohohohoho... ale jakoś czuję że @ bedzie ... cóż ...
    pożyjemy...zobaczymy....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztą w tym cyklu sama nie wiem kiedy powinnam dostać @ bo 2 ostatnie cykle miałam zakręcone, bo do tej pory miałam bardzo regularne cykle, co 30 dni, a 2 miesiące temu dostałam po 33 dniach, w tamtym miesiącu po 26 dniach, tak nagle, nie miałam żadnych objawów, nagle zaczął mnie boleć brzuch, patrze a to @ :) więc zostaje mi czekanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee tam Maximka, trzeba byc dobrej myśli :) może akurat będzie fasolka :) oby oby oby! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio z cyklami jest różnie ja mam 27-31 jak wiatr zawieje ale moja ginekolozka powiedziała że to są regularne, jak w zegarku nigdy nie miałam :P
    Na fasolkę jednak nie liczę , brzuch mi spuchnoł jak przed @ , dziś guzik w spodniach mam odpięty w pracy hahahahaha :P
    A Ty z pracy piszesz ? W jakich okolicach mieszkasz ? :) Ja woj, śląskie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ale podobno właśnie też typowe objawy okresowe to są objawy ciążowe :) no ja tak, jestem w pracy właśnie, coś nie mogę się skupić :) mieszkam na podkarpaciu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc pozostaje czekkkkkkkkanie :)
    ja nadrobiułam papierkową robotę, teraz trochę luziku :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hehe ale podobno właśnie też typowe objawy okresowe to są objawy ciążowe :) no ja tak, jestem w pracy właśnie, coś nie mogę się skupić :) mieszkam na podkarpaciu :)

    zgadzam się :) nie odróżnisz ciązowych od @ :) ale wykres masz ładniutki :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hnm ... bądź tu człwieku mądry i pisz wiersze :P

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Hnm ... bądź tu człwieku mądry i pisz wiersze :P

    A jakies zaburzenia zdrowotne masz?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak będziecie testować z nami jeszcze w kwietniu to wpiszcie sie na listę :)Madzianka jak i ciebie cos dzisiaj cię nie widać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    Hnm ... bądź tu człwieku mądry i pisz wiersze :P

    A jakies zaburzenia zdrowotne masz?

    hmn... Kochana z tego co wiem, to wsio u mnie ok ... mój musiałby się przebadać ...
    A Ty zmagasz się z czymś ... ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no dokładnie :) bądź tu mądry :) jak w końcu będziemy w upragnionej ciąży to wtedy będziemy mogły rzeczywiście powiedzieć jakie to były objawy ;) a teraz wszystko może być objawem albo i nie hehe

    Emilko wykresik niby ładny, ale boje się jak jutro będzie wyglądać temperatura...oby się utrzymała na takim samym poziomie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Dziewczyny jak będziecie testować z nami jeszcze w kwietniu to wpiszcie sie na listę :)Madzianka jak i ciebie cos dzisiaj cię nie widać ?

    hmn ...
    ja mogę się wpisać , nio ale tak bez przekonania ... :P mam mieć @ ok.29tego (ok. bo cykle mam 27-30) ...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    Hnm ... bądź tu człwieku mądry i pisz wiersze :P

    A jakies zaburzenia zdrowotne masz?

    hmn... Kochana z tego co wiem, to wsio u mnie ok ... mój musiałby się przebadać ...
    A Ty zmagasz się z czymś ... ?

    prolaktyna narazie, o reszcie jeszcze nie wiemy :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia a gdzie jest ta lista? :) bo ja jestem tu nowa więc za bardzo się nie orientuję :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    oliwia wrote:
    Dziewczyny jak będziecie testować z nami jeszcze w kwietniu to wpiszcie sie na listę :)Madzianka jak i ciebie cos dzisiaj cię nie widać ?

    hmn ...
    ja mogę się wpisać , nio ale tak bez przekonania ... :P mam mieć @ ok.29tego (ok. bo cykle mam 27-30) ...

    ja w tym samym dniu mam mieć :) Ożesz Ty :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypożyczyłam dziś książkę Izy Kuny ''Klara'' :)
    Któraś czytała ? :)

    A wracając do upragnionych ciiiiążżżżżżżżżżż .... od tego myślenia idzie zwariować, od tego mierzenia tempki - i tak jak piszesz Nikusiu - oby tempka nie spadła - człowiek tylko mysli myśli myśli ... a to w niczym nie pomaga, wręcz na odwrót ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    oliwia wrote:
    Dziewczyny jak będziecie testować z nami jeszcze w kwietniu to wpiszcie sie na listę :)Madzianka jak i ciebie cos dzisiaj cię nie widać ?

    hmn ...
    ja mogę się wpisać , nio ale tak bez przekonania ... :P mam mieć @ ok.29tego (ok. bo cykle mam 27-30) ...

    ja w tym samym dniu mam mieć :) Ożesz Ty :)

    a ja dzien przed Wami dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    Hnm ... bądź tu człwieku mądry i pisz wiersze :P

    A jakies zaburzenia zdrowotne masz?

    hmn... Kochana z tego co wiem, to wsio u mnie ok ... mój musiałby się przebadać ...
    A Ty zmagasz się z czymś ... ?

    prolaktyna narazie, o reszcie jeszcze nie wiemy :)

    A miałaś jakieś że tak napisze tej podwyższonej prolaktyny ... ? nie wiem, np. nieregularne cykle ... są na to jakieś objawy ?
    Bo wiesz ... ja byłam u ginekolożki, ta mnie pobadała, usg itd. , przeprowadziła wywiad i stwierdziła że z hormonami mam wsio ok bo ona to widzi patrząc w moją kartę ... nie wiem ... opowiadała mi że przy prolaktynie jest to i to . . . dlatego pytam Ciebie o zdanie :)

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ