X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochanie:*

    Morwa, Paula. lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Cześć kochanie:*
    Obczaiłam wcześniej bardzo dokładnie listę. Patrzę sobie jest kilka znajomych twarzyczek, patrze dalej jest i AJA_S i to głównie mnie skusiło a nie tam jakieś wino ;) cześć :* poczekam sobie grzecznie na tą Twoją "wpadkę bez spiny" :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Paula a gdzie zamawiasz? Bo ja często na gemini.pl fajne ceny tam są. Nawet jak doliczę koszt przesyłki to i tak wychodzi taniej niż w naszej aptece ;)
    Ja od bardzo dawna zamawiam na http://www.cefarm24.pl/ :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny samopoczucia po całym dniu ?? :)

    u mnie jakoś kiepsko. nerwy mam sama nie wiem na co. jakoś mnie nosi. bez noża nie podchodzić hehe :P
    już nawet swojego eM uprzedzałam, żeby mnie nie wkurzał niczym jak przyjedzie ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Jak tam dziewczyny samopoczucia po całym dniu ?? :)

    u mnie jakoś kiepsko. nerwy mam sama nie wiem na co. jakoś mnie nosi. bez noża nie podchodzić hehe :P
    już nawet swojego eM uprzedzałam, żeby mnie nie wkurzał niczym jak przyjedzie ;)
    A u mnie dobrze cały czas sprzątałam :D
    Odwołuje to co napiałam o testach bo test ewidentnie ciemnieje! :D także zmieni się termin testowania na inny dzień ale to podam później jak będę widziała tą owu ;P boli lewy jajnior!

    Melodia__84, Paula. lubią tę wiadomość

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po owulacji...nie licze na nic,bo musialby byc to cud.
    Jedno mnie niepokoi-tuz przed owu zaczely mnie potwornie piersi bolec-ledwo wytrzymuje.
    I to w sumie juz drugi cykl z rzedu-bola tak do okresu,a potem troche mniej i znowu:((
    Czy to moze byc problem z prolaktyna?
    Jakies 1,5 roku temu badalam u bylo ok...
    Czy ktoras z was ma problemy z za wysoka prolaktyna?jakie sa objawy?

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Jak tam dziewczyny samopoczucia po całym dniu ?? :)

    u mnie jakoś kiepsko. nerwy mam sama nie wiem na co. jakoś mnie nosi. bez noża nie podchodzić hehe :P
    już nawet swojego eM uprzedzałam, żeby mnie nie wkurzał niczym jak przyjedzie ;)

    Moj małż też dziś wściekły ale to pewnieza sprawa mojej @. Juz ma jej tak samo dosyć jak ja ;-)

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    U mnie juz po owulacji...nie licze na nic,bo musialby byc to cud.
    Jedno mnie niepokoi-tuz przed owu zaczely mnie potwornie piersi bolec-ledwo wytrzymuje.
    I to w sumie juz drugi cykl z rzedu-bola tak do okresu,a potem troche mniej i znowu:((
    Czy to moze byc problem z prolaktyna?
    Jakies 1,5 roku temu badalam u bylo ok...
    Czy ktoras z was ma problemy z za wysoka prolaktyna?jakie sa objawy?

    Mnie tak bolaly w ostatnim cyklu nawet na brzuchu mie mogłam spać, nigdy wcześniej tak nie miałam. Juz sie napaliłam że moze sie udalo ale Nie. Bolały pewnie po dupku i clo.
    Hormony szybko moga sie zmienić, możesz sprawdzic prolaktyne nie zaszkodzi a Ciebie uspokoi.

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    A u mnie dobrze cały czas sprzątałam :D
    Odwołuje to co napiałam o testach bo test ewidentnie ciemnieje! :D także zmieni się termin testowania na inny dzień ale to podam później jak będę widziała tą owu ;P boli lewy jajnior!

    Odpuść to sprzatanie i zajmij się ciekawszymi rzeczami ;-) ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Odpuść to sprzatanie i zajmij się ciekawszymi rzeczami ;-) ;-)

    Chętnie ale mąż w pracy do 22 :D no i nie chcemy też codziennie więc dopiero jutro zadziałamy :D

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Chętnie ale mąż w pracy do 22 :D no i nie chcemy też codziennie więc dopiero jutro zadziałamy :D

    Podziwiam! Tez uważam, że teoria "co drugi dzień" jest słuszna, ale psychika mi nie pozwala odpuścić :P Bo rodzi się dylemat, który dzień odpuścić ten 1 dzień przed ovu czy sam dzień owulacji:P?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Podziwiam! Tez uważam, że teoria "co drugi dzień" jest słuszna, ale psychika mi nie pozwala odpuścić :P Bo rodzi się dylemat, który dzień odpuścić ten 1 dzień przed ovu czy sam dzień owulacji:P?

    My jedziemy na żelu więc mam nadzieje że on pozwala przeżyć plemnikom ten jeden dzień bez problemu ;p
    Ale czuje tego jajniora! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam późniejszym wieczorkiem.

    tak tak to ja znowu inny nick nic mi nie mówicie...jestem wkurzona na ovufriend... musialam sama poradzic sobie z problemem...do tej pory sie nie odezwali... :/

    Paula kochana usmiecham sie do Ciebie pieknie o aktualizacje mam nadzieje ze to ostatni raz. teraz mi wszedzie sie loguje wiec powinno byc ok!!
    jutro juz powysylam nowe zaproszenia i zaktualizuje dane na wykresie. bo dzis nie mam sily najpierw jutro jeszcze posprawdzam czy wszystko jest ok!

    Paula. lubi tę wiadomość

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    witam nowe dziewczyny :)
    kurcze staram się zaglądać tu chociaż raz dziennie - jest ostatni dzień marca a ja już muszę nadrabiać po 2 strony :) chyba muszę włączyć sobie apkę w telefonie by być względnie na bieżąco
    ja już na nogach od godziny - mam wyjazd służbowy do Poznania
    wczoraj miałam usg kontrolne - no i znowu klops - 7 dzień cyklu a endometrium 12 mm - to dużo za dużo - technik usg nic więcej nie powiedziała, a ja wróciłam do domu i wujka google pytam co to dla mnie oznacza ??, ale albo ja nie umiem szukać (co jest bardziej prawdopodobne)albo mało jest info o takim przypadku jak mój


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla - nie czepiam się, ale moje zboczenie zawodowe każe mi zwrócić uwagę :) dopóki, póki

    Madzix88 lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Madziulla - nie czepiam się, ale moje zboczenie zawodowe każe mi zwrócić uwagę :) dopóki, póki[/QUOTE

    Masz rację sorki :) mam problem z ortografią :) bede przy kompie poprawię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka już poprawione :) dziękuję. Wczoraj wieczorem podałam już na twarz i w ogóle tego nie zauważyłam.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodzę dziewczynki do was, co prawda jeszcze czekam na @ ale temp już tak spadła nisko, że te pewnie jutro nastąpi.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka faktycznie duże to endo :/ ale ja się niestety aż tak na tym nie znam. Ja tez byłam wczoraj u gin (12dc) i pecherzyk 11mm a endo 5mm wiec nie ma rewelacji ale spoko porośnie i działamy :D :D
    Miłego dnia :*

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Lecę zaraz do gina podejrzeć moje piękne pęcherzyki <3 jak wrócę to zdam wam relację ;)
    miłego dnia!

    Paula., kate88:), Morwa lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ