X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powinnam mieć okres jak narazie nie nadszedł, chociaż wczoraj miałam małe plamienie jednorazowe przy sikaniu. Narazie nie chce testować nie chce rozczarowania. Poczekam do jutra

    ona32
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę mocno <3
    życzę powodzenia w MAJU :*

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, kochana przykro mi, że musiałaś mieć z taką dziewczyną do czynienia.. Jak ja niecierpię takich ludzi którzy myślą, że wszystko wiedzą najlepiej.
    Ja dziś byłam na praktykach jeszcze, ale za to piątek mam wolny i tylko w czwartek do szkoły więc mega długi weekend rozpoczęty :D super :)
    Chociaż i tak teraz siedzę sama, bo mojego z pracy jeszcze nie ma. A miał tylko po towar z szefem jechać i od 5 rano go nie ma :/
    wogóle jakoś mam doła. Jeszcze jakoś jak jestem na praktykach to tak nie myślę o tym, bo lubię to co tam robię, ale w domu masakra. Jeszcze jak dodałam @ w aplikacji na telefonie i wyświetliło mi się, że następna miesiączka 1-go czerwca tak nie mogę dojść do siebie... Równy rok temu właśnie w dzień dziecka zobaczyłam znów pozytywny test ciążowy ehh... No dobra dosyć smętów . Głowa do góry, pierś do przodu jakoś trzeba przez to przejść :)
    Dziś od dłuższego czasu cudze dziecko mnie nie wkurzyło. Stałam w kolejce przy kasie i przede mną siedział w wózku sklepowym taki mały chłopiec widać co dopiero nauczył się siadać i tak się uśmiechal do mnie a jak jego mama mi go zasłaniała to aż się wychylał za niej i uśmiechy do mnie :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam takie dzieci ;D
    Jutro będzie luuz... :D
    Aż się cieszę, że B namówił mnie na tą imprezę ^^

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula zazdroszczę zajęcia, ja siedzę w domu jak narazie i przyznam szczerze, brak produktywnych zajęć to dramat przy staraniach :)
    Mnie dziś dziewczyny uświadomiły, że będe testować w dzień mamy :)
    Zawsze 1 dc mnie przytłacza tyle pracy te mierzenia, testy, strategie serduszek a tu znów pusta tablica :P

    Aja ZAZDROSZCZE!! Jejuu jak mnie sie marzy imreza do białego rana, ale taka wiecie wracanie na boso o świcie:P A nie takie tam kameralne winko :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja tez miałam dzisiaj testować, ale @ zbliża się do mnie milowymi krokami. Odnotowałam spadek tempki z 37,03 na 36,67. Przenoszę się na maj

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy integracyjną bo w końcu się udało znaleźć fajny termin. 3laski dziś do 17 w sklepie a wszystkie jutro wolne ;)
    Ale fakt faktem to nie impreza do rana bo na ogródku. No i niestety Zuza ja przy winku bo wódki ostatnimi czasy nie przełknę :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja dobre i to, ja jutro siostry 30-stke bede oblewać :D U mnie z wódka też ciężko jedynie w słabym drinku przejdzie, za to w winie sie zakochałam ta miłość chyba z wiekiem przychodzi :D

    To baw sie dobrze Kochana niech głowa troszkę odpocznie :D

    Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka po 4 latach i 7 inseminacji jest w ciąży - ah pierwsza ciąża od dawna, z której się szczerze ciesze :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje dla koleżanki :D
    I dziękuję ^^

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 1 maja 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy juz maj .
    Dziekuje Wam za caly kwiecień szkoda ze był mało owocny liczylam na wiecej Fasoleczek . tym dziewczynom ktorym sie nie udalo zycze powodzenia w maju :*

    No i dziewczyny z ostatnich dni testowan piszcie co u Was bo moze sie cos jednak wykluło ale zadna sie nie podzielila tymi dobrymi nowinami <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 16:51

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • malgosia82 Przyjaciółka
    Postów: 105 77

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam, wczoraj test wyszedł negatywny, ale @ jeszcze nie mam.

    ckaik0s36dsxflg9.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 1 maja 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny mamy juz maj .
    Dziekuje Wam za caly kwiecień szkoda ze był mało owocny liczylam na wiecej Fasoleczek . tym dziewczynom ktorym sie nie udalo zycze powodzenia w kwietniu :*

    No i dziewczyny z ostatnich dni testowan piszcie co u Was bo moze sie cos jednak wykluło ale zadna sie nie podzielila tymi dobrymi nowinami <3

    Paula, to mój pierwszy miesiąc tutaj, niestety nie udało się, bo dzisiaj przyszła bardzo bolesna i wredna @. Niemniej jednak bardzo dziękuję Ci za prowadzenie kwietniowego wątku o testowaniu :) Bardzo było mi miło z Wami dziewczyny :) Gratuluję wszystkim, do których uśmiechnęło się szczęście. Niezafasolkowanym (i sobie!;)) życzę powodzenia w maju! Czuję, że maj będzie dla nas łaskawy i owocny w fasolki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 19:25

    Paula. lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 maja 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka tule i zycze powodzenia w maju <3 kiedys dla kazdej z nas wyjdzie slonce i kazdej z nas sie uda :) tylko potrzeba czasu i cierpliwosci...

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 2 maja 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę wino... Zapomniałam napisać, ale ostatnie trzy dni dosłownie umierałam... Dziś 4 dzień, jeszcze pobolewa, jestem wykończona :(

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 2 maja 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny mamy juz maj .
    Dziekuje Wam za caly kwiecień szkoda ze był mało owocny liczylam na wiecej Fasoleczek . tym dziewczynom ktorym sie nie udalo zycze powodzenia w kwietniu :*

    No i dziewczyny z ostatnich dni testowan piszcie co u Was bo moze sie cos jednak wykluło ale zadna sie nie podzielila tymi dobrymi nowinami <3

    życz powodzenia w maju nie w kwietniu :P
    ja wczoraj widziałam całe stado tych czerwonodziobych mend, co nam nic przynieść nie chcą. no normalnie chyba z 50 sztuk. może jak im się już żaby przejedzą to coś nam zaczną roznosić :P oby maj był bardziej owocny :P

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    I tym razem teścik pokazał tylko 1 kreseczkę i okres przyszedł. To już pół roku starań i chyba muszę powoli zasięgnąć rady jakiegoś dobrego ginekologa. TSH wyregulowałam i mimo to dalej nic z tego. Trzeba dalej szukać przyczyny. Ale nie poddaję się i szukam dalej.

    ona32
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    życz powodzenia w maju nie w kwietniu :P
    ja wczoraj widziałam całe stado tych czerwonodziobych mend, co nam nic przynieść nie chcą. no normalnie chyba z 50 sztuk. może jak im się już żaby przejedzą to coś nam zaczną roznosić :P oby maj był bardziej owocny :P
    ooo hehe :D szybko pisałam dzięki za poprawke :) pokładałam całe nadzieje w kwietniu i nawet już mi się wierzyć nie chce, że kwiecień minął... No ale cóż trzeba iść dalej ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ