X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Hej:) ja dziś zatestowałam (test 10) i cóż tu dużo mówić - biel wizira aż razi po oczach eh... @ nie ma jeszcze, temperatura póki co trzyma się, pozostaję mi tylko czekać na rozwój wypadków a jeśli podła @ nie przyjdzie do piątku idę na betę
    Kochana mozliwe ze na test bylo za wczesnie ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dzisiaj odbiła tempka:) ale 3 dpo spadek to na pewno nie zagniezdzenie. dziwny wykres sie zapowiada.

    Podobno dobrze że przed ovu lub w jej dniu spada tempka, kiedyś mi cos lekarz o tym mówił ale nie pamiętam. to jest związane ze zmianą poziomu hormonów. Ja też teraz miałam spadek.

    Łapiieeeee wiruski !!!!!! :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dzień dobry :)
    Łapie wiruski ;)
    Kochane mam pytanie. Czysto hipotetycznie jutro powinnam mieć owulacje. Dzis temp.spadla mi na 36.23 chyba jak zmierzylam drugi raz bo nie wierzylam wyszlo mi 36.19 wiadomo wpisalam pierwszy pomiar. Wiem ze są spadki przed owulacja ale w zyciu az takiego nie mialam. Myslicie ze to normalne? :)
    Ja też mam niskie zazwyczaj dwa dni przed. Np tak jak w tym cyklu 36.2, myślę że nie ma się czym martwić:)
    Świnka ja też zawsze chodzę na czczo tak na wszelki wypadek, chociaż nigdy się nad tym nie zastanawiałam;)

    Paula. lubi tę wiadomość

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś dziś jeszcze testuje ? :)

    Edit : Już widzę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 08:16

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dzień dobry :)
    Łapie wiruski ;)
    Kochane mam pytanie. Czysto hipotetycznie jutro powinnam mieć owulacje. Dzis temp.spadla mi na 36.23 chyba jak zmierzylam drugi raz bo nie wierzylam wyszlo mi 36.19 wiadomo wpisalam pierwszy pomiar. Wiem ze są spadki przed owulacja ale w zyciu az takiego nie mialam. Myslicie ze to normalne? :)
    Oczywiście że normalne. Temp spada w dzień przed owulacją :*


    Serduszko jeśli u mnie z cyklem wszystko ok to ja jutro też mam owulacje/powinnam mieć patrząc na temperaturę ^^

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to dziekuje kochane uspokoilam sie bo miewalam jakies spadeczki ale nie az takie hehe ;)
    Jakie macie kochane plany na dzis? Ja niedlugo ruszam na zajecia chociaz bym wolala w domu zostac i cos porobic albo na dworze :D
    Milego i slonecznego dnia zycze :*

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Oczywiście że normalne. Temp spada w dzień przed owulacją :*


    Serduszko jeśli u mnie z cyklem wszystko ok to ja jutro też mam owulacje/powinnam mieć patrząc na temperaturę ^^
    Kochana jeszcze bedziemy razem.testowac <3

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kochana jeszcze bedziemy razem.testowac <3

    Ja nie testuje bo zawsze przychodzi @... Ale nie ma tego złego pozostają mi jeszcze 2ms starań ;) wypróbujemy donga :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w domku na l4 jestem :( Lecze się jak mogę :) Chociaz sobie troche poleze :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć Dziewczyny, mam pytanie w 11 dc dostałam zastrzyk z pregnylu, dzisiaj jest 12 dzień od jego podania. Mam 27 dniowe cykle. To był mój pierwszy cykl stymulowany Clo. Kiedy mogę testować? I czy mogę "sikany" czy lepiej Betę z krwi? 8 dnia po podaniu robiłam test "sikany" i nie było już pregnylu w moczu. Oszaleję, bolą mnie jajniki i ogólnie źle się czuję. Nie wiem czy to od pregnylu czy mam zapalenie pęcherza. Chciałabym już wiedzieć, czy to cykl stracony, czy nie...Z gór dziękuję za pomoc :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie w 11 dc dostałam zastrzyk z pregnylu, dzisiaj jest 12 dzień od jego podania. Mam 27 dniowe cykle. To był mój pierwszy cykl stymulowany Clo. Kiedy mogę testować? I czy mogę "sikany" czy lepiej Betę z krwi? 8 dnia po podaniu robiłam test "sikany" i nie było już pregnylu w moczu. Oszaleję, bolą mnie jajniki i ogólnie źle się czuję. Nie wiem czy to od pregnylu czy mam zapalenie pęcherza. Chciałabym już wiedzieć, czy to cykl stracony, czy nie...Z gór dziękuję za pomoc :)
    Hej ;) myślę, że pęcherzyk pękł w takim razie 12 lub 13 dc. Najlepiej odczekaj do 14 dpo wtedy test będzie wiarygodny. Wiem że jest ciężko wytrzymać ale nic innego się nie poradzi :)
    U mnie to samo czyli CLO i pregnyl i czekam do 14.04 z testem albo i później

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 08:40

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej ;) myślę, że pęcherzyk pękł w takim razie 12 lub 13 dc. Najlepiej odczekaj do 14 dpo wtedy test będzie wiarygodny. Wiem że jest ciężko wytrzymać ale nic innego się nie poradzi :)
    U mnie to samo czyli CLO i pregnyl i czekam do 14.04 z testem albo i później


    Dzięki Meginka, u mnie właśnie z tą cierpliwością ciężko a nawet bardzo cieżko. Bardzo źle znoszę te leki. Napuchłam i bolą mnie jajniki cały czas.Owulacja była bo sprawdzałam. Czy Ty masz po tym zestawie podobne odczucia? Ja powinnam 11.04 dostać okres. Trzymam za nas kciuki...:)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Od poniedziałku robię testy owu i cały czas ledwie widoczna druga kreska. Mam nadzieję, że w końcu zacznie być ciemniejsza ;) wg internetów owu powinna być jutro albo w piątek, no chyba że w tym miesiącu cykl postanowił być nieco dłuższy niż 28-29 dni :) ale my już się i tak staramy ;)
    Mam tylko pytanie, może i głupie ale to nasz pierwszy cykl starań i jeśli się nie uda to chcę być pewna, że robiłam wszystko dobrze ;) póki jeszcze testy słabo wychodzą to serduszkujemy się tylko wieczorami, właściwie to jak już idziemy spać - 'po' idę od razu spać a może powinnam poczekać te 30 min i pójść do łazienki? Serio nie wiem :)

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Hej Dziewczyny :)
    Od poniedziałku robię testy owu i cały czas ledwie widoczna druga kreska. Mam nadzieję, że w końcu zacznie być ciemniejsza ;) wg internetów owu powinna być jutro albo w piątek, no chyba że w tym miesiącu cykl postanowił być nieco dłuższy niż 28-29 dni :) ale my już się i tak staramy ;)
    Mam tylko pytanie, może i głupie ale to nasz pierwszy cykl starań i jeśli się nie uda to chcę być pewna, że robiłam wszystko dobrze ;) póki jeszcze testy słabo wychodzą to serduszkujemy się tylko wieczorami, właściwie to jak już idziemy spać - 'po' idę od razu spać a może powinnam poczekać te 30 min i pójść do łazienki? Serio nie wiem :)
    Hej, dobrze, że od razu idziesz spać, bo nasienie ma większe szanse dotrzeć tam gdzie powinno :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Hej Dziewczyny :)
    Od poniedziałku robię testy owu i cały czas ledwie widoczna druga kreska. Mam nadzieję, że w końcu zacznie być ciemniejsza ;) wg internetów owu powinna być jutro albo w piątek, no chyba że w tym miesiącu cykl postanowił być nieco dłuższy niż 28-29 dni :) ale my już się i tak staramy ;)
    Mam tylko pytanie, może i głupie ale to nasz pierwszy cykl starań i jeśli się nie uda to chcę być pewna, że robiłam wszystko dobrze ;) póki jeszcze testy słabo wychodzą to serduszkujemy się tylko wieczorami, właściwie to jak już idziemy spać - 'po' idę od razu spać a może powinnam poczekać te 30 min i pójść do łazienki? Serio nie wiem :)
    Hej :) Ja ostatni tak padam po <3 ze tez odrazu ide spac :D Mam nadzieje ze to coś da :)

    Anusias lubi tę wiadomość

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Dzięki Meginka, u mnie właśnie z tą cierpliwością ciężko a nawet bardzo cieżko. Bardzo źle znoszę te leki. Napuchłam i bolą mnie jajniki cały czas.Owulacja była bo sprawdzałam. Czy Ty masz po tym zestawie podobne odczucia? Ja powinnam 11.04 dostać okres. Trzymam za nas kciuki...:)
    Mnie tylko piersi bolą po pregnylu a do CLO to już się chyba przyzwyczaiłam bo to już nie pierwszy cykl ale mam nadzieję że ostatni :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    Hej :) Ja ostatni tak padam po <3 ze tez odrazu ide spac :D Mam nadzieje ze to coś da :)

    Ja też :D mój TŻ ma na 6.30 rano do pracy więc wstaje przed 5, ja mam późniejszą zmianę ale idę z nim spać - wiadomo :D :D

    Dzięki za rozwianie moich wątpliwości :)

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mnie tylko piersi bolą po pregnylu a do CLO to już się chyba przyzwyczaiłam bo to już nie pierwszy cykl ale mam nadzieję że ostatni :)


    Rozumiem, życzę zieloności :))) ja nie mogę z tym bólem jajników :( ale wyczytałam, że tak czasami się zdarza...Mam nadzieję tylko, że nie mam żadnej infekcji albo torbieli itp

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Ja też :D mój TŻ ma na 6.30 rano do pracy więc wstaje przed 5, ja mam późniejszą zmianę ale idę z nim spać - wiadomo :D :D

    Dzięki za rozwianie moich wątpliwości :)
    hehe nie ma za co :) Ja wstalo o 5.20 by mojemu kawkę zrobić i kanapki i nie spie juz pozniej wiec tez szybko padam :)
    Zobaczymy co z tego wyniknie ;p
    Chociaz ten cykl troche taki odpuszczony bo zachorowalam i jakos tak odpuscilam :P

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Meldowałam się na testowaniu majowym, ale nie wiem jak to obliczyłam, skoro dziś 10 dc. Także testuję też w kwietniu, oby ostatni raz! :)
    Trzymam kciuki i powodzenia!

    Missjust, Agness12, Paula. lubią tę wiadomość

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ