X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    LadySavage. Piekna beta :) Zapraszam tu:

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/fuksiary-stulecia,12373,1.html

    Staraczki tez zapraszam, bo to taki laczony watek :)

    Anii to twój brzuszek na tym zjęciu? no super już taki ładny!

    Lady raz jeszcze gratulacje

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie znam sie na infekcjach to nie pomoge.
    ja mam dziś 3 dzień po ovu i mam takie kłucia jajników że chyba oszaleje, naprawde silne żeby sie tylko nie okazało że pecherzyk nie pekł po pregnylu i jest torbiel ;/ bo cos dziwny ten wykres cieszyłam sie ze tempka skoczyła a tu dziś beret i spadła...

    hchypc0zgq8syrex.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka ja chyba jestem jakąś medyczną zagadką bo na owulację nie jestem rozpulchniona, tylko na @.
    Szyjka jest dość wysoko i zamknięta...
    Chyba będę musiała uprościć B by wziął jeden dzień wolnego i bym załatwiła za jednym zamachem i gina i dermatologa...
    Już naprawdę mam dość mojego organizmu... gdyby nie to że postanowiłam znowu podpatrzeć jak to u mnie jest to by nie było tych cyrków a przynajmniej bym o nich nie wiedziała :(
    Przepraszam dziewczyny że was obarczam moimi rozterkami :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    niestety nie znam sie na infekcjach to nie pomoge.
    ja mam dziś 3 dzień po ovu i mam takie kłucia jajników że chyba oszaleje, naprawde silne żeby sie tylko nie okazało że pecherzyk nie pekł po pregnylu i jest torbiel ;/ bo cos dziwny ten wykres cieszyłam sie ze tempka skoczyła a tu dziś beret i spadła...

    Ale nie spadła poniżej więc źle nie jest ;)
    A z moim problem to chyba nawet profesor rehabilitowany z 3doktoratami z dziedzin medycznych by nie sprostał ;P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) ja dziś zatestowałam (test 10) i cóż tu dużo mówić - biel wizira aż razi po oczach eh... @ nie ma jeszcze, temperatura póki co trzyma się, pozostaję mi tylko czekać na rozwój wypadków a jeśli podła @ nie przyjdzie do piątku idę na betę

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysylam wiruski **************************************************************************************************

    Agness12, Melodia__84, Paula., AJA_S, Meginka, Skrzydlata, kate88:) lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Wysylam wiruski **************************************************************************************************

    ŁAPIE ;)

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Wysylam wiruski **************************************************************************************************
    Ja łapie a co !! :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wogole to czesć z rana :)
    Mnie dopadło przeziebienie :(

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Wysylam wiruski **************************************************************************************************
    ŁAPIĘ!!! :)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    niestety nie znam sie na infekcjach to nie pomoge.
    ja mam dziś 3 dzień po ovu i mam takie kłucia jajników że chyba oszaleje, naprawde silne żeby sie tylko nie okazało że pecherzyk nie pekł po pregnylu i jest torbiel ;/ bo cos dziwny ten wykres cieszyłam sie ze tempka skoczyła a tu dziś beret i spadła...
    A może to na zagnieżdzenia?? Spokojnie to dopiero 3 dpo

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    Tak wogole to czesć z rana :)
    Mnie dopadło przeziebienie :(
    Cześć;) a mnie dopadł dołek. Dosłownie i w przenośni- temperatury również:( chyba się szykuje wredna @. A tak poza tym to trzeba się zbierać do pracy wiec przynajmniej nie będę miała czasu na rozmyślania

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    Cześć;) a mnie dopadł dołek. Dosłownie i w przenośni- temperatury również:( chyba się szykuje wredna @. A tak poza tym to trzeba się zbierać do pracy wiec przynajmniej nie będę miała czasu na rozmyślania
    Spokojnie, taki spadek to nie spadek :) a zesztą dopiero 9dpo u Ciebie takze wszystko sie moze jeszcze zdarzyc :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    Spokojnie, taki spadek to nie spadek :) a zesztą dopiero 9dpo u Ciebie takze wszystko sie moze jeszcze zdarzyc :)
    Szybko się nakręcam i szybko się dołuję. Już taki charakter ;) za dwie godziny znów mi przejdzie i zapomnę. A później znów dołek. Ale dzisiaj u mnie ma być ostatni dzień słonecznej pogody, więc trzeba korzystać :) udanego dzionka wszystkim dziewuszkom z OF:****

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 07:16

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    Szybko się nakręcam i szybko się dołuję. Już taki charakter ;) za dwie godziny znów mi przejdzie i zapomnę. A później znów dołek. Ale dzisiaj u mnie ma być ostatni dzień słonecznej pogody, więc trzeba korzystać :) udanego dzionka wszystkim dziewuszkom z OF:****
    Też tak kiedyś miałam i wiem ze to przejdzie :)
    No pogoda dziś ładna :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Łapie wiruski ;)
    Kochane mam pytanie. Czysto hipotetycznie jutro powinnam mieć owulacje. Dzis temp.spadla mi na 36.23 chyba jak zmierzylam drugi raz bo nie wierzylam wyszlo mi 36.19 wiadomo wpisalam pierwszy pomiar. Wiem ze są spadki przed owulacja ale w zyciu az takiego nie mialam. Myslicie ze to normalne? :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nawet niższe więc chyba nie ma się czym martwić :)
    witam z rana - ja dziś badania hormonów tarczycy i usg tarczycy
    czy na pobranie krwi powinnam być na czczo?? czy mogę sobie wypić chociaż kawę z mlekiem??

    Paula. lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja często miałam takie spadki a teraz to nie wiem bo nie mierze temperatury :)
    Więc myślę że to normalne :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    ja mam nawet niższe więc chyba nie ma się czym martwić :)
    witam z rana - ja dziś badania hormonów tarczycy i usg tarczycy
    czy na pobranie krwi powinnam być na czczo?? czy mogę sobie wypić chociaż kawę z mlekiem??
    Ojjj chyba na czczo, ja chodziłam na czczo :/

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    ja dziś badania hormonów tarczycy i usg tarczycy
    czy na pobranie krwi powinnam być na czczo?? czy mogę sobie wypić chociaż kawę z mlekiem??
    Szczerze? Ja chodze zawsze na czczo, ale ostatnio z kolezanka rozmawialam i oswiecila mnie ze np na tsh mozna zjesc tylko aby leku od tarczycy nie wziac (o leku to wiedzialam ) ale nigdy i tak nic nie jadlam ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ