X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam bronde:) znaczy się będę musiała jeszcze raz pójść żeby trochę jeszcze jaśniej bylo;) a jak to jest z tą temp przy okresie? Bo zakładając najgorsze ze jednak to okres to czy temp podskakuje? To jest mój pierwszy cykl taki ukierunkowany na mierzenie temp. I głupio się przyznać ale nie ogarniam.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra powiem Ci tak, od dawna miałam coś takiego, że 2 dni przed @ temp spadała na 36,6 w dniu @ potrafiłam mieć już nawet 36,4 a w ostatnich cyklach zauważyłam, że spadła mi na 36,6 dzień przed podskoczyła 36,75 i w nocy przywitał mnie okres więc nie wiem jaka była tego dnia temp ale ostatniego dnia @ jak zmierzyłam miałam nadal powyżej 36,7 (a nigdy tak nie miałam coś mi się mojemu organizmowi odwidziało) więc na to nie ma reguły.
    Miejmy nadzieję, że u Ciebie podbiła na ciąże a nie na @ :)

    słońca łan lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiecy organizm jest tak skomplikowany ze nawet my tego nie ogarniamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 11:46

    Paula. lubi tę wiadomość

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, trzymam kciuki żeby to było zagnieżdżenie, bardziej to wygląda właśnie na to niż na @. Mi temp spada zazwyczaj dzień przed@, i jeśli w kolejnych nawet się trafi że jest troszkę wyższa to nigdy na tyle jak po owu.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra U mnie przed okresem też zawsze spada, ale tak 2-3 dni przed zazwyczaj
    Ale wiadomo, u każdej inaczej :) dlatego trzymam kciuki żeby nam nic nie spadło ;)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki :)

    dzisiaj już oficjalnie zostawiam wam wiruski ciążowe ;) *****************************************************************************************************

    AJA_S, Missjust, AleksandraW, Paula., srebrzysta, kate88:), Skrzydlata, Basik83 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra u mnie na początku starań już spadała temp 3dni przed @, teraz częściej spada dzień przed lub w dniu @.
    Nie ma reguły niestety :/
    A gdy kobieta się stara i obserwuje swój cykl to wtedy organizm robi cie w konia :P

    Missjust lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A gdy kobieta się stara i obserwuje swój cykl to wtedy organizm robi cie w konia :P
    otóż właśnie to :D im więcej kobieta chce wiedzieć tym się dzieją cuda wianki :D ja np nigdy nie mogę zbadać progesteronu (to się bada na początku cyklu i po owu?) bo zawsze mylą mi się te hormony i zawsze jak zbadam to na początku cyklu to mam cykl bezowulacyjny :D i stwierdziłam, że dopóki gin nie zleci nie badam :)

    słońca łan lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proga i prolaktyne 7dpo :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Proga i prolaktyne 7dpo :)
    no to nie robię :D raz na początku mi się udało zrobić i miałam kilka razy powtórzyć, ale jakoś się tak nie układa. Zresztą i tak teraz jak zajdę w ciążę to pierwsze co to do lekarza i po luteinę, albo dupka..

    słońca łan lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też pokłóciłam się ze swoją macicą, więc jeśli w tym cyklu nie zamieszka dziedzic to będę z nią inaczej rozmawiać :D

    Paula., wszamanka, Missjust, kaka470, Melodia__84, Basik83 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dlatego też pokłóciłam się ze swoją macicą, więc jeśli w tym cyklu nie zamieszka dziedzic to będę z nią inaczej rozmawiać :D
    hahaha :D teraz się nie staraliśmy 9 miesięcy i co miesiąc płakała krwawymi łzami stęskniona za macierzyństwem :P zobaczymy jak teraz zaczęliśmy się starać jak się zachowa czy przyjmie w sobie nowego człowieczka, bo jak nie to też inaczej będę musiała zacząć z nią rozmawiać :P
    albo nie wiem czy patrzysz na "Przyjaciółki"? jak ostatnio poszły na jakieś ćwiczenia związane z macicą może i my powinnyśmy na coś takiego pójść haha :D

    słońca łan lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    hahaha :D teraz się nie staraliśmy 9 miesięcy i co miesiąc płakała krwawymi łzami stęskniona za macierzyństwem :P zobaczymy jak teraz zaczęliśmy się starać jak się zachowa czy przyjmie w sobie nowego człowieczka, bo jak nie to też inaczej będę musiała zacząć z nią rozmawiać :P
    albo nie wiem czy patrzysz na "Przyjaciółki"? jak ostatnio poszły na jakieś ćwiczenia związane z macicą może i my powinnyśmy na coś takiego pójść haha :D
    Niestety jedyne seriale to kości i jak poznałem waszą matkę ;D
    Ale ćwiczenia brzmią kusząco :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzywam do tablicy : Ewka90 powtarzałaś test ? :) widziałam, że na wykresie piękne 37 stopni :) jak na 14dpo to bardzo ładnie . idziesz jutro na tą betę co pisałaś o niej ostatnio? :)

    słońca łan, Ewka90 lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Wzywam do tablicy : Ewka90 powtarzałaś test ? :) widziałam, że na wykresie piękne 37 stopni :) jak na 14dpo to bardzo ładnie . idziesz jutro na tą betę co pisałaś o niej ostatnio? :)
    Czekamy z niecierpliwoscia :)

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • słońca łan Znajoma
    Postów: 19 31

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie dziś dopiero 9dpo i tak marzy mi się jutro zatestować nie wiem jak wytrzymam do terminu @ więc nawet dziwię się koleżance Ewie, że nie zrobiła powtórki testu jeszcze :D

    Paula., Missjust, Ewka90 lubią tę wiadomość

    Powrót do starań : maj 2016
    w trakcie strata Aniołka w 13tc [*]
    klz9df9h7q06iokw.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo, dopiero 10 dpo, jeszcze do wtorku... ehh. Ale przynajmniej czym więcej mam zajęć tym mniej myślę jak bardzo bym chciała, żeby się udało :) Na dodatek zawsze sobie myślałam, że jak już będę w tej całej ciąży to na pewno będę wiedziała i przede wszystkim czuła. I tak sobie myślę, że skoro nic nie czuję to pewnie nie jestem. Chociaż dzisiejszy wzrost tempki nastawił mnie pozytywniej ;) nie wiem czy w weekend się nie skuszę na jakiś test :P

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie niech się wypowiedza te dziołszki co są w ciąży! czy juz czuły to wcześniej ? cos im podpowiadało że jest inaczej niz zwykle? też tak mysle jak ty Messjust że jak juz bede w tej ciąży to bede to czuła juz przed testem długo, no bo przecież tyle sie wsłuchujemy w ten organizm, że nie mozliwe to przeoczyć choć już słyszałam że wcale tak nie jest.

    Więc jak kochane ciężarówki? czułyście?

    Missjust, Meginka lubią tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy lata temu o tej porze byłam juz w ciązy. Nie czułam się inaczej, w dniu spodziewanej miesiączki bardzo bolał mnie brzuch jak na @ ale nic takiego się nie pojawiło. Gdy zrobiłam test nie dowierzałam, że jest pozytywny bo własnie myslalam ze przeciez będe się jakos czuc inaczej gdy juz bede w ciazy :) dopiero gdy zobaczylam i uslyszalam bijące serduszko na USG uwierzylam ze to sie dzieje naprawde :) wspaniale uczucie, którego Wam wszystkim dziewczynki i sobie zycze jak najszybciej :)

    Missjust, Paula., srebrzysta lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, wszystkie piszecie o bólu brzucha jak na @ z tym, że powiem Wam, że mnie nigdy nie boli na @, podczas też sporadycznie :/ czy to może być oznaka jakiegoś problemu? Czy normalne jest, że powinno boleć? Mi zdarza się ból tylko przy intensywnym krwawieniu, kiedy aż "czuję" jak mi się endo złuszcza.

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ