X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam problem: zrobiłam test owu i nie wiem czy go zaliczyć do pozytywnego czy jeszcze negatywnego :) oczywiście tulić się będziemy dzisiaj tak czy siak ;) ale nie wiem..ta druga kreska jest trochę jaśniejsza tak mi się wydaje.

    https://zapodaj.net/8334dc1826572.jpg.html

    A i jeszcze pytanie: śluzu mam jak na lekarstwo - w sensie na zew. słabo widać ;) dlatego zdecydowałam się badać śluz dogłębnie - i teraz tak - sorry, że tak obrazowo - ale jak wkładam palce to czuję szyjkę otwartą, do tego stopnia, że przy odrobinie wysiłku mogłabym tam jeszcze palca włożyć. Czy tak ma być? nie wiem czemu to jest możliwe czy to ma związek z ułożeniem szyjki? że jest nisko czy wysoko? Czy w ogóle tę dziurkę powinnam czuć?? Aż niezręcznie mi wkładać palce i sprawdzać ten śluz.
    Proszę o radę :D bo na pewno lepiej się znacie na tym niż ja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 20:21

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa - to już rozumiem :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki u rąk i nóg oby Wam się udało :)

    AJA_S lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams - działajcie ze zdwojoną mocą :) szyjka otwiera się podczas owulacji, aby umożliwić plemniczkom drogę do wnętrza naszego ciałka :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteams no pewnie, że ma tak byc :D Łap męża i do dzieła :D często śluz jest tylko przy szyjce, a na zewnątrz niewiele, ale to ponoć nie ma większego znaczenia.
    U mnie jak jest wysoko to jest tak głęboko, że aż trudno dosiegnac :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to biorę chłopa w obroty :D

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    . Więc jak kochane ciężarówki? czułyście?
    Byłam w dwóch ciążach. W pierwszej byłam tak zajęta swoim życiem, że nawet nie ogarnęłam, że okres mi się zatrzymał :D więc totalnie zero przeczuć, dopiero jak zaczynało mnie mdlić to zaczęłam się czegoś domyślać, a w drugiej ciąży stwierdziłam, że zrobię test w 9 albo 10 dpo po południu test i pamiętam jeszcze że jak kupowałam test to kupiłam sobie kebaba wróciłam do domu zjadłam kebaba bo stwierdziłam, że to mój ostatni w tym sezonie bo zobacze II kreski a zamierzam się zdrowo odżywiać i to bardziej tak sobie dla pocieszenia mówiłam niż bym miała coś czuć :D no co prawda dwie ciąże skończyły się za wcześnie, ale jednak początki były prawidłowe...

    srebrzysta, słońca łan lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Ja mam ślub 18.08.2018 więc też chciałabym w kwietniu najpóźniej urodzić :D
    ja zawsze chciałam urodzić dziecko przed ślubem, ale mojej macicy nie spieszno i teraz już za późno :D będzie po Bożemu dziedzic po ślubie :P

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Na to wyglada, ze troche moze sie przesunac. Do mnie po 3 dniach zawitala @. Znowu...
    Kochana a wstawić Cię na listę? bo nie wiem albo Cię przeoczyłam i nie wpisałam..

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny a ja mam problem: zrobiłam test owu i nie wiem czy go zaliczyć do pozytywnego czy jeszcze negatywnego :) oczywiście tulić się będziemy dzisiaj tak czy siak ;) ale nie wiem..ta druga kreska jest trochę jaśniejsza tak mi się wydaje.

    https://zapodaj.net/8334dc1826572.jpg.html

    A i jeszcze pytanie: śluzu mam jak na lekarstwo - w sensie na zew. słabo widać ;) dlatego zdecydowałam się badać śluz dogłębnie - i teraz tak - sorry, że tak obrazowo - ale jak wkładam palce to czuję szyjkę otwartą, do tego stopnia, że przy odrobinie wysiłku mogłabym tam jeszcze palca włożyć. Czy tak ma być? nie wiem czemu to jest możliwe czy to ma związek z ułożeniem szyjki? że jest nisko czy wysoko? Czy w ogóle tę dziurkę powinnam czuć?? Aż niezręcznie mi wkładać palce i sprawdzać ten śluz.
    Proszę o radę :D bo na pewno lepiej się znacie na tym niż ja.
    Zamieńmy testem to radzę jutro zrobić kolejny i porównać. Jeśli będzie ciemniejsza jutro to dzisiaj negatyw.
    Co do szyjki to nawet bardzo dobrze, a ze śluzem zawsze można wspomóc się wiesiołkiem lub lnem ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    ja zawsze chciałam urodzić dziecko przed ślubem, ale mojej macicy nie spieszno i teraz już za późno :D będzie po Bożemu dziedzic po ślubie :P
    Ja zawsze mówiłam że wychodzić za mąż nie mam zamiaru xD

    Paula., Melodia__84 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja zawsze mówiłam że wychodzić za mąż nie mam zamiaru xD
    Te nasze plany na nic :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kochana a wstawić Cię na listę? bo nie wiem albo Cię przeoczyłam i nie wpisałam..

    Wpisalas na 30 kwietnia, narazie niech tak zostanie, a pewnie przesunie sie na maj.

    Paula. lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam okres dostać 13-15 kwietnia ,w ciągu 3 dni po odstawieniu duphastonu . Planuję zrobić 13 test rano.. Mam nadzieje , że będą dwie piękne II . Chociaż szczerze chyba wole betę zrobić jest pewniejsza..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 22:51

    Paula. lubi tę wiadomość

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, naczytalam się ją o tych waszych bólach brzucha i zaczyna mi się wydawać że mnie coś boli ;) wydaje się, bo na 99% jestem pewna ze to tylko autosugestia, w zeszłym miesiącu też miałam już wszystkie objawy ciążowe i ... nic ;)
    Casteams ja też miałam otwarta szyjkę przy owulacji. Wyraźnie to wyczułam, tzn tak właściwie to przed owulacja, bo w dzień owu Był tak wysoko że nie mogłam jej dosięgnąć. Myślałam, że badanie będzie trudniejsze, ale rzeczywiście otwartość i twardość da się łatwo wyczuć.
    Aja_s a mi mama zawsze kładka do głowy, żebym chociaż najpierw studia skończyła a później rodziła dzieci. A tu studia już dawno za mną, jedne, drugie, a ja dzieci nie i nie. A jak się zachciało mieć dziedzica (a raczej dziedziczkę) to nie wychodzi :( tak sobie obie czasem myślę, czy to nie taka złośliwość losu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 23:16

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test nadal nic nie pokazał poza jedną paskudną krechą, ani nawet cień cienia cienia ( a kurcze już powinno cośik cokolwiek być widać eh...) także lecę na betę i będzie wszystko jasne :) miłego dnia :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka trzymam mocno kciuki :)
    Missjust ja mojemu teściowi obiecałam, że póki on nie skończy 40 nie będziemy mieli dzieci. Teraz wiecznie pyta kiedy będzie dziadkiem. W końcu wybuchłam i powiedziałam że nie mogę mieć dzieci... usłyszałam kilka minut później jak zmienił B temat na wesele "po co tak się spieszycie". Tak to była sugestia do niepłodności. Oczywiście mogę mieć dzieci, ale mam od czasu do czasu zawirowania hormonalne, a B ma dość tragiczne wyniki nasienia.
    Tak czy siak w pewnym momencie hukłam na teścia, że nie jestem surogatką i nie urodze mu wnuczke wtedy kiedy on sobie życzy i że sam zawinił.
    Także tego... U mnie to raczej już drażliwy temat :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja zawsze mówiłam że wychodzić za mąż nie mam zamiaru xD

    Haha ja też tak mówiłam a w tym roku będę obchodzić 9 rocznice slubu ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Test nadal nic nie pokazał poza jedną paskudną krechą, ani nawet cień cienia cienia ( a kurcze już powinno cośik cokolwiek być widać eh...) także lecę na betę i będzie wszystko jasne :) miłego dnia :)

    Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za wynik

  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa90 trzymam kciuki żeby się udało i będzie piękna beta ;) ja w styczniu miałam betę 64 a na teście biel wizira ;)
    Ajas mój teść to też kawał... ;) co świeta nam życzy że to już czas najwyższy. Mi od razu ciśnienie skacze, bo co jak co, ale nikt mi nie będzie mówił kiedy mam dzieci robić i nikogo to sprawa poza mną i małżem ;) jeszcze się zawsze przy tym szczerzy jak głupek. Całe szczęście mieszka za granicą i widuje go 3 razy w roku inaczej chyba nie zylibysmy w dobrych stosunkach.
    U mnie mąz się zarzekał że nigdy nie będzie brał ślubu bo w to nie wierzy.... jakoś go nie musiałam namawiać ;) to samo mój brat.... a za dwa miesiące ślub:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 06:27

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ