X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    No właśnie, wszystkie piszecie o bólu brzucha jak na @ z tym, że powiem Wam, że mnie nigdy nie boli na @, podczas też sporadycznie :/ czy to może być oznaka jakiegoś problemu? Czy normalne jest, że powinno boleć? Mi zdarza się ból tylko przy intensywnym krwawieniu, kiedy aż "czuję" jak mi się endo złuszcza.
    To tylko się cieszyć :) Ja czasem mam takie bóle że tylko ketonal mi pomaga, te apapy wszystkie to nic nie działają. A najlepsze jest to że później po ketonalu mnie boli wątroba bo mam wrażliwą :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    hahaha :D teraz się nie staraliśmy 9 miesięcy i co miesiąc płakała krwawymi łzami stęskniona za macierzyństwem :P zobaczymy jak teraz zaczęliśmy się starać jak się zachowa czy przyjmie w sobie nowego człowieczka, bo jak nie to też inaczej będę musiała zacząć z nią rozmawiać :P
    albo nie wiem czy patrzysz na "Przyjaciółki"? jak ostatnio poszły na jakieś ćwiczenia związane z macicą może i my powinnyśmy na coś takiego pójść haha :D
    Ja oglądam :) "wsłuchaj się w swoją macicę" :) a najlepsze było "strzepujemy ptaszka" :) :) :D

    Paula. lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    no właśnie niech się wypowiedza te dziołszki co są w ciąży! czy juz czuły to wcześniej ? cos im podpowiadało że jest inaczej niz zwykle? też tak mysle jak ty Messjust że jak juz bede w tej ciąży to bede to czuła juz przed testem długo, no bo przecież tyle sie wsłuchujemy w ten organizm, że nie mozliwe to przeoczyć choć już słyszałam że wcale tak nie jest.

    Więc jak kochane ciężarówki? czułyście?
    Ja jak byłam w ciąży (równe 4 lata temu na Wielkanoc zaszłam) :) nie czułam się wcale inaczej, brzuch mnie lekko pobolewał jak na @ i jakoś za bardzo nie wierzyłam że się udało, ale oczywiście jakaś nadzieja była. Aż się cała trzęsłam jak zobaczyłam te dwie kreski i to druga bladzioch, a wyszła dopiero w 33 dc. przy cyklach 28-29. Teraz mam cichą nadzieję, że też dostanę Wielkanocny prezent, byłoby wspaniale :)

    srebrzysta lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sie co czarować. okres zawitał w 12 dniu po owu (wczoraj plamienie pierwsze w zyciu) prosze mi wkleić tę lampkę wina ;)

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dlatego też pokłóciłam się ze swoją macicą, więc jeśli w tym cyklu nie zamieszka dziedzic to będę z nią inaczej rozmawiać :D

    O matko padłam z tego tekstu :) Ja też się ze swoją pokłócę a co.... może to ją czegoś mądrego nauczy?

    AJA_S, Paula. lubią tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ja jak byłam w ciąży (równe 4 lata temu na Wielkanoc zaszłam) :) nie czułam się wcale inaczej, brzuch mnie lekko pobolewał jak na @ i jakoś za bardzo nie wierzyłam że się udało, ale oczywiście jakaś nadzieja była. Aż się cała trzęsłam jak zobaczyłam te dwie kreski i to druga bladzioch, a wyszła dopiero w 33 dc. przy cyklach 28-29. Teraz mam cichą nadzieję, że też dostanę Wielkanocny prezent, byłoby wspaniale :)

    Ja będąc w ciąży też czułam ból na @ a nawet nie wierzyłam, że to może być oznaką ciąży. Cały tydzień chodziłam w podpaskach bo czułam, że właśnie ten małpiszon przyszedł. Testowałam tydzień po terminie @, to były piękne czasy, bo w tedy udało się za pierwszym razem ehhh...............

    Szkoda, że takie szczęście miałam tylko raz :(

    srebrzysta lubi tę wiadomość

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja @ po dupku nie przesunęła się dalej jest co 31 dni.

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    witam się po południu
    mam wyniki krwi - tsh już 3,0 - od ostatniego badania 15 marca przyrosło 0,2
    ft3 i ft4 w normie
    w sobotę wizyta - muszę go chyba przycisnąć by dał mi leki na zbicie tsh bo idzie to w złym kierunku

    co do odczuć w ciąży - za każdym razem jak zaszłam czułam już od 7-8 dnia że jest inaczej, 10 dnia miałam pozytywy :)

    srebrzysta lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    O matko padłam z tego tekstu :) Ja też się ze swoją pokłócę a co.... może to ją czegoś mądrego nauczy?

    A co mi pozostało?
    Brać to tylko humorystycznie...
    Tymbardziej, że czerwiec coraz bliżej :(

    A mimo spadku temp cały czas to samo. Rozpulchniona na maksa, dużo kremowego śluzu...
    No dobra nie wszystko. Nie mam już infekcji, a w zamian swędzą mnie od wczoraj piersi... zwłaszcza prawa ]:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 16:56

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Wzywam do tablicy : Ewka90 powtarzałaś test ? :) widziałam, że na wykresie piękne 37 stopni :) jak na 14dpo to bardzo ładnie . idziesz jutro na tą betę co pisałaś o niej ostatnio? :)

    Kochana nie powtarzałam :) zrobię test jutro rano i przed pracą skoczę na betę :)

    Missjust, Paula. lubią tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońca łan wrote:
    Hej :) u mnie dziś dopiero 9dpo i tak marzy mi się jutro zatestować nie wiem jak wytrzymam do terminu @ więc nawet dziwię się koleżance Ewie, że nie zrobiła powtórki testu jeszcze :D

    8 cykli staraniowych zrobiło swoje ;) cierpliwie czekam na piątek :) będzie co ma być :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ja biorę w tym cyklu dupka pierwszy raz zresztą. To rozumiem, ze po odstawieniu w 12 dniu brania okres moze nie przyść od razu i wszystko mi si,ę przesunie? Kurcze nie chciałabym bo mam ładne 28-29 dni cyklu tylko niski progesteron , za niski na zajście.

    Na to wyglada, ze troche moze sie przesunac. Do mnie po 3 dniach zawitala @. Znowu...

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tule kolezanki z @

    mnie tez bolal brzuch jak na @ w poprzednich ciazach

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Staraczki,

    prosze dopisać moje testowanie- 13 kwietnia.

    Zamierzam zdać test pozytywnie :)

    Trzymam za mnie i za Was kciuki <3

    Meginka, Morwa, Paula. lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Cześć Staraczki,

    prosze dopisać moje testowanie- 13 kwietnia.

    Zamierzam zdać test pozytywnie :)

    Trzymam za mnie i za Was kciuki <3
    Dobre określenie :) Ja też zamierzam zdać ten test :) i to już za tydzień :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dziś w 23 dc na 27 dni zrobiłam test z krwi Beta HCG i wynik 0,56 a normy (kobiety (przed menopauzą, nie będące w ciąży): =< 1 mIU/ml) czy to za wcześnie na testowanie, czy raczej nie ma się co łudzić i czekać na @. Dodam, że w 11 dc miałam Pregnyl, ale testy sikane w 8 dni po zastrzyku już nie pokazywały jego zawartości w moczu.

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak - ciężko powiedzieć, nie wiem jak to jest po pregnylu, czy pęcherzyk pęka od razu czy po dniu-dwóch?? może było zbyt wcześnie na betę, jak @ nie odwiedzi Cię wcześniej to 26-27 dc zrób test :) trzymam kciuki

    AJA_S a może gdzieś przeoczyłam, ale dlaczego staranki tylko do czerwca??

    Anusias lubi tę wiadomość


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boszee dziewczyny w życiu nie miałam tak bolesnej owulacji - normalnie mnie skręca :( już się zdążyłam naczytać o torbielach :) a ponieważ mój eM nie chce w tym cyklu staranek to mam ochotę jedynie na tabliczkę czekolady i piwo :(


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo według moich wyliczeń jeśli w czerwcu zajdę to najpóźniej w kwietniu urodze, a w lipcu mam wesele i nie chciałabym ani męczyć maleństwa ano siebie, albo urodzić na własnym weselu.
    Potem wznowimy starania dopiero w marcu :(
    Więc chciał nie chciał moja macicą musi teraz przyjąć dziedzica :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Bo według moich wyliczeń jeśli w czerwcu zajdę to najpóźniej w kwietniu urodze, a w lipcu mam wesele i nie chciałabym ani męczyć maleństwa ano siebie, albo urodzić na własnym weselu.
    Potem wznowimy starania dopiero w marcu :(
    Więc chciał nie chciał moja macicą musi teraz przyjąć dziedzica :P

    Ja mam ślub 18.08.2018 więc też chciałabym w kwietniu najpóźniej urodzić :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ