Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Tak invimed Wrocław. Leczymy się u Pani doktor ;) jest jedna :p

Dziękuję :) ja też, oczywiście w przyszłości, będę celowała w Invimed. Byliśmy już tam raz na badaniu nasienia i u androloga i wrażenia pozytywne.
    Słyszałam dużo pozytywów o doktorze Gizlerze.

• Paula. Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 tulę mocno :( nie wykreśliłam Cię z listy tylko dostałaś lampeczkę wina, na zdrówko i na owulacje, żebyś miała tzw "luz w dupie" i później w majowym testowaniu II kreseczki <3

Morwa trzymam mocno kciuki za wyniki bety, ale każda tu z nas wie jaki będzie wynik. Chociaż ja również trzymam mocno kciuki za prawidłowe umiejscowienie małego dziedzica <3

Marlena88 lubi tę wiadomość

Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Bobisia Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zamecze was pytaniami. Ale wiem ze wy wiecie wszystko:) wczoraj miałam planowana @
    W poniedziałek miałam plamienie takie jak przed @
    Dzisiaj rano robiłam test negatywny.
    @ brak . Rano niewielkie brązowe plamki.
    Poradźcie. Zrobić następny test? Czekac?:)

[link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Marlena88 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Dziewczyny zamecze was pytaniami. Ale wiem ze wy wiecie wszystko:) wczoraj miałam planowana @
    W poniedziałek miałam plamienie takie jak przed @
    Dzisiaj rano robiłam test negatywny.
    @ brak . Rano niewielkie brązowe plamki.
    Poradźcie. Zrobić następny test? Czekac?:)

Bobisia, a może betę zrób. moja koleżanka tak miała jak była w ciąży. niby na @ się zbierało, coś tam pokapało na brązowo a potem okazało się że w ciąży jest.

początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Ancyś Przyjaciółka

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia. Poczekaj jeszcze. U mnie też @ spóźniała się 2 dni (jak nigdy) i dostawałam szału, bo już myslałam, że się udało, do czasu kiedy franca przyszła... Cierpliwości. A jak nic się nie zmieni, to powtórz test albo idź na betę.

103f09333db20e0dd9837d50530da24d.png
    bd09f13dbd.png
    9c7e1sii71tp526t.png
  • Marlena88 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Marlena88 tulę mocno :( nie wykreśliłam Cię z listy tylko dostałaś lampeczkę wina, na zdrówko i na owulacje, żebyś miała tzw "luz w dupie" i później w majowym testowaniu II kreseczki <3

dzięki. Luz w dupie to ja będę miała jak mi sono wyjdzie dobrze :) idę za tydzień.

Paula. lubi tę wiadomość

początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Piękny progesteron <3 z takim to zaciążona, zaciążona :P kiedy beta , test ?

Chcialabym zeby to byla prawda ;-) Niestety wiem, ze wysoki progesteron nie musi swiadczyc o ciazy.

Pozostaje cierpliwie czekach ach.....

• Majzu Ekspertka

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Majzu widze ze masz trojke dzieciaczkow ale suuuper!
    A wiec staracie sie o 4 pocieche? zazdraszczam!

a tam śmiejesz sie pewnie ze mnie ...
    gdyby nie przypadkowa cb - nie planowałabym wiecej dzieci
    ale po tym wydarzeniu cos we mnie peklo ...
    po prostu to jest silniejsze od wszystiego ---tak bardzo bym chciałą mic jeszcze dziecko :(

II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Nadia83 Ekspertka

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven gratulacje :-)

Paula wykreśl mnie proszę z listy, nie będę testować. Dziś u mnie 26 dc i brak owulacji. Dziś już brzuch boli na @ więc na kwietniowe testowanie nie mam szans. Postanowiłam, że miesiąc odpocznę bo mam urlop w maju i nie będę się napinać na mierzenie temp itp. Wracam w czerwcu, no chyba że coś zaskoczy ;-)

Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne testy i bety, no i oczywiście dużo zdrówka przyszłym mamusiom życzę.

uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • calza Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88, czy sono się wykonuje przy podejrzeniu endometriozy? Mi mój doktorek kazał zrobić specjalistyczne usg u konkretnej Pani doktor, ale oczywiście nie zapisałam nazwy i teraz nie wiem czy to to czy nie to :p

Dziś lekko brązowe plamki, pewnie @ przyjdzie planowo w sobotę....

mjvyi09k1yghelay.png
  • WhyMe Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84
    U mnie w pierwszej ciazy w 18dpo byl 25ng wiec to dobrze wrozy! :)
    Majzu
    Chyba zartujesz?! kochana nawet bym nie smiala! jesli czujesz ,ze chcesz kolejnego dziecka to pewnie ze dzialaj! taka duza rodzinka to cos wspanialego! a wiec trzymam kciuki!
    Bobisia
    Mi pierwszy test z mega bladziocham wyszedl w 15dpo.. :) wiec czekaj.. Lub idz na bete.
    Kciuki zacisniete! <3

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Marlena88, czy sono się wykonuje przy podejrzeniu endometriozy? Mi mój doktorek kazał zrobić specjalistyczne usg u konkretnej Pani doktor, ale oczywiście nie zapisałam nazwy i teraz nie wiem czy to to czy nie to :p

Dziś lekko brązowe plamki, pewnie @ przyjdzie planowo w sobotę....
    Calza mam pytanko, wiem ze wczoraj bylas u gina, co powiedzial o twoim progu? pytam poniewaz mialam pdoobny :).
    Troszke mnie zastanawiaja twoje plamienia, powiedz o nich ginowi na nastepnej wizycie, chyba ze juz o tym wspomnialas i jest ok.

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa o której miałaś mieć te wyniki bo odświeżam co chwilkę :D

• WhyMe Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Mam tak samo! :D

Agnesia lubi tę wiadomość

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Po 18 :)

• calza Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Calza mam pytanko, wiem ze wczoraj bylas u gina, co powiedzial o twoim progu? pytam poniewaz mialam pdoobny :).
    Troszke mnie zastanawiaja twoje plamienia, powiedz o nich ginowi na nastepnej wizycie, chyba ze juz o tym wspomnialas i jest ok.

Powiedział, że jeśli chodzi o zachodzenie w ciążę to bardzo dobry. Na ciążowy to mi raczej ten mój progesteron nie wygląda niestety :(

mjvyi09k1yghelay.png
  • Bobisia Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Bobisia, a może betę zrób. moja koleżanka tak miała jak była w ciąży. niby na @ się zbierało, coś tam pokapało na brązowo a potem okazało się że w ciąży jest.
    Dziekuje:) chyba jednak poczekam jeszcze. Jak to mój mąż powiedział ze mam się nie nakrecac :)

[link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • WhyMe Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Powiedział, że jeśli chodzi o zachodzenie w ciążę to bardzo dobry. Na ciążowy to mi raczej ten mój progesteron nie wygląda niestety :(
    To dobra prognoza dla nas :)
    Kochana jak nie w tym miesiacu to w nastepnym!
    Musi sie udac, i sie uda :)

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • calza Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    To dobra prognoza dla nas :)
    Kochana jak nie w tym miesiacu to w nastepnym!
    Musi sie udac, i sie uda :)

Ja liczę na majówkowe dni płodne, będziemy na wyjeździe, wyluzujemy i może zaskoczy :)

Paula. lubi tę wiadomość

mjvyi09k1yghelay.png
  • WhyMe Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Ja liczę na majówkowe dni płodne, będziemy na wyjeździe, wyluzujemy i może zaskoczy :)
    Ooo prosze :) Magia Majowki :)
    Ja czekam na test, ale raczej mi sie nie wydaje..

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego