X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też z allegro te testy. Owulacyjne są ok a zwykłe narazie nie wiem

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    ja też testuję w kwietniu, mam plan na sob/nd ale nie wiem czy się odważę :D
    O ja wtedy też powinnam, bo albo @ albo uda się testować.

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One są jak te apteczne, tylko nie mają ładnego plastiku na wierzchu z opisanymi okienkami, tylko sam ten pasek ze środka, i bez ładnego opakowania, przez to takie tanie;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy tylko ja tak mam czy Wy też, że przed spodziewanym terminem @ i wielką nadzieją na jej brak...zaczynacie wariować, a jak pojawi się jakiś symptom zwiastujące ewentualną @, to Wam przykro/źle etc?
    Bo ja od tylu cykli się staram (może z małymi przerwami), że sama nie wiem już. Czy tylko ja mam takie wahania...nastroju... A w tym tak pięknie wszystko się udało zgrać, ech...

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkall uwierz mi, że moge chyba śmiało pow, że zdecydowana większość nas tu tak wariuje zwłaszcza w pobliżu terminu testowania :)
    Ja średnio trzy razy dziennie, a to placze, że guzik z tego za chwile euforia, że na pewno się udało i na złamanie karku lece po test :P później szukam sobie medycznych przeciwwskazań- takie moje nocne hobby :P

    Tak więc głową do góry, trzeba sobie na ten czas organizować duzo zajęć :)
    Tymczasem ja mocno trzymam kciuki, aby u Ciebie tym razem ta huśtawka zwiastowała ciaze :)

    ninkali lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie
    Właśnie wypłynęła ze mnie ani to mała ani duża ilość białej wydzieliny. Jestem 3 dni przed okresem. Czy taka wydzielina jest jakimś sygnałem? Jaka powinna być jeśli bym była w ciąży?

    ona32
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma czegoś takiego, że w pierwszych dniach ciąży to coś musi być konkretnie takie i takie. U jednej będzie śluz kremowy, u drugiej nie będzie żadnego. Jedyne co ma być na pewno, to pozytywny test, czy to sikany czy z krwi ;)

    A resztę objawów to takie wróżenie z fusów, równie dobrze mogą być objawem ciąży jak i zbliżającej się @, do tego u jednej kobiety objawy @ mogą być różne w różnych cyklach, tak samo z ciążą

    Prowadzisz wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 07:43

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    czy taka wydzielina jest jakimś sygnałem? Jaka powinna być jeśli bym była w ciąży?
    ja nie pomogę nie mam pojęcia, tak dawno byłam w ciąży że nie pamiętam jakie miałam śluzy :)
    ninkali wrote:
    Dziewczyny, czy tylko ja tak mam czy Wy też, że przed spodziewanym terminem.....A w tym tak pięknie wszystko się udało zgrać, ech...

    Mam tak samo kochana, to standard :)
    ninkali wrote:
    O ja wtedy też powinnam, bo albo @ albo uda się testować.
    Ja też się boję ale będę testować na bank :/
    wszamanka wrote:
    One są jak te apteczne, tylko nie mają ładnego plastiku na wierzchu z opisanymi okienkami, tylko sam ten pasek ze środka, i bez ładnego opakowania, przez to takie tanie;)
    Myślisz, że to jest to samo? no być może czyli nadzieja, że jak się będzie w ciąży to pokażą i tyle :)


    7dpo hmm mam takie bóle na @, do tego PMS mnie dopada grrrr

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Ona32 nie jaa z pomorza :)

    Wszamanka no ja m tte z allegro to przynajmniej nie szkoda jak cos ale one podoobno mało skuteczne.




    jeśli chodzi o alegrowe testy to ja zadowolona jestem w 3 ciążach pokazywały się cienie już 9 dp bardzo słabe ale ja je widziałam i 25 i 10 .

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Jednak poczekam do soboty a jak po weekendzie majowym nic nie będzie to pójdę zrobić te bete. Test już robiłam ale wyszedł negatywny

    jesteśmy w tym samym etapie, ja tez czekam do soboty a po weekendzie pójdę na betę o ile @ nie przyjdzie.
    mnie kuje ciągle z prawej strony, a prawego jajnika miałam jajko w tym cyklu

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    jeśli chodzi o alegrowe testy to ja zadowolona jestem w 3 ciążach pokazywały się cienie już 9 dp bardzo słabe ale ja je widziałam i 25 i 10 .
    ooo to fajna informacja :) czyli można próbować

    Agusia_pia, ona32 trzymam kciuki za was :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam testy z allegro, ale takie kasetkowe. Juz 9dpo cos pokazaly i nie trzeba bylo się bardzo przygladac. Z kolei te zwykle paskowe z niebieska koncowka nic nie pokazywaly, dopiero za 2 dni bardzo blada kreska, gdy na aptecznych i tych kasetowych z allegro widac bylo juz wyraznie.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka no właśnie słyszałam, że te kasetowe lepsze, ehh no nic mam zapas 10 szt paskowych więc będę najpierw te wykorzystywać :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ!
    Trzymam za Was kciuki kochane! :)
    Mi sie sni po nocach moj progesteron haha :D
    Wogole to wczoraj stwierdzilam do meza ze jak podjelismy decyzje o dziecku we Wrzesniu to nasze zycie bardzo sie zmienilo. Ja ciagle chodze smutna, zla na caly swiat itd. Fakt. Byly dwa miesiace kiedy unosilam sie nad ziemia ale upadek byl baaaardzo bolesny. Jutro wyjezdzamy do Polski (autem z UK) normalnie to bym skakala z radosci a ja sie czuje jakbym musiala tam jechac. Zero radosci. Wstaje bo musze ide do pracy bo trzeba, ogarniam sprawy bo tak wypada.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Pojde prywatnie, i bedzie place to wymagam! ;D
    @ pewnie niedlugo Ci nadejdzie :) a potem znowu <3 <3 I maj musi byc nasz!
    A czemu bierzesz luteine jesli moge wiedziec? (u Ciebie chyba wszystko z cyklami gra)
    Ginka mi przepisała na uregulowania i miałam brać tylko przez 3 cykle i 4 cykl bez luteiny był spoko a ten zaczął wariować, więc zaczęłam sama brać na to, żeby okres przyszedł. No a najpierw wrazie gdyby ciąża z tego była to na podtrzymanie, bo jak tylko dowiem się o ciąży to muszę biegiem co do lekarza nawet jak na usg nic nie będzie widać to i tak muszę przyjść więc zapobiegawczo ;)

    WhyMe lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ginka mi przepisała na uregulowania i miałam brać tylko przez 3 cykle i 4 cykl bez luteiny był spoko a ten zaczął wariować, więc zaczęłam sama brać na to, żeby okres przyszedł. No a najpierw wrazie gdyby ciąża z tego była to na podtrzymanie, bo jak tylko dowiem się o ciąży to muszę biegiem co do lekarza nawet jak na usg nic nie będzie widać to i tak muszę przyjść więc zapobiegawczo ;)
    Dziekuje za info.
    Oczywiscie ,ze tak! jak tylko test pozytywny to do lekarza!
    Obys dluugo nie musiala czekac.
    Niedlugo macie badania... juz coraz blizej groszka <3
    Ja w UK chodzilam do 3ech ginow i sama nie wiem ktory jest dobry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 10:44

    Paula. lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Dziekuje za info.
    Oczywiscie ,ze tak! jak tylko test pozytywny to do lekarza!
    Obys dluugo nie musiala czekac.
    Niedlugo macie badania... juz coraz blizej groszka <3
    Ja w UK chodzilam do 3ech ginow i sama nie wiem ktory jest dobry :D
    Ja niestety nie trafiłam jeszcze na takiego gina, żeby mną się zajął jak należy. Każdy uważa, że jestem młoda (23lata) mam czas a wogóle to mam takie wrażenie jak by lekarze uważali, że to taka moja "fanaberia" że chce zabawkę i nikt mnie poważnie nie traktuje. Ciągle tylko słyszę, że jestem zdrowa, że mam jeszcze czas, że po co chce się w pieluchy bawić. Nie wiem może w ich oczach wyglądam na "kobietę sukcesu" że najpierw praca a po 10 latach dziecko, ale moim jak i każdej z was tu marzeniem jest założenie rodziny i ja pracy mogę nie mieć tylko, żeby urodzić zdrowe dziecko, ale póki co to praca sama do mnie przyszła i to dosłownie nim jeszcze szkoły nie skończyłam mam już umowę i cóż takie życie pokręcone... Więc biorę się za pracę a dziecko może też mi jakoś samo przyjdzie..

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja niestety nie trafiłam jeszcze na takiego gina, żeby mną się zajął jak należy. Każdy uważa, że jestem młoda (23lata) mam czas a wogóle to mam takie wrażenie jak by lekarze uważali, że to taka moja "fanaberia" że chce zabawkę i nikt mnie poważnie nie traktuje. Ciągle tylko słyszę, że jestem zdrowa, że mam jeszcze czas, że po co chce się w pieluchy bawić. Nie wiem może w ich oczach wyglądam na "kobietę sukcesu" że najpierw praca a po 10 latach dziecko, ale moim jak i każdej z was tu marzeniem jest założenie rodziny i ja pracy mogę nie mieć tylko, żeby urodzić zdrowe dziecko, ale póki co to praca sama do mnie przyszła i to dosłownie nim jeszcze szkoły nie skończyłam mam już umowę i cóż takie życie pokręcone... Więc biorę się za pracę a dziecko może też mi jakoś samo przyjdzie..

    Paula skąd jesteś? Bo ja ostatnio robię listę lekarzy z powołania i może któryś by Ci podpasował?

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Wogole to wczoraj stwierdzilam do meza ze jak podjelismy decyzje o dziecku we Wrzesniu to nasze zycie bardzo sie zmienilo. Ja ciagle chodze smutna, zla na caly swiat itd. Fakt. Byly dwa miesiace kiedy unosilam sie nad ziemia ale upadek byl baaaardzo bolesny. .....
    Rozumiem cię doskonale miałam dokładnie tak samo, ostatnio zaczęłam bardziej się izolować od tych przytłaczających myśli, tylko przed samym testowaniem jestem mega bomba cykająca.

    Paula rozumiem Cie, ja tak miałam w mojej pierwszej ciąży, że pierwsza doktor do której trafiłam potraktowała mnie też po macoszemu.. że młoda , że mam czas... Rozumiem Cie, poszukaj innego lekarza.

    Paula. lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Paula skąd jesteś? Bo ja ostatnio robię listę lekarzy z powołania i może któryś by Ci podpasował?
    Płock ale Warszawa i okolice nie stanowia dla mnie problemu.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ