X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Rozumiem cię doskonale miałam dokładnie tak samo, ostatnio zaczęłam bardziej się izolować od tych przytłaczających myśli, tylko przed samym testowaniem jestem mega bomba cykająca.

    Paula rozumiem Cie, ja tak miałam w mojej pierwszej ciąży, że pierwsza doktor do której trafiłam potraktowała mnie też po macoszemu.. że młoda , że mam czas... Rozumiem Cie, poszukaj innego lekarza.
    Zastanawiam sie czy nie zapisac sie teraz do ktoregos z lekarzy ktorzy pracuje w szpitalu tam gdzie @mamaginekolog pracuje. Wiadomo kazdy chwali swoje miejsce pracy ale z tego co tam da sie dowiedziec to maja takie fajne podejscie do pacjentek i wiele sukcesow na koncie, ale poki nie mam wynikow z kariotypow i poki sie nic zlego nie dzieje to nie chce isc do zadnego ginekologa.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula.
    Tak samo jak ze mna, tez mam 23 lata i moj lekarz ma takie samo podejscie ''Kobieto masz czas'' ok moze i mam. Ale moj maz ma 34lata i to juz czas!
    Paula moze jak sie zajmiesz praca to bedzie latwiej... bardzo Ci tego zycze! i na pewno urodzimy zdrowe dzieci tylko w swoim czasie.

    karolinams
    Okreslenie Bomba :D bardzo do nas pasuje.
    Czyli o pierwsze dzieciatko dlugo sie staralas?
    Ja kidys slyszalam ,ze o pierwsze dziecko czesto sie dluzej staramy a drugie przychodzi samo.. tzn bez trudu, oczywiscie nie ma reguly.
    Ale moze to tak jest bo ma czlowiek jedna pocieche...

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Zastanawiam sie czy nie zapisac sie teraz do ktoregos z lekarzy ktorzy pracuje w szpitalu tam gdzie @mamaginekolog pracuje. Wiadomo kazdy chwali swoje miejsce pracy ale z tego co tam da sie dowiedziec to maja takie fajne podejscie do pacjentek i wiele sukcesow na koncie, ale poki nie mam wynikow z kariotypow i poki sie nic zlego nie dzieje to nie chce isc do zadnego ginekologa.
    Bardzo dobre podejscie kochana.
    Poprostu probowac.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    karolinams
    Okreslenie Bomba :D bardzo do nas pasuje.
    Czyli o pierwsze dzieciatko dlugo sie staralas?
    Ja kidys slyszalam ,ze o pierwsze dziecko czesto sie dluzej staramy a drugie przychodzi samo.. tzn bez trudu, oczywiscie nie ma reguly.
    Ale moze to tak jest bo ma czlowiek jedna pocieche...
    o pierwsze 3 lata, pierwszy rok seks bez spiny drugi rok już irytacja i słaby lekarz a trzeci to już na wspomagaczach i lekach.
    Jak sobie przypomnę jak wcześniej się kochaliśmy i ja panikowałam że pewnie jestem w ciąży... hahah to był zanim podjeliśmy decyzję o dziecku . Ja w wieku 22 lat zaczęłam starania na 25 urodziłam :) , o drugie staraliśmy się 6 m-cy udało się szybko , a teraz minął rok i dalej cisza.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    o pierwsze 3 lata, pierwszy rok seks bez spiny drugi rok już irytacja i słaby lekarz a trzeci to już na wspomagaczach i lekach.
    Jak sobie przypomnę jak wcześniej się kochaliśmy i ja panikowałam że pewnie jestem w ciąży... hahah to był zanim podjeliśmy decyzję o dziecku . Ja w wieku 22 lat zaczęłam starania na 25 urodziłam :) , o drugie staraliśmy się 6 m-cy udało się szybko , a teraz minął rok i dalej cisza.
    Ojej to dosc dlugo.
    Ja zawsze mialam to samo! mozecie sie smiac, ale ja sie balam nawet prezerwatyw haha tzn nigdy nie dalam skonczyc nawet w gumce hihi Boze jaka ja bylam glupia!
    Bardzo zaluje ,ze poprostu bez postanowien, rozmow 'nie wpadlismy' :/
    Drugie dosc szybko Wam sie udalo! super!
    Ja zawsze myslalam ,ze jak ktos juz ma dziecko to kolejne to pestka! a jednak...

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechała bym zrobić betę, ale nie uda mi się dzisiaj zdążyć, a do tego wcale nie jestem pewna czy mam 12dpo czy nie jakoś mniej. Ehh, no i kasy mi szkoda, miałam już do wypłaty nie wydawać niepotrzebnie... A w domu został mi tylko jeden test 25. Nie lubię tych kilku dni przed @. Któraś pisała o wariowaniu w tym czasie, dołączam się w pełni :D
    Ps. Przepraszam jak będę wam za bardzo marudzić, ale to jeszcze tylko dwa dni ;)

    karolinams lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whyme z synem byłam w ciąży w 1 cyklu... cykle porozwalane po 40 dni, bardzo późna owulacja, sex 4 dni przed ovu i bach jest mały szogun :)
    A teraz cykle piękne podręcznikowe, przytulanki w dni plidne i jak narazie guzik :) a mówili, że do roku po porodzie jest sie najbardziej plodnym -kłamali :D

    Ag wytrwałości i cierpliwości nam życzę :)

    WhyMe lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka mam to samo testy z torbami mnie puszczą :D nieźle kiecki bym za to miała :D został mi jeden porządny i postaram się do soboty wytrwać :)

    Też w sobote testujesz?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Whyme z synem byłam w ciąży w 1 cyklu... cykle porozwalane po 40 dni, bardzo późna owulacja, sex 4 dni przed ovu i bach jest mały szogun :)
    A teraz cykle piękne podręcznikowe, przytulanki w dni plidne i jak narazie guzik :) a mówili, że do roku po porodzie jest sie najbardziej plodnym -kłamali :D

    Ag wytrwałości i cierpliwości nam życzę :)
    O widzisz Zuza
    W zyciu nie ma na nic reguly.
    Na prawde! Z synkiem pewnie nawet nie zdazylas sie nauczyc swojego organizmu a juz byl w brzuszku :)

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza synek 4 dni przed owu???? A co z teorią, że synki tylko w owu mogą być poczęte?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Wszamanka mam to samo testy z torbami mnie puszczą :D nieźle kiecki bym za to miała :D został mi jeden porządny i postaram się do soboty wytrwać :)

    Też w sobote testujesz?
    Bardzo postaram się wytrzymać do soboty, nie chcę jutro testować bo idę do pracy na noc, i w razie czego gdyby coś wyszło to nie będzie czasu nacieszyć się tym z mężem, bo jak on wróci, to tylko zjemy obiad i ja się muszę zbierać, to bez sensu.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha aria40 nie mam bladego pojecia :D to naprawdę było niepokalane poczęcie :P ogolnie nie do zmeczenia jest to bankowo z jakiegoś plemnika wariata :P

    Whyme to prawda mialam naprawdę dużo szczęścia :)

    aria40 lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Haha aria40 nie mam bladego pojecia :D to naprawdę było niepokalane poczęcie :P ogolnie nie do zmeczenia jest to bankowo z jakiegoś plemnika wariata :P

    Whyme to prawda mialam naprawdę dużo szczęścia :)
    Jedno jest pewne!
    My, staraczki doceniamy ciaze, zdrowe dzieciatka jak nikt inny na ziemi! <3

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo płci na jakiejś stronie wyczytałam, że podobno po cotangusie rodzi sie znacznie więcej dziewczynek :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Apropo płci na jakiejś stronie wyczytałam, że podobno po cotangusie rodzi sie znacznie więcej dziewczynek :)
    O prosze.
    Mi wszystkie objawy w ciazy mowily ze to chlopiec, wygladalam tez ladnie i okazalo sie ,ze jednak dziewczynka.
    Wiec na to nie ma reguly.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha no to ja zawsze miałam w same owu stosunki bo dwóch synów, ale podobno częstotliwość ma też znaczenie na płeć :) ciekawe ile z tych teorii jest prawdziwych :)

    ja po każdej ciąży brałam talbletki anty żeby mieć regularne cykle bo u mnie od 35-45 dni i nigdy nie miałam PMS a teraz ten rok to mnie już ma tak wymęczone masakra, oprócz drażliwości, nerwowości , bólów brzucha, piersi to zmienia mi się smak, wszystko mi śmierdzi, apetyt taki, że masakra i do tego mega ospała chodzę już wiem że to nie oznaki ciąży u mnie bo co cykl jest tak samo.. :) Kawy już dziś nie mogę wypić bo śmierdzi bleee :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 12:56

    WhyMe lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Ha ha no to ja zawsze miałam w same owu stosunki bo dwóch synów, ale podobno częstotliwość ma też znaczenie na płeć :) ciekawe ile z tych teorii jest prawdziwych :)

    ja po każdej ciąży brałam talbletki anty żeby mieć regularne cykle bo u mnie od 35-45 dni i nigdy nie miałam PMS a teraz ten rok to mnie już ma tak wymęczone masakra, oprócz drażliwości, nerwowości , bólów brzucha, piersi to zmienia mi się smak, wszystko mi śmierdzi, apetyt taki, że masakra i do tego mega ospała chodzę już wiem że to nie oznaki ciąży u mnie bo co cykl jest tak samo.. :) Kawy już dziś nie mogę wypić bo śmierdzi bleee :D
    Ale jaja :) fajny ten twoj organizm ;P
    Przynajmniej wiesz ze @ sie zbliza a ja dalej w kropce heh :(

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe spkojnie doczekasz się :)

    WhyMe lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi mama powiedziała że zaszła w ciażę 3 dni przed @ i ja się urodziłam :D to jest paradoks :D

    karolinams lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    a mi mama powiedziała że zaszła w ciażę 3 dni przed @ i ja się urodziłam :D to jest paradoks :D
    :) pewnie tak się owulka przesunęła :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ