X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kochane wstawiam moj szczesliwy test :) dziekuje Wam bardzo, czytajac te jak, ze miłe słowa az mam łzy w oczach :) oczywiscie dopki nie zobacze serduszka jeszcze nie bede do konca sie cieszyla. jutro odbiore koło 14 wyniki bety...a teraz juz przesyłam te wiruski, ktore mam :)




    Ale teścior Karola!! :) Aż miło popatrzeć!! Ja mam podobne, ale owu, hahaha! :D

    kittykate, chmurreczkaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy czekam na Twój test :) ma być pozytyw!!!
    zarażam!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Kochane !!!
    2 beta - 254 !!!!

    Strasznie się cieszę!!!!!

    Stres minął!!!!

    ufffffffffff musi być dobrze!


    No kochana, teraz to wymiotłaś! Super!! Cieszę się bardzo i jeszcze raz gratulacjony składam! <3

    kittykate, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochana!!!!
    bardzo się cieszę a uciesze się jeszcze bardziej jak Twój test też będzie pozytywny!!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie ja Kittykate przeoczyłam Twoją wiadomość o Becie to nie wiem ;) Wszystko przez Kaarolcie, tak się podekscytowałam jej testem, że mi padło na oczy chyba :) Widzisz, jest dobrze :) Spokojnej ciąży i zdrowej życzę również Tobie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 14:23

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż wypiłam za Was kieliszek likieru kawowego :) Słabiutki, nie zaszkodzi, a toast wznieść trzeba, okazja tego wymaga :D

    Daisy, kittykate, Tamka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle dziewczyny mam do Was pytanie, bo podajecie te normy wynikow nasienia. Podajecie te po 1h czy po 4h? Wiem moze glupie pytanie, ale sama juz nie wiem. My po 1 h mamy 190mln plemnikow zywych o ruchu postepowym (wszystkie wyniki te predkosci i tory są spoko, wysoko). A po 4h mamy 12% zywych o ruchu postepowym z tego 10% szybki ruch, 2% wolny ruch. Te 10 % to 68mln. I wg mojej gin czeka nas in vitro, a wg androloga, wyniki są bdb., gdyby nie to slabe uplynnienie, bo jest tych chłopaków bardzo dużo i pewnie przez to tak to wygląda. Ja nie wiem z czym się liczyć juz nawet, bo kazdy mowi cos innego. :(

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Gdzie ja Kittykate przeoczyłam Twoją wiadomość o Becie to nie wiem ;) Wszystko przez Kaarolcie, tak się podekscytowałam jej testem, że mi padło na oczy chyba :) Widzisz, jest dobrze :) Spokojnej ciąży i zdrowej życzę również Tobie :D
    wszyscy się podekscytowaliśmy Karolcią!:)
    no i dobrze! zasłużyła na tysiące gratulacji!!! i uścisków!!!
    ja już dziś mam super humor po tej becie!
    w srode chyba pojde na usg do LuxMedu bo nie wytrzymam!!!! :P

    chmurreczkaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy nie wiem po ilu godzinach były nasze wyniki ale mój je prawie do kosza wczoraj wyrzucił!!!! :D
    121 mln w całym ejakulacie
    upłynnienie 15 min
    ruch postępowy 44 %
    no i ta morfologia 3 %
    wydaje mi się że gin nie jest odpowiednią osobą by oceniać męskie nasienie...
    ale dla spokoju możesz skonsultować z innym andrologiem :)
    nie zaszkodzi!

    Kate

    np55zzc.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy mój Mężczyzna idzie na badanie dopiero w czwartek po świętach. Nie bardzo znam się na wynikach póki co, bo jeszcze nie mieliśmy z nimi nic wspólnego. Ale faktycznie, dziwna sytuacja. Od razu in vitro lekarz zaleca, nie wprowadzając żadnych ewentualnych leków? Mój mężczyzna na wszelki wypadek od tego cyklu wcina Salfazin, od razu nie pomoże, ale nie zaszkodzi, więc wcina wieczorami :D

    Daisy, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja za 2 h jade z mężem do urologa skonsultować wyniki badania nasienia. BOJE SIE! :(

    kittykate, Daisy lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka, mój łyka witaminę C1000 i flegamine na rozrzedzenie, a oprcz tego Fertility Support For Men. Zobaczymy czy to cos pomoze, no ale poprawa plynnosci ma byc dopiero po 2.5 mies stosowania..w miedzy czasie dalej probowac no i nie wiadomo jak plemniki reaguja w moim sluzie, byc moze sie uplynniaja ladnie pieknie i szybko. Po na wynikach jest ze po godzinie uplynnienie mechaniczne, a powinno byc samoistne. Androlog mowi, ze to taka duza ilosc tych plemnikow po prostu jest (to byl 3 dzien abstynencji) i ze mamy czesiej sie kochac. Ale moj maz tylko co 2 dzien, codziennie nie ma opcji nie da rady :(. Dzis mial jechac badac nasienie po 2 dniach, no ale zaniemógł :( Chyba tak bardzo chciał, że nic mu nie wyszło. A wieczorem jak zwykle, najedzony, wypoczety po pracy na pewno stanie na wysokosci zadania, no ale co z tego grrr.
    A ta moja gin to o dziwo z tej samej kliniki co androlog, tyle ze do niej jezdze pvt bo mam blizej. Nie wiem czy nie nagania klientow. Jasne ze mozemy isc na in vitro nawet za miesiac, no ale kurcze, chyba lepiej najpierw zobaczyc co i jak, a nie od razu leciec z zarodkami. Oczywiscie nie mam nic przeciwko in vitro, zeby ktoras nie pomyslala, oboje jestesmy za, ba, nawet za ew. adopcja jesli ostatecznie sie nie uda, no ale najpierw chcemy au naturel sie postarac, tym bardziej ze to dopiero 5cs! :)

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TRZYMAMY KCIUKI!!!!
    My nawet nie doczekaliśmy konsultacji u androloga z kliniki leczenia niepłodności!!! bo zaszłam!! :)

    Daisy, chmurreczkaa, Wiola25, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Kobietki ja za 2 h jade z mężem do urologa skonsultować wyniki badania nasienia. BOJE SIE! :(

    Trzymam kciuki, głowa do góry!

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to już jest, że każda z nas się boi, oby nie było czego :D

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    TRZYMAMY KCIUKI!!!!
    My nawet nie doczekaliśmy konsultacji u androloga z kliniki leczenia niepłodności!!! bo zaszłam!! :)


    Kitty, Twoja historia to naprawdę wywołuje uśmiech na mej twarzy :) :) Chcialabym, by u mnie bylo tak samo :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittykate mój Mężczyzna ma badanie po świętach w czwartek, a ja wcześniej czekam na @. On wciąż ma nadzieję, że nie będzie musiał w ogóle na to badanie jechać, bo wcześniej okaże się, że jestem w ciąży :D

    Doris-83, kittykate, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres abstynencji Norma 3-5 dni
    Wygląd próbki prawidłowy, mleczno-biały
    Czas upłynnienia 45 min Norma < 60 min
    Objętość 3.2 ml Norma > 1,5 ml
    Lepkość (+) Norma ( + )
    pH 7.4 Norma > 7,2
    Ocena Mikroskopowa
    Liczba plemników w 1 ml moczu 83 mln Norma > 15 mln/ml
    Aglutynacja 2 stopień Norma ( - )
    Liczba plemników w próbce 265.6 mln Norma >39 mln
    Ruchliwość plemników
    Ogólny % ruchliwych
    ( A ) Ruch szybki, linearny: 33%
    ( B ) Ruch wolny linearny i nielinearny: 18%
    ( C ) Ruch w miejscu: 10% Norma A + B > 32%
    (D) Brak ruchu: 39%
    ( A ) + ( B ) 51% Norma A + B + C> 40%
    ( A ) + ( B ) + ( C ) 61%
    Komórki okrągłe (ilość w polu widzenia)
    Test na obecosc granulocytów 9 (w.p.w)
    Uwagi:
    Uwagi : zwichnięcie główki (21%), amorfia główki (19%), wady wsatwki (15%), wady witki (9%). Test eozynowy=47% żywych plemników w polu widzenia.

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co to ta morfologia i czy na podstawie wyników tych badań można ją ocenic.. pomóżcie

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i 3 tyg przed badaniem mąż uskarżał sie na swędzenie "tam" no i penis był zaczerwieniony..

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ