X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    moje objawy to takie, ktore pisałam, ponad tydzien byłam wzdeta jak balon, brzuch jak w 5 miesiacu i te bole jak miesiaczkowe i czasami duzo mocniejsze skurcze sile i krotkie....
    moja kolezanka,ktora oczywiscie zaszla w 1 cyklu tez mowila ze tydzien po owulacji miala strasznie napompowany brzuch,takze moze to byc jeden z objawiw
    ja mam tak o miesiac a ciazy brak:D ale ja to jestem z kosmosu,a u mnie sa inne normy:D

    kaarolaa, Daisy lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    moje objawy to takie, ktore pisałam, ponad tydzien byłam wzdeta jak balon, brzuch jak w 5 miesiacu i te bole jak miesiaczkowe i czasami duzo mocniejsze skurcze sile i krotkie....

    eh, no to nijak tego do siebie nie przypnę :P brzuch mam wyjątkowo płaski, a w jajcorach cisza jak makiem zasiał!

    ale ogromnie się cieszę, że te wzdęcia się u Ciebie opłaciły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 12:26

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kochane wstawiam moj szczesliwy test :) dziekuje Wam bardzo, czytajac te jak, ze miłe słowa az mam łzy w oczach :) oczywiscie dopki nie zobacze serduszka jeszcze nie bede do konca sie cieszyla. jutro odbiore koło 14 wyniki bety...a teraz juz przesyłam te wiruski, ktore mam :)

    b819717dab9a2cefmed.jpg
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    kot-tanczy.gifkot-tanczy.gifkot-tanczy.gif
    GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

    Ewa99, kaarolaa, Koza, Wiola25, Rybeńka, kasiatoja, Anastazjaaa, Qrczak lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate zdrówka Wam życzę :)

    Kaarolaa nawet nie wiesz jak mi humor dzisiaj poprawiłaś :) My też mamy za sobą dłuugie starania ale jak widać trzeba wierzyć i się nie poddawać <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    moje objawy to takie, ktore pisałam, ponad tydzien byłam wzdeta jak balon, brzuch jak w 5 miesiacu i te bole jak miesiaczkowe i czasami duzo mocniejsze skurcze sile i krotkie....

    Karola a w którym dniu ten test zrobiłaś od zapłodnienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nigdy nie poddałam :) nie powiem były chwile zwatpienia, nawet teraz podczas stymulacji, a pozniej czekania na wynik testu...ale ogolnie sie nie poddałam....wiedziałam, ze musi sie udac :)

    Tamka, chmurreczkaa, Wiola25, justta lubią tę wiadomość

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa a to była Wasza pierwsza stymulacja?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola jeszcze raz gratuluje ciesze sie strasznie!!czekam na grudniowkach na ciebie!!!:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cieszę się z Wami i gratuluję! <3 Kaarolaa, dla Ciebie szczególne gratulacje :) A jaka piękna krecha :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    kaarolaa a to była Wasza pierwsza stymulacja?
    tak pierwsza, zero IUI, OD RAZU GŁEBOKA WODA i sie udało :)

    Lila84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Dziewczyny, cieszę się z Wami i gratuluję! <3 Kaarolaa, dla Ciebie szczególne gratulacje :) A jaka piękna krecha :D
    opłacało sie czekanie :) dlatego nie robiłam szybciej testu, nie musze sie zastanawiac czy cos widac, jest piekna wyrazna :)

    chmurreczkaa, polkosia lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola strasznie się ciesze!!! mam sąsiadkę której mąż ma b. słabą ruchliwość plemników... 11% i starają się o in vitro ( pierwsza próba prawie 2 lata temu była nieudana już na poziomie laboratorium). Teraz dofinansowanie. W maju zaczynają... całą przygodę od początku...wiem jak bardzo pragną dziecka... wiadomość o mojej ciąży na pewno jest dla nich trudna - szczególnie dla mojej przyjaciólki - mam nadzieję że już niebawem dołączy do mnie i do nas !!!!
    Kaarola dajesz nadzieję opowiem jej Waszą historię!!!

    chmurreczkaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:37

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a masz gdzieś wykres temperatur i czy mogłabyś go udostępnić?

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Karola a masz gdzieś wykres temperatur i czy mogłabyś go udostępnić?
    Kasiu, Karola ma udostępniony wykres temperatur, wystarczy kliknąć na jej awatara i wybrać wykres

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Kaarola strasznie się ciesze!!! mam sąsiadkę której mąż ma b. słabą ruchliwość plemników... 11% i starają się o in vitro ( pierwsza próba prawie 2 lata temu była nieudana już na poziomie laboratorium). Teraz dofinansowanie. W maju zaczynają... całą przygodę od początku...wiem jak bardzo pragną dziecka... wiadomość o mojej ciąży na pewno jest dla nich trudna - szczególnie dla mojej przyjaciólki - mam nadzieję że już niebawem dołączy do mnie i do nas !!!!
    Kaarola dajesz nadzieję opowiem jej Waszą historię!!!
    moj miał 10% ruchliwosc, z czego 1% to te bardzo szybkie a 9% te troszke słabsze...ogolna liczba 6mln...po 3 miesiacach brania salfazinu i witamin oraz chłodnych kapielach ruch zwrósł do 30% ale ilosc spadła do 5 mln...zamrozilismy je i własnie z tych mrozonych wykorzystalismy, bo maz nie mogł przyjechac na punkcje...ja mam wodniaki na jajowodach...mozesz im opowiedziec jesli to im pomoze i podniesie na duchu...

    kittykate lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Karola a masz gdzieś wykres temperatur i czy mogłabyś go udostępnić?
    tak jak pisze Tampka, kliknij na moj avatar i bedzie podpisane wykres, kliknij TAK i zobaczysz wykres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to teraz czekam na wiadomosc od Qrczaczka :) jak nic to zagniezdzenie tylko ten progesteron jest tragiczny...

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja to teraz czekam na wiadomosc od Qrczaczka :) jak nic to zagniezdzenie tylko ten progesteron jest tragiczny...

    Mówiłam już wcześniej, że to progesteron musi być przyczyną tych plamień. Matko, jaka szkoda, że nie może mieć wyników jeszcze dzisiaj. :( QRCZACZEK powinien brać lutkę albo dupka i to już :( Może jakoś na szybko ginekolog i recepta? Nie zaszkodziłoby jej.

    polkosia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:37

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ