X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja grozne nie sa tylko kurcze nie chce sie rozczarowac jak dostane @ hmmmm chyba jedna rzecz juz postanowilam, nawet jezeli zrobie test tego 15 to i tak przed swietami nie polece do gina bo bez sensu bede wykupywac leki a potem moge dostac @
    wiec dziewczyny sorki za zamieszanie ale chyba postanowilam ze jak chodzi o testowanie to zostaje na tym 15 a potem zobaczymy co bedzie dalej :)
    ale dzieki za rady :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Dziewczyny a TSH 2,21 OBEJDZIE PRZY STARANKACH?

    chyba tak choć to przy górnej normie... ja chodzę do ginekologa-endokrynologa i on uważa, że przy staraniach powinno się mieścić w granicach 0,27-2,50... oczywiście w okolicach 1-1,5 najlepiej, ale myślę, że skoro norma do 2,50 to 2,21 nie wypada źle... ja mam póki co 3,75 :-/

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Miałam ogólnie badania wszystkich hormonów na początku i po drugiej połowie cyklu i miałam przyjsc do niego na wizyte dowiedziec sie jak wyniki i co robimy dalej... czy HSG i laparoskopia, czy może coś w hormonach wyjdzie i tu leży problem... a zaczął diagnostykę, bo byłam u niego na wizycie w lutym i powiedziałam, że już prawie rok się staramy i nic, więc powiedział, że rozpoczynamy w takim razie badania, męża wysłał na badanie nasienia, a u mnie zaczął od USG i wywiadu i już po tym jak powiedziałam, że moja mama chorowała na tarczycę powiedział, że to najważniejsze co trzeba teraz zbadać, no ale przy okazji zrobił mi pełen zestaw badań hormonalnych... co prawda jakbym się wgłębiła w objawy to mogłabym to wcześniej podejrzewać bo strasznie lecą mi włosy, przytyłam kilka dobrych kg mimo, że nie jem więcej ani inaczej, do tego wiecznie jest mi zimno... ale jakoś nigdy tego nie łączyłam, aż do teraz...
    aaaa, a wiesz,ze ja mam podobne objawy? ale niedawno badalam tarczyce i nic nie bylo widac,myslalam,ze jak zwykle tyje bo nie mam diety i wlosy leca bo jak zwykle leca:(
    takze zobacze faktycznie jak moje tsh stoi po odstawieniu pigul


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka, my to sie tu razem trzymamy na wzajem za wlasne kciuki i kciuki innych:) nie boj zaby,stres niczemu nie sluzy:D
    takze czekaj cierpliwie tak jak my:D na ten wlasciwy dzien:D

    slodka100 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mi test 10 nie wykrył ciazy w 15 dpo, 3 dni po terminie....

    uuuu to niezle ;/ ja jednak zaczynam miec takie objawy jak w poprzedniej ciazy juz drugi dzien temp 36,9 a wtedy mialam tak 8dni przed @ i dzien po piekne grube krechy testem 25ml :)

    No chyba, że myslicie żebym zrobiła w zajaca 17?? bedzie to 12dpo????

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    slodka, my to sie tu razem trzymamy na wzajem za wlasne kciuki i kciuki innych:) nie boj zaby,stres niczemu nie sluzy:D
    takze czekaj cierpliwie tak jak my:D na ten wlasciwy dzien:D


    jakby chociaz wiedziala kiedy @ to bym bez problemu czekala :) a tak to nie wiem do kiedy :/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeciez nawet 12dpo moze nic nie wyjsc... a w poprzedniej ciazy ktorego dnia po owulce wyszly krechy?


    u5cvp2.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    aaaa, a wiesz,ze ja mam podobne objawy? ale niedawno badalam tarczyce i nic nie bylo widac,myslalam,ze jak zwykle tyje bo nie mam diety i wlosy leca bo jak zwykle leca:(
    takze zobacze faktycznie jak moje tsh stoi po odstawieniu pigul
    No to i ja się mogę pod tym podpisać. W zeszłym roku byłam na diecie i sporo schudłam, wydawało mi się, że nadal pilnuję w miarę diety, ale od grudnia przytyłam prawie 4 kg! Włosy lecą mi od zawsze. Kiedyś nawet garściami, ale ratowałam się witaminami, waxem i drożdżami i pomoglo na trochę. A teraz nawrót.
    No i znów cieszę się, że jednak zrobiłam dziś te badania. W poniedziałek pewnie wszystko się wyjaśni. Tzn. mam taką nadzieję, a jeszcze większą, że to jakaś błahostka i szybko uda się ten problem wyeliminować :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    aaaa, a wiesz,ze ja mam podobne objawy? ale niedawno badalam tarczyce i nic nie bylo widac,myslalam,ze jak zwykle tyje bo nie mam diety i wlosy leca bo jak zwykle leca:(
    takze zobacze faktycznie jak moje tsh stoi po odstawieniu pigul

    widzisz to tak jak ja stwierdzilam ze moze tego nie zauwazam ale sie obzeram i zaczelam odchudzanie, ale wolno waga leci w porownaniu do tego co kiedys gubilam, a wlosy tez myslalam ze leca bo leca, bo moze zle odzywiam czy cos... a tu sie okazalo, że TSH jednak troszkę mi w tym wszystkim przeszkadza...
    Trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre u ciebie

    olencja lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kurczaku juz olalam te moje wlosy,im bardziej o nie dbam (wlosomaniactwo)tym jest gorzej:( mam nadzieje jednak ze to wina tsh:D


    u5cvp2.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzedniej ciazy nie bylam tak zorientowana co do owulki wiec ci nie powiem :/
    kurcze sama juz nie wiem kiedy robic tego testa :/ 15 bedzie 33dc moj najdluzszy cykl byl mies temu 32 wczesniej 24 a zawsze mialam jak w zegarku 30 ;/ ale to chyba nie ma nic do rzeczy :/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka , Clonowka gratuluje :) Super ze <3 przybywa bo ostatnio jakos tak duzo minusow bylo :( Trzymam kciuki za nas dziewczyny :)

    Milego weekendu :)

    CLOnówka, Qrczak, polkosia, kaarolaa, Gajka lubią tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    No to i ja się mogę pod tym podpisać. W zeszłym roku byłam na diecie i sporo schudłam, wydawało mi się, że nadal pilnuję w miarę diety, ale od grudnia przytyłam prawie 4 kg! Włosy lecą mi od zawsze. Kiedyś nawet garściami, ale ratowałam się witaminami, waxem i drożdżami i pomoglo na trochę. A teraz nawrót.
    No i znów cieszę się, że jednak zrobiłam dziś te badania. W poniedziałek pewnie wszystko się wyjaśni. Tzn. mam taką nadzieję, a jeszcze większą, że to jakaś błahostka i szybko uda się ten problem wyeliminować :D

    No mi włosy od kilku miesięcy lecą jak oszalałe, nawet podczas mycia mi potrafi kilka wylecieć :-O myslalam sobie zle moze o nie dbam, nie lykam na nie suplementow a tu masz babo placek, winowajca odnaleziony... a tez już robilam maseczki, drożdze itp... kilka dni wypadały troszke mniej zaraz znow to samo... i tak na zmianę...
    Trzymam kciuki za dobre wyniki, albo takie które da się łatwo zbić lekami...

    olencja lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    w poprzedniej ciazy nie bylam tak zorientowana co do owulki wiec ci nie powiem :/
    kurcze sama juz nie wiem kiedy robic tego testa :/ 15 bedzie 33dc moj najdluzszy cykl byl mies temu 32 wczesniej 24 a zawsze mialam jak w zegarku 30 ;/ ale to chyba nie ma nic do rzeczy :/
    to zrob ten test sikany jutro rano, jak nadal bedziesz sie stresowac to idz na bete, albo powtorz sikanca w poniedzialek
    nie chcemy zebys nam tu uschla ze stresu:))


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam że nawet wzrost moich włosów stanął w martwym punkcie... rosną chyba z centymetr-półtora na 4 miesiące, bo widzę po odrostach...

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ja kurczaku juz olalam te moje wlosy,im bardziej o nie dbam (wlosomaniactwo)tym jest gorzej:( mam nadzieje jednak ze to wina tsh:D
    Ja ostatnio swoje trochę zaniedbałam. Chyba muszę je przeprosić i zacząć znów stosować wax.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa i kurczaczku
    jak wina jestw hormonach i genach to nic na ladne wlosy nie pomoze:(
    ja mam takie cieniutkie jak pajeczyna,mimo dwoch lat wlosomaniactwa:(
    nalykalam sie wszystkiego co sie dalo i ani sa grubsze,ani szybciej nie rosna:(

    Qrczak lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A dodam że nawet wzrost moich włosów stanął w martwym punkcie... rosną chyba z centymetr-półtora na 4 miesiące, bo widzę po odrostach...
    U mnie to samo, idę do fryzjera po 4 miesiącach, bo wcześniej nie było takiej potrzeby - mały odrost. Kurde, teraz będę myśleć do poniedziałku, póki wyników nie odbirę, kto będzie winowajcą ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zmykam do znajomych trochę się odstresować ;) Myślicie, że wolno mi wypić lampkę czerwonego wina?

    Miłego wieczoru Kochane :D

    kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczak,wypij nawet dwie za nasz udany zielony kwiecien:*

    Qrczak, Tamka lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ