Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej... Bez jaj.. wyszłam właśnie z kliniki niepłodności (druga wizyta nasza w klinice) z 20 minutowej wizyty, za którą zapłaciłam 240 zł, tylko po to aby usłyszeć, że problemem jest moja tarczyca?
    Pani Doktor sprawdziła wszystkie badania, stwierdziła że tarczyca do uregulowania, a jak dalej się nic nie będzie udawać to trzeba zrobić monitoring cyklu i drożność jajowodów.
    Jak na pierwszej wizycie byłam mega zadowolona, tak teraz jestem mocno rozczarowana... Nic nowego się nie dowiedziałam. Nawet badania ginekologicznego mi nie zrobiła, a miałam nadzieję że zrobi. 🤡🤡🤡🤡

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    My ruszamy dziś w nocy :D Sarajewo jest super, na dwa wyjazdy byliśmy tam cztery razy tak nam nie podobało xD teraz też planujemy!
    Cevapków nie mogę się doczekać 🥹 wczoraj specjalnie oglądaliśmy Makłowicza żeby się ponakrecac bardziej haha

    My też przed każdym wyjazdem oglądamy z danego miejsca Makłowicza 😂😂😂

    nick nieaktualny, karczoch321, Morgo, Dżozu, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    My też przed każdym wyjazdem oglądamy z danego miejsca Makłowicza 😂😂😂

    Ej ale to jest super sprytne, nigdy bym na to nie wpadła. 😂

    Morgo, karczoch321, S_va_88, Olo323, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Dołączam się do życzeń 🤭🤭

    Mi chyba za bardzo słońce przygrzało.
    Czy ja zamiast sprowadzić nowe wyniki badań z dzisiaj to weszłam w te z zeszłego miesiąca?
    Przez moment zachwycona byłam, że prog identyczny jak ostatanio i już miałam rozkmine skąd luteina wie do ilu dobić XD
    Patrzę za to też, że ferrytyna nie ruszyła i dalej wynosi 15. Więc uznałam, że walić to, walić te wszystkie laktoferyny, żelaza, floradixy i wątróbkę. Idę je popić kawą skoro i tak nie działają 🤣

    No i tak sącząc espresso, lekko zdziwiona, że Alab tak szybko wrzucił to w system, zerknęłam sobie, że dziś nie jest 24.05 🤣 i wcale jeszcze nie mam wyników dostępnych 🤣

    Ja w ogóle polecam ten profil (https://www.instagram.com/niekoniecznie_dietetycznie?igsh=cDI4Yzl4NmlmOGVw) na Instagramie, dziewczyna nie jest taka typowo influencerska w odczuciu, wrzuca fajne zwięzłe posty i grafiki, a mało gada (nienawidzę filmików, wolę czytać). 😅

    Często robi takie serie skupione na konkretnych chorobach/niedoborach i akurat teraz wałkuje żelazo/ferrytynę.

    Olo323, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Ej... Bez jaj.. wyszłam właśnie z kliniki niepłodności (druga wizyta nasza w klinice) z 20 minutowej wizyty, za którą zapłaciłam 240 zł, tylko po to aby usłyszeć, że problemem jest moja tarczyca?
    Pani Doktor sprawdziła wszystkie badania, stwierdziła że tarczyca do uregulowania, a jak dalej się nic nie będzie udawać to trzeba zrobić monitoring cyklu i drożność jajowodów.
    Jak na pierwszej wizycie byłam mega zadowolona, tak teraz jestem mocno rozczarowana... Nic nowego się nie dowiedziałam. Nawet badania ginekologicznego mi nie zrobiła, a miałam nadzieję że zrobi. 🤡🤡🤡🤡

    Masakra, takie coś nie powinno być stwierdzone trochę wcześniej, zanim trafiasz do takiej kliniki i oczekujesz jakichś konkretów? 🥴 przecież tarczyca to podstawa w diagnostyce, bez jaj. Ale też mam wrażenie, że czasem od lekarza wychodzę z mniejszą wiedzą niż przed wizytą. Tylko kolejne recepty i „jak się nic nie zadzieje, to proszę przyjść” xD

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo323 wrote:
    My też przed każdym wyjazdem oglądamy z danego miejsca Makłowicza 😂😂😂

    A my znowu oglądamy Check in (na YouTube), polecam. ☺️

    Olo323 lubi tę wiadomość

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1422 4125

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Ej... Bez jaj.. wyszłam właśnie z kliniki niepłodności (druga wizyta nasza w klinice) z 20 minutowej wizyty, za którą zapłaciłam 240 zł, tylko po to aby usłyszeć, że problemem jest moja tarczyca?
    Pani Doktor sprawdziła wszystkie badania, stwierdziła że tarczyca do uregulowania, a jak dalej się nic nie będzie udawać to trzeba zrobić monitoring cyklu i drożność jajowodów.
    Jak na pierwszej wizycie byłam mega zadowolona, tak teraz jestem mocno rozczarowana... Nic nowego się nie dowiedziałam. Nawet badania ginekologicznego mi nie zrobiła, a miałam nadzieję że zrobi. 🤡🤡🤡🤡

    Bez sensu… Jakby nie można było lecieć rownolegle na zasadzie: ok, ogarnijmy tarczyce, a jednoczescnie monitoring i zapisywać się na drożność.
    Ja to jestem w szoku, że część z Was nie na każdej wizycie ma badanie na fotelu. Może jakiś fart czy coś, ale do tej pory np w luxmedzie miałam za każdym jednym razem i szczerze mówiąc byłam pewna, że to standard.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianaa wrote:
    Masakra, takie coś nie powinno być stwierdzone trochę wcześniej, zanim trafiasz do takiej kliniki i oczekujesz jakichś konkretów? 🥴 przecież tarczyca to podstawa w diagnostyce, bez jaj. Ale też mam wrażenie, że czasem od lekarza wychodzę z mniejszą wiedzą niż przed wizytą. Tylko kolejne recepty i „jak się nic nie zadzieje, to proszę przyjść” xD
    Ona wtedy nam zleciła zbadanie tarczycy na pierwszej wizycie, ale już chodzę regularnie do endokrynologa i wiem od niego, że mam niedoczynność i Hashimoto. Przekazałam jej to i w sumie tylko powtórzyła po mnie i pyk 240 zł. Spodziewałam się czegoś więcej. 🙈 Jakiś plan działania, jakieś może gdybanie, że jak nie wyjdzie przez ileś miesięcy to in vitro czy coś.. a powtórzyła po mnie dwa zdania i koniec wizyty. Nie mogę tego przeboleć 🤡

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
  • Julixxx Autorytet
    Postów: 447 785

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki drugiej bety 72 mIU/ml 🥹🤞🏻 czy to się dzieje naprawdę?

    ater, Lianaa, nick nieaktualny, Sagi, Gnom, Morgo, Ritkaa, Bergamotka94, karczoch321, Świeżynka97, White1, Ilaria, Claudii, cukrzyk1991, MroziaMM, Dżozu, nick nieaktualny, Olo323, Remedios, cysterka95, assialbnn, Meggi_**, S_va_88, Mimi7, Marzycielka94, Pacynka, Zosia667, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👩🏼27 - niedoczynność tarczycy, insulinooporność, PCOS
    🧔🏽‍♂️29

    27 cs i mamy to ❤️
    10.06 transfer blastki 5.1.2 -> 4 blastki na zimowisku ❄️ (5.2.2, 4.2.2 x2, 3.2.2)
    5dpt ⏸️
    6dpt 19 mIU/ml
    8dpt 72 mIU/ml
    10dpt 213 mIU/ml
    13dpt 806 mIU/ml
    17dpt jest pęcherzyk 🫶🏻
    24dpt 6+1 migocze ❤️
    9+4 crl 2,71 cm 😍
    13+1 crl 7,29 cm zdrowej dzidzi, prawdopodobnie jesteś dziewczynką 🩷

    preg.png

    Niech ta chwila trwa 🥰
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Ona wtedy nam zleciła zbadanie tarczycy na pierwszej wizycie, ale już chodzę regularnie do endokrynologa i wiem od niego, że mam niedoczynność i Hashimoto. Przekazałam jej to i w sumie tylko powtórzyła po mnie i pyk 240 zł. Spodziewałam się czegoś więcej. 🙈 Jakiś plan działania, jakieś może gdybanie, że jak nie wyjdzie przez ileś miesięcy to in vitro czy coś.. a powtórzyła po mnie dwa zdania i koniec wizyty. Nie mogę tego przeboleć 🤡

    No masakra, wcale się tobie nie dziwię. Skoro jesteś pod opieką lekarza endokrynologa, to chyba logiczne, że coś zostało wdrożone i się leczysz. Ehhh. Zamiast współpracować, to zróbmy całą drogę od początku i traćmy czas, co za metoda 🥹

    Gnom lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julixxx wrote:
    Mam wyniki drugiej bety 72 mIU/ml 🥹🤞🏻 czy to się dzieje naprawdę?

    Oj Julixx, dzieje się dzieje 🥹 bo kciukasy pomagają!
    Właśnie dziś myślałam o tobie, jak się czujesz z tym, że coś tam się zadomawia chyba powoli? 🍀🍀🍀🍀

    Julixxx, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, możecie mi pomóc? Co sądzicie o tych wynikach ?

    Żelazo 60,2
    Ferrytyna 38
    Glukoza 5
    Insulina 5,1
    TSH 2,55
    I nieszczęsne bakterie w moczu 548... (a nic mi nie dolega)

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Cześć, możecie mi pomóc? Co sądzicie o tych wynikach ?

    Żelazo 60,2
    Ferrytyna 38
    Glukoza 5
    Insulina 5,1
    TSH 2,55
    I nieszczęsne bakterie w moczu 548... (a nic mi nie dolega)

    Jeśli nie ma leukocytów ponad normę w moczu ani dodatnich nitratow same bakterie traktuje się jako zanieczyszczenie próbki. Mogło się zrobić podczas pobrania albo w labie. Nie leczymy na podstawie samej obecności bakterii. Nie ma też wskazań do posiewu moczu (jak będziesz w ciąży będzie inaczej, tam się standardowo robi od razu posiew).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2025, 17:15

    ater lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Cześć, możecie mi pomóc? Co sądzicie o tych wynikach ?

    Żelazo 60,2
    Ferrytyna 38
    Glukoza 5
    Insulina 5,1
    TSH 2,55
    I nieszczęsne bakterie w moczu 548... (a nic mi nie dolega)

    Hej,
    Mi się wydaje że za niskie żelazo i za wysokie TSH. TSH najlepiej zrobić razem z FT4 bo tak naprawdę te obydwa wyniki dopiero dają pełny obraz, ale samo TSH już jest u Ciebie za duże. Ferrytyne też można podbić, słyszałam, że najlepiej jak wynik ferrytyny odpowiada naszej wadze.

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julixxx wrote:
    Mam wyniki drugiej bety 72 mIU/ml 🥹🤞🏻 czy to się dzieje naprawdę?

    Gratulaaacjeeee ❤️

    Julixxx lubi tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Cześć, możecie mi pomóc? Co sądzicie o tych wynikach ?

    Żelazo 60,2
    Ferrytyna 38
    Glukoza 5
    Insulina 5,1
    TSH 2,55
    I nieszczęsne bakterie w moczu 548... (a nic mi nie dolega)

    hej, ja bym powtórzyła badanie moczu z zachowaniem wszelkich zasad higieny drugi raz. Ja miałam bakterie w moczu bezobjawowe i mi kazali leczyć jak chce zajść w ciążę.

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Ej... Bez jaj.. wyszłam właśnie z kliniki niepłodności (druga wizyta nasza w klinice) z 20 minutowej wizyty, za którą zapłaciłam 240 zł, tylko po to aby usłyszeć, że problemem jest moja tarczyca?
    Pani Doktor sprawdziła wszystkie badania, stwierdziła że tarczyca do uregulowania, a jak dalej się nic nie będzie udawać to trzeba zrobić monitoring cyklu i drożność jajowodów.
    Jak na pierwszej wizycie byłam mega zadowolona, tak teraz jestem mocno rozczarowana... Nic nowego się nie dowiedziałam. Nawet badania ginekologicznego mi nie zrobiła, a miałam nadzieję że zrobi. 🤡🤡🤡🤡

    ja właśnie tez myślę o klinice niepłodności, ale zanim się umowie bo jest drogo, z pomocą zwykłego ginekologa zrobiłam sobie drożność, monitoring, hormony, tarczyce.

    jak będę miała wszystko uregulowane i drożność to dalej nic, to dopiero się umowie na konsultacje w klinice bo szkoda mi kasy, żeby poszłam dala 200-300 zł i dostała skierowanie na podstawowe badania.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Ej... Bez jaj.. wyszłam właśnie z kliniki niepłodności (druga wizyta nasza w klinice) z 20 minutowej wizyty, za którą zapłaciłam 240 zł, tylko po to aby usłyszeć, że problemem jest moja tarczyca?
    Pani Doktor sprawdziła wszystkie badania, stwierdziła że tarczyca do uregulowania, a jak dalej się nic nie będzie udawać to trzeba zrobić monitoring cyklu i drożność jajowodów.
    Jak na pierwszej wizycie byłam mega zadowolona, tak teraz jestem mocno rozczarowana... Nic nowego się nie dowiedziałam. Nawet badania ginekologicznego mi nie zrobiła, a miałam nadzieję że zrobi. 🤡🤡🤡🤡
    Ja na pierwszej wizycie w klinice zapłaciłam 500 zł nie dowiedziałam sie nic oprócz tego ze będziemy stymulować owulacje i dostałam wtedy leki na wywołanie okresu. A łącznie cała wizyta trwała chyba 10 minut 🙈

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    ja właśnie tez myślę o klinice niepłodności, ale zanim się umowie bo jest drogo, z pomocą zwykłego ginekologa zrobiłam sobie drożność, monitoring, hormony, tarczyce.

    jak będę miała wszystko uregulowane i drożność to dalej nic, to dopiero się umowie na konsultacje w klinice bo szkoda mi kasy, żeby poszłam dala 200-300 zł i dostała skierowanie na podstawowe badania.

    Jeśli masz ginekologa, który w ten sposób Cię prowadzi to super. Ja niestety trafiałam na takich, którzy nie zauważali problemu i jeszcze mówili mi że nie chcą mnie więcej widzieć albo, że Medicover nie zajmuje się niepłodnością i od razu z kwitkiem mnie odsyłali, stąd też poszliśmy do Kliniki w styczniu. Wtedy też zostałam przebadana i wreszcie są znalezione prawdopodobne przyczyny. Tylko z dobrej opinii o klinice po dzisiejszym mam mocno mieszane.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 18 czerwca 2025, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja na pierwszej wizycie w klinice zapłaciłam 500 zł nie dowiedziałam sie nic oprócz tego ze będziemy stymulować owulacje i dostałam wtedy leki na wywołanie okresu. A łącznie cała wizyta trwała chyba 10 minut 🙈

    O, to widzę, że jednak można gorzej wylądować 🤦🏻‍♀️ Masakra.
    Współczuję.

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ