Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • eM 🌺 Autorytet
    Postów: 1239 2511

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nadrobilam 🙉 ja dzisiaj pracująca niedziela. 📸

    Ghostler, trzymam mocno kciuki za czyste wyniki! ✊✨ Idobrze czytać, że mimo wszystko potrafisz cieszyć się każdą 🍓jesteśmy z Tobą! 💪❤️

    Karczoch, jaki wakacyjny vibe, aż czuć ten luz i słońce przez ekran. Piękne widoki 🥰 ciesz się na maksa i ładuj baterie! 💛🚐✨
    Trzymam mocno kciuki, żeby to jednak nie była tylko gra świateł, a coś pięknego się tam jednak zadzialo ✨⏸️

    Megii, tulę za małpe 😪🫂 ale pamiętaj, nowy cykl, nowe szanse 🤞

    Morgo, przytulam za biel 🫂 trzymam kciuki, żeby @ jednak nie przyszła 🤞

    Grażka, naprawdę dużo przeszłaś i rozumiem Twoje emocje 😪 trzymam kciuki z całych sił za dobre wieści od embriologa! 💛
    Jesteś dzielna, naprawdę.

    Kikixoo, myślę, że to bardzo możliwe, bo biochemy to jednak też ciąża, choć krótka, a więc i spora burza hormonalna. Organizm reaguje różnie, także skórą, szczególnie że zmiany hormonalne lubią właśnie okolice żuchwy😐 no i ciało trochę wariuje, bo dostaje sprzeczne sygnały, ale zwykle dość szybko wraca do równowagi 😊

    Cukrzyk, intensywnie u Was i emocjonalnie, i zdrowotnie. Ściskam mocno za ten spadek AMH, bo wiem, jak to może przytłoczyć 💔 ale super, że są też dobre wieści, dobre wyniki, mąż zaangażowany i wspierający (to śniadanie brzmi jak akt miłości 😄). Fajnie, że myśli już o kolejnym kroku 🥰 może to znak, że mimo trudności jesteście w tym razem naprawdę mocno. Trzymam za Was kciuki ✨

    Kitkat, róż to piczor jak się patrzy!! 😍 Go go go!!

    A u mnie temperatura jakoś nisko jak na fazę lutealna. Co prawda sen przerywany, no i niby są wyższe niż przed owulacja. Ale niskie i tak jak na mnie. No i ostatnio miałam lepsze te temperatury, mimo takiego samego snu. W ogóle dziwny ten cykl u mnie 🙃
    Edit. Aczkolwiek jak wchodzę przez forum to nie wygląda źle jednak ten wykres 😂 na apce zdecydowanie gorzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2025, 16:20

    MoniaB, cukrzyk1991, S_va_88, kikix0o, Kitkat, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩'95 👨'94
    👦08.2020 👼07.2022👦02.2024

    ⏳01.2025 starania o 👶
    ⏸️18.08.2025 (10dpo)
    🤰19.08.25 - beta - 14.3, prog 20
    🤰21.08.25 - beta - 55,4
    🤰23.08.25 - beta - 148
    🤰27.08.25 - beta - 848, prog 12
    🤰04.09.25 - 6+0 - 0,288 cm z serduszkiem ❤️
    🤰18.09.25 - 8+0 - 1,59 cm 🫛
    🤰15.10.25 - 11+6 - 5,5 cm 👶
    🤰21.10.25 - prenatalne, 7 cm zdrowy dzidziuś 👶
    🤰12.11.25 - wstydzioch 🫣
    🤰10.12.25 - córeczka 🥹🌸
    🤰16.12.25 - połówkowe - 418g dziewczynki 🦋
    🤰11.02.26 - 28+6 - 1500g 🦋
    🤰24.02.26 - USG III trymestru ❤️
    __________________________
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, niewydolność ciałka żółtego.

    preg.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nie mam okresu od ponad 40 dni? Tak. Czy się przejmuje? Nie. Wyłączyłam głowę max. Pozdrowienia z Asker 🫶

    20250622-145544.jpg

    S_va_88, nick nieaktualny, MoniaB, Idawoll, Gnom, Morgo, Zosia667, assialbnn, Ritkaa, Marzycielka94, Bergamotka94, Meggi_**, ater, cysterka95 lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • hope♥ Autorytet
    Postów: 311 636

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Cały czas Was podczytuję i mam wrażenie, że strasznie dużo bieli i małp się ostatnio pojawiło.. :( Przytulam Was wszystkie bardzo mocno 🫂🫂🫂

    Tym, które są na urlopach życzę dużo wypoczynku, dobrej pogody i przepysznego jedzonka!

    Ja zaś wczoraj w pracy miałam ciężki emocjonalnie dzień, bo koleżance z pracy spóźnia się okres 16 dni, bolą ją piersi, wymiotuje i prawdopodobnie zaszła. Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale w głębi bardzo mnie to zabolało i powstrzymywałam się od płaczu. Wczoraj na poprawę humoru poszłam w nocy po pracy na najlepsze chińskie jedzonko w mieście, zupełnie inny wymiar chińskiego. :)
    A dzisiaj chill, bo zaczynam od jutra ciężki maraton w pracy.

    nick nieaktualny, Morgo, Zosia667, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania od 07/24 | 26cs 🫶🏻
    Diagnostyka od 11/24 | Klinika od 01/25

    ﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
    👩🏻 30 | niedoczynność, Hashimoto > aktualnie nadczynność
    · histeroskopia zrostów 04/25
    · wykonana pełna diagnostyka hormonalna, metaboliczna, ginekologiczna ✔
    · nadal pracujemy nad tarczycą i wit. D ✘

    👨🏻 30
    · badanie nasienia 01/25 ⇢ 06/25:
    ‎ » morfologia 2% ⇢ 0%
    ‎ » ilość plemników 10mln/ml ⇢ 13mln/ml
    ‎ » ruch: A+B 41,67% ⇢ 41,98%
    » posiew ✔

    💊 omega-3, foliany, magnez + b6, koenzym Q10, wit. C, D
    👩🏻 euthyrox/thyrozol, kolagen, zioła Ojca Sroki, jodid, olej z wiesiołka
    🧔🏻 L-karnityna, selen, cynk, tribulus, kwas liponowy, wit. B12, E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Czy nie mam okresu od ponad 40 dni? Tak. Czy się przejmuje? Nie. Wyłączyłam głowę max. Pozdrowienia z Asker 🫶

    20250622-145544.jpg
    Miłego zwiedzania!!! Podziwiam ogromne za wyluzowanie i afirmuję go jeszcze więcej dla Ciebie (i wszystkich staraczek) 🩷🩷

    AnMiPe, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Cały czas Was podczytuję i mam wrażenie, że strasznie dużo bieli i małp się ostatnio pojawiło.. :( Przytulam Was wszystkie bardzo mocno 🫂🫂🫂

    Tym, które są na urlopach życzę dużo wypoczynku, dobrej pogody i przepysznego jedzonka!

    Ja zaś wczoraj w pracy miałam ciężki emocjonalnie dzień, bo koleżance z pracy spóźnia się okres 16 dni, bolą ją piersi, wymiotuje i prawdopodobnie zaszła. Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale w głębi bardzo mnie to zabolało i powstrzymywałam się od płaczu. Wczoraj na poprawę humoru poszłam w nocy po pracy na najlepsze chińskie jedzonko w mieście, zupełnie inny wymiar chińskiego. :)
    A dzisiaj chill, bo zaczynam od jutra ciężki maraton w pracy.
    Przytulam mocno 🫂 te ciąże w otoczeniu, czy to bliższym, czy dalszym, potrafią nieźle namieszać w emocjach.

    hope♥, S_va_88 lubią tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Cały czas Was podczytuję i mam wrażenie, że strasznie dużo bieli i małp się ostatnio pojawiło.. :( Przytulam Was wszystkie bardzo mocno 🫂🫂🫂

    Tym, które są na urlopach życzę dużo wypoczynku, dobrej pogody i przepysznego jedzonka!

    Ja zaś wczoraj w pracy miałam ciężki emocjonalnie dzień, bo koleżance z pracy spóźnia się okres 16 dni, bolą ją piersi, wymiotuje i prawdopodobnie zaszła. Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale w głębi bardzo mnie to zabolało i powstrzymywałam się od płaczu. Wczoraj na poprawę humoru poszłam w nocy po pracy na najlepsze chińskie jedzonko w mieście, zupełnie inny wymiar chińskiego. :)
    A dzisiaj chill, bo zaczynam od jutra ciężki maraton w pracy.

    16 dni jej się spóźnia i przez tyle czasu nie pomyślała żeby zrobić test? 😳 Chyba, że ja czegoś nie zrozumiałam 😅

    Ja dziś masakra, spałam teraz 1.5h bo czuję się jak sflaczały balon przez moje niskie ciśnienie 🥲 A weszłam dziś w przypuszczalnie płodne dni, testy owu pewnie przyjdą do mnie dopiero we wtorek 😅

    Mehh mam nadzieję że wy dzisiaj macie przyjemniejszą niedzielę i dobrze się czujecie ❤️

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Miłego zwiedzania!!! Podziwiam ogromne za wyluzowanie i afirmuję go jeszcze więcej dla Ciebie (i wszystkich staraczek) 🩷🩷

    Jak to mówią - mam wywalone jajca. Co mi pozostało 😅

    nick nieaktualny, Idawoll, Morgo lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Cały czas Was podczytuję i mam wrażenie, że strasznie dużo bieli i małp się ostatnio pojawiło.. :( Przytulam Was wszystkie bardzo mocno 🫂🫂🫂

    Tym, które są na urlopach życzę dużo wypoczynku, dobrej pogody i przepysznego jedzonka!

    Ja zaś wczoraj w pracy miałam ciężki emocjonalnie dzień, bo koleżance z pracy spóźnia się okres 16 dni, bolą ją piersi, wymiotuje i prawdopodobnie zaszła. Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale w głębi bardzo mnie to zabolało i powstrzymywałam się od płaczu. Wczoraj na poprawę humoru poszłam w nocy po pracy na najlepsze chińskie jedzonko w mieście, zupełnie inny wymiar chińskiego. :)
    A dzisiaj chill, bo zaczynam od jutra ciężki maraton w pracy.

    Przytulam Cię, bo wiem jakie to uczucie :(

    Swoją drogą to chciałabym być w tym momencie życia, że okres mi się spóźnia ponad 2 tygodnie a ja ani testu nie zrobiłam 🫣😅 Dla nas - analizujących każde ukłucie - to totalna abstrakcja...

    AnMiPe, hope♥, Morgo, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Laseczki - udało mi się przeczytać chyba z 20 stron forum ...ufff xD Nie miałam czasu przez ten długi weekend - wyjazdy rodzinne, wyjazdy na zakupy budowlane itd. itd. Tulę za biele i okresy <3

    Update (negatywy) u nas : robiłam wczoraj badania w 3dc i AMH spadło do 0,4 ng/ml. Mocno mnie to dołuje - czuję jak czas przecieka przez palce. No i ten wiek - wiem, że dla kogoś 34 lata to nie dużo, ale dla mnie tak bo mam sporo chorób i boję się, że mogę umrzeć przedwcześnie i wtedy zostawić moje np. 15-letnie dziecko. Wprowadziłam teraz pewnie grobową atmosferę xD
    No i potwierdziła się IO u męża (insulina na czczo : 11,5 - po 1h : 114 - po 2h : 22,5)

    Update (pozytywy) u nas : Reszta wyników badań ok - i średnie cukry ok i wit.d3 (40). Podniosłam też poziom DHEA-s (nawet aż za bardzo). Moje FSH to wynik bliski 3 więc chyba też w miarę ok (zazwyczaj przy niskim AMH jest wysokie FSH co wskazuje na przedwczesne wygasanie jajników). Więc to moje AMH to chyba wynik kombinacji chorób + laparoskopii na jajniku.

    Z dobrych informacji - mąż wczoraj zapytał się mnie czy chcę podejść do komercyjnego, płatnego ivf .... zbił mnie tym z tropu. I to pytanie padło od razu po badaniu krwi, jeszcze przed wynikiem. Wziął się też za siebie - pilnuje diety, nie je słodkiego w ogóle. Dziś np. dostałam od niego na śniadanie bułki żytnie z łososiem, sałatką i siemieniem lnianym na jogurcie naturalnym xD Robił sobie - to i mi zrobił.

    Cukrzyku ale mega że Twój mąż myśli o ivf.
    Pamiętam jak pisałaś że w ogóle nie był chętny w te tematy.
    Co do wieku ja mam 33 lata i brak dzieci. Czuję się jakas taka spóźniona z tym wszytkim. Moje siostry mają już szkolne dzieci. Jeszcze jak lekarka mi pojechała z tą niską rezerwą to czułam się jakbym miała jakieś 45+.
    Łączę się więc w bólu, ja w tym tygodniu powtarzam badania.
    O dziwo póki co brak plamień więc się cieszę że chociaż to mi brajanek darował.
    Tymczasem czekam na @ i kolejny cykl że stymulacją

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2025, 19:39

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos kłucia i innych brajanowych akcji u mnie w tym cyklu totalna cisza. Może to efekt HSG. W każdym razie cieszę się, że póki co nie ma ze mną przyjaciela brajanusza.

    nick nieaktualny, Morgo lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was po kilku miesięcznej przerwie. Widzę, że cześć z Was już w ciąży i sporo nowych avatarów :)
    Ostatnimi miesiącami skupiłam się na wyluzowaniu co mi nie do końca wyszło i na wizytach u lekarza. Miałam biopsje endometrium, przez 24 dni w czerwcu brałam antybiotyk i teraz w lipcu wkraczam z powrotem do starań. Mam nadzieję, że latko w końcu będzie moje. Od lipca też od owulacji będę pierwszy raz brać progesteron.
    Daje sobie dwa cykle na progesteron i idę na badanie drożności. Ogólnie ostatnio ciągle prześladują mnie kobiety w ciąży i ludzie dookoła zachodzą w ciąże tylko nie ja więc raz łapie doła, ale na początku cyklu wraca nadzieja.
    Czy któraś z Was biorąc progesteron miała jakieś skutki uboczne?

    Zosia667, S_va_88, Sagi lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny! Od kilku dni was podczytuję:)
    Wracam do obiegu, bo wróciły cykle. Nawet bym powiedziała, że owulacyjne.
    Mam prośbę, czy możecie mi przypomnieć jaki śluz jest w jakim czasie cyklu? Tym razem będę się starała nie zbrajanować i chcę głównie analizować się po obserwacji ciała, bez tempki, testów.
    Godzinkę temu pojawiło się plamienie także oficjalnie 1 dzień kolejnego cyklu;) W lipcu będę wolnym strzelcem.
    Pozdrowienia i siły na najbliższy tydzień!

    Bajka92, Marzycielka94, Sagi, Zosia667 lubią tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was po kilku miesięcznej przerwie. Widzę, że cześć z Was już w ciąży i sporo nowych avatarów :)
    Ostatnimi miesiącami skupiłam się na wyluzowaniu co mi nie do końca wyszło i na wizytach u lekarza. Miałam biopsje endometrium, przez 24 dni w czerwcu brałam antybiotyk i teraz w lipcu wkraczam z powrotem do starań. Mam nadzieję, że latko w końcu będzie moje. Od lipca też od owulacji będę pierwszy raz brać progesteron.
    Daje sobie dwa cykle na progesteron i idę na badanie drożności. Ogólnie ostatnio ciągle prześladują mnie kobiety w ciąży i ludzie dookoła zachodzą w ciąże tylko nie ja więc raz łapie doła, ale na początku cyklu wraca nadzieja.
    Czy któraś z Was biorąc progesteron miała jakieś skutki uboczne?

    Witaj ponownie ! 🙂
    Brałam i dupka 2x dziennie i luteinę 100 1x dziennie. Po żadnym w sumie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Witaj ponownie ! 🙂
    Brałam i dupka 2x dziennie i luteinę 100 1x dziennie. Po żadnym w sumie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych

    To super, bo przeczytałam w ulotce o wahaniach nastrojów i tyciu i trochę się przestraszyłam.

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatr4 podbijam pytanie, nigdy nie sprawdzałam, a co mi tam szkodzi! Bardzo chętnie się dowiem

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Witaj ponownie ! 🙂
    Brałam i dupka 2x dziennie i luteinę 100 1x dziennie. Po żadnym w sumie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych
    Witaj, brałam cyklogest 400 1x przez jeden cykl jak na razie i skutków ubocznych brak

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Witaj, brałam cyklogest 400 1x przez jeden cykl jak na razie i skutków ubocznych brak

    Ten sam mam zapisany. A jak rezultaty? Też w przypadku ciąży masz nie przerywać do któregoś tam tygodnia?

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    To super, bo przeczytałam w ulotce o wahaniach nastrojów i tyciu i trochę się przestraszyłam.

    Ja biorę drugi cykl i niestety, ale apetyt wilka, więc i kg może przybyć

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was po kilku miesięcznej przerwie. Widzę, że cześć z Was już w ciąży i sporo nowych avatarów :)
    Ostatnimi miesiącami skupiłam się na wyluzowaniu co mi nie do końca wyszło i na wizytach u lekarza. Miałam biopsje endometrium, przez 24 dni w czerwcu brałam antybiotyk i teraz w lipcu wkraczam z powrotem do starań. Mam nadzieję, że latko w końcu będzie moje. Od lipca też od owulacji będę pierwszy raz brać progesteron.
    Daje sobie dwa cykle na progesteron i idę na badanie drożności. Ogólnie ostatnio ciągle prześladują mnie kobiety w ciąży i ludzie dookoła zachodzą w ciąże tylko nie ja więc raz łapie doła, ale na początku cyklu wraca nadzieja.
    Czy któraś z Was biorąc progesteron miała jakieś skutki uboczne?
    To pewnie bardzo indywidualna sprawa, ale w moim przypadku nie było nadprogramowych objawów. No chyba, że liczyć wyczulony węch, ale równie dobrze mogła to być startująca beta, bo w cyklu z dupkiem zaszłam w ciążę.

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym do Was dołączyć, I do najbliższych miesięcy, choć mam nadzieję, że może tym razem się uda szybciej, niż później.


    Na forum jestem od dawna, udało się zajść w jedną ciążę, którą straciłam. Jednak po dłuższej przerwie chcemy wrócić do regularnych starań, jesteśmy zapisani również do kliniki.
    Obecnie czekam na zakończenie cyklu, bo normalnie trwają 26-27 dni, obecny już ma 33. Zazwyczaj w takich sytuacjach potrafię go wywołać samym myśleniem o nim 😅. Więc czekam.

    Ps nie mierzyłam temperatury, ani nie robiłam testów owulacyjnych, więc ten cykl to wielka niewiadoma. Mam jedynie pomiary z nadgarstka z Apple Watch XD.

    Morgo, Kitkat, Zosia667, kleopatr4, eM 🌺, Marzycielka94, nick nieaktualny, S_va_88, Sagi, Bergamotka94, ater, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ