X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja juz odpuscilam w ostatnim miesiacu ale wiem tez ze oczyszczenie organizmu tez jest wazne by zajsc w cuąze bo w tedy gispodarka hormonalna sie nie chwieje i cykle miesieczne sa regularne.
    Tak to zrozumiale

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiace stosowalam 'wejdz na herbalife.pl online mozna zamowic to .

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    3 miesiace stosowalam 'wejdz na herbalife.pl online mozna zamowic to .
    Tak zrobie dziekuje

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob !oczysc organizm taki koktajl starczy ci na dwa miesiące w srodku miarka jest jedna miarka di szklanki duzej z mlekiem zmieszac i pic na noc ?poczytaj w necie o tym a jak bedziesz chciala wysle ci pocztą plyte i ulotki o tym bo mi i tak niezbedne to w domu teraz z koro poczytalam sama ,wiem wszystko na temat .w necie tez poczytasz sporo o tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jedna z dziewczyn z portaliku e-mama.pl wypowiedziala się na temat herbalife .....? Ma racje popieram to ! :No ale chwile, nie mogę się denerwować, bo jestem w ciąży, więc napiszę coś o własnym doświadczeniu podczas ciąży w której aktualnie jestem (24 tydzień):
    Ze względu na ograniczenia finansowe spożywam witaminy i herbalifeline.
    Jestem super zadowolona i wiem jedno: moja mama w wieku 36 lat urodziła zdrową córeczkę właśnie dzięki Herbalife. Wcześniej dzięki temu zwalczyła guza w piersi. Jest zdrową 44 letnią babką, która co rusz a to sobie pije koktailik a to łyka witaminki z Herbalife - nie ma kasy ale dba o swoje zdrowie! Bo nie trzeba kupować zestawu za 2000 zł żeby zrozumieć swój organizm i dowiedzieć się po krótkiej rozmowie z samym sobą z czym mam największy problem, o co muszę zadbać. Nie popadać w paranoje - to jest wyczyn.

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszku na Twoim miejscu nie rzucałabym się ot tak na coś, co komuś pomogło. Jednej moze pomoc, drugiej zaszkodzić. Pisałaś, ze staracie się od stycznia, to jest pol roku, zdrowa para zachodzi średnio w pierwszym roku starań. Czy przebadaliscie się oboje? Chodzisz na monitoringi? Masz potwierdzone owulacje i dojrzale pecherzyki? Zrobilas wszystkie badania hormonalne? E, LH, FSH, PRL, PRG, TSH, FT3, FT4..? Czy Twój mąż/partner zrobił choćby ogólne badanie nasienia? Morfologię plemników?

    Mogłabyś wspomóc siebie i męża wit C, cynkiem itp, jeżeli jest taka potrzeba, czyli jeżeli macie słabe parametry nasienia. Herbalife to sa koktaile witaminowe, nie ma to nic wspólnego z zajsciem w ciążę, to, że Krysti zaszła, nie oznacza, że bez tego specyfiku by nie zaszła. Najpierw się przebadajcie od stóp do głów, a dopiero potem podejmuj decyzję o suplementach i to w porozumieniu ze swoim lekarzem ginekologiem.

    Poza tym patrząc na ilość <3 na Twoim wykresie powiem Ci, że raczej nikłe macie szanse na zajście w ciążę, bo tak regularne współżycie źle wpływa na jakość i liczebność plemników. Jest to wiedza dość powszechna, że przy staraniach o ciążę (w okresie płodnym), należy współżyć co 2, 3 dni, tak, żeby plemniki mogły się zregenerować i być zdolne do zapłodnienia.

    :)

    Już lepiej sobie kupcie jakieś specyfiki na poprawę płodności, fertility support, androvit czy fertilmen..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 15:35

    motyl1993, julita, Magda_lena88, kapturnica, Zima, M4DZI4 lubią tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój psiak lubi dzieci ale jak biore jakies na ręcę to zazdrosny jest,na kolana zaraz się pcha i ciekawa jestem czy o maleństwo nie będzie zazdrsony. Postaram się dalej nim zajmować tak jak do tej pory to może nie odczuje tak tego,że jet teraz na drugim miejscu :)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Maluszku na Twoim miejscu nie rzucałabym się ot tak na coś, co komuś pomogło. Jednej moze pomoc, drugiej zaszkodzić. Pisałaś, ze staracie się od stycznia, to jest pol roku, zdrowa para zachodzi średnio w pierwszym roku starań. Czy przebadaliscie się oboje? Chodzisz na monitoringi? Masz potwierdzone owulacje i dojrzale pecherzyki? Zrobilas wszystkie badania hormonalne? E, LH, FSH, PRL, PRG, TSH, FT3, FT4..? Czy Twój mąż/partner zrobił choćby ogólne badanie nasienia? Morfologię plemników?

    Mogłabyś wspomóc siebie i męża wit C, cynkiem itp, jeżeli jest taka potrzeba, czyli jeżeli macie słabe parametry nasienia. Herbalife to sa koktaile witaminowe, nie ma to nic wspólnego z zajsciem w ciążę, to, że Krysti zaszła, nie oznacza, że bez tego specyfiku by nie zaszła. Najpierw się przebadajcie od stóp do głów, a dopiero potem podejmuj decyzję o suplementach i to w porozumieniu ze swoim lekarzem ginekologiem.

    Poza tym patrząc na ilość <3 na Twoim wykresie powiem Ci, że raczej nikłe macie szanse na zajście w ciążę, bo tak regularne współżycie źle wpływa na jakość i liczebność plemników. Jest to wiedza dość powszechna, że przy staraniach o ciążę (w okresie płodnym), należy współżyć co 2, 3 dni, tak, żeby plemniki mogły się zregenerować i być zdolne do zapłodnienia.

    :)

    Już lepiej sobie kupcie jakieś specyfiki na poprawę płodności, fertility support, androvit czy fertilmen..
    dziekuje za rade
    kochamy sue wtedy gdy mamy ochote nie podporzadkowujac sie kalendarzowi moj lekarz mowil ze gdy ma sie ochote nie mozna sie wzbraniac.. jasne wiem ze to oslabia plemniki itd.
    Ale czasem to dziala teraz Moj sie do mnie tak klei to przeciesz nie bede sobie odmawiac i klucic sie nie w tym zecz
    nie badal moj parner nasienia jak.narazie prubujemy bez lekarzy tylko ja go odwiedzam ale zaczne sie badac jesli nie wyjdzie niech zobacza co tam sie dzieje ze mna jestem pelna nadzieji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 16:03

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie rxucam tylko podpytuje chce wiedziec co to jest i nie mowi ze tk ma mi pomoc i wiem ze na kazdego wszystko inaczej dziala.to sprawa indywidualna nie ma takich.samych organizmow

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    dziekuje za rade
    kochamy sue wtedy gdy mamy ochote nie podporzadkowujac sie kalendarzowi moj lekarz mowil ze gdy ma sie ochote nie mozna sie wzbraniac.. jasne wiem ze to oslabia plemniki itd.
    Ale czasem to dziala teraz Moj sie do mnie tak klei to przeciesz nie bede sobie odmawiac i klucic sie nie w tym zecz
    nie badal moj parner nasienia jak.narazie prubujemy bez lekarzy tylko ja go odwiedzam ale zaczne sie badac jesli nie wyjdzie niech zobacza co tam sie dzieje ze mna jestem pelna nadzieji


    Myslę, że badanie nasienia będzie bardzo wskazane, na pewno wyniki Wam pomogą, jesli się okaze, że coś jest nie tak, to szybko temu zaradzicie, a badania hormonów zrób sobie w przyszłym cyklu. Jeśli okazaloby się, że masz podwyzszone hormony tarczycy, to herbalife baaaardzo by Ci zaszkodziło.
    Ja rozumiem, że kochacie się wtedy kiedy macie ochotę i bardzo dobrze, jednak przed dniami płodnymi może spróbujcie zrobić sobie kilkudniową przerwę, max 4 dni. Monitoring pomoże Wam to zaplanować, czy choćby testu owu robione odpowiednio wcześniej :) <3

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Myslę, że badanie nasienia będzie bardzo wskazane, na pewno wyniki Wam pomogą, jesli się okaze, że coś jest nie tak, to szybko temu zaradzicie, a badania hormonów zrób sobie w przyszłym cyklu. Jeśli okazaloby się, że masz podwyzszone hormony tarczycy, to herbalife baaaardzo by Ci zaszkodziło.
    Ja rozumiem, że kochacie się wtedy kiedy macie ochotę i bardzo dobrze, jednak przed dniami płodnymi może spróbujcie zrobić sobie kilkudniową przerwę, max 4 dni. Monitoring pomoże Wam to zaplanować, czy choćby testu owu robione odpowiednio wcześniej :) <3
    I tak zrobie napewno ;-) zazwyczaj przerwa byla przed plodnymi a teraz moj sie lepi strasznie chyba za dlugo na sloncu przebywa :-D
    Dziekuje

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a myślicie, że miałam normalną owulację pomimo negatywnych testów? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ciekawe jak tam nasz Zajsonek....

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    i ciekawe jak tam nasz Zajsonek....
    Pewnie juz po zabiegu

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie produktów Herbalife to mam doświadczenie.
    koktajle formuła 1 zalecił mi dietetyk, piłam je przez 3 tygodnie 2 x dziennie.
    rozrabiałam 2 łyżki w szklance mleka sojowego.
    za kazdym razem gdy piłam to świństwo (smak waniliowy) to miałam odruchy wymiotne i ciarki, wytrzymałam te męki przez 3 tyg. bo czego nie robi się dla figury :)
    świństwo to jest mega drogie, za opakowanie coś koło 140-150zł
    kupiłam, ale nie wiem po co, drugie opakowanie (smak ciasteczkowy), jeszcze większe obrzydlistwo i tak prawie całe opakowanie stoi nieużywane w szafce.

    oczywiście, smak jest kwestią gustu i innym może to być pyszota, ale ja wymiękłam. blee.
    z Herbalife łykam błonnik i multiwitaminę.

    pierwsze słyszę aby te koktajle zwiększały płodność, mi przynajmniej nie pomogły, a spadek kilogramów to już inna sprawa, efekt jest :D

    Dobra nie znam się ale dla mnie ten Herbalife to ściema ;)




    Daisy, Maluszek22 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku patrząc na Twoj wykres mysle, ze przegapilas poprostu pik LH i tyle, podejrzewam, ze owulka byla, masz jakis monit w planach?

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    odnośnie produktów Herbalife to mam doświadczenie.
    koktajle formuła 1 zalecił mi dietetyk, piłam je przez 3 tygodnie 2 x dziennie.
    rozrabiałam 2 łyżki w szklance mleka sojowego.
    za kazdym razem gdy piłam to świństwo (smak waniliowy) to miałam odruchy wymiotne i ciarki, wytrzymałam te męki przez 3 tyg. bo czego nie robi się dla figury :)
    świństwo to jest mega drogie, za opakowanie coś koło 140-150zł
    kupiłam, ale nie wiem po co, drugie opakowanie (smak ciasteczkowy), jeszcze większe obrzydlistwo i tak prawie całe opakowanie stoi nieużywane w szafce.

    oczywiście, smak jest kwestią gustu i innym może to być pyszota, ale ja wymiękłam. blee.
    z Herbalife łykam błonnik i multiwitaminę.

    pierwsze słyszę aby te koktajle zwiększały płodność, mi przynajmniej nie pomogły, a spadek kilogramów to już inna sprawa, efekt jest :D

    Dobra nie znam się ale dla mnie ten Herbalife to ściema ;)
    a nie chcesz odsprzedać troszkę taniej tego "opbrzydlistwa"? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Motylku patrząc na Twoj wykres mysle, ze przegapilas poprostu pik LH i tyle, podejrzewam, ze owulka byla, masz jakis monit w planach?
    kurka, zawsze robiłam test koło 18.30 i w poprzednich cyklach miałam ewedentnie pozytyw... a tu fakt, że z rana miałam b.ól prawego jajnika... a jak zrobiłam koło 18.30 to mogło już nie pokazać? Monit owszem - od razu po powrocie z urlopu się zapisuję, bo to będzie jakoś 11 dc, i mężu śmiga na badanie nasienia..

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi o zrzucenie wagi tu tylko o wartosci jakie ten koktail posiada i tyle .I moim zdaniem jest pyszny i odbudowuje strukture witalnosci organizmu a jak się jest witalnym i zdrowym to i płodność jest większa .

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl dla mnie ten herbalife tez byla sciema !

‹‹ 196 197 198 199 200
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ