X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    a nie chcesz odsprzedać troszkę taniej tego "opbrzydlistwa"? :P[/



    Bardzo chętnie :)
    Zgadamy się na priv. ok? Tylko teraz uciekam na zakupy, także wieczorkiem się odezwe :)
    Na pewno ubijemy targu ;)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    odnośnie produktów Herbalife to mam doświadczenie.
    koktajle formuła 1 zalecił mi dietetyk, piłam je przez 3 tygodnie 2 x dziennie.
    rozrabiałam 2 łyżki w szklance mleka sojowego.
    za kazdym razem gdy piłam to świństwo (smak waniliowy) to miałam odruchy wymiotne i ciarki, wytrzymałam te męki przez 3 tyg. bo czego nie robi się dla figury :)
    świństwo to jest mega drogie, za opakowanie coś koło 140-150zł
    kupiłam, ale nie wiem po co, drugie opakowanie (smak ciasteczkowy), jeszcze większe obrzydlistwo i tak prawie całe opakowanie stoi nieużywane w szafce.

    oczywiście, smak jest kwestią gustu i innym może to być pyszota, ale ja wymiękłamu. blee.
    z Herbalife łykam błonnik i multiwitaminę.

    pierwsze słyszę aby te koktajle zwiększały płodność, mi przynajmniej nie pomogły, a spadek kilogramów to już inna sprawa, efekt jest :D

    Dobra nie znam się ale dla mnie ten Herbalife to ściema ;)
    wle jeszcze poczekac skoro tak piszecie daruje sobie to

    Daisy, Krysti, julita lubią tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    motyl1993 wrote:
    a nie chcesz odsprzedać troszkę taniej tego "opbrzydlistwa"? :P[/



    Bardzo chętnie :)
    Zgadamy się na priv. ok? Tylko teraz uciekam na zakupy, także wieczorkiem się odezwe :)
    Na pewno ubijemy targu ;)
    okiii ;) napisałam Ci wiadomość na priv, jak będziesz miała chwilkę to napisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy duphaston mógł mi zaniżać jakoś tempkę? bo patrząc na pozostałe cykle, to po owu biorąc dupka miałam niskie tempki, a w tym cyklu bez dupka jakoś ładniej to wygląda... może tak być? <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe badania przeprowadzono podczas realizacji dużego badania epidemiologicznego Nurses’ Health Study II (NHS II). Przez 8 lat przyglądano się grupie ponad 17 tysięcy pielęgniarek starających się zajść w ciążę. Obserwacje ich zachowań wykazały, że przestrzeganie zasad zdrowej diety ma duże znaczenie dla uniknięcia niepłodności spowodowanej zaburzeniami jajeczkowania i zespołem policystycznych jajników (PCOS), który dotyka średnio 5-10% kobiet w wieku rozrodczym.

    Na co więc zwrócić uwagę? Przede wszystkim na dostarczanie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów, regularność spożywania posiłków i redukcja masy ciała. Sposób odżywiania wpływa bowiem na gospodarkę hormonalną, funkcjonowanie narządów rozrodczych oraz jakość komórek jajowych i plemników. Banalne zasady okazują się tu najskuteczniejsze. Poleca się dietę z przewagą warzyw, ryb morskich, produktów pełnoziarnistych i pełnotłustego nabiału. Spożywanie małych posiłków co 3 - 4 godziny. Zakazane produkty to żywność wysoko przetworzona, tłuszcze trans, wyroby cukiernicze, słodkie napoje i czerwone mięso.

    „O prawidłową dietę powinniśmy dbać przez całe życie. Szczególnie ważnym czasem jest okres starań o dziecko. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna powinni zadbać, aby ich dieta była zdrowa, czyli zróżnicowana, bogata w pełnowartościowe i świeże produkty, a uboga w żywność przetworzoną. W ten sposób zapewniamy sobie zwiększenie szans na zajście w ciąże, a dziecku – na normalny rozwój”. – komentuje sytuację dr hab. n. med. Ewa Stachowska, biochemik i specjalista z dziedziny żywienia człowieka związana z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym.

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dziewczyny, czy duphaston mógł mi zaniżać jakoś tempkę? bo patrząc na pozostałe cykle, to po owu biorąc dupka miałam niskie tempki, a w tym cyklu bez dupka jakoś ładniej to wygląda... może tak być? <3
    Slyszalam ze nie ma wpywu ale nie wiem jak to w praktyce

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dziewczyny, czy duphaston mógł mi zaniżać jakoś tempkę? bo patrząc na pozostałe cykle, to po owu biorąc dupka miałam niskie tempki, a w tym cyklu bez dupka jakoś ładniej to wygląda... może tak być? <3
    dupek nie wpływa na temp. co innego luteina bo ona jest naturalna (ale podnosi nie zaniża) a dupek jest syntetyczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 16:31

    Maluszek22, motyl1993 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ciekawe badania przeprowadzono podczas realizacji dużego badania epidemiologicznego Nurses’ Health Study II (NHS II). Przez 8 lat przyglądano się grupie ponad 17 tysięcy pielęgniarek starających się zajść w ciążę. Obserwacje ich zachowań wykazały, że przestrzeganie zasad zdrowej diety ma duże znaczenie dla uniknięcia niepłodności spowodowanej zaburzeniami jajeczkowania i zespołem policystycznych jajników (PCOS), który dotyka średnio 5-10% kobiet w wieku rozrodczym.

    Na co więc zwrócić uwagę? Przede wszystkim na dostarczanie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów, regularność spożywania posiłków i redukcja masy ciała. Sposób odżywiania wpływa bowiem na gospodarkę hormonalną, funkcjonowanie narząudów rozrodczych oraz jakość komórek jajowych i plemników. Banalne zasady okazują się tu najskuteczniejsze. Poleca się dietę z przewagą warzyw, ryb morskich, produktów pełnoziarnistych i pełnotłustego nabiału. Spożywanie małych posiłków co 3 - 4 godziny. Zakazane produkty to żywność wysoko przetworzona, tłuszcze trans, wyroby cukiernicze, słodkie napoje i czerwone mięso.

    „O prawidłową dietę powinniśmy dbać przez całe życie. Szczególnie ważnym czasem jest okres starań o dziecko. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna powinni zadbać, aby ich dieta była zdrowa, czyli zróżnicowana, bogata w pełnowartościowe i świeże produkty, a uboga w żywność przetworzoną. W ten sposób zapewniamy sobie zwiększenie szans na zajście w ciąże, a dziecku – na normalny rozwój”. – komentuje sytuację dr hab. n. med. Ewa Stachowska, biochemik i specjalista z dziedziny żywienia człowieka związana z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym.
    to zrozumiale idpowiednie odzywianie jest wazne podczas staran i kazda kobieta wie o tym podczas staran

    Krysti lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie namawiam do picia tego kazdy niech robi sobie co chce :)Ja pilam i pije i pić będę:)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze 1:20h w pracy ;p

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na co więc zwrócić uwagę? Przede wszystkim na dostarczanie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów, regularność spożywania posiłków i redukcja masy ciała. Więc formula 1 na co jest na redukacje masy ciala i zawiera witaminy i mineraly !a więc to tez wplywa na płodność Bo redukujesz mase ciala i wzbogacasz w witaminy i mineraly ??więc obrzydlistwo moze byc czymś porzytecznym .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem Dystrybutorem Herbalife.Tyle ze w Uk

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba lepiej będzie już zaprzestać tej REKLAMY :)
    na moje każdy ma swój rozum i każda bierze coś w co wierzy, że jej pomoże zajść w upragnioną ciążę (nawet jeśli to nie pomaga) wytwarza się efekt placebo kobieta się psychicznie odblokowuje i jest cud :) więc nie ma co się sprzeczać :) i jakby na siłę wychwalać pod niebiosa coś co pomogło mi..a nie wiadomo czy pomoże komuś innemu ;) raz pomogło drugi może nie pomóc to tak jak z całą farmakologią zapisywaną przez lekarzy mi raz np CLO pomogło drugi raz póki co nie ma efektu...więcej luzu :) mniej spiny <3

    Daisy, motyl1993, kapturnica, Maluszek22, julita, Katarzyna87, Zima lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 31 lipca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Ja juz po :)
    Teraz mogę powiedzieć nie ma się czego bać :)
    Juz bym poszła sobie gdzieś ale może Lekarz dopiero wieczorem pozwoli zdjąć cewnik i wstać :*
    Mam taką nadzieję :)
    Dziękuję wam za kciuki i wsparcie :*<3

    Daisy, Magda_lena88, Maluszek22, Niunia86, julita, Zima, Nona, Ewelcia lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Zajsonek ;* trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasnie myslalam ze to jakas reklama, bo jak mozna sie zarzekać ze to coś to witaminy :D Witaminy to się spożywa w postaci warzyw i owoców, ostatecznie od lekarza gdy mamy niedobory. A co do wartości odżywczych takiego koktailu, to chyba prościej blenderem samemu sobie zrobić prawdziwy koktail :) Zdrowiej a i taniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 17:02

    Magda_lena88, kapturnica, julita, Katarzyna87, Zima, motyl1993, M4DZI4 lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dziewczyny, czy duphaston mógł mi zaniżać jakoś tempkę? bo patrząc na pozostałe cykle, to po owu biorąc dupka miałam niskie tempki, a w tym cyklu bez dupka jakoś ładniej to wygląda... może tak być? <3


    Dupek nie zmienia tempki, pewnie masz wyzsze stezenie naturalnego prg w tym cyklu, tylko sie cieszyc!!! <3

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Hej hej :)
    Ja juz po :)
    Teraz mogę powiedzieć nie ma się czego bać :)
    Juz bym poszła sobie gdzieś ale może Lekarz dopiero wieczorem pozwoli zdjąć cewnik i wstać :*
    Mam taką nadzieję :)
    Dziękuję wam za kciuki i wsparcie :*<3
    super kochana<3 obys szybko doszla do siebie i wznowila starania;-)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Hej hej :)
    Ja juz po :)
    Teraz mogę powiedzieć nie ma się czego bać :)
    Juz bym poszła sobie gdzieś ale może Lekarz dopiero wieczorem pozwoli zdjąć cewnik i wstać :*
    Mam taką nadzieję :)
    Dziękuję wam za kciuki i wsparcie :*<3


    Kochana to lecisz na sierpień z szeroko rozstawionymi nogami! :D
    Swietne wiadomosci, zobaczysz jak szybko dojdziesz do siebie, a wiele par zachodzi w 3 cykle po laparo :) <3

    Laseczki ja uciekam, musze jechac do pracy po mojego i jechac odebrac auto do salonu :) Zajrze wieczorkiem, jak się Wam uda znalezc jakakolwiek mamuske dzisiejsza to od razu ją na listę! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 17:16

    Maluszek22, Zajsonek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy ........I Absolutnie nie robię Reklamy I Nie Namawiam ,tylko mówię o moich doswiadczeniach i ze mi to smakuje i to pije i tyle .Każdy ma rozum i wie co dobre dla niego ,wiec nie ma co się unosic .Jestesmy tu by się informacjami wymieniać doswiadczeniami .Dobra uciekam zycze wam wszystkim zdrowia z calego serca .:)

‹‹ 196 197 198 199 200
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ