X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    a wiesz, że jak jeszcze nie wiedzieliśmy czy będziemy mieć buldoga czy buldożkę, to psa mieliśmy nazwać Stefan :D w prezencie ślubnym dostaliśmy suczkę i nazwaliśmy Mania :)
    wooow, ja czekam aż dostaniemy własne mieszkanie, to może wtedy zakupimy sobie piesiurka w końcu :D

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Raczej dość sporo. Jeszcze parę lat temu nie byla to taka popularna rasa, gdzies od roku jest totalny szal na wilczaki, ludzie nie zdaja sobie sprawy co to za psy i jak trzeba pod nie zmienic i ustawic swoje życie. A najgorsze ze ludzie biora takie psy do mieszkan w blokach albo zostawiaja na 10 h same w domu zamkniete, a psy te maja ogromny lek separacyjny i bardzo zle znosza rozstania i samotnosc, dlatego nie sa polecane osobom, które nie moga sie dostosowac do tryu zycia wilczaka. Dodam na zachete, ze trzeba chodzic sie szkolic przy takim psie, a ludzie tego nie robia i po roku gdy pies wchodzi w najtrudniejszy wiek to oddaja do hodowli z powrotem, głupki. Teraz jest tak, ze ludzie, zwlaszcza mlodzi, odloza kase lub wezma od rodzicow te 3 kola i 'są trendy bo maja wilczaka'. Dla mnie to patologia :/

    ah no i te psy musza byc codziennie wybiegane, zima, nie zima, deszcze, burze, 15-30km biegu.


    Daisy w 100% słyszałam takie same opinie :) cudne te wilczaki!

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    wooow, ja czekam aż dostaniemy własne mieszkanie, to może wtedy zakupimy sobie piesiurka w końcu :D


    Ja mam kotkę Stefanię :) Miał być kotek Stefan, ale jak go bralam to byl malutki bardzo i nie do ocenienia, jakie bylo moje zdziwienie, ze to kolejna kotka w moim domu.. :D

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja mam kotkę Stefanię :) Miał być kotek Stefan, ale jak go bralam to byl malutki bardzo i nie do ocenienia, jakie bylo moje zdziwienie, ze to kolejna kotka w moim domu.. :D
    haha, takie niespodzianki są najlepsze :)

    Daisy, Maluszek22, Krysti lubią tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Raczej dość sporo. Jeszcze parę lat temu nie byla to taka popularna rasa, gdzies od roku jest totalny szal na wilczaki, ludzie nie zdaja sobie sprawy co to za psy i jak trzeba pod nie zmienic i ustawic swoje życie. A najgorsze ze ludzie biora takie psy do mieszkan w blokach albo zostawiaja na 10 h same w domu zamkniete, a psy te maja ogromny lek separacyjny i bardzo zle znosza rozstania i samotnosc, dlatego nie sa polecane osobom, które nie moga sie dostosowac do tryu zycia wilczaka. Dodam na zachete, ze trzeba chodzic sie szkolic przy takim psie, a ludzie tego nie robia i po roku gdy pies wchodzi w najtrudniejszy wiek to oddaja do hodowli z powrotem, głupki. Teraz jest tak, ze ludzie, zwlaszcza mlodzi, odloza kase lub wezma od rodzicow te 3 kola i 'są trendy bo maja wilczaka'. Dla mnie to patologia :/

    ah no i te psy musza byc codziennie wybiegane, zima, nie zima, deszcze, burze, 15-30km biegu.

    Slyszalam o tym

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja mam kotkę Stefanię :) Miał być kotek Stefan, ale jak go bralam to byl malutki bardzo i nie do ocenienia, jakie bylo moje zdziwienie, ze to kolejna kotka w moim domu.. :D
    To niespodzianka ja mialam kocura kory Naxywal sie alka byl tak wredny jak moja znajoma i stad imie

    Daisy lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pieska rasy shih tzu i kocham go nad życie Lekarz teraz w ciąży kazał sie nie spoufalać ale weź i sie nie wytarmoś z nim w łóżku jak On przyzwyczajony,że codziennie sie bawimy. Dbamy o niego,jet odrobaczony,co miesiąc kropelki na kleszcze,pchły i inne dostaje,kąpiel i strzyzenie też co miesiąc bo gorąco więc myślę,że nic sie nie stanie - w końcu po pyszczkach sie nie liżemy :P

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia 86 Moja psica tez zemną w lozku :)jak meza nie ma :DAle i tak cos ostatnio pozwolil jej wchodzic do nas na lozko tuli caluje wczesniej taki nie byl :) zawsze mowil pies ma swoje miejsce:Da teraz sam ją bierze na kolanka czy sofe i z nią się bawi :))tuli :) hihi tez dbamy o nią kąpiemy ma wszystkie szczepienia takze nasza tuli tuli jest happy ,ciekawe jak zareaguje na dzidzie ,zapewne bedzie się cieszyc bo ona na sam widok dzieci piszczy a jak kolezanka z maluszkiem mnie odwiedzila to na dwoch lapkach do wozka stawala i ogonem merdala jak szalona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez będę miała shih tzu suczkę Tosie za miesiąc , już nie mogę się jej doczekać ;)

    Krysti, Maluszek22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suczki wierne są :)

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyszek 22. Dlugo sie staracie !

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Malyszek 22. Dlugo sie staracie !
    od stycznia i nic nadal :-(

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na suczkę shih tzu zwie się perła kochana rasa a moja to jak jej nie przytulisz na dzień dobry po pracy to się potrafi obrazić i focha mieć ze szok nie przyjdzie jak zawołam czy jak chce dać kiełbaskę to też nie zje

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    od stycznia i nic nadal :-(

    Ja od września :/

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja psica tez duzo się wybiegać musi szczesliwy jack russel to wymeczony wybiegany jack russel ,tez juz wytresowana jest przez nas bo ona szalona byla rozbrykana teraz to nawet na smyczy jej nie trza prowadzac tylko przy nodze idzie czy w miescie czy na poboczu szosy zawsze przy nodze a jak powiem idz zasuwa jak szalona:D zabawki w domu jej wszwdzie tak sie lubi bawic wszystkim czy pileczką czy czym innym czasem to juz meczy mnie bo jak wezmie cis w pyszczek to drazni się zemną niby ze chce mi dac a tu za chwile odsuwa się spryciula:)

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja od września :/
    tez sporo
    Napewno kiedys bedzie nam dane by zobaczyc dwie kreseczki

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Moja psica tez duzo się wybiegać musi szczesliwy jack russel to wymeczony wybiegany jack russel ,tez juz wytresowana jest przez nas bo ona szalona byla rozbrykana teraz to nawet na smyczy jej nie trza prowadzac tylko przy nodze idzie czy w miescie czy na poboczu szosy zawsze przy nodze a jak powiem idz zasuwa jak szalona:D zabawki w domu jej wszwdzie tak sie lubi bawic wszystkim czy pileczką czy czym innym czasem to juz meczy mnie bo jak wezmie cis w pyszczek to drazni się zemną niby ze chce mi dac a tu za chwile odsuwa się spryciula:)
    moj pies jest taki sam rozpieszczony przezemnie jest calym moim swiatem uwielbia biegac lapac kamienie i ganiac sie ze mna jest kochany

    Krysti lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek 22 kup sobie Herbalife !!formułe 1 koktajl :) oczyscisz organizm mi to wujo polecil odrynator szpitala Lekarz :)tez juz furi dostawalam mowi kup herbalife formule 1 w tym kwas foliowy 400 jest tez wszystkie witaminy mineraly .Napeawde polecam mi to pomoglo szybko zajsc .Teraz znow zamawiam q ciazy pic tez bedę i iiiiiiii mowią ze blonnik w tabletkach tez dobry jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz odpuscilam w ostatnim miesiacu ale wiem tez ze oczyszczenie organizmu tez jest wazne by zajsc w cuąze bo w tedy gispodarka hormonalna sie nie chwieje i cykle miesieczne sa regularne.

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Maluszek 22 kup sobie Herbalife !!formułe 1 koktajl :) oczyscisz organizm mi to wujo polecil odrynator szpitala Lekarz :)tez juz furi dostawalam mowi kup herbalife formule 1 w tym kwas foliowy 400 jest tez wszystkie witaminy mineraly .Napeawde polecam mi to pomoglo szybko zajsc .Teraz znow zamawiam q ciazy pic tez bedę i iiiiiiii mowią ze blonnik w tabletkach tez dobry jest :)
    Jesli teraz sie nie udalo
    to tak.zrobie kupie
    dzieki za rade w aptece to dostane! Po jakim czasie stosowania zaszlas w ciaze?

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ