X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    a ja sprzątać, bo porządek sam się zrobić nie chce :P. Miłego wieczorku, zapowiada się cudnie :*

    Uff ja już na szczęście posprzątane :) Zrobiłam pastę z makreli, posmarowałam krakersy i zaraz zaczynam oglądać szkło kontaktowe :D

    momo1009, Iwka lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie by się przydało posprzątać. Nigdy nie mam czasu, a jak jakimś cudem znajdę chwilę to zero chęci :P

    Ofelaine, trzymam kciuki żeby było dobrze <3. Ważne, że jest owulka :)

    momo1009, Iwka lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    u mnie by się przydało posprzątać. Nigdy nie mam czasu, a jak jakimś cudem znajdę chwilę to zero chęci :P

    Ofelaine, trzymam kciuki żeby było dobrze <3. Ważne, że jest owulka :)

    Dzięki kochna, trochę poczytałam w necie i chyba nie ma tragedii z tą torbielą ale oczywiście wolałabym jakby jej nie było. No i powiem szczerze, że przez to moja nadzieja na ciąże troszkę zmalała. Z reszta już czuję ból małpowy a do okresu jeszcze tydzień.

    atdc8iikup31msj2.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, takie torbiele się zwykle same wchłaniają - mi po ciążowym cyklu została taka ponad czterocentymetrowa i sama bez leczenia zniknęła :)

    Wiecie co? Strasznie się boję tego testowania po półrocznej przerwie - wiem że mało prawdopodobne, żeby coś z tego było a i tak boję się jak diabli :/
    Ofelaine wrote:
    Hej kochane.
    Po wizycie właściwie jestem zasmucona. No bo oprócz dobrych rzeczy zawsze musi być to " coś".

    A wiec owulacja była :D było widać resztki płynu w zatoce ALE po owulce powstała torbiel krwotoczna. Mam przyjść po okresie jak dostane zobaczyć czy się wchłonęła.
    Właśnie przeglądam neta czy to utrudnia zajście. Bo lekarz za dużo nie powiedział. Nadmieniam, że w zeszłym cyklu tez miałam taką małą torbielkęę i się wchłonęła podczas miesiączki. Mozę teraz też tak będzie. Pokazałam mu moje wykresy, powiedział, ze są ewidentnie dwufazowe i jest ok, jajniki pracują więc tylko czekać na cud.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, kochane.. jak mi się sprzątać nie chce... Jeszcze 2 dni temu byli u nas goście (zapowiedzeni ;) ), więc i porządek zrobiłam, a dziś jest bałagan jak po tornadzie. Mogłabym zarabiać na życie robiąc bałagan (gdyby tylko ktoś chciał za to płacić) :P. Brak czasu, to jest to!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:35

    Iwka lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie miałąm czasu cały dzień ale kciuki były. Malowanie zaczęłam ach już prawie koniec remontu :D.

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tak teraz pomyślałam może lepiej pójść do lekarza w poniedziałek będzie to 17dc. :) wtedy chyba najlepiej będzie potwierdzić czy była owulacja czy jej nie było :)

    Jak myślicie ? :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    Eh, kochane.. jak mi się sprzątać nie chce... Jeszcze 2 dni temu byli u nas goście (zapowiedzeni ;) ), więc i porządek zrobiłam, a dziś jest bałagan jak po tornadzie. Mogłabym zarabiać na życie robiąc bałagan (gdyby tylko ktoś chciał za to płacić) :P. Brak czasu, to jest to!

    Ofelaine, czy mogłabyś napisać w kilku słowach czym jest cykl dwufazowy? Chodzi o dwa podejścia do owulki? Patrzyłam na Twój wykres i nic takiego nie wiedzę, ale może jest za wcześnie. Super, że owulka potwierdzona :)

    Dwufazowy oznacza, że wystąpiła faza niższych temperatur czyli przed owulacją i druga faza - wyższych temperatur po owulacji. Gdyż po owulce wytwarzany jest progesteron, który to podnosi temperaturę ciała. I stąd wiadomo, że owulacja mogla się odbyć.

    momo1009, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kurde tak teraz pomyślałam może lepiej pójść do lekarza w poniedziałek będzie to 17dc. :) wtedy chyba najlepiej będzie potwierdzić czy była owulacja czy jej nie było :)

    Jak myślicie ? :D

    Ja myślę, że spokojnie możesz iść 17 dnia do gina :)

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Ja myślę, że spokojnie możesz iść 17 dnia do gina :)
    I tak też zrobię :)
    Mam nadzieje ze owulka będzie :)
    Tak mnie jajniki bolą :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:51

    Zajsonek, Daisy, Iwka lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Dwufazowy oznacza, że wystąpiła faza niższych temperatur czyli przed owulacją i druga faza - wyższych temperatur po owulacji. Gdyż po owulce wytwarzany jest progesteron, który to podnosi temperaturę ciała. I stąd wiadomo, że owulacja mogla się odbyć.

    u mnie jeżeli będzie owulka to tez chyba będzie Dwufazowy:) jak uważasz Ofelaine ?:*

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:35

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pierwszy bociek jest. To teraz niech lecą do każdej z nas :)

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 1 lipca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pierwszego boćka :) Oby każda z Nas takiego dostała ;)

    Martwi mnie, że od soboty mam śluz podbarwiony krwią. Delikatnie, ale jednak. Boję się, żeby to nie było nic złego...

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 2 lipca 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałabym Cię nakręcać, ale ja miałam takie coś tylko raz - w cyklu z ciążą. ;)
    natusiaaaka wrote:
    Martwi mnie, że od soboty mam śluz podbarwiony krwią. Delikatnie, ale jednak. Boję się, żeby to nie było nic złego...

    Iwka lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 2 lipca 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo się przekonamy...
    Ja w cyklu z ciążą, którą niestety poroniłam, nie miałam żadnego plamienia, ale jak wiadomo zawsze to może wyglądać inaczej.

    Iwka lubi tę wiadomość

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 2 lipca 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pamietajcie ze 2 fazowy wykres mozna miec tez przy pcos i chocby samym luf. Dlatego tylko i wylacznie monitoring potwierdzi przebyta owulke. :)

    My meczyk trzaskamy, ja wciaz 'opijam' negatywna bete sprzed tygodnia. Ehhhh.... dołek.

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 2 lipca 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochane pamietajcie ze 2 fazowy wykres mozna miec tez przy pcos i chocby samym luf. Dlatego tylko i wylacznie monitoring potwierdzi przebyta owulke. :)

    My meczyk trzaskamy, ja wciaz 'opijam' negatywna bete sprzed tygodnia. Ehhhh.... dołek.

    Ja cie chyba musze trzepnac :*
    Nie dołuj mi się kochana <3
    Spróbuj wyluzować :*
    A będzie dobrze <3

    Maluszek 22, JusWik, Daisy, Iwka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane <3 ciezka noc mialam koszmary mi sie snily cala noc budzilam sie.:-\ wstalam z tego wszystkiego wczesnie jeszcze podbrzusze mnie tak ciagnie :-\ eh Zycze milego Slonecznego dzionka:-D a przedewszystkim dwoch kreseczek <3

    JusWik, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ