X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki1 wrote:
    Ja wiem że wynik będzie nie miarodajny ale chcę zobaczyć czy ta beta choć troszkę od wczoraj podrosła czy spada żeby wiedzieć na czym stoje


    O której masz wyniki?

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Niki1 Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    O której masz wyniki?
    Około 13 mają być wyniki ale nie robię sobie już nadzieji dziś dzień okresu mi przypada szyjka macicy obniżyła się i jest na samym dole a to chyba źle wróży. A ty o której wyniki

  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Nie dam ci gwarancji czy bedzie dobrze czy tez nie bo nie wiem i nikt nie wiem ale dziewczyny tu cie pocieszają a ty to az zarażasz negatywną energią. Ty sama od poczatlu jestes zle nastawiona co do tej ciąży, niby nie chcialas sie rozczarowac bialym testem i sobie nadzieji nie robic ale jak wynik swiadczy o ciazy to ty sikasz na milion testów.... I zeby chociaz tylko po to zeby miec radość z pojawiającej sie drugiej kreski ale ty nawet musialas się uczepic odcieni tej kreski z czego na tym allegrowym tanim głównie to ci kwiatki mogą wyjść (uswiadamiam ze te testy są sprowadzane z aliexpress). Moze sie okazać ze wszystko będzie ok ale mozesz i ty miec racje ale ja tego nie wiem, puki nie ma plamien to bym się az tak nie denerwowała.
    Jest nas tu miliony i pewnie 90 % z nas ma chociaż jedną stratę więc wiedzą w jakiej jesteś sytuacji.
    Niestety to prawda. Począwszy od tego, że pisała że nawet sexu nie było w tym czasie więc była przekonana, że nic z tego nie będzie. Później pisała o objawach, później zbadany progesteron, beta i testy i nadal brak wiary. Też jestem po wczesnych poronieniach i bez dziecka i przyznam szczerze, że czytać się tego nie da! Jeżeli jesteś przekonana że będzie źle i ciągle o tym myślisz, piszesz to będzie źle, bo organizm wszystko odbiera. Tak jak pisały dziewczyny, na tym etapie nie da się nic innego zrobić, a wiele zależy od natury po prostu, więc nie wiem po co to całe nakręcanie.
    P. S. Nie rozumiem też tego, że mąż nie chce trzeciego dziecka, a na siłę robi się wszystko żeby było.. Oboje partnerów powinno tego pragnąć, bo prędzej czy później to wszystko pierdutnie

    Niezapominajka 🍀, Butterfly02, Clausix, Gela093, Karenira, Lulu83, Emiliaa, Ekta, Kamaa lubią tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja diagnostyka dziś pobiera ale nie robi I wynik byłby w pon :/ byłam szybko w szpitalu zrobić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:06

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Niki1 Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Moja diagnostyka dziś pobiera ale nie robi :/ byłam szybko w szpitalu zrobić...
    O której będziesz już coś wiedzieć?

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki1 wrote:
    O której będziesz już coś wiedzieć?

    Przed 14... Znowu maz wyskoczy na przerwie po wyniki

    Jeszcxe w szpitalu spotkałam położna z jego rodziny, a baba na głos „ beta hcg to będzie tyle do zapłaty ” i ona do mnie oO będzie dzidziuś?

    Łzy mi same leca, nie mam siły zajac się dziećmi, obiadem, biegać po polu. Dałabym ich do mamy, ale nie wiem czy chce komus o tym mówić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:08

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️pierwszy raz w życiu widzę taka panikare I tak negatywnie nastawiona osobę do życia.


    Taki zły mąż tak nie chce dziecka a jeździ po wyniki, robi badania...nie rozumiem trochę tego🙄🙄🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:16

    Clausix, Lulu83, Emiliaa, Limoncia, Butterfly02, Ekta, Niezapominajka 🍀, Kamaa lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki1 wrote:
    Ja wiem że wynik będzie nie miarodajny ale chcę zobaczyć czy ta beta choć troszkę od wczoraj podrosła czy spada żeby wiedzieć na czym stoje


    Niki , ale beta przerasta co 48 godzin, więc nic nie będzie widać dzisiaj

    Limoncia lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już tez strasznie męczy ta kobieta , jakaś niezrównoważona. Aż już się odechciewa tu zaglądać 🙄🤦🏻‍♀️

    Clausix, Lulu83, Emiliaa, Limoncia, Gela093, Butterfly02, Ekta, Niezapominajka 🍀 lubią tę wiadomość

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 953 724

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Przed 14... Znowu maz wyskoczy na przerwie po wyniki

    Jeszcxe w szpitalu spotkałam położna z jego rodziny, a baba na głos „ beta hcg to będzie tyle do zapłaty ” i ona do mnie oO będzie dzidziuś?

    Łzy mi same leca, nie mam siły zajac się dziećmi, obiadem, biegać po polu. Dałabym ich do mamy, ale nie wiem czy chce komus o tym mówić

    Bell kurde powinnaś się cieszyć! Wiesz że jak zaczniesz sobie wmawiać że boli cię ząb to zacznie boleć? Nie wmawiaj sobie że z dzieckiem coś nie tak bo za działanie organizmu odpowiada mózg którego ty używasz do przetwarzania złych myśli... miałaś maleńkie szanse na poczęcie, udało się? To dbaj o maleństwo i nie katuj się... Czysto teoretycznie chciała byś się rozwijać w toksycznych myślach? Pod sercem matki która źle ci wróży? Uspokój się zabierz dzieciaki na spacer i ciesz się słońcem maluchami i tym że zostaniesz mamą...

    Bell nie obraź się ale od pewnego czasu wnioskuję że ty też niby chcesz tego maleństwa ale boisz się tego stanu... Chcesz na siłę bo tak sobie postanowiłaś... Łatwo mi mówić ale naprawdę takie podejście w niczym nie pomaga....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:24

    Ekta lubi tę wiadomość

    age.png
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta przyrasta cały czas, codziennie, a po 48h powinna się podwoić :)

    Czytam Wasze historie i mocno Wam kibicuję, ale faktycznie to co wyprawia Bell przekracza moją wyobraźnię 🙈

    Lulu83, Butterfly02, Ekta lubią tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela093 wrote:
    🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️pierwszy raz w życiu widzę taka panikare I tak negatywnie nastawiona osobę do życia.


    Taki zły mąż tak nie chce dziecka a jeździ po wyniki, robi badania...nie rozumiem trochę tego🙄🙄🙄

    a ja pierwszy raz widzę tak chamską osobę na forum ze staraniami.. serio.. wszystko co powiem, to negujesz. bo u Nas się bet nie robi, bo za wczesnie, bo panika..i sama sobie jestem winna!

    Nigdzie mąż nie powiedział, że go nie chce, a raczej to była reakcja - szok...
    tak, mąż jeździ po wyniki bo A! mam 2 małych dzieci, szpotal jest na 2 końcu miasta B ! nie mam prawa jazdy, ani auta !

    a 7 dni w tygodniu od 7-17;30-18 jestem z Nimi sama



    Proszę Cię abyś ze mnie zeszła i mnie ignorowała !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:28

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    Mnie już tez strasznie męczy ta kobieta , jakaś niezrównoważona. Aż już się odechciewa tu zaglądać 🙄🤦🏻‍♀️


    wypraszam sobie ;/ chyba, ze jestes psychiatra, ze mnie diagnozujesza, ale i o to nie prosze...

    liczylam tutaj na wsparcie, no ale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:37

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Emiliaa Koleżanka
    Postów: 69 10

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas przestać tu zaglądać! Tyle negatywnej energii... lipiec był taki piękny I dający nadzieję...

    Ekta lubi tę wiadomość

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    Bell kurde powinnaś się cieszyć! Wiesz że jak zaczniesz sobie wmawiać że boli cię ząb to zacznie boleć? Nie wmawiaj sobie że z dzieckiem coś nie tak bo za działanie organizmu odpowiada mózg którego ty używasz do przetwarzania złych myśli... miałaś maleńkie szanse na poczęcie, udało się? To dbaj o maleństwo i nie katuj się... Czysto teoretycznie chciała byś się rozwijać w toksycznych myślach? Pod sercem matki która źle ci wróży? Uspokój się zabierz dzieciaki na spacer i ciesz się słońcem maluchami i tym że zostaniesz mamą...

    Bell nie obraź się ale od pewnego czasu wnioskuję że ty też niby chcesz tego maleństwa ale boisz się tego stanu... Chcesz na siłę bo tak sobie postanowiłaś... Łatwo mi mówić ale naprawdę takie podejście w niczym nie pomaga....

    Wiem, mialam nerwice somatyczna i wiem z czym to się je.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozumiałam przekaz dziewczyny, dzięki!

    znikam z lipcówek i bez odbioru .

    Trzymam kciuki za Was !

    Niki wpadnę zobaczyć Twój wynik.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam przerwę od forum, ale ciekawość wygrała. A tu cyrk. Popcorn by się przydał do czytania.
    Bardzo gratuluje wszystkim 2 kreseczek, lipiec chyba dobrze dość wyjdzie:) u mnie @, co było już pewne.
    Za to sierpień mój:)
    Bell!! Weź przestań się spinać, nic nie zmienia sikane testy, powtarzane bety, tony duphastonu. Co ma być, to będzie. Oczywiście życzę, żeby było dobrze i więcej dystansu.
    Ale jak przeczytałam, ze mąż się nie cieszy i Ty tego nie rozumiesz, to aż się we mnie zagotowało! On nie chciał dziecka! Zrozum to! Nie chciał teraz, może by zmienił zdanie, ale teraz nie był gotowy. Dlatego pilnował owulacji. Myślał, ze jest bezpieczny, a Ty go można powiedzieć bezczelnie wrobilas. Jak można być taka egoistka? Jakby mój mąż nie chciał dziecka, to bym go namawiała i cierpliwie czekała aż zmieni zdanie, a nie nakłaniała jak najbliżej owulacji na seks i liczyła, ze się uda. Liczy się, czego oboje chcecie, a nie czego Ty chcesz. Związek to tez ustępstwa. A kolejne dziecko to nie byle decyzja. Jakby mój mąż mnie zapłodnił, mimo ze bym nie chciała, czułabym się co najmniej oszukana. A związek to zaufanie.
    A Ty jeszcze zdziwiona, ze miał taka reakcje?
    Sorry, ulalo mi się już. Ja tego nie rozumiem. Jak kapryśna nastolatka, a nie dorosła kobieta.
    Żeby nie było, życzę Tobie i fasolce wszystkiego dobrego, mąż na pewno będzie kochał kolejne dziecko, ale nie zdziw się, jeśli jego postawa do Ciebie się zmieni.
    Pozdr.!

    Clausix, Emiliaa, Gela093, Lulu83, Butterfly02, Ekta, Niezapominajka 🍀, Lolipop, Achna lubią tę wiadomość

  • Spuromix Autorytet
    Postów: 953 724

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Wiem, mialam nerwice somatyczna i wiem z czym to się je.
    No więc wyluzuj uśmiechnij się! Będzie dobrze o ile przestaniesz sobie wmawiać że jest inaczej! Zobaczysz że wynik bety ładnie przyrośnie.... Odejdź od kompa/telefonu idź zaczerpnij świeżego powietrza i spędź miło dzień... Nie dziwię się że spotkała cię tutaj fala krytyki bo jak ja mam w nawyku zarażać optymizmem tak ty zarażasz pesymizmem... Wiem że się boisz ale naprawdę szkodzisz sobie i maleństwu....

    Ekta lubi tę wiadomość

    age.png
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    a ja pierwszy raz widzę tak chamską osobę na forum ze staraniami.. serio.. wszystko co powiem, to negujesz. bo u Nas się bet nie robi, bo za wczesnie, bo panika..i sama sobie jestem winna!

    Nigdzie mąż nie powiedział, że go nie chce, a raczej to była reakcja - szok...
    tak, mąż jeździ po wyniki bo A! mam 2 małych dzieci, szpotal jest na 2 końcu miasta B ! nie mam prawa jazdy, ani auta !



    Proszę Cię abyś ze mnie zeszła i mnie ignorowała !!!

    Nie da sie Ciebie ignorować, jestem osobą ,która jak coś chce to powie. Forum jest nie tylko po to aby się głaskać po głowach I pisać jak to dobrze nie będzie.
    Najpierw nadawalas na męża jak to może tak być, że umawialiscie się na dziecko, a on się nie poszedł leczyć a bo taka była umowa a on nie może skończyć, a bo różnica w wieku dzieci miała być taka I taka.....wiesz jak mam być szczera to rozumiem Twojego męża bo z takim naciskiem wszystkiego się odechciewa. Ja bym nigdy nie miała sumienia meczyc mojego męża o dziecko podczas jego depresji...to nie jest byle jaka choroba , ale Ty w tym wszystkim widzisz tylko siebie, trochę egoistyczne podejście.

    Albo dziewczyny muszą cie tulić na forum bo przeżywasz swojego męża, albo muszą skakać pod sam sufit bo zaszłas w ciaze, której miało nie być bo przecież mąż ma blokadę w dni płodne, teraz każda musi przeżywać z Tobą twoje testy za 1zł z allegro, bo nie ciemnieja bo na pewno beta spadla,bo jajnik kluje bo biegunka bo krzyz bo to i tamto..... albo potrzebujesz uwagi od ludzi albo nie masz taktu w sobie.


    Tak jak już mówiłam wczoraj nie jesteś jedyną kobieta po stracie a 90% dziewczyn tutaj walczy o pierwsze dziecko,więc każdego to twoje zachowanie irytuje.

    To tyle na ten temat z mojej strony.

    Emiliaa, Lulu83, Kasia1991, Butterfly02, Ekta, Niezapominajka 🍀, Kamaa, Oliwia23 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Miałam przerwę od forum, ale ciekawość wygrała. A tu cyrk. Popcorn by się przydał do czytania.
    Bardzo gratuluje wszystkim 2 kreseczek, lipiec chyba dobrze dość wyjdzie:) u mnie @, co było już pewne.
    Za to sierpień mój:)
    Bell!! Weź przestań się spinać, nic nie zmienia sikane testy, powtarzane bety, tony duphastonu. Co ma być, to będzie. Oczywiście życzę, żeby było dobrze i więcej dystansu.
    Ale jak przeczytałam, ze mąż się nie cieszy i Ty tego nie rozumiesz, to aż się we mnie zagotowało! On nie chciał dziecka! Zrozum to! Nie chciał teraz, może by zmienił zdanie, ale teraz nie był gotowy. Dlatego pilnował owulacji. Myślał, ze jest bezpieczny, a Ty go można powiedzieć bezczelnie wrobilas. Jak można być taka egoistka? Jakby mój mąż nie chciał dziecka, to bym go namawiała i cierpliwie czekała aż zmieni zdanie, a nie nakłaniała jak najbliżej owulacji na seks i liczyła, ze się uda. Liczy się, czego oboje chcecie, a nie czego Ty chcesz. Związek to tez ustępstwa. A kolejne dziecko to nie byle decyzja. Jakby mój mąż mnie zapłodnił, mimo ze bym nie chciała, czułabym się co najmniej oszukana. A związek to zaufanie.
    A Ty jeszcze zdziwiona, ze miał taka reakcje?
    Sorry, ulalo mi się już. Ja tego nie rozumiem. Jak kapryśna nastolatka, a nie dorosła kobieta.
    Żeby nie było, życzę Tobie i fasolce wszystkiego dobrego, mąż na pewno będzie kochał kolejne dziecko, ale nie zdziw się, jeśli jego postawa do Ciebie się zmieni.
    Pozdr.!


    no kurw.a bez jaj...
    Po 1 jak sie uprawia sex bez zabezpieczenia, to sie jest swiadomym ciaży. On zrezygnowal z gumek ponad pol roku przed kwietniem mowiac jak sie trafi wczesniej to nic sie nie stanie. Od kwietnia konczyl tylko w srodku, a jak pojawiala sie blokada, to nie konczyl. nigdy nie zaproponowal gumek ani nic
    Po 2 sex byl wedlug naszego tam planu co 2 dni... i on sie wycofywal kiedy chcial, wiec ja go w nic nie wrobilam.
    Po 3 wiedzial, ze ostatni okres 9 lipca, a i monitor plodnosci lezy w lazience na lustrze, takze jak chcial zagladal...
    to ze ja mu nie powiedzialam ' dzisiaj kochanie uwazaj, bo za 3 dni owulacja ' to sorry... sam mowil, ze go stresuje jak wie ktory mamy dc i nie chce wiedziec, a kochac sie co 2 dni..

    juz pomijam rady tutaj na forum, nie informuj chlopa..

    on mi nigdy nie powiedzial ' nie chce juz dzieci ' tylko, ze go psychika blokuje jak wie ze sa plodne. Ze chce, ale w kluczowych momentach choroba tak dziala, ze sie zaczyna bac, i ze to nie on, ale choroba.

    aha ! i ja jakbym nie chciala dziecka, to bym brala anty, zeby mnie ' mąż na nie nie złapał "

    a nie kochalabym sie bez niczego liczac na ups refleks lub szczescie... pomijam, ze w tym cyklu owulacja przyszla wczesniej niz zawsze.

    to tyle, nie bede sie tlumaczyc wiecej.

    milego! lipiec się skończył, także zegnam to forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 10:45

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ