Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 137

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy wśród staraczek 😊
    Trzymam kciuki 👍👍 za ⏸️ 😁...
    Jutro obowiązkowo daj znać co wyszło ☺️

    Ż_anka lubi tę wiadomość

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) to mój pierwszy cykl z tą aplikacją mam nadzieję że się uda 😁😁 my już od dzisiaj zaczynamy działać 😉 powodzenia dla was trzymam kciuki za wszystkich :)

    Papillon, Mango44 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Ajka_88 Znajoma
    Postów: 25 42

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ż_anka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa w społeczności.
    Z mężem staramy się od jakichś 3 cykli, dzisiaj jest 26dc a 3 dni przed @. Cykle mam zwyczajnie 28-30dni.
    Dzisiaj czuję się jak na @ ale co jakiś czas boli podbrzusze, takie jakby skurcze oraz jajniki kluja, do tego jestem spuchnieta i jakąś strasznie rozkojarzona. Cycki nie bola aż tak ale nigdy nie bolały przed @.
    Jutro z rana mam zamiar robić test, będzie to 13 dpo i mam nadzieję że się miło zaskoczę 😉

    Trzymam kciuki za test :) I za Was wszystkie!

    Ż_anka lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2020 :)
  • Ż_anka Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dam znać zaraz po zrobieniu sikanca 😁😉
    Nie ukrywam że się doczekać nie mogę, robiłam test też 2 dni temu ale był chyba negatywny, choć ja coś tam widziałam ale nie chciałam się nakręcać i cieszyć zbyt wcześnie.
    2 lata temu poroniłam w 9 tc. Test w dniu miesiączki był negatywny a po 1 dniu pokazała się delikatna kreska 😲 na tym teście, poleciałam na betę tego samego dnia, czyli 1 dzień po terminie @ i było 30.
    Ciekawosc mnie zżera 🤦‍♀️

  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 137

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ż_anka wrote:
    Oczywiście dam znać zaraz po zrobieniu sikanca 😁😉
    Nie ukrywam że się doczekać nie mogę, robiłam test też 2 dni temu ale był chyba negatywny, choć ja coś tam widziałam ale nie chciałam się nakręcać i cieszyć zbyt wcześnie.
    2 lata temu poroniłam w 9 tc. Test w dniu miesiączki był negatywny a po 1 dniu pokazała się delikatna kreska 😲 na tym teście, poleciałam na betę tego samego dnia, czyli 1 dzień po terminie @ i było 30.
    Ciekawosc mnie zżera 🤦‍♀️

    Też robiłam test dwa dni temu 11dpo i był negatywny... Jednakże patrząc na statystyki, w większości przypadków pozytywy wychodziły dopiero po 13dpo więc nic straconego. Trzymam kciuki 😘

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • Ż_anka Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 4 lipca 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Też robiłam test dwa dni temu 11dpo i był negatywny... Jednakże patrząc na statystyki, w większości przypadków pozytywy wychodziły dopiero po 13dpo więc nic straconego. Trzymam kciuki 😘


    Też trzymam kciuki 😘🤞

  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 4 lipca 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Belldandy przykro mi, bo ten wykres faktycznie robił nadzieję 🙄 przytulam mocno😙
    @Karenira to super, że mąż zmienił zdanie co do dzieci. I na pewno będzie Ci dane je mieć 😉
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i trzymam za Was mocno kciuki.
    U mnie dopiero 11 dzień cyklu i do owu jeszcze trochę 😅 mogłaby przychodzić szybciej

    belldandy lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzyłam dziś bętę-17,98 w czwartek było 15,05 więc w cuda już nie wierzę ...za szybko się ucieszyłam że tak szybko się udało.

    Jeszcze w poniedziałek powtórzę ale tylko dlatego żeby z czystym sumieniem odstawić duphaston :(
    To by było zbyt piękne

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od dzis zaczynam faze oczekiwania, starania byly srednie,bo 10,11,12,15 i 17 dc, ale ZOOBACZYMYYYYYYYY mala nadzieja jest jak zawsze, owu niby miialam 15 dnia wg aplikacji tel

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi, bardzo mi przykro. Tak ładnie się zapowiadało.
    Naprawdę chyba lepiej poczekać z testem do terminu @ albo nawet kilka dni później. Bo tu się człowiek cieszy, ze się udało, wierzy, ze będzie pięknie i zaczyna kochać ta mała fasolkę, a tu takie coś. Boje się tego bardzo..
    Dzisiaj drugi dzień nie karmiłam córki. Mam nadzieje, ze odstawienie pomoże i ze w końcu coś ruszy.

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 4 lipca 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też się dołączę. Testuję 23.07. To nasz drugi cykl. Niestety po odstawieniu anty narazie owu brak wg testów i braku objawów i śluzu. No ale jest jeszcze szansa w tym cyklu bo to dopiero 9dc :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest sens brać wiesiołek od 6 dc? Miałam brać od 1 dc ale tak mi te dni ostatnio lecą, że ledwo się ogarnęłam a już okres mi się skończył. Oby tak leciało do końca miesiąca 🤣

  • Ż_anka Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, dzisiaj też w 13 dni po owu test nic nie pokazał więc myślę że nic z tego, we wtorek @. Trzeba będzie się starac dalej, trzymam za was kciuki 😉👍

  • ewelina1988 Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam teraz 2 testy, na obu 2 lekka kreska po od 30 sekundach

    Karenira, Ż_anka, DomiKa, Mango44, Papillon, Kasiastaraczka, Gela093, Miniala, Paulinaaa, guerretenshi lubią tę wiadomość

  • Ż_anka Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1988 wrote:
    Zrobiłam teraz 2 testy, na obu 2 lekka kreska po od 30 sekundach

    Trzymam kciuki 😁👍 to bardzo dobry znak 😉

  • ewelina1988 Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ż_anka wrote:
    Trzymam kciuki 😁👍 to bardzo dobry znak 😉
    Jutro biegnę na bete, zaraz włączam duphaston

  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1988 wrote:
    Zrobiłam teraz 2 testy, na obu 2 lekka kreska po od 30 sekundach

    Trzymam kciuki :)

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dpo i dalej na pinku nic nie widać. Doszukuję się tam jakiegoś cienia, ale to może być tylko moja wyobraźnia. Muszę się uzbroić w cierpliwość i zaczekać te 3-4 dni do terminu @. Zostały mi dwa testy: jeden pink 10 i jeden jakiś płytkowy 25, a że jestem nad jeziorem w środku lasu to muszą wystarczyć.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • ewelina1988 Znajoma
    Postów: 27 16

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    U mnie 12 dpo i dalej na pinku nic nie widać. Doszukuję się tam jakiegoś cienia, ale to może być tylko moja wyobraźnia. Muszę się uzbroić w cierpliwość i zaczekać te 3-4 dni do terminu @. Zostały mi dwa testy: jeden pink 10 i jeden jakiś płytkowy 25, a że jestem nad jeziorem w środku lasu to muszą wystarczyć.
    Trzymam kciuki 🤗❤️

  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś był ciekawy jak bujna jest moja wyobraźnia:

    https://naforum.zapodaj.net/2e2bd7e2c7a4.jpg.html

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ