Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Najtańszy z Rossmanna... wczoraj rano był taki bladzioch jasny, a dziś po południu juz wyraźnie. Szybko się wzmocnił 🤔 jestem 11 dni po pozytywnym teście owu. Jutro lecę na betę!
    Facelle???? Miałaś jakieś objawy?? Jak długo się staraliscie 😊?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 21:19

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Jak ona w ogóle mogla poleciec z tekstem, że masz sobie dać spokoj? To kej dziecko, jej zycie, ona będzie wychowywać? Jak mnie wkurzają takie baby...
    A maz jeszcze ze ona tego tak nie mysli 😕 .A obiecalam sobie ze tym razem jak mnie wkurzy to sie dowie co o niej mysle ale znowu sie powstrzymalam ze wzgledu na meza .😕

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Ja Ciebie rozumiem... Macie swoje dzieci każde z was ale żadne nie jest wspólne.... Chcesz mieć kogoś kto będzie w połowie Tobą a w połowie Twoim facetem 😘 nic dziwnego w tym 😘😘😘😘💜💜💜
    Po takim dniu to zaczynam watpic😳

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Facelle???? Miałaś jakieś objawy?? Jak długo się staraliscie 😊?
    I co testujesz jutro ?

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka głowa do góry 😘 teraz się przepisz, jutro będzie nowy, lepszy dzień 😘😘😘
    A jeśli chodzi o testowanie to już sama nie wiem... Mam typowy PMS..... Cycki mam tak wrażliwe i ciężkie że aż stanik musiałam zdjac....

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Sprawdziłam, prawdopodobnie owulację przy poczęciu córki mialam, gdy księżyc byl w wadze. Chlopiec jak nic xD
    Prawdopodobna owulacja a moment w ktorym doszło do poczecia to różnica :) Gdzie patrzyłaś, że w konstelacji z Wagą był?

    Edit(doczytałam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 21:44

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Julka głowa do góry 😘 teraz się przepisz, jutro będzie nowy, lepszy dzień 😘😘😘
    A jeśli chodzi o testowanie to już sama nie wiem... Mam typowy PMS..... Cycki mam tak wrażliwe i ciężkie że aż stanik musiałam zdjac....
    Justyna nakupowalas testów to teraz koszystaj 😃 trzymam kciuki

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A maz jeszcze ze ona tego tak nie mysli 😕 .A obiecalam sobie ze tym razem jak mnie wkurzy to sie dowie co o niej mysle ale znowu sie powstrzymalam ze wzgledu na meza .😕

    Oj Julka głupotą się nie przejmuj! Starszym ludziom często się wydaje, ze mogą sprzedawać swoje opinie i ze reszta powinna się dostosować. Świat idzie na przód i więcej 40 letnich kobiet rodzi niż 16 latek. Inna kwestia, ze 40 latkowie są w innej kondycji. Zobaczcie jak wyglądał Karwowski z „40 latka” i jakie miał problemy a jak Karolak w”39 i pół”... tak się zmienił świat

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BB__Anna, Pani Ciasio, Ignissa, SylwiaLu lubią tę wiadomość

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    https://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-urodzeniowy
    Tu wpisalam zamiast daty urodzenia datę prawdopodobnej owulacji

    Podasz mi proszę datę? Sprawdzę z ciekawości

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Justyna nakupowalas testów to teraz koszystaj 😃 trzymam kciuki
    No dobra 😊😊😊😊😊 jutro wysikam jeden..... 😊😊😊

    nick nieaktualny, Angela lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Julka głowa do góry 😘 teraz się przepisz, jutro będzie nowy, lepszy dzień 😘😘😘
    A jeśli chodzi o testowanie to już sama nie wiem... Mam typowy PMS..... Cycki mam tak wrażliwe i ciężkie że aż stanik musiałam zdjac....
    O to dobry znak..

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Dobry wieczór wszystkim dzielnym Staraczkom i Zaciążonym! Wrzucam mój dzisiejszy popołudniowy teścik (10 dni po owulacji). Wygląda optymistycznie... ale aż się boję cieszyć...

    https://zapodaj.net/b247c210f3a58.jpg.html

    Gratuluję cichutko ♡

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza13 wrote:
    Oj Julka głupotą się nie przejmuj! Starszym ludziom często się wydaje, ze mogą sprzedawać swoje opinie i ze reszta powinna się dostosować. Świat idzie na przód i więcej 40 letnich kobiet rodzi niż 16 latek. Inna kwestia, ze 40 latkowie są w innej kondycji. Zobaczcie jak wyglądał Karwowski z „40 latka” i jakie miał problemy a jak Karolak w”39 i pół”... tak się zmienił świat
    Dzieki Kochana😘

    Mysza13 lubi tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    O to dobry znak..
    No raczej normalny przed @, ale dla spokoju siknę jutro... Będzie 12 dpo więc albo się udało albo nie....

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No raczej normalny przed @, ale dla spokoju siknę jutro... Będzie 12 dpo więc albo się udało albo nie....
    ✊✊💗

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Facelle???? Miałaś jakieś objawy?? Jak długo się staraliscie 😊?

    Tak Facelle. Za 6.99 ;) Pierwszy cykl. Ból piersi, inny niż na miesiączkę. I to tyle z objawów. Śluzu nie mam żadnego. Ale mam już za sobą poronienie, wiec nawet się boje dziękować za gratulacje.

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzetka to cichutkie gratulacje <3

    Justyna daj rano znać ;)

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Tak Facelle. Za 6.99 ;) Pierwszy cykl. Ból piersi, inny niż na miesiączkę. I to tyle z objawów. Śluzu nie mam żadnego. Ale mam już za sobą poronienie, wiec nawet się boje dziękować za gratulacje.
    A co z bolem takim okresowym masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:50

  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A co z bolem takim okresowym masz?
    Miałam od owulacji w sumie. Potem 2 dni przerwy a od wczoraj wieczorem od nowa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ