X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • MagdaiTomek Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No to u nas jest tak samo.. Kiedys nawet powiedział że zrobiłam się strasznie oziebla... Ale cóż.. No ja trochę starsza od Ciebie jestem bo mam 30 już.. A z mężem w tym roku będziemy 11 lat ale po ślubie minął dopiero rok niedawno. Starania tak na 100 % zaczęliśmy po ślubie już, chociaż przed też nam się zdarzało bez zabezpieczeń, nie ciągle ale raz na jakiś czas było bez...

    Jak tak naprawdę zaczeliscie po ślubie to spokojnie dajcie sobie czas . Im dłużej się stara człowiek tym bardziej mu odbija i seks to tylko obowiązek w dni płodne głównie bo i kobiecie się już nie chce i facet też nie ma ochoty. Więc więcej przebywania na luzie razem. Wyjazdy , wyjścia do kina, przebywanie ze znajomymi. Nasza Pani doktor nam ciągle mówi żeby się nie spinac nie mierzyć tych temperatur nie szaleć pod koniec cyklu i nie dopatrywać się czy zaraz będzie okres czy może nie ma plamien. Ja i tak wykres prowadzę bo się już uzaleznilam😂 ale fakt jak zbliżają się dni płodne staram się żeby mój mąż się nie kapnął i wtedy idziemy do kina albo na chinszczyzne posmiejemy się odstresujemy a potem i do łóżka się chce isc😊więc zawsze mi się udaje upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie fiksuje tak że już musi być seksik że o kurde temperatura skoczyla tylko luz. Obserwuje i spokojnie układam dalszy plan i jakoś nam się udaje narazie w miłości żyć nikt nikogo nie chce utłuc a było blisko😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 12:13

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    MagdaiTomek
  • MagdaiTomek Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Lithium moim zdaniem Twoj wykres wyglada bardzo ladnie :)
    MagdaiTomek wstaw jeszcze raz link do Twojego wykresu pls :)
    Edit. Juz mi sie udalo spojrzec na Twoj wykres. Wyglada obiecujaco, kciuki!
    Jestesmy na podobnym etapie ale u mnie jakos sie wyplaszczylo niestety... masz jakies objawy?

    U Ciebie też wygląda ładnie. Skok był fajny w pewnym momencie i tych opadow nie ma gwałtownych więc naprawdę trzymam kciuki!
    Ja od 5 dnia mam okropny ból piersi. Jak zdejmuje stanik do kąpieli to lzy mam w oczach taki ból i też od tego czasu mam mdłości. Dzisiaj o 3 nad ranem obudziło mnie myślałam że będę wymiotować. I już dzisiaj trochę boli jak na miesiączke. Może to oznaczać ciążę ale może to też być pms. Takie trochę wróżenie z kart narazie.

    Wik89 lubi tę wiadomość

    MagdaiTomek
  • MagdaiTomek Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BB__Anna wrote:
    Małe bobo ma 5,5 roku a wygląda co najmniej na 7 :D

    Ale jest 😀jak ja bym chciała mieć jedno. Miałby człowiek dla kogo zyc, pracowac, zostawić wszystko po sobie...

    Wik89 lubi tę wiadomość

    MagdaiTomek
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu - bardzo ladny progesteron :) zazdro!

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • BB__Anna Ekspertka
    Postów: 242 203

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 13:29

    MagdaiTomek lubi tę wiadomość

    37 l.
    Synek 24.01.2014 <3
    Ciąża pozamaciczna w 2017 (metotreksat)
    Starania od 9.2018...
    Uregulowana niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Jestem od 7 do 9 dpo, wyniki z dzisiaj:

    Estradiol 88,0 pg/mL;
    Progesteron 23,28 ng/mL;

    co myślicie? :)
    Sylwia a jakie normy dla progesteronu.

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaiTomek, no super masz objawy :) ja poza mlecznym sluzem nic, prawie w ogole mnie nie bola piersi (co paradoksalnie u mnie mogloby byc oznaka, ze sie udalo, poniewaz zwkle co miesiac od owu mam bolesne i powiekszone piersi, ale niestety mysle, ze to po prostu „zasługa” duphastonu). No zobaczymy, w srode rano testuję

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • MagdaiTomek Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    MagdaiTomek, no super masz objawy :) ja poza mlecznym sluzem nic, prawie w ogole mnie nie bola piersi (co paradoksalnie u mnie mogloby byc oznaka, ze sie udalo, poniewaz zwkle co miesiac od owu mam bolesne i powiekszone piersi, ale niestety mysle, ze to po prostu „zasługa” duphastonu). No zobaczymy, w srode rano testuję

    Czekam na wynik testu😀 każdy odchyl od normy jest dobra oznaką!

    MagdaiTomek
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze testy 😊😘😘😘

    MagdaiTomek lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik - mnie do duphastonie bolaly cycki 2 razy bardziej :) Dlatego jestem tak entuzjastycznie nastawiona do Twojego pozytywnego testu :D
    I odwrotnie... uwazam, ze u mnie sie nie udalo, bo bol piersi przyszedl dokladnie w tym samym dniu cyklu, co zwykle.
    Na dodatek mam strasznego wku***. Wlasnie poklocilam sie z baba w sklepie. Az sama siebie nie poznaje.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez jeszcze nie bola piersi, az dziwne, bo do @ juz tydzien. I ciagle cos mnie kluje w podbrzuszu, ale od laparoskopii w ogole mam jakies dziwne objawy przed @, wiec juz sie nie dopatruje ;)

    MagdaiTomek lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh Nimodemko u mnie faktycznie brak bolu piersi, ale za to mega apetyt od dwoch dni i opuchnieta zmeczona twarz (to moje typowe objawy pms). Moja kolezanka od dwoch tygodni wie o swojej ciazy i mowi ze pierwszy objaw przed terminem @ to wlasnie bolace piersi, takze wiesz ;) ja najbardziej zaluje, ze nie poszlam w tym cyklu na monit po zastrzyku, nie daje mi to spokoju :P

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    dziewcyzny, mam 164cm, waga 58kg, jak schudnąc te 3kg?
    Czuje że biodra , pupa mogly by byc szczuplejsze.

    Ograniczyc mieso, alko? Slodycze jem tylko w weekend np galka loda dzis, wczoraj ciasto, w tygodniu nie jem.
    Fitness bieznia 2 x w tygodniu. Co moge zrobic jeszcze?
    Ograniczyc do minimum lub w ogóle nie jeść pieczywa pod jakąkolwiek postacią. Schudłam 10 kg w niecałe 3 miesiące bez ćwiczeń. :) No i oczywiście nie jadłam słodyczy, jedynie słone przekąski bardzo rzadka. :) Pieczywo najbardziej 'tuczy' co wydaje się być dosyć niemożliwe ale serio tak jest. :)

    Nona, SylwiaLu, boo123 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Wik... te nasze rozkminianie to tak naprawde nic pewnego :D moze bolec, moze nie bolec... A przeciez i w ciazy i przed okresem progesteron bierze gore i powoduje te same objawy. Po prostu badzmy w ciazy i juz! :D
    Ja jestem w szoku, ze nie boli mnie brzuch. To jedyny inny „objaw”, ale moze to po usunieciu polipa, cieszy mnie to.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka poszła w dół, ciekawe jak to będzie wyglądało jutro i w kolejnych dniach. Ale wątpię by była z tego ciąża, pewnie endometrium i tak "stare".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ograniczyc do minimum lub w ogóle nie jeść pieczywa pod jakąkolwiek postacią. Schudłam 10 kg w niecałe 3 miesiące bez ćwiczeń. :) No i oczywiście nie jadłam słodyczy, jedynie słone przekąski bardzo rzadka. :) Pieczywo najbardziej 'tuczy' co wydaje się być dosyć niemożliwe ale serio tak jest. :)
    A ja lubie pieczywo.A co jesz w zamian?

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabieg histo nic mi nie dal, plamienia przed @ takie jak zawsze. Przez to humor mam taki, że wiem ze ta histo w niczym nie pomoze. Wiem, ze kiedys w tej ciazy bede, ale nie w tym cyklu, nie w następnym, moze jak już wykorzystam limit wszytskich mozliwych badan, każda znana mi kobieta urodzin wyczekiwane lub nie dziecko. I wtedy ja, na samym końcu gdy juz nie będzie na nic nadziei zajde w ciaze. Amen.
    Dziwnie sie az ze po tylu niepowodzenie dalej wierzycie ze ta ciaza będzie teraz, zaraz. U mnie musi minąć kilka lat, taka karma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumka wrote:
    Czy ja też mogłabym poprosić o wysłanie książki? 🙂
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek żeby móc Ci wysłać link do ksiażki.
    Jakby któraś chciała tą książkę to piszcie, może komuś zapomniałam wysłać to się upominajcie. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A ja lubie pieczywo.A co jesz w zamian?
    W zamian jako kanapki czy jak? Bo jeśli tak to nie jem po prostu nic w stylu kanapek, do potraw chleb nie jest mi potrzebny. "nauczyłam" się żyć bez pieczywa. :) To jest nasz polaków głupi upierdziel, że musi być chleb a on nic dobrego nie przynosi. :)

    Jesli chodzi żeby zamienić śniadanie zamiast chleba to coś innego to jem na przykład jajecznicę, lub musli na jogurcie naturalny, sałatki warzywne, bez jakiś ciężkich sosów. :)

    PS. też lubię smak bułeczki na przykład ale teraz jak po detoxie od pieczywa zjem pieczywo co mi smakuje to czuję skutki uboczne tej pysznej bułeczki. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 13:43

    Julka, Nona lubią tę wiadomość

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 14:46

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ