Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • zoltakaczucha Nowa
    Postów: 2 9

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Nie udzielałam się wcześniej ale bardzo często podczytywałam forum. Staramy się z mężem od półtorej roku, od pół roku byłam stymulowana, od trzech miesięcy leczę się w Angeliusie. Na przyszły miesiąc mam zaplanowany termin laparoskopii a dzisiaj taki teścik. Powiedzcie mi czy ja mam zwidy czy się udało.
    Zdjęcie po przepisowych 5 minutach. Jestem w 12dpo, po stymulacji letrozolem.
    228e11099173d261b66203f4d2f364fd-full.jpg[/URL] upload

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 17:48

    nick nieaktualny, Pani Ciasio, boo123, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lithium, Ignissa, nick nieaktualny, justyna1719 lubią tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoltakaczucha wrote:
    Hej dziewczyny
    Nie udzielałam się wcześniej ale bardzo często podczytywałam forum. Staramy się z mężem od półtorej roku, od pół roku byłam stymulowana, od trzech miesięcy leczę się w Angeliusie. Na przyszły miesiąc mam zaplanowany termin laparoskopii a dzisiaj taki teścik. Powiedzcie mi czy ja mam zwidy czy się udało.
    Zdjęcie po przepisowych 5 minutach. Jestem w 12dpo, po stymulacji letrozolem.
    228e11099173d261b66203f4d2f364fd-full.jpg[/URL] upload
    Wyglada na to, że się udało. Gratuluję

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Oj życzę Ci tego 😘😘 u mnie pewnie @ przyjdzie bo ten cykl mam jakiś dziwny ale może Tobie się przynajmniej uda..


    Nie wolno ci tak myśleć , tobie też się uda zobaczysz, jak nie ten cykl to następny ale się uda jestem tego pewna 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 18:03

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 lipca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Hmm, a na HSG to wyjdzie jakby co?

    Ignissa ja miałam HSG i nic nie było widac. Lekarka też mi potwierdziła, że nie zawsze widać.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • lithium Autorytet
    Postów: 292 271

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Wyglada na to, że się udało. Gratuluję
    Ja też widzę tutaj kreseczek ☺

    ??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
    _________________
    0b182e8fb0c3d04aa70cf68ce999b37e.png
    svchvfxmbzkqadry.png
    5b09j44j7dhkxihf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dopiero bede testowac 26 ale juz na sama mysl robi mi sie niedobrze ..bo juz nie mam pomyslu na kolejny cykl.

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Dziewczyny ja dopiero bede testowac 26 ale juz na sama mysl robi mi sie niedobrze ..bo juz nie mam pomyslu na kolejny cykl.

    Przypomnij, jaki jest u Was główny problem? Miałaś jakieś ciąże biochemiczne? My po ostatnich zdecydowaliśmy się na badanie fragmentacji DNA plemnika, może to badanie coś wniesie

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Przypomnij, jaki jest u Was główny problem? Miałaś jakieś ciąże biochemiczne? My po ostatnich zdecydowaliśmy się na badanie fragmentacji DNA plemnika, może to badanie coś wniesie
    We wrxesniu ciaza obumarla w 19 tyg pozniej pusty pecherzyk ciaxowy i ciaza bioche.a teraz sie nie udaje .

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    We wrxesniu ciaza obumarla w 19 tyg pozniej pusty pecherzyk ciaxowy i ciaza bioche.a teraz sie nie udaje .

    Rozumiem, że podstawowe badania zrobiliście? Hormony, choroby, drożność, przeciwciała, badanie nasienia?
    Czy wiadomo, co było przyczyną poronienia? Czy maleństwo zostało zbadane pod tym kątem?
    Czy robiliście kariotypy?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Rozumiem, że podstawowe badania zrobiliście? Hormony, choroby, drożność, przeciwciała, badanie nasienia?
    Czy wiadomo, co było przyczyną poronienia? Czy maleństwo zostało zbadane pod tym kątem?
    Czy robiliście kariotypy?
    Badania robilam na wlasna reke i w sumie wykrylam Hashimoto i zespol antyfosfolipifowy .Reszta badan ok.Niedawno robil badanie nasienia i tez ok .Robilam duzo badan mam cala teczke tego .Jak stracilam ciaze to za wszelka cene chcislsm sie dowiedziec dlaczego i tylko tyle wysxlo .

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja już też nie pójdę. Chodzę na 10min do jacuzzi tylko.

    Nie wiem czy to przypadek czy nie. Ale zaszłam w ciążę właśnie po półrocznej absencji od sauny.
    M natomiast nie chodzi od trzech miesięcy dopiero. Miał słabe wyniki nasienia. Nie zdążyliśmy sprawdzić jakie są teraz kiedy nieprzegrzewa jąder.
    Może coś w tym jest

    nick nieaktualny, Nera1986 lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    We wrxesniu ciaza obumarla w 19 tyg pozniej pusty pecherzyk ciaxowy i ciaza bioche.a teraz sie nie udaje .

    Julka, bardzo mi przykro z powodu Twoich start.
    Ale mocno trzymam kciuki, żeby lato było Twoje i żeby jutro się okazało że pod Twoim sercem rośnie dzidziuś :)

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Julka, bardzo mi przykro z powodu Twoich start.
    Ale mocno trzymam kciuki, żeby lato było Twoje i żeby jutro się okazało że pod Twoim sercem rośnie dzidziuś :)
    Dzieki kochana jestes😚A ja tobie zycze zdrowka i malenstwu😚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoltakaczucha wrote:
    Hej dziewczyny
    Nie udzielałam się wcześniej ale bardzo często podczytywałam forum. Staramy się z mężem od półtorej roku, od pół roku byłam stymulowana, od trzech miesięcy leczę się w Angeliusie. Na przyszły miesiąc mam zaplanowany termin laparoskopii a dzisiaj taki teścik. Powiedzcie mi czy ja mam zwidy czy się udało.
    Zdjęcie po przepisowych 5 minutach. Jestem w 12dpo, po stymulacji letrozolem.
    228e11099173d261b66203f4d2f364fd-full.jpg[/URL] upload
    Gratulacje💖💖💖💖

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Dzieki kochana jestes😚A ja tobie zycze zdrowka i malenstwu😚

    Dziękuję. Zdrowie to to czego teraz oboje potrzebujemy najbardziej :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Agnes Przyjaciółka
    Postów: 95 72

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z lipca można wykreslic. Przyszła @.mam ochotę wyć, płakać i tupac :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:32

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes wrote:
    Mnie z lipca można wykreslic. Przyszła @.mam ochotę wyć, płakać i tupac :(
    Placz, tup, krzycz :* masz prawo. Nie duś emocji

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ