X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Misia gratulacje:)
    Ja dziś bylam na wizycie u gin-endo.
    Opowiedziałam jak to u mnie wygląda...plamienia 4 dni przed okresem i ogolnie staram się powiedziałam ze od pol roku;)
    Pierwsze co wywiad, zostałam zważona, zmierzono mi ciśnienie a później na fotel;) a na koniec usg.
    Dzis jest mój 13 dc (cykle 29 dniowe)..lekarz powiedział, ze owulacje powinnam mieć w sobote/niedziele. wyniki usg wskrócie: endo 7,mm pęcherzyck 17mm w prawym jajniku. Spytalam się lekarza, czy to endo nie za male, powiedział ze jeszcze powinno wzrosnąć.
    Od gin dostałam sikirowanie na TSH, FT4,anty-TPO, estradiol, progesteron, PRL...mam je zrobić 7 dni po owulacji. Skoro owu mam mieć w niedziele, w następny poniedziałek robie badania i ide do lekarza z wynikami.
    Ciesze się, ze mnie nie spławili i powiedzieli zebym się starala rok i dopiero jakiekolwiek badania.
    Powiedzicie mi kochane....to jest mój 1 cykl, kiedy mierze temperaturę..dziś miałam rano spadek z 36,44 na 36,12 - na wykresie wygląda na duzy spadek;)
    I teraz tego nie pojmuje..lekarz mowi ze owu powinna być w niedziele, a ja dziś miałam taki spadek..czy to nie oznacza ze owu będzie jutro? O ile będzie wzrost temperatury? Jestem zielona w tych sprawach:)


    może zrób sobie test LH będziesz pewniejsza, najlepsze są te z rossmana nigdy mnie nie oszukały, lekarz nigdy nie jest w stanie powiedzieć kiedy pęknie pęcherzyk bo niebawem będzie on dojrzały, może pęknąc jak będzie miał 19 a może jak 24 nie ma reguły ;)

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robie testy w każdym cyklu aktualnie mam z dnia na dzień coraz ciemniejsze, i na to by wlasnie wygladalo ze w sobote powinnam już mieć ozytyw. To by się zgadzalo..ja się ta temperatura zaciekawiłam, ze dziś tak nagle spadla..ale jak mowie..jest to mój pierwszy cykl, w którym mierze..pewnie po skończonym cyklu będę madzrzejsza;)
    Acha ..to już kolejny lekarz, który mowi mi, zresztą co jest wiadome, ze testy owulacyjne nie powiedzą ci czy będzie owulacja, i lepiej mierzyc temperaturę. Ja zaczynałam od testow, teraz doszla temperatura..jeszcze trochę i jakos rozkminie swój organizm;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Pinesska Debiutantka
    Postów: 10 13

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia881 wrote:
    Beta dodatnia 199 :)

    Gratulacje dla naszego pierwszego lipcowego słoneczka!!! Prosimy o wiruski :)

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla statystyk podaję, ze można mi wpisać @

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia gratulacje :D

    ja po dzisiejszej becie stawiam się z wynikiem 80 z ogonkiem :D :D :D w sobote powtórka :) trzymać kciuki

    ja trzymam kciuki oby jak najwięcej było słoneczek &&&&& <3

    Malibu, Jagah, Emilia77 lubią tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • iwonka86 Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roletka i Misia super gratulacje. Ale wam zazdroszczę. U mnie już się @ zbliza bo brzuch pobolewa , pewnie jutro przyjdzie....

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka nie chce nikogo nakręcać bo wiem jak to jest ale ja poza sporadycznymi skurczami jak na @ nie mam żadnych objawów nawet cycki mnie nie bolą ;) a bolały jeszcze parę dni temu :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roletka mocno mocno trzymam za ciebie kciukasy :)) && nawet o tego samego lekarza chodzimy :)

  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Powiedzicie mi kochane....to jest mój 1 cykl, kiedy mierze temperaturę..dziś miałam rano spadek z 36,44 na 36,12 - na wykresie wygląda na duzy spadek;)
    I teraz tego nie pojmuje..lekarz mowi ze owu powinna być w niedziele, a ja dziś miałam taki spadek..czy to nie oznacza ze owu będzie jutro? O ile będzie wzrost temperatury? Jestem zielona w tych sprawach:)

    Wszędzie mówią/piszą, że owulacja może być 3 dni przed skokiem temp. jak również do 3 dni po skoku. Jeśli chodzi o nagły spadek - oznacza to, że organizm przygotowuje się do owu. Owu może być następnego dnia albo kilka dni po spadku... To samo pokazują testy owulacyjne. Nagły wzrost LH (pozytywny test owu) oznacza, że organizm przygotowuje się do owulacji, niestety niewiadomo, czy owulacja wystąpi, czy coś ją zablokuje...
    Warto mierzyć tempkę... tylko po to, by potwierdzić, że owulka się odbyła. Niestety temp. nie przewidzi, nie zapowie owulki. Wkurza mnie to ;) ale nic nie poradzę, uczę się cierpliwości haha.
    Lekarz też nie przewidzi owulki tak na 100%, wystarczy nieduży bodziec (stres, zbyt gorąca kąpiel), by jajeczko się rozmyśliło i nie pękło...

    O takie skomplikowane i niezbadane jesteśmy! ;)

    o.O
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze mierzenie temperatury w połączeniu z badaniem szyjki śluzu i dodatkowo testy owulacyjne daja wyrazny obraz cyklu, bo jesli mamy dni plodne, potwierdzone szyjka i sluzem i test owulacyjny pokaze dwie kreski plus skok temperatury to raczej wątpliwości nie ma że owulacja byla :)

    A mnie kusi jutro zatestowac jejku !! 10dpo raczej marne szanse co?

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już wszystko jasne, pojawiła się w końcu @ więc kolejne testowanie będzie 26.07 czyli w moje imieniny ;) a co, może akurat prezent sobie zrobię :)

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlene wrote:
    Ja mysle ze mierzenie temperatury w połączeniu z badaniem szyjki śluzu i dodatkowo testy owulacyjne daja wyrazny obraz cyklu, bo jesli mamy dni plodne, potwierdzone szyjka i sluzem i test owulacyjny pokaze dwie kreski plus skok temperatury to raczej wątpliwości nie ma że owulacja byla :)

    A mnie kusi jutro zatestowac jejku !! 10dpo raczej marne szanse co?

    No właśnie! Potwierdzenie, że owulacja była! A nie, że się zbliża... Toż o tym pisałam... Pewnie za długo i bez składu i ładu :P

    Arlene lubi tę wiadomość

    o.O
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u mnie dzisiaj też przyszła w odwiedziny @, ale tak łatwo się nie poddam kolejny cykl będzie mój :) hehehe biedny mój mąż :)
    Trzymam za wszystkie testujące kciuki :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia84 trxymma kciuki!! A ja sie narazie jednak wstrzymuj testowaniem choviaz5 do jutra ;)

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlene licze na Twoje słoneczko w lipcu :) Zaciskam mocno kciukasy :)

    Arlene lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • iwonka86 Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 3 lipca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. Ja się wczoraj podłamałam psychicznie, że znowu się nie udało i na razie daję sobie na luz z mierzeniemiem temperatur, testami itp....Czuję że psychicznie się rozwalam tym całym oczekiwaniem , robieniem nadziei A potem mega rozczarowaniem jak widzę jedną kreskę i @ przychodzi.....Mój M, mówi też że powinnam odpuścić, że to chyba psychika u mnie.....W każdym razie życzę Wam powodzenia w dalszych staraniach!!Oby lipiec przyniósł dużo szczęścia. Ja się na razie wypisuję....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia84 dziękuję!
    Iwonka86 a moze po prostu kochajcie sie, tak dla przyjemności a nie dla prokreacji, ze tak powiem.. kazda z nas chyba zna to uczucie rozczarowania negatywnym testem i to jest przytlaczajace szczegolnie gdy starania trwaja miesiącami, ale w wielu przypadkach faktycznie to problem siedzi w głowie.. zycze Ci powodzenia, moe wyjezdzcie gdzies z mezem, wypocznijcie zapomnijcie o staraniach, a noz wtedy zaskoczy :) buziak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Droga Anio wypisz mnie całkiem z listy, bo mój czerwcowy cykl się tak wydłużył, że teraz termin @ przypada na sierpień :/ więc nici z lipcowego testowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym, Iwonka - @ przyszedł.?

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka86 - proponuje w kolejnym cyklu obserwacje, jak tylko zauwazysz plodny sluz to zrob wieczor we dwoje, dobry drink i Mezulek w obroty, luuuz do konca cyklu i spokoj w glowie, to sie liczy :)

    10dpo - temperatura skoczyla do gory, boli podbrzuszek i troche plecy. Lada dzien moj test, chyba ze wczesniej zaskoczy mnie @ (tfu! tfu!) ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ