X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym kochaniem dla prokreacji to naprawde jest problem, z ktorym kazda z nas czym dluzej sie stara chyba coraz mniej sobie radzi. My w tym miesiacu po raz pierwszy podchodzimy do iui i pierwszy raz od wielu wielu miesiecy wczoraj tak na spontana mielismy sex, nie myslac o tym czy dni plodne czy nie, czy juz a moze lepiej jutro i nie wiazac z tym nadzieji. Ob teraz juz tylko lepiej bylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z was ma/miala uczucie wilgotności ale belizna byla czysta? Ja tak mam dzis, mam wrazenie ze leci ze mnie niesamowiie ale na beliznie nic nie ma.. Przy badaniu sluzu wewnatrz jest delikatnie lepki ale tylko tyle o na palcach (no i wyleciał - przepraszam za okreslenie - taki podluzny rociagliwy glut - nawet nie wiem jak go zaznaczyc na wykresie, chyba jako lepki?! Hmm

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, dwa dni temu zrobilam test owulacyjny i kreska testowa wyszla bardzo jasna w porownaniu do testowej. Wczoraj i dzisiaj - ani sladu kreski testowej.


    krysiak - powodzenia na IUI, oby bylo owocne :)
    Arlene - moze zaznacz sobie lepki na wykresie, a w notatkach zapisz np. odczucie wilgotnosci i opisz sluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 09:48

    Arlene, krysiak lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś -, więc czekam na @, ale na wszelki wypadek proszę mi jej jeszcze nie wpisywać, bo może może zdarzy się cud, choć w niego nie wierzę raczej :(

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah zaznaczylam wlasnie lepki na wykresie, jutro rano zrobie test tak dla swietego spokoju bo mamy grila gosci alkohol... choc im blizej terminu @ tym bardziej moje pozytywne odczucia sie rozmywaja... teraz siedzę i wogole czuje tam sucho, pewnie bedzie okres :/
    Jagah Twoj wykres ladnie wyglada :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlene - pamiętaj, że nadzieja jest do pierwszej kropli krwi ;)

    W moim przypadku, liczę na test ciążowy jako formalność :P Taką mam wiarę w ten cykl i miesiąc :)

    Arlene lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    można mnie sklerślić niestety ... wczorajsza wizyta u ginekologa zakończona na PCO...

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah nonz taka wiara to musi sie udac :D
    zycze Ci dwovh4 kresek ;)

    Lotta a moze nie wszystko stracone? Czytalam o przypaku dziewczyny ze zdoagnozowanym PCOS i zaszla za 1szym razem!

  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlen no raczej nie ma takiej pomyłki. Wróciłam do lekarza u którego byłam rok temu i po usg zapytał czy kiedyś miałam diagnozę PCO powidziałam ze nic o tym nie wiem bo tak było wspomniałam ze ostatnio byłam u innej ginekolog i podejrzewała cykle bez owulacyjne. Na co lekarz spojrzał do mojej kartotrki ze już w 2009 roku miałam napisane PCO o czym ja nie miałam zielonego pojęcia bo 6 lat temu byłam tam w celu antykoncepcji wiec nie wiedziałam nic na temat PCO. Nie rozumie tylko dlaczego ten ginekolog nie powiedział mi tego rok wczesniej jak byłam u niego na ostatniej wizycie gdzie wspominałam ze wychodzę za mąż i będziemy chcieli mieć dziecko.... dowiedziałam się wczoraj że prawy jajnik jest zapchany pęcherzykami małymi a jest 20 dc owulacja była mniejwiecej w 14 dniu czułam ją (wiedziałam że pęcherzyk rośnie bo w 10 dc pęcherzyk na usg miał 12 mm) ale lekarz powiedział ze prawdopodobnie był pęcherzyk ale do owulacji nie doszło gdyż nie pękł tylko pewnie się skurczył i przepadł...
    W poniedziałek wizyta u ginekologa-endo zobaczymy pewnie zaczną sie badania itd

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja też mam zamiar testować w lipcu, potem pewnie w sierpniu i tak az do skutku:)

    Iwona od kiedy zaczęłam robić wykrey i mierzyć temp (czyli ten miesiąć-wcześniej nie monitorowałam tego) to wychodzi na to że w tym miesiącu nie mam owulacji, może to stres? nie wiem ale dziwne to jest, codziennie robię testy i mimo, że owulacja powinna być to testy negatywne:/

    Pozdrawiam i samych pozytywnych tesów życzę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zatestowałam, zrobiłam nawet betę, minęło 8 dób od owulacji, wiec czego się spodziewaąłm to nie wiem - jst jedna kreska, beta 0,100
    w każdym razie, jutro odpuszczam, w niedziele robie sikańca, w pn jeszcze zrobie bete tak czy siak - w pn juz dupka nie biore, ale upewnię się betą

    aaa a mi też testy nie wychodziły, za to monitoring jak w zegarku, chyba co do godziny nawet :)

    i mam wszytskie internetowe objawy ciaży ;) :P baba to sobie wszystko potrafi wmówić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 19:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocławianka ja po owulacji też mam klasyczne objawy ciąży :/ w każdym razie 8 dni po to zdecydowanie za wcześnie, szkoda nerwów i stresu...poczekaj jeszcze kilka dni
    Ile płacisz za betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30zł jakoś
    wiem, pół litra wódki bym miała i lepsze samopoczucie :D

    She86, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wroclawianka83 wrote:
    ja dziś zatestowałam, zrobiłam nawet betę, minęło 8 dób od owulacji, wiec czego się spodziewaąłm to nie wiem - jst jedna kreska, beta 0,100
    w każdym razie, jutro odpuszczam, w niedziele robie sikańca, w pn jeszcze zrobie bete tak czy siak - w pn juz dupka nie biore, ale upewnię się betą

    aaa a mi też testy nie wychodziły, za to monitoring jak w zegarku, chyba co do godziny nawet :)

    i mam wszytskie internetowe objawy ciaży ;) :P baba to sobie wszystko potrafi wmówić ;)
    ja bedac na samym poczatku staran tak moze do roku czasu staraniowego miałam idelanie wszystkie mozliwe objawy ciazowe :P spoko minie Ci ;)gdzie chodzisz do gina?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, że mówisz, ze za wcześnie, bo ja zechizowałam, że już pozamiatane ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do luxmedu do galerii chodze, póki co

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wroclawianka83 wrote:
    do luxmedu do galerii chodze, póki co
    ja tez chwile chodzilam do lux medu ale na swobodna i zrezygnowałam ze wzgledu na to ze na żadne badania nie chcieli dawac skierowan, a tym bardziej jak powiedziałam ze sie staram o dziecko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wroclawianka83 wrote:
    30zł jakoś
    wiem, pół litra wódki bym miała i lepsze samopoczucie :D

    Akurat tutaj się musze zgodzic z tobą, a jak wrócę do domu to może nie 0,5 litra ale drina sobie walnę na dobre samopoczucie:)

    wroclawianka83, mewka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja tez chwile chodzilam do lux medu ale na swobodna i zrezygnowałam ze wzgledu na to ze na żadne badania nie chcieli dawac skierowan, a tym bardziej jak powiedziałam ze sie staram o dziecko

    no ja miałam już w pierwszym cyklu monitoring, przebadali mi hormony, generalnie wszystko OK
    drożnosci jajników nie robiłam jeszcze rzecz jasna, bo to same początki są
    ale ogólnie z badaniami mam ok, zalezy na jakiego lekarza trafiłaś chyba
    ostatnio podczas monitoriongu miaałam kontakt z 4 różnymi i zostaje u swojego, generalnie miel focha, ze w ogóle przyszłam...

    aaa monitoring miałam, bo wczesniej robiłam testy owulacyjne i mi nie wychodziły - dlatego mnie lekarz skierował, w maju mi testy niew ysżły, w czerwcu miałam monitoring już. Ale z luxmedu tez nie jestem do konca zadowolona, jak mi sie ida zajsc, to bede szukala kogos dobrego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 20:06

  • Martita88 Autorytet
    Postów: 776 1101

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej ;) czy mogłabym prosić o dopisanie? ;)

    Ja dzis 19 dc. Pojęcia nie mam kiedy była owu, bo pierwszy raz po długiej przerwie i olałam mierzenie temp ;)

    Jak myślicze kiedy najlepiej testować żeby było najszybciej? ;)
    Cykle mam około 28-29 dni. Mam nadzieję że owu była :D

    dqprwn15leplej5m.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ