Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na okuliste hehe ;D

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

Podobnie jak mewka powykręcałam monitor ale też jedna kreska... zrób za kilka dni 8 dni po to za wcześnie, trzymam kciuki:)

Misia gratulacje, oby u wszystkich tak było ;)

Arlene ja też dzisiaj grillik i piwko bo jak na razie to nawet owulacji brak:(

Miłego dnia:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 08:46

Arlene lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita88 wrote:
    Heeej ;) czy mogłabym prosić o dopisanie? ;)

Ja dzis 19 dc. Pojęcia nie mam kiedy była owu, bo pierwszy raz po długiej przerwie i olałam mierzenie temp ;)

Jak myślicze kiedy najlepiej testować żeby było najszybciej? ;)
    Cykle mam około 28-29 dni. Mam nadzieję że owu była :D
    Witaj w Naszym gronie. Obyś nie zagrzała miejsca i szybko przeszła na 2tą stronę:)
    Oczywiście najlepiej dzień wyliczyć z wykresu, ale jak masz cykle 28-29 to pi razy drzwi owuowu powinno być w 14-15dc czyli minęłoby dopiero ok 4 dni zdecydowanie za wcześnie na testowanie, najlepiej w dniu @ oczywiście, ale kto tak potrafi wytrzymać;) ja bym siknęła w 10dpo czyli w ok 25dc. Możesz oczywiście wg. niektórych testów już w 6 dniu po zapłodnieniu, ale nie ma co się martwić gdyby był wtedy -.

• Martita88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla tak właśnie powinnam poczekać ale tak korci :D no ale cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość ;)

Zacznę znów mierzyć temp żeby wiedzieć kiedy dokładnie owu jest ;) będzie łatwiej ;)

dqprwn15leplej5m.png
  • iwonka86 Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2015, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlene wrote:
    Hej ja juz po porannym testowaniu i jedna gruba krecha jak byl :/ takze ja dzis grill, piwko hulaj dusza piekla nie ma, a co! Test byl ewidentnie negatywny i mysle ze tu sie nic nie zmieni a dzis snilo mi sie ze zaczelam plamic :P powodzenia dla reszty testetek :)

Arlene a w którym dpo zrobiłaś?MOże za wcześnie jeszcze. Może lepiej wstrzymaj się z piciem na grillu:P

U mnie nadal @ brak ale już od 2 dni mam dość silne bóle podbrzusza i dziś już lekko brązowy śluz więc się rozkręca powoli.
    Wczoraj cały dzień w pracy dobrze mi zrobił nie miałam czasu myśleć. Wyluzowałam już trochę ze staraniami, będzie co ma być ....Trzymam za was kciuki!

• Jagah Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Robilam dzisiaj test allegrowy paskowy, nie widac zadnego cienia ani jego duchow ;) Jutro termin @ to sprawa sie bardziej rozwiaze. Milego weekendu :)

1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah ja tak samo, skusiłam się siuśłam i nic, cienia cienia nie ma, ani pod słońce ani pod wiatr.
    Też czekam jutro/pojutrze na małpiola.
    uda Ci się w następnym cyklu, a może w tym @ nie przyjdzie bywa i tak, trzymam kciuki!

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, Magdziulla, witajcie w klubie ;-) u mnie nawet pod mikroskopem nic by nie dojrzal :P
    Iwonka, to moj 11dpo, OF wyznaczylo mi termin @ na 07.07 na wtorek wiec jeszcze moze za wczesnie ;) na grillu bedzie delikatnie bo mam male dziecko wiec nie moge za bardzo pic :P ale calkowicie odmawiac nie zamierzam. W 1 ciąży pozytywny test wyszedł wlasnie w 11dpo wiec raczej nie licze na ten cykl

• Jagah Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze powiedziawszy, male mam zaufanie do allegrowych testow, ale skoro zapas jest spory to sie skusilam, i coz, male weekendowe rozczarowanie. Zobaczymy co przyniesie nowy dzien :)

Arlene - udanej zabawy na grilu :D

1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety robiłam dobrym testem rossmannowym, więc nie łudzę się, że wina testu, w zasadzie nie wiem czego wina, bo wszystko było w czas i jak należy. Na razie muszę przerwać starania, ale po tym jak się postawię do pionu po kolejnym rozczarowaniu wznawiam badania.

• She86 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Hej.
    Robilam dzisiaj test allegrowy paskowy, nie widac zadnego cienia ani jego duchow ;) Jutro termin @ to sprawa sie bardziej rozwiaze. Milego weekendu :)

przykro mi :(, u mnie tez negatyw z tym że 11 dpo

Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

• She86 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arlene wrote:
    Jagah, Magdziulla, witajcie w klubie ;-) u mnie nawet pod mikroskopem nic by nie dojrzal :P
    Iwonka, to moj 11dpo, OF wyznaczylo mi termin @ na 07.07 na wtorek wiec jeszcze moze za wczesnie ;) na grillu bedzie delikatnie bo mam male dziecko wiec nie moge za bardzo pic :P ale calkowicie odmawiac nie zamierzam. W 1 ciąży pozytywny test wyszedł wlasnie w 11dpo wiec raczej nie licze na ten cykl

u mnie tez 11 dpo negatyw, 9 cykl przede mna masakra jakas, a mogłabym już niedługo zostać mamą

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 12:27

Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

• honey028 Ekspertka

Wysłany: 4 lipca 2015, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja właśnie kupiłam na jutro test Vitam. Obawiam się jednak że może być jednak za wcześnie na wynik...a mam dylemat bo mam lekki stan zapalny układu moczowego a antybiotyk który dostałam jest przeciwwskazany we wczesnej ciąży..

zem3anliv0nwa2qo.png
    16 m-cy 15 cs 6 cykli z clo 1 IUI 04.01.2015 :( 2 IUI 04.02.2015 :(
    16.06.2015 laparo 06.07.2015 beta hcg 57,4
    29.03.2016 Kacperek 👶
    26.06.2019 nowy początek starań 👶
    11cs
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Czesc laski. Wczoraj z glupoty 8dpo zrobilam pepino 10, bo mowie, a co tam mam duzo testow. Czy ktos widzi tu ducha?
    http://zapodaj.net/c2c21520fa7ee.jpg.html
    ja widze, ale na pepino puki nie bedziesz miec ładnej rozowej nawet bladej kreski to sie nie sugeruj innymi , bo pepino lubi w konia robic ;)

• Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, wlasnie tak slyszalam. Byc moze powtorze jutro. :)

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    Ania, wlasnie tak slyszalam. Byc moze powtorze jutro. :)
    trzymam kciuki :)

• renate Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2015, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) gratuluję zaciążonym :) a za resztę trzymam mocno kciuki cały czas :)
    my za to dopiero zaczynamy w tym miesiącu- jestem w 7dc ale cykle mam ostatnio nieregularne i krótkie ostatni 25 dni a wcześniej 23 także już pomału zaczęliśmy się wprawiać :P oby się udało ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 16:29

mybvl0p.png
  • Serioo?! Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/72da411de36ea.jpg.html
    Z teraz. ;) wiem, niecierpliwiec ze mnie.

amartio lubi tę wiadomość

w5wqdf9hp8bx5ibb.png
    relganli4g9u0idl.png
  • iwonka86 Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2015, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się @ nie rozkręciła...Bóle też ustały. O co chodzi?Zastanawia mnie bardzo,że tempka nie spadła miałam rano 36,77 (PTC normalnie 36,2) a teraz mierzyłam pod pachą i 37,2 ale może to przez te upały...Nie wiem co myślicie?Kiedy tempka powinna spaść?? Dziś jest 14 dpo u mnie...test z rana negatyw...Czy test mógł nie wykazać jeszcze nic?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serioo?! wrote:
    http://zapodaj.net/72da411de36ea.jpg.html
    Z teraz. ;) wiem, niecierpliwiec ze mnie.
    nakopie do tyłka zaraz ;)! mi tez nie raz wychodzily pepino takie ooo w 8-9 dpo a ciazy nie było , spokojnie kochana, jak wiem ze dzis upał niezły ale ochłoń :P

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego