X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roletka wrote:
    Ania i co pojawiła się ta owulka? czy będziesz musiała wywoływać?
    Niestety raczej jej nie było, do tego testy owulacyjne w koncu wyszly pozytywne, dzien po tym jak wziełam 100 lutki, ale bolu owulacyjnego nie było a wiec i owulki pewnie tez nie, biore lutke nie ma na co czekac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki juz lista uzupełniona jest, przepraszam za nieobecnosc ale troche w zyciu mi sie pogmatwało i nie wiem czy nie bede musiała zawiesic staran :(

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, Aniu, a co się stało? mam nadzieję, że wszystko będzie ok!

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, co jest Kochana???

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z praca lipa,mialam " zagwarantowane" do września w piątek się okazalo ze mnie wysterowala i ze mam ja do konca czerwca, a dzis jak przyszlam to mam wrażenie ze chce sie mnie pozbyć jak najszybciej( jestem niania) bo tak sie dopytywala czy juz cos sobie znalazłam... 2 lata bylam na każde ich zawołanie, nawet swoje plany podporzadkowalam im. I dostalam za to nagrodę w postaci wystawienia mnie
    Mimo ze wiedzieli ze sie leczymy ze zaraz zaczynam monitoring ktory tez sie wiąże z niezlym wydatkiem.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania przykro mi :( nie będą już w ogóle planowali zatrudniać żadnej niani? czy szukają nowej?


    tż właśnie pojechał oddać nasienie do badania. oczywiście musiałam mu w domu pomóc :D :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania...no nieładnie postąpili. Pewnie nie byli pewni planów wakacyjnych więc Cię zaklepali a potem jak się okazało, że będą mieli opiekę do dziecka w czasie wakacji to Cię olali :/

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, moj podopieczny miał isc we wrześniu juz do przedszkola i ja mialam niby zapewniona prace do września ale nagle mamusia stwierdzila ze pójdzie jednak w lipcu... A jeszcze 2 dni szybciej sie pytała od kiedy szukam pracy bo ja poprosilam o wystawienie szybciej referecji bo juz ogłoszenia na wrzesień sie pojawily i fajnie bylo by mieć juz te referencje, to jej powiedzialam ze od września tak jak sie umawialismy. A co najlepsze ze w kwietniu otrzymalam oferte rozpoczecia pracy od czerwca ale odmowilam bo chciałam byc wporzadku i szkoda mi tej matki bylo bo w maju się rozwodzili to teraz mam zapłatę..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania przykro mi, że tak się stało ;/ ale to tak zawsze jest. znam też jedną osobą w mojej rodzinie która też opiekowała się dzieckiem i też ją wystawili w podobny sposób a też była na każde zawołanie. Mimo, że rozwiązali umowę czasem jak dziecko jest chore czy coś to jeszcze ciocia czasem chodzi do tego dziecka. Ale też w niemiły sposób zakończyli z nią pracę :/

    Przepraszam, że nie pisałam, ale byłam nad morzem. Wczoraj w nocy wróciłam a teraz próbuję wrócić do rzeczywistości. Chociaż moje myśli nadal są między falami :P

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bądź człowieku w porządku wobec innych, ja tak miałam jak zakończyłam pracę w żabce z której zrezygnowałam bo szefostwo było mało kompetentne to poinformowałam o odejściu, szefowa poprosiła czy mogłabym jeszcze parę razy przyjść jakby nie miała kogo na moje miejsce dać to się zgodzilam właśnie żeby być fer i nie zostawić ich na lodzie a później zostało mi to wynagrodzenie i na ostatnią wypłatę czekałam ponad dwa tygodnie i tyle było z mojego fer

    A ja zaczęłam dzisiaj zastrzyki brać więc maszyna ruszyła, dziś 2dc a w piątek pierwszy monitoring :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 14:47

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam nianią i byłam na każde zawołanie. Jak dziecko chore to nawet czasem na zajęcia nie poszłam, weekendy jeździłam a zdarzało mi się nocować. Miałam propozycję pracy w przedszkolu, której nie przyjęłam, żeby nie zostawiać ich na lodzie to 2 miesiące później oni mnie wystawili.
    Od tamtej chwili nie miałam wyrzutów sumienia i robiłam tak żeby zadbać o własny interes. Niestety. Takie życie. Prawda jest taka, że koniec końców każdy patrzy aby wyszło na jego.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • NjakNati Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 21:27

    wciqwck.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, trzymaj się <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 267 251

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mogę dołączyć też testuje w lipcu .

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z wynikami nasienia męża jest wszystko w porządku ! :)

    nadzieja92, Ania1986, Izoleccc, Paulette, miluszka, coffee lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mnie wpisać na 11 lipca

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no i jestem z wami :)
    Dziś niby 13 dpo- choć myślę, że owu w ogóle nie było.
    Test negatyw więc biorę ostanią dawkę lutki i czekam na @.
    W czwartek wizyta w Invimedzie i mam nadzieję, że zapropnują nam coś lepszego niż pół roku antyków...

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja od dziś zaczynam clo od 5dc do 9 dc, a więc może dopiszę się do testowania 04.07 jeśli mogę.
    Życzę wszystkim powodzenia i działajcie dziewczyny, żeby się w lipcu posypały pozytywne testy :)

    nadzieja92, Ania1986, JusWik lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem.
    Witam się już oficjalnie.
    Ania przepisz mnie na testowanie na 4 lipca bo 15 to już zdecydowanie za późno ;)
    Oj chciałabym mieć taki prezent na rocznię ślubu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 10:54

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Hej!
    Ja od dziś zaczynam clo od 5dc do 9 dc, a więc może dopiszę się do testowania 04.07 jeśli mogę.
    Życzę wszystkim powodzenia i działajcie dziewczyny, żeby się w lipcu posypały pozytywne testy :)


    czyli będziemy cieszyć się razem :D albo płakać :(
    wolałabym jednak tą 1 wersję :)

    Abra lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ