X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Kochane moje beta jest zacna :) 580 mlU/ml :D proszę o wiśnie :D

    Ale cudnie!!!! Kochana, gratuluje, życzę Ci, żeby cała ciąża przebiegała bezproblemowo :), no i zostaw tu troche wirusów ciążowych :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja od tego jest forum, zeby dzielic sie dobrymi wiesciami ale rowniez pisac o swoich smutkach..
    Troche Cie rozumiem bo moj co prawda nie powiedzial ze bedzie chcial odejsc, ale tez juz nie zamierza sie zbytnio starac. A najlepiej by bylo gdybysmy przerwali starania i zaczeli je po 30-stce :/ ciagle pracuje od rana do ciemnej nocy... Sobota tak samo... W niedziele nadrabia prace w garazu, bo ma klientow tez w domu. Wiec z robota sie nie wyrabia. Ja wszystko rozumiem, ze praca jest wazna, ale dla niego praca i szef to bostwo :/ czesto sie o to tez klocimy. Nawet groze mu czasem ze go zostawie to jeden dzien wroci wczesniej a pozniej znowu po 21-22 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    A i dzwoniłam do gin. Mówi, że taka beta w 13 dpo daje szanse na 2 grochy :)

    Misiowa, a może owu była wczesniej co? :), bo widzę że recznie zaznaczyłaś.
    Jeśli tylko ta myśl Cię nie przeraża to życzę dwóch grochów!!!

    Btw- niesamowite że była delikatna druga kreska przy takiej becie! Tożto powinna być już krecha jak ta lala! Jaki miałaś test? :)( dla celów badawczych pytam:p)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Kochane moje beta jest zacna :) 580 mlU/ml :D proszę o wiśnie :D
    Piękną beta <3 gratulacje :*:* będziemy miały pierwsze wiśniowe bliźniaki, super !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Paulette jeśli z tą patronką to do mnie. to lepiej niee... Ja mam honorowe miejsce w piekle :P

    A co do obaw. Masz rację. Boi się, gdy wracaliśmy z wynikami z Wrocka powiedział że jeśli to zostawię on to zrozumie, nie chce mi niszczyć życia i że stracił sens... A ja chyba źle zrobiłam że założyłam to konto teraz a nie miesiąc temu jak planowałam (mieliśmy od czerwca odkładać na wakacje). Próbowałam się pogodzić ale on jest gorzej uparty niż ja. A czasem sobie myślę że to że się boi to tylko z przyzwyczajenia, a tak naprawdę mu nie zależy. tylko przez pierwsze 3lata mi udowadniał że naprawdę mnie kocha... teraz za każdym razem słyszę, że nie ma zamiaru niczego udowadniać... A przez takie gadki zastanawiam się czy nie popełniłam błędu zgadzając się na zaręczyny... Eh kiepski mam dzień i jeszcze was dołuje... Przepraszam :(

    Chciałam nacinac cytuj, a klikłam polubienie :.

    Aja_s, chciałam Ci tylko napisać ze złe wyniki to naprawde nie tragedia. Pisałam już tyle razy- u nas w listopadzie morfologia 2%, zaniżona ilość itp, tylko upłynnienie w normie, nic poza tym. Miesiąc suplementacji i ciąża! Ze szczęśliwym finałem!
    Wiesz, facet tez moze byc zmeczony tymi staraniami, stad moze takie teksty. Jestem pewna że Cie kocha i że mu zależy. Musisz czasem wejść w jego skórę. Ja wiem, że on tez powinien, ale jestem zdania, ze kobiety sa emocjonalnie bardziej rozwinięte ;), stad musisz zrobic pierwszy krok.
    Pisałaś ze oboje jesteście uparci. U nas to ja jestem uparta. Ale zdarza mi sie że odpuszczam, nawet jak to nie jest po mojej mysli.

    Dojdziecie do porozumienia, wystarczy trochę chęci ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 Misiowa_mama miała monitoring i miała dwa pęcherzyki , a z tego co kojarzę to oba pękły - stąd mogą być bliźniaki ;)

    AJA_S, Misiowa_mama, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze was mieć :*
    Zrobiłam pierwszy krok ale mnie zbył... no cóż w nocy zmarźnie to sam przyjdzie...

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa mama wielkie gratulacje !!!! <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, z moim to tez roznie bywa. On ma duzo rzadziej ochote na tiru riru. No i w moje dni plodne takze jest lipa. Musze stawac na glowie, bawic sie w przebieranki, blagac, zeby bylo tiru riru.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa Mama wielkie gratulacje :):):)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa mama super beta. Będą bliźniaki jak nic :-) Wielkie Gratulacje <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa Mama ogromne gratulacje :)

    Dziewczyny wrzucam wyniki M co o nich myślicie?

    analizę rozpoczęto po 30 min.
    abstynencja 5 dni


    wygląd (1=norm., 2=patol.) 1
    upłynnienie (1=norm., 2=patol.) 1
    konsystencja (1=norm., 2=patol.) 1

    objętość (ml) 4,9

    ph 7,8

    liczba plemników (10 do potęgi 6 /ml) 45

    ruchliwość (%)
    a) ruch progresywny szybki 25
    b) ruch progresywny wolny 40
    c) ruch w miejscu 15
    d) brak ruchu 20

    leukocyty, kom. okrągłe w p.w 0-1

    aglutynacja (+)

    morfologia (%)
    prawidłowe 20
    patologiczne 80

    Bardzo proszę o interpretację :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiru tiru ciekawe określenie :D
    Mój z tym raczej problemu nie ma, ale chce żebym i ja się trochę postarała... A z tymi przebierankami... mam cudny strój króliczka playboya bo kiedyś miałam fioła na jego punkcie nawet pokój mam różowy i biały królik i do urlopu tak zostaje a potem moje talenty malarskie zostaną zamalowane...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa jak na moje oko to wyniki macie dobre , tylko ta nieszczęsna aglutynacja jest dodatnia... wprowadź duża dawkę wit c do diety twojego : tak minimum 1000 i powinno być git :D

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Morwa :)
    Mnie natomiast zmartwiło te 20% prawidłowych i 80% patologicznych :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa akurat mam pod ręką wyniki mojego i on ma 75% patologicznych,nawet niektóre wartości ma gorsze od was,a ocenę końcową dostał:prawidłowy.Miała któraś z was do czynienia z aglutynacją ale w 4 stopniowej skali a nie plus i minus? Mój miał 2,a jakoś się tym nie zainteresowaliśmy i teraz ciekawa jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ręcznie wyznaczona po monitoringu. Były dwa dominujące, które pękły i jeden mniejszy, tego już nie sprawdzałam czy pękł. Powiedział gin, że nie ma potrzeby. Teraz brałam clo po przerwie. Kiedyś brałam 3 cykle ale w 3 miałam 8 pęcherzyków i przerwać kazał. Więc teraz podziałało właściwie. W tamtej kuracji niestety mijaliśmy się z mężem.
    W czwartek idę znowu na betę. A wtedy w poniedziałek do gin, ale tylko po receptę na dupka. Powiedział, że z grzebaniem jak nie będzie nic się działo czekamy :)

    Widzicie jaki cykl, alkohol nawet po owu i bez kwasu. Tego mi trochę szkoda ale cóż...

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave ja już zgłupiałam, nam lekarz też mówi że ok. Natomiast moja siostra (lekarz) twierdzi że znośne i że co jakiś czas zaniżają podobno parametry...

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave my mieliśmy ale agregację plemników. Nie wiem jaka różnica między jednym a drugim. Nam się zlepiały a aglutynacja tak samo chyba. Mój na to brał ze zlecenia od androloga:
    wit. C 1g dziennie
    tran 1g dziennie
    l-karnitynę 2g dziennie
    wit.E 0,6g dziennie

    Edit: Po trzech miesiącach już nie mamy agregacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 19:30

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak małego umyję i położę to postaram się test wrzucić. To już nie jest cień,a ale nie jest tak ciemna jak kontrolna. Ale prawda też taka że to test za złotówkę z allegro :) paskowy

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ