X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można gotową ale z tego co czytałam zanim się zdecydowałam to dziewczyny pijące twierdziły że lepiej samemu skomponować, a skład mam:) Oto on.


    * Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki * ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego
    Wszystko po 50 gr.:

    Szyszka chmielu
    ziele przywrotnika
    ziele krwawnika
    liść ruty
    ziele nostrzyka żółtego
    kwiat lawendy
    kłącze tataraku
    kwiat nagietka
    owoc róży
    Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem.
    Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej wymagająca mieszanka ale czego się nie robi puki są nadzieje trochę gorzej jak się je traci...
    Jajniki mi jakoś tak dziwnie ciśnie :/

    Ps. za mieszankę wyszło mi 54zł 3 słoiki litrowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 16:13

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zioła o Sroki, ale bez opakowania, bo przesypałam je do szczelnego pudełka. Mogę je którejś z Was oddać :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Dziewczyny mam zioła o Sroki, ale bez opakowania, bo przesypałam je do szczelnego pudełka. Mogę je którejś z Was oddać :)

    Ja mam 2 pełne słoiki a ze zamierzam do września zaciazyc to podziękuję ;)

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Madziulla oj to faktycznie nie potrzebujesz :) :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk pijąc zioła zaszłaś w ciążę? W którym cyklu?
    No i gratuluję ciąży :)

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa nie potrafię być systematyczna, dlatego herbatkę z ziół piłam może przez pól cyklu. I to nie tego w którym udało mi się zajść w ciążę :) W ostatnim cyklu zupełnie zapomniałam o tych ziołach ;)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam nadzieję że zajdę jak odstawię ale jakoś nie poszło mi z tymi planami...
    Jeszcze jak wrócę do domu to wrzucę wyniki bandziorów mojego M to może coś podpowiecie :)
    Zbieram się do siebie na gminę za jakąś godz. będą wyniczki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 16:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję ziółka,co prawda nie o.Klimuszki,ale te dostępne w Niemczech dla staraczek.Mam na 1 i 2 fazę.Po miesiącu suplementacji:herbatki,maca,wiesiołek,siemię,inofem udało mi się fazę lutealną do 12 dni wydłużyć a startowałam z 10 dni. Więc efekt jest.Oczywiście stopniowo moją aptekę powiększałam,najpierw wiesiołek,siemię i multiwitamina,po jakimś czasie doszła reszta.Herbatki od zeszłego cyklu i od razu był efekt.Mogę przetłumaczyć składy.Mnie bardziej ta na 2 fazę smakuje,bo i skład ma skromny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje beta jest zacna :) 580 mlU/ml :D proszę o wiśnie :D

    ojejku, borsuk, AJA_S, Brave, Paulette, Sylwia_80, doty22, vitae13, Morwa, Kjopa3, kate55, sandri_1, Magda87, ZakreconaŻona, pepsunieczka, Ania-nowa, monika454, jatoszka, gosia89 lubią tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku! Zazdroszczę! Ale Gratuluję :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Misiowa_mama piękna beta gratulacje. Będę przy kompie wstawię wiśnie z przyjemnością ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa mama ma misia w brzuszku :D

    200.gif

    teraz odpoczynek :)

    AJA_S, Morwa, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Kochane moje beta jest zacna :) 580 mlU/ml :D proszę o wiśnie :D
    Gratuluję Kochana :) :) :) <3

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Oj może boi się, że Cię straci i dlatego tak się zachowuje. Faceci ogólnie mają dziwne zachowania na czasy. ich nigdy nie zrozumiesz.
    Będę się do Ciebie modlić o potomstwo hahaha :D będziesz moją patronką :P

    Paulette jeśli z tą patronką to do mnie. to lepiej niee... Ja mam honorowe miejsce w piekle :P

    A co do obaw. Masz rację. Boi się, gdy wracaliśmy z wynikami z Wrocka powiedział że jeśli to zostawię on to zrozumie, nie chce mi niszczyć życia i że stracił sens... A ja chyba źle zrobiłam że założyłam to konto teraz a nie miesiąc temu jak planowałam (mieliśmy od czerwca odkładać na wakacje). Próbowałam się pogodzić ale on jest gorzej uparty niż ja. A czasem sobie myślę że to że się boi to tylko z przyzwyczajenia, a tak naprawdę mu nie zależy. tylko przez pierwsze 3lata mi udowadniał że naprawdę mnie kocha... teraz za każdym razem słyszę, że nie ma zamiaru niczego udowadniać... A przez takie gadki zastanawiam się czy nie popełniłam błędu zgadzając się na zaręczyny... Eh kiepski mam dzień i jeszcze was dołuje... Przepraszam :(

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Kochane moje beta jest zacna :) 580 mlU/ml :D proszę o wiśnie :D
    Gratulacje piękna beta :* niech teraz wisienka dojrzewa :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Jejku! Zazdroszczę! Ale Gratuluję :)


    Ja cały cykl codziennie powtarzałam sobie, że się uda. Nie biadoliłam wcale, nie nastawiałam się, że znowu na pewno nic z tego. Wręcz przeciwnie codziennie sobie przed lustrem powtarzałam "Jestem w ciąży". Umówiłam się z "TYM NA GÓRZE", ze teraz już czas na moje szczęście :)że teraz już zachodzimy a za 9 m-cy rodzimy. Codziennie mu o tym nawijałam i pomogło :D
    <3 były jak była ochota :)

    Sylwia_80, Morwa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dzwoniłam do gin. Mówi, że taka beta w 13 dpo daje szanse na 2 grochy :)

    AJA_S, Morwa lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Czas wynagrodził ci tyle czekania :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    A i dzwoniłam do gin. Mówi, że taka beta w 13 dpo daje szanse na 2 grochy :)
    Super! Zazdraszczam zacnej bety i życzę Wam dużo zdrówka.Teraz czekamy na informację ile misiów masz w środku <3 :D Ale super wieści :D

    Misiowa_mama lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ