X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pobrana krew, "wynik ok 16, możeee" tak mi powiedziały. A na 100% jutro rano. Czekamy :)

    Madziulla, Morwa, Paulette, Kjopa3, AJA_S, Brave, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    pobrana krew, "wynik ok 16, możeee" tak mi powiedziały. A na 100% jutro rano. Czekamy :)
    Trzymam kciuki!!

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy i trzymam mocno kciuki

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wreszcie pojawił się śluz, który z całą pewnością mogłam zaznaczyć jako płodny :D Wcześniej miałam wodnisto - kremowy i ciężko było cokolwiek stwierdzić. Mam pierwszy cykl na żelu i obraz mi się nieco zamazał. Wy też macie z tym problem? Wcześniej było wszystko bardziej czytelne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 12:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) u mnie od 15 minut pada a ze mamy zle antene od satelity przykrecona to jak zacina deszcz to sygnal traci i juz po moim ogladaniu haha :P wracajac do ksiazek to Greya pochlonelam w momencie cala trylogie. Jestem w trakcie czytania samego "Greya" ale jakos nie moge sie skupic. Film srednio mi sie podobal. A co do Crossa to zaczelam ale kompletnie mi sie nie podobal i nie skonczylam go nawet.
    Co do dentysty to ja lecze sie na fundusz tragedii nie ma. Jak cos powazniejszego to mam sprawdzona pania chirurg ktora sie ceni ale na prawde warto ciut drozej zaplacic. A jutro ide tez do pani stomatolog ale w sprawie pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 12:19

    AJA_S, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa, walczysz z waga tak samo jak ja :D Niestety ona u mnie ciągle stoi na 57 a chciałabym te 52, co bym nie robiła ;) Nie przesadzam oczywiście, nie katuję się i nie głodzę, ale patrzę na wagę i żądam aby spadła a ona stoi ;)

    Ja nosiłam aparat, dobrych parę lat temu zdjęłam, zęby mi się znowu rozjeżdżają i chyba kiedyś założę znowu, u stomatologa jestem co pół roku na przeglądzie i w sumie nigdy nie ma nic do roboty ;)


    Aja_S - nie przy takich wynikach badań nasienia dziewczyny w ciążę zachodziły. My mamy bardzo kiepskie parametry nasienia, a ja byłam w ciąży 3 razy w ciągu roku, zamierzam być po raz czwarty bardzo niedługo ;)
    Ale ładujemy profertil, teraz fertilman plus zamówiłam, nawet nie myśl o przerywaniu starań, bo nikt do końca nie wie co wpływa na jakość nasienia, róbcie dziedzica i suplementujcie się ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa powodzenia <3
    u mnie lipa raczej. Beta wczoraj negatywna. Co prawda w niedzielę miałam spadek więc może było zagnieżdżenie i beta za wcześnie ale myślę, że 10dpo już by coś wyszło a tak 1,0 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku tak patrze na nasze suwaczki i mamy co do dnia ten sam czas oczekiwania na nasze malenstwa :P ja licze czas od pierwszego pozytywnego testu ciazowego. Co prawda udalo nam sie w 2-3 cyklu odkad podjelismy decyzje ale to byl taki totalny luz ze nie licze tego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 12:35

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Misiowa powodzenia <3
    u mnie lipa raczej. Beta wczoraj negatywna. Co prawda w niedzielę miałam spadek więc może było zagnieżdżenie i beta za wcześnie ale myślę, że 10dpo już by coś wyszło a tak 1,0 :/

    a sikacze jak wychodzą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wpisałam 1 stycznia, wie cjakos tak wyszło ;)
    Pauli, teraz juz zachodzimy na dobre, umowa? :)
    To Ty na zdjęciu? Śliczne ombre :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    a sikacze jak wychodzą?
    nie co ty jak beta negatywna to i sikacz nie wyjdzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    nie co ty jak beta negatywna to i sikacz nie wyjdzie :P

    Wyjdzie :D jak jest wadliwy :D Landryneczko Szkoda ze beta negatywna... :( moze jednak szybko troche. poczekaj trocje zobacz jak tempki beda na wykresie. nadal kciukam :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku ja od miesiąca chodzę do dietetyczki. Wykupiłam dietę na miesiąc i nauczyłam się zdrowiej i regularnie odżywiać. Dziś mam wizytę i sama jestem ciekawa co wyjdzie. Będzie coś mniej czy nie :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ja wpisałam 1 stycznia, wie cjakos tak wyszło ;)
    Pauli, teraz juz zachodzimy na dobre, umowa? :)
    To Ty na zdjęciu? Śliczne ombre :)
    umowa stoi :) Wy już zaczęliście starania? bo trochę rachubę zgubiłam co i jak u kogo. dużo nie czytałam więc jestem w tyle...
    ja na zdjęciu. ale ombre w rzeczywistości aż tak nie widać, tylko wyszło tak dzięki nakładaniu efektów na zdjęciu. ombre miałam z pół roku temu i nie mogę ich zbytnio ujednolić po tym, nawet miałam farbowane na dwie farby o różnych odcieniach (miało pomóc) a i tak się dzielą jak po starym ombre :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku jeśli tak mówisz... Ale jakoś nie daje nam szansy... no cóż dziś przyszły witaminki dla B mój Miovarian dopiero jutro, ale mam jeszcze Inofem 10sasz więc od jutra zaczynamy z suplementacją ;)
    Jeśli pogodze się z B...
    Przez to że nie mogłam dojść do ładu z kontem które wczoraj założyłam by oszczędzać to wyrzylam się dwa dni pod rząd na narzeczonym... Wk****ł się i się teraz nie odzywa... :/ Mamy zbyt podobne charaktery... stanowczo :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja nie martw się przejdzie mu. ja ze swoim narzeczonym też mamy chyba za bardzo podobne charaktery bo też się często kłócimy i jesteśmy strasznie uparci, że żadne nie może ustąpić drugiemu :D ale to chyba taki nasz urok osobisty :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette nie pokojojąco przypominanie nas związek. B twierdzi że jak założyłam osobne konto to chcę co zostawić... Wrr... Mam dość jego ograniczenia :/ Jakbym chciała go zostawić zostawiłabym go od razu bez mrugnięcia okiem a nie jeszcze witaminy mu kupowała... Eh dobra powoli zbieram tyłek bo o 14moja zmiana się zaczyna...
    Jak dzisiaj Muminków nie zabije samą siebie ogłoszę świętą :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa trzymam kciuki <3
    Landryneczko może jeszcze za wcześnie.
    Potwierdzam opinie dziewczyn o dentystach.Znalazłam moją panią doktor i jej nie opuszczę,wszystko wyleczone,teraz tylko przeglądy co pół roku robię.A na wizytach bardziej zrobienie zastrzyku ze znieczuleniem mnie boli niż jej czary mary ;)
    Morwa odkąd stosujemy Conceive też mam problem z określeniem śluzu.Zresztą jak się często <3, to ciężko resztę spermy wypłukać,że tak powiem i chyba to też na obserwacje wpływa.Ja od kilku cykli bazuję na temperaturze i testach owu.
    Jestem już po wizycie u doktorka,dał zielone światło do <3 i dał mi skierowanie do kliniki.Polecał mi w Gelsenkirchen a ja głupia się na Dorsten uparłam.Oddałam papiery a oni mi z terminem na 25.10 wyskoczyli.Załamałam się kompletnie,boję się,że endometrioza się odnowi szybciej niż oni jakieś działania podejmą...Muszę jeszcze jakieś formularze wypełnić i chyba tam już o 7.30 razem z małżonem podjadę,może on coś ugra.Z nas dwojga on ma większy pysk haha
    Justi miło Cię tu widzieć.Życzę Ci powodzenia w sierpniu :) nie dołuj się i pamiętaj cel naszego wątku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj może boi się, że Cię straci i dlatego tak się zachowuje. Faceci ogólnie mają dziwne zachowania na czasy. ich nigdy nie zrozumiesz.
    Będę się do Ciebie modlić o potomstwo hahaha :D będziesz moją patronką :P

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    no u mnie na teście różowa kreska! Czekam właśnie w przychodni, beta wyjaśni sprawę :D trzymać kciuki :)
    ale wspaniale;)))

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ