X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    umowa stoi :) Wy już zaczęliście starania? bo trochę rachubę zgubiłam co i jak u kogo. dużo nie czytałam więc jestem w tyle...
    ja na zdjęciu. ale ombre w rzeczywistości aż tak nie widać, tylko wyszło tak dzięki nakładaniu efektów na zdjęciu. ombre miałam z pół roku temu i nie mogę ich zbytnio ujednolić po tym, nawet miałam farbowane na dwie farby o różnych odcieniach (miało pomóc) a i tak się dzielą jak po starym ombre :P
    jeszcze nie zaczęliśmy, dziś ide do lekarza, po clo albo lamette albo coś innego do stymulacji i zachodzimy na kolejnym cyklu ;) taki jest plan. Nie wiem czy na hsc mnie jeszcze nie wyśle, ale myślę, aby to zrobić w październiku dopiero, bo mam tak jakby dość szpitala na chwilę.
    Będę z nim też na temat encortonu rozmawiać, bo tak mi endokrynolog zasugerowała, ale nie wiem czy to zaakceptuje ;)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam nasrobic czytanie.
    Przyjechalam do rodziców, bylismy w szpitalu na wyciaganiu szwow tacie bo jest po operacji. Mial guza na jelicie grubym. Ale juz jest dobrze, wszystko sie ladnie goi.
    Mama sie pyta mnie czy pije wino czy @ dostalam.... Niestety w niedziele :/ Mowie ze chyba M ślepakami strzela

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja muszę się wstrzymać jeszcze do tej pierwszej miesiączki :/ chociaż najchętniej to już bym poszła i bym chciała skierowanie na wszystko co możliwe... no ale niestety tak się nie da. jestem bardzo ciekawa jak mój gin podejdzie do tematu... jak mnie spławi to podziękuje mu za współpracę, a nawet jak się jakoś podejmie diagnozowania mnie to i tak szukam jakiegoś doktora jeszcze tak żeby chociaż pójść na jakąś konsultację. No i muszę się do endokrynologa zapisać. ale boję się, bo u mnie w mieście mają dziwne podejście do tarczycowych spraw. Słuchać ich a czytać informacje w necie to są dwie odmienne sprawy :/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave, my lubimy się seksić, ale ostatnimi czasy mieszkamy u teściów ,więc ściany mają uszy. Ograniczenia są wielkie ,więc odstępy w współżyciu też są, nad czym strasznie ubolewam. No ale biorę pod uwagę to,że może to być armia jakaś tam wcześniejsza. Bez żelu tego nie miałam ,więc mnie dziwi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    pobrana krew, "wynik ok 16, możeee" tak mi powiedziały. A na 100% jutro rano. Czekamy :)

    Czekamy!!!!! I wierzymy że będzie "zacna"!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U mnie wreszcie pojawił się śluz, który z całą pewnością mogłam zaznaczyć jako płodny :D Wcześniej miałam wodnisto - kremowy i ciężko było cokolwiek stwierdzić. Mam pierwszy cykl na żelu i obraz mi się nieco zamazał. Wy też macie z tym problem? Wcześniej było wszystko bardziej czytelne.

    Morwa, ja mam zawsze problem ze śluzem ;)
    Ale, w tym cyklu wyjatkowo zauważyłam taki mega płodny. Nastepnego dnia był juz taki wodnisto kremowy
    Jakiś czas brałam wiesiołka ale pomagał. W sumie to picie dużej ilości wody pomaga ale ja nie moge wlać w siebie tych 2,5-3 litrów dziennie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Misiowa powodzenia <3
    u mnie lipa raczej. Beta wczoraj negatywna. Co prawda w niedzielę miałam spadek więc może było zagnieżdżenie i beta za wcześnie ale myślę, że 10dpo już by coś wyszło a tak 1,0 :/

    Ja już pisałam że u mnie 11dpo i to po 10 beta wyszła na poziomie 7. Jakbym robiła dzien wcześniej nic by nie było...
    Pospieszyłaś sie trochę ;)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam mielone siemie lniane na śluz. I po ziolach sroki tez mi sie polepszyl śluz i czas trwania sie wydluzyl.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam problemów ze śluzem ;) mam problem z odczytaniem go jaki jest i to jest właśnie po żelu ,który pierwszy raz używamy w tym cyklu. Ze śluzem miałam problem jak miałam burdel w hormonach. Łapałam się wtedy wszystkiego ale i tak nic nie pomagało. Dlatego też nie ufam specyfikom na śluz. Woda i dobrze ułożone hormony działają cuda i to dla mnie jest fundament ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie w 1cpp nie miałam ani grama śluzu płodnego, a owulacja była. Mam nadzieję ze to chwilowe. Zazwyczaj mam juz od 8-9dc aż do 15dc czyli do owulacji.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sandri :)

    Jakie teraz są plany lekarzy w stosunku do Twojego taty?
    Dwa lata temu przerabiałam to samo z teściem i do dzisiaj wożę go do onkologa, już teraz tylko na kontrole co 2 miesiące.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu piłam zioła o .Klimuszki na zrosty ale jakoś zaniechałam teraz chyba wrócę do picia.
    Pije któraś ziółka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Jakiś czas temu piłam zioła o .Klimuszki na zrosty ale jakoś zaniechałam teraz chyba wrócę do picia.
    Pije któraś ziółka?

    ja ojca sroki pije :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ja już pisałam że u mnie 11dpo i to po 10 beta wyszła na poziomie 7. Jakbym robiła dzien wcześniej nic by nie było...
    Pospieszyłaś sie trochę ;)
    Też myślę że się pospieszyłam ale gin.tak.kazał. ja głupia nie pomyślałam o.tym.spadku w niedzielę

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla widzisz jakieś zmiany?

    Ja jakoś straciłam nadzieję i odstawiłam, chociaż wypiłam całą pierwszą dawkę jak o. Klimuszko nakazał ;) Kupiłam drugą i z trzech słoi litrowych wypiłam tylko jeden :/
    Ale dzisiaj zaparzyłam może po takim czasie abstynencji nie będę miała cofki... są paskudne i trzeba je pić 3x dziennie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Madziulla widzisz jakieś zmiany?

    Ja jakoś straciłam nadzieję i odstawiłam, chociaż wypiłam całą pierwszą dawkę jak o. Klimuszko nakazał ;) Kupiłam drugą i z trzech słoi litrowych wypiłam tylko jeden :/
    Ale dzisiaj zaparzyłam może po takim czasie abstynencji nie będę miała cofki... są paskudne i trzeba je pić 3x dziennie.

    Powiem jak bedzie blizej owu ale 2 czy 3 cykle temu pilam i byla jakby lepiej troche.

    A podaz mi linka do ziol klimuszki na zrosty?

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka niestety Ci nie podam bo nie mam ale co chcesz wiedzieć to napiszę ew. jak bardzo chcesz to jak wrócę do domu to pogrzebię i coś znajdę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie ziola wchodzą w skład tego. Chyba ze to gotowa mieszankę się kupuje. Ale to ja też może znajde wieczorkiem

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nasz- bocian byly wszystkie mieszanki ziolowe na plodnosc. Ja ten cykl mam przerwe od sroki. Tez sie zastanawialam nad tymi na zrosty ale jak przeczytalam ze 3 razy dziennie ttzeba pic to mi sie odechcialo. Jak sie nie uda w tym cyklu zajsc to moze sie przekonam do nich. Poki co bede borowina sie obkladac.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzięki poszperać sobie :)

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ