X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate tak straszni mi przykro :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate :( to nie może być prawda :( tak mi przykro :(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Morwa!
    Gosia89!
    Meldowac jak testowanie :-) czekamy na wiesci :-)
    Ja olałam dzisiejsze testowanie :p szkoda testu ;) Poce się jak świnia , a to u mnie objaw zbliżającej się @, no i do tego temperatura spada ;) ale dobrze jest :D mam jeszcze dwa miechy na starania :p albo jeden, także mam czas by się teraz pożądanie nastraszyć i zajść :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Niestety u mnie znowu ciąża pozamaciczna, leżę od wczoraj w szpitalu :(
    Kate trzymaj się :( strasznie to wszystko niesprawiedliwe :( to Twoja druga ciąża ogólnie i druga pozamaciczna ? Może brak kosmków w jajowodach, więc nawet jak są drożne to nie przepychają jaja do macicy ? Spytaj o to lekarza. Otwierali Cię kiedyś, czy wszystko było lekami załatwiane? Przepraszam za te pytania, ale niech zrobią wszystko żeby to już nigdy się nie powtórzyło :(

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate bardzo mi przykro :(

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel testu aż biła po oczach. Także czekam na @ i zachodzę w sierpniu.

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    U mnie biel testu aż biła po oczach. Także czekam na @ i zachodzę w sierpniu.
    Razem ze mną ! Trzymaj koniecznie miejsce dla mnie :D Maj na poród jest znacznie fajniejszy niż Kwiecień , co nie ? Tak przedłużona majówka to jest to co misie lubią najbardziej :D

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Razem ze mną ! Trzymaj koniecznie miejsce dla mnie :D Maj na poród jest znacznie fajniejszy niż Kwiecień , co nie ? Tak przedłużona majówka to jest to co misie lubią najbardziej :D
    Zdecydowanie. Mam syna z 1 maja :) i z chęcią przyjmę kolejne majowe dziecko :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Zdecydowanie. Mam syna z 1 maja :) i z chęcią przyjmę kolejne majowe dziecko :)
    Maj Ci sprzyja na porody i to kolejny plus :* Rodzimy zatem w Maju, bo ja kocham Maj <3 to najpiękniejszy miesiąc w roku <3

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Daga7735 Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje udało się. Dziś byłam na becie wynik 1444,96. Mam problem z odczytaniem tyg ciąży bo nie podali normy. Czy to 5 tydz ciąży ? [Pomóżcie dziewczyny ;)

    Morwa, Madziulla, ktosiowa, ojejku, bobas2015, Demsik, Milka1991, Kjopa3, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga7735 wrote:
    Kochane moje udało się. Dziś byłam na becie wynik 1444,96. Mam problem z odczytaniem tyg ciąży bo nie podali normy. Czy to 5 tydz ciąży ? [Pomóżcie dziewczyny ;)

    który to Twoj dzien cyklu?? piekna beta!!
    nie widze Cie na liscie do testowania chyba sie nie zapisywalas
    Gratulacje!!

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 26 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, przykro mi...
    Daga, gratuluję!
    kasieniaczek wrote:
    Proszę Cię. Chyba bym nie przeżyła ;)

    Wyliczenia są proste: od ciebie zrobią się bliźniaki jednojajowe a od twojego męża dodatkowy brzdąc...
    Nie potrafię tego wytłumaczyć ;-) ale mam tak w pracy: kolega z pracy ma brata bliźniaka (chyba jednojajowego) a ten brat ma Trojaczki: trzy dziewczyny! i w tej trójce jest 2+1 (jednojajowe bliźniaczki plus trzecia jakby dwujajowa)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 12:43

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga7735 wrote:
    Kochane moje udało się. Dziś byłam na becie wynik 1444,96. Mam problem z odczytaniem tyg ciąży bo nie podali normy. Czy to 5 tydz ciąży ? [Pomóżcie dziewczyny ;)
    Wow ale wynik !! Wspaniały dziedzic :)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja olałam dzisiejsze testowanie :p szkoda testu ;) Poce się jak świnia , a to u mnie objaw zbliżającej się @, no i do tego temperatura spada ;) ale dobrze jest :D mam jeszcze dwa miechy na starania :p albo jeden, także mam czas by się teraz pożądanie nastraszyć i zajść :D



    Normalnie śmieje się do ekranu od laptopa :P "Pocę się jak świnia" hahaha :P To to koleżanko masz podejście :P pozadrościć :D

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Wyliczenia są proste: od ciebie zrobią się bliźniaki jednojajowe a od twojego męża dodatkowy brzdąc...
    Nie potrafię tego wytłumaczyć ;-) ale mam tak w pracy: kolega z pracy ma brata bliźniaka (chyba jednojajowego) a ten brat ma Trojaczki: trzy dziewczyny! i w tej trójce jest 2+1 (jednojajowe bliźniaczki plus trzecia jakby dwujajowa)

    O matko, jaka kumulacja! Okaże się za niedługo :)

    Umówiłam się dziś na wizytę na 1 sierpnia do lekarza na NFZ, bo okazało się, ze mój lekarz z Lux Medu ma urlop do 22 sierpnia, więc za długo, jak dla mnie, a i kilku prywatnych z polecenia też się urlopuje. Na NFZ idzie się najpierw na wizytę, a potem dopiero jak się ma skierowanie można umówić się na USG, termin oczekiwania na USG ok. 1 tygodnia. Dlatego też wzięłam wizytę na 1 sierpnia od razu zapytam się o ten progesteron, a jak dostane skierowanie to się umówię ok. 10 sierpnia na USG, powinno być już coś widać. Do swojego gina prywatnie pójdę po urlopie i mam nadzieję, że już spokojniejsza. Taki mam plan. Ogólnie dzwoniłam dziś po przychodniach NFZ w moim mieście i wszędzie to samo - USG tylko po skierowaniu i na pewno nie na jednej wizycie. Paranoja jakaś, chyba mocno chcą wyrobić limity wizyt. Jak chodziłam na NFZ w moim mieście zamieszkania, to takiego czegoś nie było, ale miałam tam ludzkiego lekarza, z super podejściem do pacjentki. Drugiego takiego nie znalazłam niestety, nawet prywatnie.

    Awf3p2.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 26 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga7735 wrote:
    Kochane moje udało się. Dziś byłam na becie wynik 1444,96. Mam problem z odczytaniem tyg ciąży bo nie podali normy. Czy to 5 tydz ciąży ? [Pomóżcie dziewczyny ;)
    Tydzień ciąży liczysz od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki :)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Maj Ci sprzyja na porody i to kolejny plus :* Rodzimy zatem w Maju, bo ja kocham Maj <3 to najpiękniejszy miesiąc w roku <3

    ojj tak, też kocham maj :-)
    szkoda że ślubu nie wzięłam w maju

  • Daga7735 Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trosze mnie uspokoiłyście ;) Poprzednia ciąż poroniłam właśnie ze względu na duuzy przyrost gonadotropiny i było podejrzenie o zaśniad.

    To moj pierwszy cykl po 5mcach i się udało. GIn 2 sierpnia jeszcze pech bo idę do innego bo mój na urlopie. Czy muszę zakładać u niego książeczkę ciąży czy poprostu powiedziec o co chodzi ze nie bede u niego prowadzić ciąży tylko przyszłam na kontrol bo sie boje i przedstawie mu sytuacje ??

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek na wrzesień, październik? Bo my będziemy starać się dopiero wtedy ☺nie wiem czy są jakieś wisienki nowe, jak tak to gratuluję ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 lipca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ