X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek, jeszcze raz gratuluję!!! Mega pozytywna jesteś! A jak czytałam o Twojej becie to sama się poryczałam! :D Dziwię się, że wytrzymałaś aż do wyjścia! hihi... :D A jak objawy? Są jakieś czy jeszcze nie?

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    jasne, zapraszamy :-)
    powiedz coś więcej o sobie


    Mam na imię Jagoda, 24 lata. W sierpniu minie nam 3 rocznica ślubu :) Starania od paźdźiernika 2015... Póki co bez rezultatów :( Ja od 4 lat na tarczycę się leczę (niedoczynność) , w styczniu w szpitalu wykazano, że mam prawy jajnik policystyczny, no i dodatkowo mam wrodzoną wadę budowy macicy ... Niby nie stoi to na przeszkodzie w zajściu w ciążę, ale obawy zawsze są jakieś ... Obecnie jestem przy stymulacji CLO, po raz drugi- niestety za pierwszym razem nie wyszło ... Teraz pozostało tylko czekać na kolejne testowanie... Boję się jak nie wiem, w pt. muszę iść na bete, ponieważ w sobotę rano wyjeżdżamy na wakacje i chce mieć to już za sobą, a nie żebym rozmyślała czy może teraz się udało czy nie ... To chyba tyle :)

    Jejuu... ile was tu jest dziewczyn nastawionych pozytywnie, ja tak jakoś nie umiem o.O
    Wg lipiec to jest wysyp ciąż ;DD ;* super !
    Życzę sobie i innym, aby wkońcu zobaczyły wymarzone dwie kreseczki:)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowny ten lipiec :D
    Gratulacje dziewczynki plusików,bet i przyrostów :*

    Jaguś_7810, Milka1991 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow! Kolejne wisienki! Co wchodzę na forum to jakaś nowa dojrzewa :) Gratuluję wszystkim

    Morwa lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Powtórzyłam dziś betę i przed chwilą odebrałam wynik 778,8. W przeciągu 96 godzin wzrosła z 79,2 do takiego poziomu. Według kalkulatorów o 883,3%, a średni dwudniowy wzrost o 213% i niby pokazuje mi, że to górna granica normy. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej, czy to nie za duży wzrost?

    Zbadałam też progesteron - 16,1 ng/ml w 4t1d. Niby norma od 9-47 do 12 tygodnia, ale gdzie indziej znalazłam, ze powinien być na min. poziomie 16,4.


    Może to bliźniaki będą hm?;DDD

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, to widzę że brałaś ślub w tym samym wieku co ja :-)
    bo mam 23 lata i 2 lata po ślubie jutro mija :-)

    wierzę, że i Ty zobaczysz na teście 2 kreseczki :-)

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roza86 wrote:
    Kasieniaczek, jeszcze raz gratuluję!!! Mega pozytywna jesteś! A jak czytałam o Twojej becie to sama się poryczałam! :D Dziwię się, że wytrzymałaś aż do wyjścia! hihi... :D A jak objawy? Są jakieś czy jeszcze nie?

    Dzięki Roza :) Ż objawów to posmak dziwny po jedzeniu dziś zamienił się w całodzienną zgage i piersi, a w zasadzie skutki mnie bolą strasznie. No ale mam urlop, więc chodzę bez stanika i jest ok :)

    Jaguś jeśli chodzi o ciążę blizniaczą, to jest taka szansa. U mnie w rodzinie bliźniaki jednojajowe co 2 pokolenie. Podobno to nie jest dziedziczne, no ale w rodzinie występuje. U M za to bliźniaki dwujajowe co 3 i zgadnij akurat na kogo wypada? W poprzednim cyklu miałam prawdopodobieństwo owulacji z 2 jajników jednocześnie. W sumie to z tyłu głowy z małżem mamy, że mogą być bliźniaki. Okaże się przy USG. Powiem Wam, że dziś mnie jakiś wewnętrzny spokój ogarnął i wiem, że wszystko będzie dobrze :)

    Natalek, Morwa, Jaguś_7810, Impresja, Roza86, Marmurkowa, AJA_S lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    wow! Kolejne wisienki! Co wchodzę na forum to jakaś nowa dojrzewa :) Gratuluję wszystkim
    Zdecydowanie częściej wchodź na forum :D najlepiej do każdej na wykres z osobna ;) to może być jakiś nowy sposób na zajście, a no i koniecznie trzeba to opatentować jak się sprawdzi :D

    Mona_M, Roza86 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 lipca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:

    Jejuu... ile was tu jest dziewczyn nastawionych pozytywnie, ja tak jakoś nie umiem o.O
    Witaj:*
    Przy nas nauczysz się pozytywnego myślenia :D pewne przysłowie brzmi... "weszłaś między wrony to kraczesz jak one" :D wejdzie Ci to w krew szybciej niż myślisz ;)
    Zresztą niedługo będziesz w ciąży ,więc pozostanie Ci tylko pozytywne nastawienie ;)

    9ac79-88a8fbbcf3.jpg

    Jaguś_7810, Mona_M, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 lipca 2016, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Jaguś, to widzę że brałaś ślub w tym samym wieku co ja :-)
    bo mam 23 lata i 2 lata po ślubie jutro mija :-)

    wierzę, że i Ty zobaczysz na teście 2 kreseczki :-)[/QUOTE

    Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala :( to już tyle trwa ..

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 lipca 2016, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witaj:*
    Przy nas nauczysz się pozytywnego myślenia :D pewne przysłowie brzmi... "weszłaś między wrony to kraczesz jak one" :D wejdzie Ci to w krew szybciej niż myślisz ;)
    Zresztą niedługo będziesz w ciąży ,więc pozostanie Ci tylko pozytywne nastawienie ;)

    9ac79-88a8fbbcf3.jpg

    Melduje,że od dziś zmienian nastawienie hahaha;D

    Morwa lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 lipca 2016, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Dzięki Roza :) Ż objawów to posmak dziwny po jedzeniu dziś zamienił się w całodzienną zgage i piersi, a w zasadzie skutki mnie bolą strasznie. No ale mam urlop, więc chodzę bez stanika i jest ok :)

    Jaguś jeśli chodzi o ciążę blizniaczą, to jest taka szansa. U mnie w rodzinie bliźniaki jednojajowe co 2 pokolenie. Podobno to nie jest dziedziczne, no ale w rodzinie występuje. U M za to bliźniaki dwujajowe co 3 i zgadnij akurat na kogo wypada? W poprzednim cyklu miałam prawdopodobieństwo owulacji z 2 jajników jednocześnie. W sumie to z tyłu głowy z małżem mamy, że mogą być bliźniaki. Okaże się przy USG. Powiem Wam, że dziś mnie jakiś wewnętrzny spokój ogarnął i wiem, że wszystko będzie dobrze :)

    To trzymam kciuki :*:> daj znać jak po wizycie:>

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 26 lipca 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Dzięki Roza :) Ż objawów to posmak dziwny po jedzeniu dziś zamienił się w całodzienną zgage i piersi, a w zasadzie skutki mnie bolą strasznie. No ale mam urlop, więc chodzę bez stanika i jest ok :)

    Jaguś jeśli chodzi o ciążę blizniaczą, to jest taka szansa. U mnie w rodzinie bliźniaki jednojajowe co 2 pokolenie. Podobno to nie jest dziedziczne, no ale w rodzinie występuje. U M za to bliźniaki dwujajowe co 3 i zgadnij akurat na kogo wypada? W poprzednim cyklu miałam prawdopodobieństwo owulacji z 2 jajników jednocześnie. W sumie to z tyłu głowy z małżem mamy, że mogą być bliźniaki. Okaże się przy USG. Powiem Wam, że dziś mnie jakiś wewnętrzny spokój ogarnął i wiem, że wszystko będzie dobrze :)
    Wychodzą trojaczki :)))

    Morwa, Cytrynka_ lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszej stronie juz tyle wisienek ze powiem wam chetnie na nia wchodze i tak sobie oczy napawam radoscia :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa!
    Gosia89!
    Meldowac jak testowanie :-) czekamy na wiesci :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Wychodzą trojaczki :)))

    Proszę Cię. Chyba bym nie przeżyła ;)

    Awf3p2.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie znowu ciąża pozamaciczna, leżę od wczoraj w szpitalu :(

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate bardzo mi przykro przytulam cie i sciskam mocno...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate :(

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 26 lipca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate trzymaj się! Tulę mocno :(

    caur359.png
    3ro1ov5.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ